Szerelmes hangjegyek 3. - Végzősök (2008)
VígjátékRomantikusDrámaCsaládiZenei
Troy és Gabriella az utolsó évét tölti a gimnáziumban. Az egykori gyerekek felnőttek, végzősök lettek. Ez pedig azzal jár, hogy akár akarják, akár nem, de szembe kell nézniük azzal, mi legyen a kapcsolatukkal. Mivel mindketten más főiskolán tanulnak tovább, útjaik szükségszerűen szétválnak. Előtte azonban a Vadmacskák többi tagjával színre viszik a musicalt, amelyben a jövővel kapcsolatos vágyaikról és félelmeikről, elvárásaikról és reményeikről énekelnek, táncolnak. Azután jöhetnek a vizsgák, az érettségi. A képernyő után a High School Musical a mozik vásznát is meghódította.
Director: Kenny Ortega
Zac Efron Troy Bolton |
|
Vanessa Hudgens Gabriella Montez |
|
Ashley Tisdale Sharpay Evans |
|
Lucas Grabeel Ryan Evans |
|
Corbin Bleu Chad Danforth |
|
Monique Coleman Taylor McKessie |
|
Olesya Rulin Kelsi Nielson |
|
Chris Warren Zeke Baylor |
|
Ryne Sanborn Jason Cross |
|
Kaycee Stroh Martha Cox |
|
Bart Johnson Coach Jack Bolton |
|
Alyson Reed Ms. Darbus |
|
Matt Prokop Jimmie "Rocket Man" Zara |
|
Justin Martin Donny Dion |
|
Jemma McKenzie-Brown Tiara Gold |
|
Leslie Wing Lucille Bolton |
|
Socorro Herrera Lisa Montez |
|
David Reivers Charlie Danforth |
|
Yolanda Wood Mrs. Danforth |
|
Robert Curtis Brown Vance Evans |
|
Jessica Tuck Darby Evans |
|
Joey Miyashima Principal Dave Matsui |
|
Stan Ellsworth Mr. Riley |
|
Dave Fox Coach Kellogg |
|
Jeremy Banks Stagehand |
|
Todd Snyder Mr. Juilliard |
|
Tara Starling Ms. Juilliard |
|
Manly "Little Pickles" Ortega Boi Evans |
|
Bayli Baker Principal Dancer |
|
Shawn Carter Principal Dancer |
|
Katie Cockrell Principal Dancer |
|
Max Ehrich Principal Dancer |
|
Italo Elgueta Principal Dancer |
|
Christina Glur Principal Dancer |
|
Jaimie Goodwin Principal Dancer |
|
Mollee Gray Principal Dancer |
|
Charles Klapow Principal Dancer |
|
Kimberly Klapow Principal Dancer |
|
Nick Lanzisera Principal Dancer |
|
Roger Malaga Principal Dancer |
|
Doug Penikas Principal Dancer |
|
Jameson Perry Principal Dancer |
|
Tia Robinson Principal Dancer |
|
Haylee Roderick Principal Dancer |
|
Britt Stewart Principal Dancer |
|
Jason Williams Principal Dancer |
|
Nikola Clark Featured Dancer - Now or Never |
|
Audra Griffis Featured Dancer - Now or Never |
|
Megan Honore Featured Dancer - Now or Never |
|
Cara Horibe Featured Dancer - Now or Never |
|
David Huff Featured Dancer - Now or Never |
|
Melissa Magleby Featured Dancer - Now or Never |
|
Allysa Shorte Featured Dancer - Now or Never |
|
Mercedes Bailey Featured Dancer - I Want it All |
|
Lisa Benson Featured Dancer - I Want it All |
|
Christina Bluth Featured Dancer - I Want it All |
|
Nacole Brown Featured Dancer - I Want it All |
|
Erica L. Bryce Featured Dancer - I Want it All |
|
Taylor Cate Featured Dancer - I Want it All |
|
Stacey Clark Featured Dancer - I Want it All |
|
Lacey Derrick Featured Dancer - I Want it All |
|
Mallauri Esquibel Featured Dancer - I Want it All |
|
Alexander Farnsworth Featured Dancer - I Want it All |
|
Hayley Folsom Featured Dancer - I Want it All |
|
Raquel Goodsell Featured Dancer - I Want it All |
|
Daysha Hannemann Featured Dancer - I Want it All |
|
Adair Hensley Featured Dancer - I Want it All |
|
Bailee Hunsaker Featured Dancer - I Want it All |
|
Kelene Johnson Featured Dancer - I Want it All |
|
Kaelee Jones Featured Dancer - I Want it All |
|
Tiffany Mallari Featured Dancer - I Want it All |
|
Nina Miller Featured Dancer - I Want it All |
|
Seneca Miner Featured Dancer - I Want it All |
|
Taylour Paige Featured Dancer - I Want it All |
|
Amber Snow Featured Dancer - I Want it All |
|
Jessica Snowden Featured Dancer - I Want it All |
|
Kelsey Peterson Tanner Featured Dancer - I Want it All |
|
Tyler Welling Featured Dancer - I Want it All |
|
Chelsea Williams Featured Dancer - I Want it All |
|
Tadd Gadduang Featured Dancer - The Boys Are Back |
|
Kaleb Henderson Featured Dancer - The Boys Are Back |
|
Skyler Johnson Featured Dancer - The Boys Are Back |
|
Miguel Olague Featured Dancer - The Boys Are Back |
|
Chris Owens Featured Dancer - The Boys Are Back |
|
Tui-Niua Tuita Featured Dancer - The Boys Are Back |
|
Josh Unice Featured Dancer - The Boys Are Back |
|
Zack Wilson Featured Dancer - The Boys Are Back |
|
Katie Allred Featured Dancer - High School Musical |
|
Kelli Baker Featured Dancer - High School Musical |
|
Chaz Bodily Featured Dancer - High School Musical |
|
Averie DelGrosso Featured Dancer - High School Musical |
|
D.J. Guthrie Featured Dancer - High School Musical |
|
Casey Harward Featured Dancer - High School Musical |
|
Jaremy Hill Featured Dancer - High School Musical |
|
Eldon Johnson Featured Dancer - High School Musical |
|
Noelle Menard Featured Dancer - High School Musical |
|
Jen Osorio Featured Dancer - High School Musical |
|
Junar Pasco Featured Dancer - High School Musical |
|
Brandon Perry Featured Dancer - High School Musical |
|
Sydney T. Sorenson Featured Dancer - High School Musical |
|
Jessie Thacker Featured Dancer - High School Musical |
|
Hefa Leone Tuita Featured Dancer - High School Musical |
|
Lisa Whittaker Featured Dancer - High School Musical |
|
Veronica Yeager Featured Dancer - High School Musical |
|
Chrysal Saji Lasagne Guy |
Sound | David Lawrence | Music |
Editing | Seth Flaum | Editor |
Art | Wing Lee | Art Direction |
Production | Don Schain | Unit Production Manager |
Production | Don Schain | Co-Producer |
Production | Natalie Hart | Casting |
Production | Jason La Padura | Casting |
Art | Mark Hofeling | Production Design |
Writing | Peter Barsocchini | Writer |
Production | Bill Borden | Producer |
Editing | Don Brochu | Editor |
Art | Ken Kirchner | Set Decoration |
Production | Jeff Johnson | Casting |
Writing | Matthew Gerrard | Lyricist |
Writing | Robbie Nevil | Lyricist |
Directing | Kenny Ortega | Director |
Production | Kenny Ortega | Executive Producer |
Crew | Kenny Ortega | Choreographer |
Production | Barry Rosenbush | Producer |
Camera | Daniel Aranyó | Director of Photography |
Crew | Charles Klapow | Choreographer |
Costume & Make-Up | Caroline B. Marx | Costume Design |
Directing | Heather Toone | Second Assistant Director |
Production | Todd Y. Murata | Production Executive |
Costume & Make-Up | Tara Starling | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Charlene Johnson | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Robin Michelle Patrick | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Lora Laing | Key Hair Stylist |
Directing | Mark Hansson | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Ryan McCormick | Hairstylist |
Crew | Jayne Armstrong | Post Production Supervisor |
Directing | Craig L. Steiner | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Jodi Gleave | Assistant Makeup Artist |
Directing | Brent Geisler | Second Second Assistant Director |
Production | Shauna Miller Schain | Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Jamie Taylor Smith | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Troy Lunt | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Christianna Mower | First Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Katherine Ward | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Christel Edwards | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jeanette Steadman | Makeup Artist |
Directing | Christopher Barnes | Second Assistant Director |
Crew | Bonnie Story | Choreographer |