Τυφλό Σημείο (2018)
Στο Όκλαντ της Καλιφόρνια ο Κόλιν προσπαθεί να περάσει ήσυχα τις τελευταίες τρεις ημέρες της αστυνομικής επιτήρησής του. Γίνεται όμως μάρτυρας της εν ψυχρώ δολοφονίας ενός Αφροαμερικανού από έναν λευκό αστυνομικό.
Director: Carlos López Estrada
Daveed Diggs Collin |
|
Rafael Casal Miles |
|
Janina Gavankar Val |
|
Jasmine Cephas Jones Ashley |
|
Ethan Embry Officer Molina |
|
Tisha Campbell Mama Liz |
|
Utkarsh Ambudkar Rin |
|
Kevin Carroll James |
|
Nyambi Nyambi Yorkie |
|
Jon Chaffin Dezz |
|
Wayne Knight Patrick |
|
Margo Hall Nancy |
|
Ziggy Baitinger Sean 'Ziggy' Jones |
|
Leland Orser Judge |
|
Travis Parker Randall Marshall |
|
Lance Holloway Curtis 'Cuttie' Cutworth |
|
Justin Chu Cary Tin |
|
Casey Adams Chet |
|
Michael Rhys Kan Marty |
|
Justin Liu Jimmy |
|
Aviel Ayoung Terry |
|
Rolanda D. Bell Nak |
|
John K. Moeslein Sid |
|
Sarah Kay Angela |
|
George Watsky Tanner |
|
Kendra Andrews Rachel Molina |
|
Eduardo Ambriz DeColosio Tel |
|
Zack Duhame Officer Farmer |
|
Amanda Encelan Tina |
|
Rahul Gupta Clerk |
|
Matt McAbee Eddie |
|
Cameron Foxly Tall Biker |
|
Luis Carlos Muñoz Officer in Car |
|
Chris Harding Bunny Skylar |
|
Rashida Clendening Beauty Shop Patron (uncredited) |
|
Peter Fitzsimmons Another Addict (uncredited) |
|
Tina Gilton Woman with ID (uncredited) |
|
Cassie Hendry Bar Patron (uncredited) |
|
Camryn Howard Kes (uncredited) |
|
Dawayne Jordan Cemetery Man (uncredited) |
|
Kelli McCrann Couch Girl (uncredited) |
|
Sean Michael McGrory Diner Patron (uncredited) |
|
Brandon H. Morgan Bartender (uncredited) |
|
Geoffrey Quan Herbert G. (uncredited) |
|
Molly Shaiken Bar Patron (uncredited) |
|
Steven Wiig Uptight Guy (uncredited) |
|
Tywain Willis Ghost (uncredited) |
|
Rayna Angélique Hair Salon Customer (uncredited) |
|
Brian Sampson Oakland Police Officer (uncredited) |
|
Jonathan Groff Man by Fence (uncredited) |
|
Emmy Raver-Lampman Woman by Fence (uncredited) |
Sound | Scott Kinzey | Production Sound Mixer |
Crew | Brian Sampson | Stunt Driver |
Production | Nina Henninger | Casting |
Production | Sarah Kliban | Casting Associate |
Crew | Eddie J. Fernandez | Utility Stunts |
Production | Kimberly Hardin | Casting |
Sound | Michael Yezerski | Original Music Composer |
Production | Keith Calder | Producer |
Sound | Jonathan McHugh | Music Supervisor |
Crew | Jeremy Fitzgerald | Utility Stunts |
Sound | Andy Hay | Supervising Sound Editor |
Sound | Andy Hay | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Zack Duhame | Stunt Driver |
Production | Jessica Wu | Producer |
Writing | BenDavid Grabinski | Script Consultant |
Crew | Eric Jacobus | Stunts |
Art | Tom Hammock | Production Design |
Crew | Casey Adams | Stunt Coordinator |
Production | Chris Harding | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Galaxy San Juan | Hair Department Head |
Crew | Matt Berberi | Stunt Coordinator |
Sound | Jeffrey A. Pitts | Sound Designer |
Crew | Clayton J. Barber | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Emily Batson | Costume Design |
Visual Effects | John H. Han | Visual Effects |
Camera | Robby Baumgartner | Director of Photography |
Sound | Jesse Pomeroy | Dialogue Editor |
Sound | Drew Webster | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Takashi Takeoka | Visual Effects Supervisor |
Art | Susan Alegria | Art Direction |
Editing | Gabriel Fleming | Editor |
Visual Effects | Piers Dennis | VFX Artist |
Camera | Patrick McArdle | First Assistant "B" Camera |
Production | Geoffrey Quan | Co-Producer |
Camera | Steven Cueva | First Assistant "A" Camera |
Production | Daveed Diggs | Producer |
Writing | Daveed Diggs | Writer |
Art | Jessica M. Lapin | Property Master |
Lighting | Todd Clark | Best Boy Electric |
Sound | Judah Getz | ADR Mixer |
Art | Alex Brandenburg | Set Decoration |
Sound | Lesley Langs | Music Editor |
Lighting | Kiva Knight | Gaffer |
Camera | David Lanes | Best Boy Grip |
Directing | L. La Mar Stewart | Assistant Director |
Camera | Julien De Benedictis | Dolly Grip |
Camera | Steve Forbes | Key Grip |
Editing | Leo Chan | Assistant Editor |
Directing | Carlos López Estrada | Director |
Production | Rafael Casal | Producer |
Writing | Rafael Casal | Writer |
Art | Rachel Dagdagan | Set Dresser |
Art | Luie P. Garcia | Assistant Property Master |
Production | Marc Kelly | Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Miranda Traczyk | Key Costumer |
Art | Olivia Kanz | Leadman |
Production | Taylor Whitehouse | Assistant Location Manager |
Production | Theresa Benavidez | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Chelsea Orduno | Makeup Department Head |
Art | Melanie Leandro | Set Dresser |
Art | Rachel Groat | Set Dresser |
Art | Manh Hakchareun | Set Dresser |
Sound | Corryn Deegan | Boom Operator |
Art | Hillary Andujar | Art Department Coordinator |
Art | Courtney Andujar | Graphic Designer |
Costume & Make-Up | Sarah Coy | Assistant Makeup Artist |
Directing | Dominic Martin | Second Second Assistant Director |
Sound | Brian Copenhagen | Production Sound Mixer |
Production | Ryan Wylie | Location Manager |
Directing | Armin Houshmandi | Second Second Assistant Director |
Sound | Andrii Starykovskyi | Foley Artist |
Camera | Reid Murphy | "A" Camera Operator |
Camera | Christofer Moscoso | Best Boy Grip |
Crew | Susan Gill | Studio Teacher |
Crew | Bob Delong | Set Medic |
Art | Gerin Del Carmen | Assistant Set Decoration |
Production | Gaetano Akiya | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Alyssa Tull | Costume Supervisor |
Camera | Sin Cohen | Digital Imaging Technician |
Crew | Max Kosma | Craft Service |
Crew | Andrew J. Neis | Armorer |
Production | Maira Memmi | Production Coordinator |
Production | Daisy Tenorio | Assistant Production Coordinator |
Camera | Sam Lino | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Shannon Bringham | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Ariel Nava | Still Photographer |
Art | Anthony Satter | Storyboard Artist |
Costume & Make-Up | Adriana Gutierrez | Costumer |
Directing | Betty Austin | Script Supervisor |
Crew | Dawn DeBenedetto Maurer | Studio Teacher |
Crew | Robin Gage | Craft Service |
Visual Effects | Matt Heron | Special Effects Supervisor |
Editing | Tarek Karkoutly | Assistant Editor |