Ant-Man (2015)
O Dr. Hank Pym, πνευματικός πατέρας του Ant-Man, βρίσκεται σε κίνδυνο. O Scott Lang, για να τον σώσει, πρέπει να μεταμορφωθεί ξανά σε Ant-Man, ώστε να εκμεταλλευτεί τις υπερδυνάμεις του: έχει την τρομερή ικανότητα να συρρικνώνεται στο μέγεθος ενός μυρμηγκιού, μπορεί να επικοινωνεί τηλεπαθητικά με άλλα έντομα και διαθέτει τρομερή δύναμη, για να μπορεί να δίνει με αξιοπρέπεια το απαραίτητο ξύλο. Παράλληλα, ο Ant-Man προσπαθεί να προστατεύσει το μυστικό της στολής του που απειλείται από νέους εχθρούς, οι οποίοι έχουν στη διάθεσή τους ένα άκρως εξελιγμένο τεχνολογικά οπλοστάσιο. Οι δυο τους έχοντας να αντιμετωπίσουν επικίνδυνες καταστάσεις και απροσδόκητες παγίδες, πρέπει να επιδείξουν την κατάλληλη ψυχραιμία και αφοσίωση, ώστε να καταστρώσουν παράλληλα ένα σχέδιο που αφορά στη σωτηρία του κόσμου.
Director:
Peyton Reed
Writers:
Paul Rudd, Edgar Wright, Adam McKay, Joe Cornish.
Paul Rudd Scott Lang / Ant-Man |
|
Michael Douglas Dr. Hank Pym |
|
Evangeline Lilly Hope van Dyne |
|
Bobby Cannavale Jim Paxton |
|
Corey Stoll Darren Cross / Yellowjacket |
|
Anthony Mackie Sam Wilson / Falcon |
|
Judy Greer Maggie |
|
Abby Ryder Fortson Cassie Lang |
|
Michael Peña Luis |
|
David Dastmalchian Kurt |
|
T.I. Dave |
|
Wood Harris Gale |
|
Hayley Atwell Peggy Carter |
|
John Slattery Howard Stark |
|
Martin Donovan Mitchell Carson |
|
Garrett Morris Car Driver |
|
Gregg Turkington Dale |
|
Rod Hallett Hydra Buyer |
|
Joe Chrest Frank |
|
Joe Bucaro III Buyer |
|
Jean Louisa Kelly Buyer |
|
Dax Griffin Young Pym |
|
Hayley Lovitt Janet van Dyne / The Wasp |
|
Anna Akana Writer |
|
Stan Lee Bartender |
|
Tom Kenny Hideous Rabbit (voice) |
|
Norma Alvarez Spanish Woman |
|
Darcie Isabella Cottrell Young Daughter |
|
Teddy Williams Raver |
|
Carol Anne Watts Raver |
|
Chuck David Willis Raver |
|
Diana Chiritescu Raver |
|
Neko Parham Pool BBQ Dad |
|
Onira Tarés Pool BBQ Mom |
|
Zamani Wilder Pool BBQ Kid |
|
Kylen Davis Pool BBQ Kid |
|
Jim R. Coleman Pym Tech Gate Guard |
|
Desmond Phillips Pym Tech Security Guard |
|
Aaron Saxton PYM Tech Security Guard |
|
Michael A. Cook EMT |
|
Ricki Lander Gorgeous Blonde |
|
Rus Blackwell Superior Officer |
|
Johnny Pemberton Ice Cream Store Customer |
|
Nicholas Barrera Ernesto |
|
Carlos Aviles Carlos |
|
Lyndsi LaRose Emily |
|
Robert Crayton Peachy |
|
Ajani Perkins Cop on Speaker |
|
Jessejames Locorriere Alpha Guard |
|
Kevin Lacz Vault Guard |
|
Michael Trisler Vault Guard |
|
Daniel Stevens Armed Guard |
|
Clay Donahue Fontenot Armed Guard |
|
Michael Jamorski Armed Guard |
|
Casey Pieretti Armed Guard |
|
Antal Kalik Lab Guard |
|
Adam Hart Lab Guard |
|
Reuben Langdon Lab Guard |
|
Todd Schneider Lab Guard |
|
Zack Duhame Beta Guard |
|
Alex Chansky Armed Guard |
|
Kevin Buttimer Lab Tech |
|
Danny Vasquez Ignacio |
|
Rick Avery Helicopter Pilot |
|
Erik Betts Helicopter Pilot |
|
Raul Colon Prisoner (uncredited) |
|
Chris Evans Steve Rogers / Captain America (uncredited) |
|
Hayley Gagner Pedestrian in Rain (uncredited) |
|
Vanessa Ross Jogger (uncredited) |
|
Sebastian Stan James 'Bucky' Barnes / Winter Soldier (uncredited) |
Art | David Lazan | Supervising Art Director |
Production | Jackie Burch | Local Casting |
Crew | Sala Baker | Stunts |
Crew | Sala Baker | Utility Stunts |
Sound | David Farmer | Sound Designer |
Sound | Tom Johnson | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Sarah Halley Finn | Casting |
Art | Shepherd Frankel | Production Design |
Writing | Paul Rudd | Screenplay |
Production | Stan Lee | Executive Producer |
Writing | Stan Lee | Comic Book |
Production | Kevin Feige | Producer |
Art | Leslie A. Pope | Set Decoration |
Sound | Shannon Mills | Supervising Sound Editor |
Sound | Dee Selby | Foley Editor |
Sound | Juan Peralta | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Russell Carpenter | Director of Photography |
Crew | Jeff Habberstad | Stunt Coordinator |
Writing | Edgar Wright | Screenplay |
Production | Edgar Wright | Executive Producer |
Writing | Edgar Wright | Story |
Costume & Make-Up | Sammy Sheldon | Costume Design |
Editing | Dan Lebental | Editor |
Costume & Make-Up | Stephan Dupuis | Makeup Artist |
Visual Effects | Daniel Sudick | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Nina Fallon | Visual Effects Producer |
Sound | Daniel Laurie | Supervising Sound Editor |
Crew | Koen Vroeijenstijn | CG Supervisor |
Directing | Peyton Reed | Director |
Editing | Colby Parker Jr. | Editor |
Writing | Jack Kirby | Comic Book |
Writing | Larry Lieber | Comic Book |
Art | Austin Gorg | Art Direction |
Sound | Christophe Beck | Original Music Composer |
Sound | Dave Jordan | Music Supervisor |
Production | Michael Grillo | Executive Producer |
Art | Chad S. Frey | Set Designer |
Writing | Adam McKay | Screenplay |
Crew | Melissa R. Stubbs | Utility Stunts |
Production | Louis D'Esposito | Executive Producer |
Editing | Kirk M. Morri | Additional Editor |
Production | JoAnn Perritano | Unit Production Manager |
Art | Thomas T. Taylor | Set Designer |
Sound | Dave Metzger | Orchestrator |
Production | Alan Fine | Executive Producer |
Production | Victoria Alonso | Executive Producer |
Sound | Kevin Kliesch | Orchestrator |
Crew | Rick Avery | Stunts |
Camera | Michael Kelem | Aerial Director of Photography |
Crew | Steve Kelso | Stunt Driver |
Art | Jay Oliva | Storyboard Designer |
Costume & Make-Up | Jill Oshry | Makeup Artist |
Writing | Joe Cornish | Screenplay |
Writing | Joe Cornish | Story |
Camera | Kent Harvey | Camera Operator |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Crew | Jimmy Ray Pickens | Transportation Captain |
Sound | Whit Norris | Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Greg Funk | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Teresa Morgan | Key Hair Stylist |
Art | Dean Wolcott | Set Designer |
Art | Russell Bobbitt | Property Master |
Directing | Walter Gasparovic | First Assistant Director |
Art | Sarah Contant | Assistant Art Director |
Art | David Krentz | Storyboard Designer |
Crew | Gene Colan | Thanks |
Crew | John Buscema | Thanks |
Crew | John Byrne | Thanks |
Crew | David Michelinie | Thanks |
Editing | Leigh Folsom Boyd | Additional Editor |
Art | Bryan Andrews | Storyboard Designer |
Crew | Robert Kirkman | Thanks |
Production | Brad Winderbaum | Co-Producer |
Crew | Leo Birenberg | Additional Music |
Visual Effects | Jonathan Cheetham | Compositing Supervisor |
Costume & Make-Up | James MacKinnon | Makeup Department Head |
Crew | Anthony N. | Utility Stunts |
Costume & Make-Up | Nicole Young | Assistant Costume Designer |
Art | Jann K. Engel | Art Direction |
Visual Effects | Vincent Cirelli | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Wendy M. Craig | Costume Supervisor |
Art | Josh Lusby | Set Designer |
Sound | Tanya Noel Hill | Music Editor |
Costume & Make-Up | Melanie Mascioli | Key Set Costumer |
Visual Effects | Melanie Byrne | Visual Effects Producer |
Production | Lars P. Winther | Associate Producer |
Directing | Lars P. Winther | First Assistant Director |
Sound | Kim Foscato | Dialogue Editor |
Sound | Kim Foscato | ADR Editor |
Art | Russell R. Anderson | Leadman |
Directing | Kerry Lyn McKissick | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Heather Sease | Key Costumer |
Visual Effects | Russell Earl | Visual Effects Supervisor |
Crew | Trevor Habberstad | Stunt Coordinator |
Visual Effects | Mohen Leo | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Karey Maltzahn | Visual Effects Producer |
Sound | Brad Semenoff | Dialogue Editor |
Visual Effects | Allison Paul | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Heba Thorisdottir | Makeup Department Head |
Visual Effects | Trent Claus | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Bob Moore Jr. | Key Set Costumer |
Visual Effects | Priyanka Balasubramania | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Simon Stanley-Clamp | VFX Supervisor |
Sound | Jeremy Bowker | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Edson Williams | Compositing Supervisor |
Crew | Michael Harden | Visual Effects Editor |
Sound | Bob Kellough | Sound Effects Editor |
Crew | Andy Stevens | Visual Effects Editor |
Sound | David C. Hughes | Sound Designer |
Crew | Jennifer Badger | Stunts |
Crew | Joel Marrow | Transportation Captain |
Camera | Peter Rosenfeld | Camera Operator |
Camera | Peter Rosenfeld | Steadicam Operator |
Camera | Zade Rosenthal | Still Photographer |
Art | John H. Samson | Construction Coordinator |
Crew | Abhishek Chauhan | Visual Effects Editor |
Crew | Arvind Chaurasiya | Visual Effects Editor |
Crew | Omkar Iyer | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Diana Giorgiutti | Visual Effects Producer |
Camera | David B. Nowell | Aerial Director of Photography |
Crew | John Polyson | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Steve Griffith | Visual Effects Producer |
Sound | Nia Hansen | Sound Effects Editor |
Sound | Josh Gold | Sound Effects Editor |
Lighting | Len Levine | Chief Lighting Technician |
Crew | Kosta Saric | Visual Effects Editor |
Crew | Pavel Pranevsky | CG Supervisor |
Lighting | Dan Riffel | Gaffer |
Costume & Make-Up | Yvette Stone | Key Hair Stylist |
Sound | Jack Whittaker | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Aaron Schultz | Lead Animator |
Camera | Edward A. Gutentag | Camera Operator |
Visual Effects | Tom Driscoll | VFX Editor |
Lighting | Dennis J. Lootens | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Janine Rath-Thompson | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Kerrie Smith | Hairstylist |
Costume & Make-Up | David Butler | Key Set Costumer |
Editing | Lorena Talpan | Assistant Editor |
Visual Effects | Evan Jacobs | Stereoscopic Supervisor |
Camera | Bill O'Drobinak | Camera Operator |
Art | Samuel J. Tell | Set Decoration Buyer |
Camera | John Mahaffie | Second Unit Director of Photography |
Crew | Artemis Oikonomopoulou | CG Supervisor |
Visual Effects | Eamonn Butler | Animation Supervisor |
Crew | Conor Byrne | Visual Effects Editor |
Camera | Stephen Buckingham | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Branden Marks | Key Costumer |
Visual Effects | Stephen Enticott | Animation Supervisor |
Costume & Make-Up | Tracey Moss | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Tracey L. Miller-Smith | Makeup Artist |
Visual Effects | Jenny Basen | Visual Effects Production Manager |
Costume & Make-Up | Roxane Griffin | Hair Department Head |
Editing | Bob Schneider | Digital Intermediate |
Visual Effects | Tristan Connors | Modelling Supervisor |
Editing | Dhirendra Chhatpar | Stereoscopic Editor |
Art | Amy Lehman | Set Decorating Coordinator |
Crew | Struan Farquhar | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Matthew Kemper | Compositing Supervisor |
Visual Effects | James Jooyoung Lee | Visual Effects Supervisor |
Crew | Hannah Betts | Utility Stunts |
Camera | Robert Settlemire | First Assistant Camera |
Visual Effects | Jake Morrison | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Jamie Hallett | Visual Effects Supervisor |
Art | Dustin Berry | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Rob Shears | Visual Effects Producer |
Lighting | Frank Helbig | Electrician |
Visual Effects | Sam Claitor | Visual Effects Coordinator |
Camera | Peter Gulla | Camera Operator |
Camera | Sagar Desai | Camera Loader |
Camera | John Kairis | First Assistant Camera |
Crew | Larry Zanoff | Armorer |
Production | David J. Grant | Co-Producer |
Crew | Michael Runyard | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Bob Kretschmer | Wigmaker |
Visual Effects | Aymeric Perceval | Compositing Supervisor |
Production | Jason B. Stamey | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Danny Molaschi | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Bryan Reynolds | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jacqueline Fernandez | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Michelle Diamantides | Hairstylist |
Art | Cameron Beasley | Art Direction |
Art | Calla Klessig | Assistant Art Director |
Art | Rachel Block | Assistant Art Director |
Art | Lauren Rosenbloom | Assistant Art Director |
Visual Effects | Neil Glasbey | Animation Supervisor |
Visual Effects | Keith Roberts | Animation Director |
Visual Effects | Bruce Creevey | Lead Animator |
Visual Effects | Oskar Urretabizkaia | Senior Animator |
Visual Effects | Michael Asiman | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jayce Attewell | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Kelly Chow | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Tyler Cordova | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Devika Kawle | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Brittany Montero | Visual Effects Coordinator |
Crew | Ron Licari | Armorer |
Sound | Christopher Barnett | Dialogue Editor |
Visual Effects | Rene Grasser | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Marie Rheinschild-Jordan | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Mark Webb | Visual Effects Producer |
Production | Jenny Sandell | Production Coordinator |
Production | Jason Tamez | Production Supervisor |
Visual Effects | Ankit Gokani | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Arushi Govil | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Syuhada Hassan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Tim Harrington | Animation Supervisor |
Lighting | Brent Studler | Electrician |
Sound | Jim Harrison | Music Editor |
Costume & Make-Up | Edward T. Hanley | Key Costumer |
Visual Effects | Marc Calvelo | Senior Animator |
Crew | Carlos-Christian Nickel | CG Supervisor |
Visual Effects | Alex Wuttke | Visual Effects Supervisor |
Camera | Sean Hunter Moe | First Assistant Camera |
Crew | Robin Lynn Bonaccorsi | Utility Stunts |
Visual Effects | Nicholas Symons | Animation Supervisor |
Visual Effects | Ashley Bradford | Visual Effects Coordinator |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Crew | Sheilah Sullivan | Production Controller |
Visual Effects | Cole Darby | Visual Effects Coordinator |
Art | John Moredock | Set Designer |
Crew | Jessica Harbeck | Utility Stunts |
Art | Jim Magdaleno | Storyboard Designer |
Art | Helen Kozora | Set Decoration Buyer |
Sound | Ryan J. Frias | First Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Simone Kraus Townsend | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Dinesh K. Bishnoi | Visual Effects Supervisor |
Crew | John M. Pisani | Unit Publicist |
Crew | Richard Sutherland | CG Supervisor |
Production | Richard Castro | Production Accountant |
Editing | Laura Holeman | Digital Intermediate |
Sound | Tim Davies | Orchestrator |
Art | Danelle Davenport | Storyboard Designer |
Crew | Adrian Corsei | CG Supervisor |
Visual Effects | Dominik Zimmerle | Visual Effects Supervisor |
Crew | Brendan Seals | Sequence Supervisor |
Visual Effects | Tony Baldridge | VFX Supervisor |
Sound | Samson Neslund | Assistant Sound Editor |
Directing | Nick Satriano | First Assistant Director |
Crew | John Armstrong | Picture Car Coordinator |
Editing | Adam Kimmerlin | First Assistant Editor |
Crew | Rick Chouinard | Transportation Co-Captain |
Editing | Robert Drwila | Stereoscopic Editor |
Visual Effects | Ben Wiggs | Lead Animator |
Visual Effects | Sam Hodge | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Chris McLeod | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Matthew P. Stouppe | Electrician |
Camera | Richard Mall | Key Grip |
Camera | Richard L. Carden | Dolly Grip |
Visual Effects | Alexandre Cancado | 2D Supervisor |
Camera | Jeffrey N. Civa | First Assistant Camera |
Art | Andy Park | Conceptual Illustrator |
Production | Claire Koonce | Casting Assistant |
Camera | Brad Rea | Dolly Grip |
Camera | Jim Shelton | Key Grip |
Crew | Christopher Grandel | Compositors |
Sound | Jim Likowski | Foley Editor |
Crew | Renae Moneymaker | Stunt Double |
Production | Adam Cole | Post Production Coordinator |
Directing | Brian Avery Galligan | Second Assistant Director |
Art | James Rothwell | Storyboard Designer |
Crew | Jesse Torres | Post Production Supervisor |
Editing | Dawn Michelle King | First Assistant Editor |
Visual Effects | Scott McPhate | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Greg Reed | VFX Editor |
Crew | Ross Newton | Compositors |
Crew | Ryan Laney | Compositors |
Crew | Shiloe Swisher | Compositors |
Art | Jim Stubblefield | Assistant Property Master |
Sound | C. Douglas Cameron | Boom Operator |
Lighting | Michael Lowrance | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Grace Lambert Pyke | Key Costumer |
Art | Karen Gerbs | Set Decoration Buyer |
Camera | Sean Ricigliano | Epk Camera Operator |
Crew | Tyson Weatherford | Transportation Captain |
Sound | Chris Gridley | Dialogue Editor |
Crew | Damien Stumpf | CG Supervisor |
Visual Effects | Jan Reichmann | VFX Editor |
Visual Effects | Michael Karp | Matchmove Supervisor |
Crew | Daniel Hargrave | Stunts |
Crew | Jeffrey G. Barnett | Utility Stunts |
Costume & Make-Up | Kimberly Carlson | Hairstylist |
Art | Allen Coulter | Set Designer |
Crew | Jack Runyon | Visual Effects Editor |
Crew | Justin Johnson | Digital Effects Supervisor |
Camera | Dan Jarrell | Best Boy Grip |
Visual Effects | Jakris Smittant | Visual Effects Coordinator |
Crew | Tristan Fisher | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Kristin Patterson | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Melanie Marlar | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lee Briggs | Visual Effects Production Manager |
Camera | Mark Santoni | First Assistant Camera |
Visual Effects | Greg Steele | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | François Lambert | Compositing Supervisor |
Editing | Michael Goldberg | Assistant Editor |
Crew | Daniele Bigi | CG Supervisor |
Camera | Dennis Rogers | First Assistant Camera |
Visual Effects | Ferran Casas | Lead Animator |
Camera | Rafel Montoya | Digital Imaging Technician |
Visual Effects | John J. Galloway | Compositing Supervisor |
Camera | Brent Egan | Assistant Camera |
Crew | Walter Garcia | Fight Choreographer |
Visual Effects | Anton Yri | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Timothy Trimmings | Visual Effects Coordinator |
Camera | John Rex Woodward | First Assistant Camera |
Visual Effects | Mike Stillwell | 3D Sequence Supervisor |
Crew | Daniel Paulsson | CG Supervisor |
Visual Effects | Prateek Kaushal | Stereoscopic Supervisor |
Camera | Henry Nguyen | Camera Loader |
Camera | Daniel Wurschl | Camera Loader |
Visual Effects | Rohan Tirkey | Stereoscopic Supervisor |
Camera | Robert Howie | Digital Imaging Technician |
Visual Effects | Gruff Owen | Compositing Supervisor |
Crew | Ashton Hertz | Visual Effects Editor |
Visual Effects | David Jeffrey Phillips | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Jeff Winkle | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Giuliano Dionisio Vigano | 2D Supervisor |
Visual Effects | Jon Capleton | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Monifa Andrew | Visual Effects Coordinator |
Editing | Priyal Mahadik | Stereoscopic Editor |
Editing | Smeet Vedant | Stereoscopic Editor |
Editing | Vaibhav Marathe | Stereoscopic Editor |
Visual Effects | Barry O'Brien | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Peter Clayton | Lead Animator |
Crew | Abraham Thomas | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Darcie Tang | Visual Effects Producer |
Crew | Doug Sutton | CG Supervisor |
Lighting | James Hatridge | Assistant Chief Lighting Technician |
Crew | Francisco De Jesus | Digital Supervisor |
Costume & Make-Up | Brian Waltsak | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Lisa Patnoe | Makeup Artist |
Crew | Ashley Rae Trisler | Stunt Double |
Visual Effects | Raphael A. Pimentel | Animation Supervisor |
Visual Effects | Franzisca Puppe | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Jennifer Salvon | Hairstylist |
Camera | Zach Hilton | Digital Imaging Technician |
Camera | Jordan Livingston | Digital Imaging Technician |
Camera | Michael Kim | Digital Imaging Technician |
Lighting | Larry Jay Ertley | Electrician |
Lighting | Evan Jones | Electrician |
Lighting | Cas Lincoln | Electrician |
Lighting | Steven Walker | Electrician |
Lighting | Jeremy Woods | Electrician |
Camera | Christian Satrazemis | First Assistant Camera |
Visual Effects | Stephen Newbold | 2D Sequence Supervisor |
Art | Tnaya Witmer | Main Title Designer |
Crew | Juan S. Gomez | CG Supervisor |
Crew | Andy Zazzera | CG Supervisor |
Visual Effects | John Filipkowski | Lead Animator |
Visual Effects | Matthew Friedlander | Matte Painter |
Visual Effects | Lersak Bunupuradah | Modelling Supervisor |
Crew | Chris J. Kenny | Sequence Supervisor |
Crew | Brandon Nelson | Sequence Supervisor |
Crew | Brian Delmonico | Sequence Supervisor |
Visual Effects | Cyrus Jay Gladstone | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Caroline Rowlands | VFX Editor |
Visual Effects | Rebekah Noulles-Smith | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Chiranjeev Thakur | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Kat Greene | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lisa Hallbauer | Visual Effects Coordinator |
Crew | H.R. Barnett | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Tarun Kripalani | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Bojana Solomonova Vishemirski | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Matthew Crnich | Visual Effects Supervisor |
Editing | Alexander Johnson | Assistant Editor |
Editing | Emily Mason | Stereoscopic Editor |
Crew | Riley Flanagan | Set Production Assistant |
Crew | Lisa Curtis Saunders | Software Engineer |
Crew | Esme Coleman | Compositor |
Production | Christopher Kelly | Production Assistant |