Το Τελεσίγραφο του Μπορν (2007)
Ο Bourne το μόνο που θέλει είναι να εξαφανιστεί, βρίσκεται όμως κυνηγημένος από τους ανθρώπους που τον δημιούργησαν. Έχοντας χάσει τη μνήμη του κι έχοντας να αντιμετωπίσει μία νέα γενιά εκπαιδευμένων δολοφόνων, έχει μία μόνο επιλογή, να ψάξει ο ίδιος και να μάθει το άγνωστο παρελθόν του.
Director:
Paul Greengrass
Writers:
George Nolfi, Scott Z. Burns, Tony Gilroy.
Matt Damon Jason Bourne |
|
Julia Stiles Nicky Parsons |
|
David Strathairn Noah Vosen |
|
Scott Glenn Ezra Kramer |
|
Paddy Considine Simon Ross |
|
Edgar Ramírez Paz |
|
Albert Finney Dr. Albert Hirsch |
|
Joan Allen Pamela Landy |
|
Tom Gallop Tom Cronin |
|
Corey Johnson Conrad Wills |
|
Daniel Brühl Martin Kreutz |
|
Joey Ansah Desh Bouksani |
|
Colin Stinton Neal Daniels |
|
Dan Fredenburgh Jimmy |
|
Lucy Liemann Lucy |
|
Bryan Reents Technician |
|
Arkie Reece Technician |
|
John Roberson Technician |
|
Russ Huards Technician |
|
Mark Bazeley Betancourt |
|
Sinead O'Keeffe Chamberlain |
|
Charles Venn Agent Hammond |
|
Scott Adkins Agent Kiley |
|
Branko Tomović Russian Policeman |
|
Laurentiu Possa Russian Policeman |
|
Trevor St. John Tactical Team Leader |
|
Albert Jones Tactical Team Agent |
|
Jeffrey Lee Gibson Vosen's Driver |
|
Uriel Emil Pollack Morgue Attendant |
|
Omar Hernandez NYPD Officer |
|
William H. Burns NYPD Officer |
|
Michael Wildman CRI Agent |
|
Kai Martin Hoody |
|
Michael Ahl Businessman (uncredited) |
|
Glynis Brooks Senator Gillham (uncredited) |
|
James Ciccone Construction Worker (uncredited) |
|
Sebastian Feldman Buenos Aires Cafe Patron (voice) (uncredited) |
|
Luis Mottola Mob (uncredited) |
|
Mark Mottram Special Agent in Car (uncredited) |
|
James Schram Hospital Patient (uncredited) |
|
Brian Smyj Agent (uncredited) |
|
Paul Thornton Passer-by (uncredited) |
|
John Warman Policeman (uncredited) |
|
Chris Wilson Commuter (uncredited) |
|
Ben Youcef Nabile (uncredited) |
|
Tina Simmons Businesswomen (uncredited) |
Production | Avy Kaufman | Casting |
Production | Frank Marshall | Producer |
Production | John Hubbard | Casting |
Writing | George Nolfi | Screenplay |
Production | Dan Hubbard | Casting |
Costume & Make-Up | Liz Dann | Costumer |
Production | John Bernard | Line Producer |
Costume & Make-Up | Christine Beveridge | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Christine Beveridge | Makeup Department Head |
Camera | Martin Hume | Camera Operator |
Production | Nigel Gostelow | Production Manager |
Production | Suzie F. Wiesmann | Production Manager |
Crew | Dan Bradley | Stunt Coordinator |
Directing | Dan Bradley | Second Unit Director |
Crew | Gilbert B. Combs | Stunts |
Art | Andy Nicholson | Art Direction |
Crew | Greg Powell | Stunt Coordinator |
Art | Alan Gilmore | Supervising Art Director |
Art | Eliza Solesbury | Set Decoration |
Production | Henning Molfenter | Production Supervisor |
Crew | David Leitch | Stunts |
Crew | Mark Southworth | Stunts |
Camera | Christian Scheibe | Dolly Grip |
Production | Iris Müller | Extras Casting |
Sound | John Powell | Original Music Composer |
Camera | Oliver Wood | Director of Photography |
Production | Doug Liman | Executive Producer |
Sound | Anna MacKenzie | Supervising ADR Editor |
Costume & Make-Up | Martial Corneville | Key Hair Stylist |
Sound | Dino DiMuro | Sound Effects Editor |
Sound | Robert Deschaine | ADR Mixer |
Sound | Tami Treadwell | ADR Recordist |
Production | Denis L. Stewart | Unit Production Manager |
Crew | Steven Kirshoff | Special Effects Coordinator |
Sound | Christopher Assells | Sound Effects Editor |
Sound | Per Hallberg | Supervising Sound Editor |
Art | Tina Jones | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Shay Cunliffe | Costume Design |
Art | Peter Wenham | Production Design |
Art | Robert Cowper | Art Direction |
Art | Carolyn Cartwright | Assistant Set Decoration |
Writing | Scott Z. Burns | Screenplay |
Writing | Tony Gilroy | Screenplay |
Writing | Tony Gilroy | Screenstory |
Production | Christine Raspillère | Production Manager |
Sound | Ramiro Belgardt | Music Editor |
Editing | Derek Brechin | Additional Editor |
Crew | Cedric Proust | Stunts |
Writing | Robert Ludlum | Novel |
Directing | Paul Greengrass | Director |
Production | Patrick Crowley | Producer |
Production | Patrick Crowley | Unit Production Manager |
Production | Paul Sandberg | Producer |
Production | Jeff Kirschenbaum | Executive Producer |
Production | Donna Langley | Executive Producer |
Production | Henry Morrison | Executive Producer |
Production | Andrew R. Tennenbaum | Producer |
Editing | Christopher Rouse | Editor |
Costume & Make-Up | Monika Münnich | Makeup Artist |
Crew | Peter Bucossi | Stunts |
Sound | Peter Gleaves | ADR Mixer |
Crew | Linda Drake | Visual Effects Editor |
Camera | Igor Meglic | Second Unit Director of Photography |
Production | Caitlin McKenna | ADR Voice Casting |
Art | Joanna Foley | Assistant Art Director |
Art | Sophia Chowdhury | Assistant Set Decoration |
Sound | Curt Sobel | Music Editor |
Art | Grant Armstrong | Standby Painter |
Art | Grant Armstrong | Standby Art Director |
Production | Zakaria Alaoui | Line Producer |
Directing | Tom Brewster | Third Assistant Director |
Costume & Make-Up | Suzie Harman | Assistant Costume Designer |
Lighting | Erick Mikhaelides | Electrician |
Art | Jeffrey Rollins | Props |
Sound | Rick Canelli | ADR Recordist |
Crew | Bill Anagnos | Stunts |
Costume & Make-Up | Kay Georgiou | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Kay Georgiou | Hair Department Head |
Crew | Mick O'Rourke | Stunts |
Visual Effects | Peter Chiang | Visual Effects Supervisor |
Art | Rohan Harris | Painter |
Production | Philipp Klausing | Unit Manager |
Crew | Peter Epstein | Stunts |
Crew | Jeff Imada | Stunt Coordinator |
Crew | John Cenatiempo | Stunts |
Crew | Brian Keith Allen | Stunts |
Production | Mike Phillips | Production Accountant |
Sound | Kimaree Long | Dialogue Editor |
Sound | Greg Zimmerman | ADR Recordist |
Crew | Glenn Foster | Stunts |
Costume & Make-Up | Valeska Schitthelm | Makeup Artist |
Crew | Roy T. Anderson | Stunts |
Art | Jason Knox-Johnston | Art Direction |
Crew | Cristina Campos | Transportation Coordinator |
Camera | Larry McConkey | Camera Operator |
Editing | Robert Malina | First Assistant Editor |
Camera | Robert Palmer | Focus Puller |
Production | Mark Mostyn | Production Manager |
Crew | Aaron Vexler | Stunts |
Crew | G. A. Aguilar | Stunts |
Crew | Simon Atherton | Armorer |
Crew | David Garrick | Stunts |
Production | María Cabello | Assistant Production Manager |
Production | Anna Cassina | Unit Production Manager |
Lighting | Jeffrey A. Cook | Lighting Technician |
Camera | John Conroy | Focus Puller |
Lighting | Jonny Franklin | Electrician |
Crew | Tim Buchanan | Stunts |
Crew | George B. Colucci Jr. | Stunts |
Crew | Stephanie Finochio | Stunts |
Crew | Gareth Milne | Stunts |
Crew | Tanner Foust | Stunt Driver |
Camera | Roberto Fernández | First Assistant Camera |
Sound | Joe Dzuban | Sound Recordist |
Production | Leeba Zakharov | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Ken Crouch | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Todd Kleitsch | Key Makeup Artist |
Visual Effects | Martin Body | Visual Effects |
Camera | Klemens Becker | Camera Operator |
Camera | Klemens Becker | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Kate Edwards | Wardrobe Supervisor |
Art | Tommy Allen | Property Master |
Crew | Thomas Jones | Prop Maker |
Art | Catherine Haugh | Construction Coordinator |
Art | Katie Gabriel | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Meike Schlegel | Wardrobe Supervisor |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Camera | Florian Emmerich | Camera Operator |
Art | Ashley Winter | Assistant Art Director |
Production | Mohamed Benhmamane | Location Manager |
Art | Eric Cheripka | Assistant Property Master |
Art | Richard Selway | Standby Art Director |
Sound | Jon Title | Sound Effects Editor |
Sound | Frederick H. Stahly | Dialogue Editor |
Production | Toni Novella | Production Manager |
Sound | Scott Millan | Sound Mixer |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Crew | Miller Drake | Visual Effects Editor |
Crew | Chris O'Hara | Stunts |
Camera | John Gamble | Focus Puller |
Directing | Deirdre Horgan | Script Supervisor |
Directing | Annie Penn | Script Supervisor |
Directing | Louise Wade | Script Supervisor |
Production | Denis Pedregosa | Production Supervisor |
Sound | Bob Beemer | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Ann Scibelli | Sound Effects Editor |
Camera | Jasin Boland | Still Photographer |
Crew | Steve Rosenzweig | Scenic Artist |
Art | Richard Hebrank | Construction Coordinator |
Crew | Wilfred Caban | Special Effects |
Crew | Gary Powell | Stunt Coordinator |
Crew | Simon Allmark | Visual Effects Editor |
Camera | Andrew Casey | Camera Operator |
Production | Sam Breckman | Location Manager |
Camera | Jeremy Braben | Aerial Director of Photography |
Crew | Christopher Weiser | Scenic Artist |
Sound | Michelle Pazer | ADR Editor |
Camera | Stuart Howell | Steadicam Operator |
Production | Lyn Pinezich | Production Supervisor |
Camera | Mike Valentine | Underwater Camera |
Lighting | Abderrahim Bissar | Electrician |
Crew | Don Abbatiello | Stunts |
Sound | Karen Baker Landers | Supervising Sound Editor |
Sound | Peter Staubli | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Adam Roach | Set Costumer |
Sound | Greg Steele | ADR Mixer |
Crew | Brian Baverstock | Transportation Coordinator |
Sound | Chris Hogan | Dialogue Editor |
Camera | Peter Wignall | Camera Operator |
Camera | Peter Wignall | Steadicam Operator |
Camera | Jon Webb | First Assistant Camera |
Sound | Dan Hegeman | Sound Effects Editor |
Sound | David Parker | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Chris Jargo | ADR Editor |
Camera | Brian Heller | Aerial Camera |
Lighting | Ronald Schwarz | Gaffer |
Sound | Peter Myles | Music Editor |
Crew | Deborah Wuliger | Unit Publicist |
Art | Gina Herold | Art Department Coordinator |
Art | Allen J. Polley | Property Master |
Crew | Marcia C. Suter | Scenic Artist |
Art | Ulrich Posselt | Construction Coordinator |
Crew | Joel Ossenfort | Scenic Artist |
Art | Tim Lanning | Greensman |
Sound | Craig Mann | Sound Recordist |
Sound | Hector C. Gika | Sound Effects Editor |
Sound | Drew Webster | Sound Recordist |
Crew | Lee Ifans | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Matthew Plummer | Visual Effects Producer |
Crew | Miguel Pedregosa | Stunt Coordinator |
Crew | Scott Rogers | Stunt Coordinator |
Camera | Jamie Harcourt | Camera Operator |
Lighting | Jorge Sacristan | Gaffer |
Camera | Abbot Genser | Still Photographer |
Lighting | Jean-François Drigeard | Gaffer |
Lighting | Brahim Amarak | Gaffer |
Camera | Guillaume Renberg | Additional Camera |
Camera | Ben Wilson | Additional Camera |
Costume & Make-Up | Pam Aaron | Set Costumer |
Editing | Jimmy Fusil | Digital Intermediate Producer |
Crew | Maxime Couteret | Transportation Coordinator |
Crew | Jay Immersi | Picture Car Coordinator |
Production | Lauri Pitkus | Location Manager |
Production | Duncan Muggoch | Location Manager |
Production | Duncan Muggoch | Unit Manager |
Directing | Sue Mahoney | Script Supervisor |
Production | Piers Dunn | Location Manager |
Production | Romain Courtine | Location Manager |
Production | Tristan Barnard | Location Manager |
Production | Khalid Banoujaafar | Location Manager |
Production | Roman Avianus | Location Manager |
Art | Peter Bundrick | Head Carpenter |
Lighting | Wayne Leach | Rigging Gaffer |
Directing | Ceri Evans | Script Supervisor |
Crew | Ben Dimmock | Stunts |
Crew | David Vickery | CG Supervisor |
Crew | Craig Frosty Silva | Stunts |
Costume & Make-Up | Jonathan Stow | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | John Norster | Assistant Costume Designer |
Crew | Randy James Beckman | Stunts |
Sound | Gary Summers | Sound Mixer |
Sound | Krissopher Chevannes | ADR Recordist |
Camera | Mark Moriarty | Second Unit Director of Photography |
Costume & Make-Up | Sabine Groh | Costumer |
Crew | Brian Smyj | Stunts |
Visual Effects | George Zwier | 2D Supervisor |
Lighting | Paul Slatter | Gaffer |
Art | Dierk Grahlow | Construction Manager |
Visual Effects | Joss Williams | Special Effects Supervisor |
Crew | Mattias Lindahl | CG Supervisor |
Sound | Rachael Tate | ADR Recordist |
Costume & Make-Up | Cristina Sopeña | Costume Coordinator |
Camera | Eric Swanek | First Assistant "A" Camera |
Crew | Susan Purkhiser | Stunts |
Costume & Make-Up | Marcia Patten | Wardrobe Supervisor |
Sound | Kirk Francis | Production Sound Mixer |
Camera | Stanley Fernandez Jr. | First Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Loulia Sheppard | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Marilyn MacDonald | Makeup Artist |
Directing | Chris Carreras | First Assistant Director |
Production | Michael Scheel | Production Manager |
Art | Rachid Quiat | Assistant Art Director |
Sound | Philip D. Morrill | Assistant Sound Editor |
Camera | Peter Bulavinetz | Grip |
Camera | Gavin Fernandez | Assistant Camera |
Camera | Michael J. Prate | Grip |
Camera | Tom Prate | Key Grip |
Lighting | Joe Sarao | Rigging Grip |
Camera | Thomas Gottschalk | First Assistant Camera |
Crew | Tim Gallin | Stunts |
Costume & Make-Up | John Quaglia | Hairstylist |
Crew | Marc Leroyer | Armorer |
Crew | John Nixon | Armorer |
Production | Victoria Hawden | Production Coordinator |
Production | Hilde Odelga | Production Coordinator |
Camera | David Lee | Still Photographer |
Editing | Christopher Robin Bell | First Assistant Editor |
Art | Jennifer Alex Nickason | Assistant Set Decoration |
Editing | Maria Gonzales | Assistant Editor |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunts |
Lighting | Doug Dalisera | Rigging Gaffer |
Camera | Paul Wheeldon | Second Assistant Camera |
Camera | William D. Moran | Dolly Grip |
Art | Paul Duff | Head Carpenter |
Crew | Joss Skottowe | Armorer |
Costume & Make-Up | Daniel Lawson | Assistant Costume Designer |
Camera | Birgit Dierken | Focus Puller |
Production | John DeSimone | Production Coordinator |
Editing | Julie Saegert | Assistant Editor |
Sound | Tony Negrete | Assistant Sound Editor |
Lighting | Björn Susen | Rigging Gaffer |
Crew | Mike Burke | Stunts |
Crew | Geoffrey Dowell | Stunts |
Lighting | Balint Pinczehelyi | Rigging Grip |
Crew | Shawnna Thibodeau | Stunts |
Crew | Chris Barnes | Stunts |
Lighting | Kevin Flynn | Key Rigging Grip |
Crew | Steve Cummings | Armorer |
Sound | James Ashwill | Foley Mixer |
Art | Verena Popp | Set Dresser |
Visual Effects | Patrick Zentis | Matte Painter |
Lighting | Beda Mulzer | Best Boy Electric |
Camera | Marc Atherfold | Focus Puller |
Camera | David Appleby | Key Grip |
Camera | Matt Blades | Dolly Grip |
Art | Jeffrey D. McDonald | Assistant Art Director |
Lighting | Manuel Gaspar | Best Boy Electric |
Production | Vair Macphee | Production Coordinator |
Crew | Jeremy Fry | Stunts |
Lighting | Campbell McIntosh | Electrician |
Costume & Make-Up | Andrea Gotowtschikow | Hairstylist |
Editing | John Dietrick | Assistant Editor |
Crew | Steve Mack | Stunts |
Crew | Joseph Basile | Driver |
Crew | Joseph Basile | Stunt Driver |
Sound | Ian Wright | Boom Operator |
Camera | Steve Drellich | Camera Operator |
Crew | Martin Ivanov | Stunt Double |
Lighting | Chris Henry | Lighting Technician |
Art | John Bohan | Construction Manager |
Lighting | Paul Kelly | Electrician |
Directing | David Daniels | First Assistant Director |
Camera | Kevin Fraser | Key Grip |
Lighting | William Moore | Electrician |
Camera | Andrew Priestley | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Barnaby Smith | Costumer |
Crew | Bob Colletti | Stunts |
Lighting | Tim McAuliffe | Electrician |
Costume & Make-Up | Cecilia Escot Mangas | Makeup Artist |
Lighting | George Bird | Electrician |
Costume & Make-Up | Lucy Bowring | Costume Coordinator |
Directing | Nick Shuttleworth | Second Assistant Director |
Camera | Kevin Haverty | Second Assistant "A" Camera |
Lighting | Peter Colavito | Electrician |
Camera | Won-suk Park | Second Assistant "A" Camera |
Production | Erin Charles | Production Coordinator |
Art | Peter Edge | Standby Painter |
Lighting | Neil Munro | Lighting Technician |
Camera | Phil Murray | Best Boy Grip |
Camera | Gary Romaine | Grip |
Crew | Miguel Ángel Poveda | Post Production Supervisor |
Lighting | Charles Carpentier | Electrician |
Directing | Robert Grayson | Second Assistant Director |
Production | Ségolène Amice Lagny | Production Secretary |
Directing | Yann Mari Faget | Second Assistant Director |
Camera | Chris Kilduff | Best Boy Grip |
Camera | John Krause | Dolly Grip |
Editing | Mark Fitzgerald | Additional Editor |
Crew | Ryder Washburn | Armorer |
Camera | Andrew Peck | Camera Loader |
Lighting | Billy Gamble | Lighting Technician |
Sound | Thomas J. O'Connell | ADR Mixer |
Art | Gavin Gordon | Supervising Carpenter |
Crew | Paul Bucossi | Stunts |
Crew | Frédéric Greene | Production Controller |
Editing | Russell Pawson | Assistant Editor |
Lighting | José Vicente Salvador | Gaffer |
Camera | Brendon Malone | Grip |
Sound | Bobby Johanson | ADR Mixer |
Crew | Ota Bares | Animal Wrangler |
Sound | Xavier Horan | Assistant Sound Editor |
Editing | Esther Bailey | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Sonia Akouz | Makeup Artist |
Camera | Julian Sternthal | Grip |
Art | Stephan Burle | Title Designer |
Art | Anita Dhillon | Graphic Designer |
Crew | Joanne Lamstein | Stunts |
Costume & Make-Up | Caroline Thorpe | Seamstress |
Production | Betsy Royall | Extras Casting |
Art | Jean Miel | Set Dresser |
Crew | Patrick Tendai Pfupajena | Set Production Assistant |
Production | Anna Schmigalla | Production Accountant |
Visual Effects | Ludovic Iochem | Matte Painter |
Visual Effects | Dimitri Delacovias | Matte Painter |
Camera | Jennifer Koestler | Second Assistant Camera |
Crew | Jeff Medeiros | Stunts |
Lighting | Adam Lee | Electrician |
Camera | Hassan Hajhouj | Grip |
Camera | Ed Nessen | Second Assistant "C" Camera |
Camera | Eric P. Robinson | Assistant Camera |
Camera | Craig Pecchia | Assistant Camera |
Production | Ali Moshref | Production Accountant |
Art | Cathal MacIlwaine | Standby Carpenter |
Art | James Enright | Props |
Camera | Dean Morris | Grip |
Camera | Dean Morris | Camera Loader |
Camera | David Mackie | Camera Loader |
Camera | Sarah Woodward | Second Assistant Camera |
Camera | Tim Dean | Libra Head Technician |
Lighting | Conor Finlay | Electrician |
Crew | Scott Armstrong | Stunts |
Directing | Jaesung Oh | Third Assistant Director |
Production | Jérôme Albertini | Unit Manager |
Production | Omar Chraibi | Unit Manager |
Crew | Kelly Dent | Stunts |
Camera | Mira Hamza | Clapper Loader |
Camera | Daniel Erb | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Chris Dale | Camera Loader |
Production | Zinedine Ibnou Jabal | Casting Assistant |
Camera | Tim Molema | Second Assistant "A" Camera |
Production | Sergio Díaz | Assistant Production Manager |
Art | Heidi Gibb | Draughtsman |
Camera | Michael Cambria | Second Assistant Camera |
Production | Philip A. Ramos | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Milu Cabrer | Makeup & Hair |
Production | Matthieu Vogel | Assistant Production Manager |
Sound | Dan Guachione | Boom Operator |
Directing | Sallie Hard | Second Assistant Director |
Production | Laura Mateos | Production Accountant |
Lighting | Thomas Royal | Electrician |
Editing | Lindsey Morrow | Assistant Editor |
Lighting | Kelly Rutkowski | Electrician |
Art | James Whelan | Set Dresser |
Crew | John Leigh | Generator Operator |
Lighting | James M. Mah | Best Boy Electric |
Art | James Kent | Set Dresser |
Camera | Celia Abraira | Second Assistant Camera |
Art | Matthias Kulewatz | Supervising Carpenter |
Directing | Andrea Izquierdo López | Third Assistant Director |
Art | Youness Benbakrim | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Anja Daum | Makeup Artist |
Art | Apache Gonzalez | Set Dresser |
Art | Julio Daniel Rodriguez | Set Dresser |
Art | Oliver Krönke | Set Dresser |
Art | Linda Kurzweil | Set Dresser |
Art | Graham Barford | Supervising Carpenter |
Art | Abdallah Bougtifa | Swing |
Camera | Chris Hensel | Grip |
Lighting | Bob Van Heek | Rigging Grip |
Camera | Greg Finkel | Second Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Usue Peña | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Angela Egan | Costumer |
Costume & Make-Up | Elena Calvo | Wardrobe Assistant |
Production | Dearbhaile O'Hanlon | Casting Assistant |
Visual Effects | Ellie Faustino | Matchmove Supervisor |
Production | Sylvia Mackintosh | Production Accountant |
Production | Patricia Reid-Douglas | Production Coordinator |
Production | Roberto De Jesus | Production Secretary |
Production | Stefanie Ebert | Production Secretary |
Directing | César Mendizábal | Third Assistant Director |
Crew | Alison Ryan | Stunts |
Art | Paula Marín | Art Department Assistant |
Crew | Nikki Powell | Stunts |
Crew | Tarik Bounaaj | Stunt Double |