Θα Γίνουμε Ήρωες (2020)
ΟικογενειακήΔράσηΦαντασίαςΚωμωδία
Όταν εξωγήινοι εισβολείς πιάνουν αιχμαλώτους τους υπερήρωες της Γης, τα παιδιά τους πρέπει να συνεργαστούν για να σώσουν τους γονείς τους - και τον πλανήτη.
Director: Robert Rodriguez
YaYa Gosselin Missy Moreno |
|
Lyon Daniels Noodles |
|
Andy Walken Wheels |
|
Hala Finley Ojo |
|
Lotus Blossom A Capella |
|
Dylan Henry Lau Slo-Mo |
|
Andrew Diaz Facemaker |
|
Isaiah Russell-Bailey Rewind |
|
Akira Akbar Fast Forward |
|
Nathan Blair Wild Card |
|
Vivien Lyra Blair Guppy |
|
Priyanka Chopra Jonas Ms. Granada |
|
Pedro Pascal Marcus Moreno |
|
Adriana Barraza Grandma Moreno |
|
Boyd Holbrook Miracle Guy |
|
Christian Slater Tech-No |
|
Jeffrey J. Dashnaw Sharkboy |
|
Taylor Dooley Lavagirl |
|
Sung Kang Blinding Fast |
|
Haley Reinhart Ms. Vox |
|
Christopher McDonald President Neil Anami |
|
Jill Blackwood Newscaster #1 |
|
Lauren Hatfield Field Reporter |
|
Oscar Seung Personnel #1 |
|
Kelli Bland Personnel #2 |
|
Elizabeth Trieu Operations Tech #1 |
|
Grant Garrison Operations Tech #2 |
|
Ammie Masterson Woman In Black |
|
Alonzo J. Crathers New Kid |
|
Steven Adler Mayor Doolittle |
|
J. Quinton Johnson Crimson Legend |
|
Brittany Perry-Russell Red Lightning Fury |
|
Brently Heilbron Crushing Low |
|
Brian Coughlin Head Guard / Laughing Alien Guard |
|
Lee Eddy Administrator |
|
Nick Stevenson Alien Admiral |
|
Racer Rodriguez Helicopter Pilot |
|
Rhiannon Rodriguez Big Bean |
|
Xavia Amorae Helpful Kid #1 |
|
Zoe An Helpful Kid #2 |
|
John Valley Newscaster #2 |
|
Tristan Riggs School Kid (uncredited) |
|
Sheilava Alien Guard (uncredited) |
|
Jamie Perez Invisi-Girl |
Directing | Robert Rodriguez | Director |
Camera | Robert Rodriguez | Director of Photography |
Editing | Robert Rodriguez | Editor |
Production | Robert Rodriguez | Producer |
Writing | Robert Rodriguez | Writer |
Production | Mary Vernieu | Casting Director |
Art | Steve Joyner | Production Design |
Costume & Make-Up | Nina Proctor | Costume Designer |
Sound | Rebel Rodriguez | Music |
Crew | Marny Eng | Stunts |
Production | Ben Ormand | Executive Producer |
Production | Racer Rodriguez | Producer |
Crew | Matt Leonard | Stunts |
Visual Effects | Charlie Iturriaga | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Scott Farrar | Visual Effects Producer |
Art | Caylah Eddleblute | Production Design |
Art | Bart Brown | Set Decoration |
Art | Jennifer Long | Set Decoration |
Visual Effects | Amber Kirsch | Visual Effects Producer |
Crew | J.J. Dashnaw | Stunt Coordinator |
Crew | Kelli Barksdale | Stunts |
Production | Michelle Wade Byrd | Casting Director |
Directing | Brian Bettwy | First Assistant Director |
Production | Tom Proper | Associate Producer |
Crew | Stevie Marceaux | Stand In |
Directing | David Rimer | Second Assistant Director |
Art | Paul Alix | Art Direction |
Art | Marc Baroni | Art Direction |
Visual Effects | Kay Hoddy | Rotoscoping Artist |