Tripla kilences (2016)
A bűnügyi dráma középpontjában egy csapat korrupt zsaru áll majd, akik az orosz maffia zsarolása miatt csavaros tervet dolgoznak ki: míg a város egyik végében egy zöldfülű zsarut kinyírnak figyelemelterelésként, addig a másik felében végrehajtanak egy nagyszabású rablást, csakhogy az újonc nem hal meg, ami mindenbe bekavar. A Triple 9 felnőtteknek szánt trailere nem igazán finomkodik, a kőkemény valóságot tárja elénk, viszont nem a brutalitása miatt lesz emlékezetes, hanem amiatt is, hogy Hillcoat egy igencsak impozáns szereplőgárdát hozott össze a film kedvéért: feltűnik többek között Woody Harrelson, Casey Affleck, Kate Winslet, Gal Gadot, Teresa Palmer, Norman Reedus, Aaron Paul, Chiwetel Ejiofor és Anthony Mickie.
Director: John Hillcoat
Casey Affleck Chris Allen |
|
Chiwetel Ejiofor Michael Atwood |
|
Anthony Mackie Marcus Belmont |
|
Kate Winslet Irina Vlaslov |
|
Woody Harrelson Sergeant Detective Jeffrey Allen |
|
Aaron Paul Gabe Welch |
|
Clifton Collins Jr. Jorge Rodriguez |
|
Norman Reedus Russel Welch |
|
Teresa Palmer Michelle Allen |
|
Michael Kenneth Williams Sweet Pea |
|
Gal Gadot Elena Vlaslov |
|
Michelle Ang Trina Ling |
|
Terence Rosemore Joshua Parks |
|
E. Roger Mitchell Smith |
|
Terri Abney Leah Green |
|
Alexander Babara Ben Feldman |
|
Anthony Belevtsov Yussel Gotlib |
|
Luis Da Silva Jr. Luis Pinto |
|
Ian Casselberry Gomez |
|
Blake McLennan Felix Atwood |
|
Michael Harding Walter Sims |
|
Labrandon Shead Sgt. Pete Nelson |
|
Armando Alonzo Emilio |
|
Karen Kaia Livers Shanice |
|
Jon Eyez Ispuk Member |
|
Hakim Callender Banger |
|
Carlos Aviles Fernando Rivera |
|
Sandra Lopez Pavesi Rivera's Baby Mama |
|
Mary Rachel Dudley Police Pathologist |
|
Andre Pushkin Beaten Man in Trunk |
|
Natalie Shaheen Beaten Woman in Trunk |
|
Dean Napolitano DHS Guard |
|
Jeremy Degree DHS Guard |
|
Kurt Yaeger Wounded DHS Guard |
|
Christine Horn Female Security Guard |
|
Michelle Rivera Huckaby Gawking Neighbor |
|
Ethan Rosero Young Boy |
|
Mike Gutowski Photo Vassili |
|
Cierra Tramaine Butler Cop Party Girl |
|
Vanchester Gee Wright Auto Shop Worker |
|
Christiana Simonds Christina |
|
Tony Pitts Major Crimes Detective |
|
Simon Armad Banger at Shootout |
|
Tony Grant Cop Covered in Paint |
|
Jonathan Pavesi Beaten Man in Trunk |
|
Jaime Sukonnik Beaten Woman in Trunk |
|
Igor Komar Vassili |
|
Zack Sali Michael Double |
|
Valeriya Khlystova Blonde Double |
|
Jason Caudill Cellmate |
|
Scott Lacroix Russian Guard #1 |
|
Dimiter D. Marinov Driver |
|
Tray Williams Business Type (uncredited) |
Production | Steve Golin | Executive Producer |
Sound | Jay Meagher | Production Sound Mixer |
Editing | Dylan Tichenor | Editor |
Directing | Dan Bradley | Second Unit Director |
Art | Tim Grimes | Production Design |
Sound | Leslie Shatz | Sound Designer |
Sound | Leslie Shatz | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Marc Butan | Producer |
Costume & Make-Up | Valli O'Reilly | Makeup Department Head |
Production | Bruce Winant | ADR Voice Casting |
Production | Keith Redmon | Producer |
Production | Tom Ortenberg | Executive Producer |
Production | Anthony Katagas | Producer |
Production | Anthony Katagas | Unit Production Manager |
Production | Craig Fincannon | Casting |
Production | Lisa Mae Fincannon | Casting |
Crew | Russell Towery | Stunts |
Sound | Nicholas Renbeck | Music Editor |
Sound | Nicholas Renbeck | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Kimberly Fox | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Kimberly Jones | Makeup Department Head |
Directing | John Hillcoat | Director |
Production | John Hillcoat | Producer |
Production | Paul Green | Executive Producer |
Production | Jared Underwood | Co-Executive Producer |
Sound | Atticus Ross | Original Music Composer |
Camera | Nicolas Karakatsanis | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Margot Wilson | Costume Design |
Sound | Claudia Sarne | Original Music Composer |
Sound | Leopold Ross | Original Music Composer |
Production | Molly Conners | Executive Producer |
Editing | Beth Moran | First Assistant Editor |
Editing | Charles Herzfeld | Digital Intermediate |
Sound | Esther Regelson | Dialogue Editor |
Crew | Mickey Giacomazzi | Stunt Coordinator |
Writing | Matt Cook | Writer |
Production | Matt Cook | Co-Producer |
Production | Christopher Woodrow | Producer |
Crew | Michelle Ladd | Stunts |
Costume & Make-Up | Aimee Campolucci | Ager/Dyer |
Production | Maria Cestone | Executive Producer |
Production | Sarah E. Johnson | Executive Producer |
Crew | Luca Borghese | Post Production Supervisor |
Sound | Michael Patterson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Ryan Collison | Foley Mixer |
Costume & Make-Up | Tina Roesler Kerwin | Key Makeup Artist |
Crew | Caius Man | Special Effects Coordinator |
Art | Michael Sabo | Property Master |
Sound | Leslie Bloome | Foley Artist |
Crew | Craig Hosking | Pilot |
Production | Michael Flynn | Unit Production Manager |
Production | Michael Flynn | Co-Producer |
Production | Andrew L. Ullman | Location Manager |
Visual Effects | Glenn Allen | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Richard Friedlander | Visual Effects Producer |
Camera | David Emmerichs | Second Unit Director of Photography |
Crew | David Linck | Unit Publicist |
Production | Jen Wall | Production Supervisor |
Editing | Kevin Vale | Digital Intermediate |
Sound | Lisa J. Levine | Supervising ADR Editor |
Art | Curtis Crowe | Construction Coordinator |
Camera | Jim McKinney | Camera Operator |
Camera | Bob Mahoney | Still Photographer |
Production | Andrew C. Robinson | Co-Executive Producer |
Editing | Jeff Cornell | Digital Intermediate |
Crew | T. Ryan Mooney | Stunts |
Costume & Make-Up | Kelvin R. Trahan | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Frances Hannon | Key Makeup Artist |
Directing | Lori Grabowski | Script Supervisor |
Visual Effects | Eran Dinur | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Ken Shibata | Gaffer |
Production | Dann Fink | ADR Voice Casting |
Costume & Make-Up | Denise Tunnell | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Trish Almeida | Key Hair Stylist |
Crew | Thom Williams | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Sarah Mays | Key Makeup Artist |
Production | Kimberly Wistedt | Casting Associate |
Art | Jacqueline Jacobson Scarfo | Set Decoration |
Sound | Tricia Schultz | ADR Coordinator |
Production | Adriana Randall | Co-Producer |
Sound | Chris Navarro | ADR Mixer |
Camera | Raquel Gallego | Additional Photography |
Crew | Nick DeKay | Stunt Double |
Crew | Henry Kingi Jr. | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Nicola Clarke | Hairstylist |
Sound | Tracy McKnight | Music Supervisor |
Costume & Make-Up | Suzy Freeman | Costume Supervisor |
Sound | Hunter Moore | Utility Sound |
Costume & Make-Up | Bryan Reynolds | Makeup Artist |
Production | Meryl Emmerton | Co-Producer |
Production | Bard Dorros | Producer |
Production | Peter Lawson | Executive Producer |
Sound | Travis MacKay | ADR Mixer |
Sound | Pam DeMetruis-Thomas | Supervising ADR Editor |
Lighting | Ben Bowling | Best Boy Electric |
Art | Laurie Bookhardt | Art Department Coordinator |
Crew | Keith Splinter Davis | Stunts |
Sound | Nicholas Cochran | ADR Recordist |
Sound | Bobby Krlic | Original Music Composer |
Art | Kelly Garrett Green | Art Department Assistant |
Art | John Moredock | Assistant Art Director |
Visual Effects | Keith Adams | Visual Effects Supervisor |
Sound | Jon Flores | Sound Recordist |
Camera | Matías Mesa | Camera Operator |
Camera | Matías Mesa | Additional Camera |
Lighting | Greg Argarin | Rigging Gaffer |
Camera | Jon Lindsay | First Assistant Camera |
Camera | Adam Castro | First Assistant Camera |
Lighting | Humphrey Jarrod | Key Rigging Grip |
Editing | Tara Fidler | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Sara Cobbeldick | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Johnna Thomas | Key Set Costumer |
Costume & Make-Up | Lance Aldredge | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Tiffony Simpson | Hairstylist |
Crew | Paul Chappell | Stunt Driver |
Art | Shawn M. Gray | Property Master |
Crew | Laurence Chavez | Utility Stunts |
Crew | Crystal Hooks | Stunts |
Crew | Christopher C. Padilla | Stunt Double |
Directing | Doug Torres | First Assistant Director |
Crew | Karin Justman | Utility Stunts |
Editing | Peter Boychuk | Digital Intermediate |
Camera | Chris D. Chapman | Dolly Grip |
Art | Lawrence Heap | Leadman |
Sound | Joanna Fang | Foley Artist |
Camera | Doug Cowden | Key Grip |
Directing | Amir R. Khan | Second Assistant Director |
Crew | Bayland Rippenkroeger | Stunt Double |
Crew | Sarah Reagin | Stunt Driver |
Crew | David Alessi | Stunt Driver |
Production | AnaMarie C. Gonzaga | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Bryan Whisnant | Key Hair Stylist |
Sound | Ross Simpson | Boom Operator |
Sound | Daniel Ward | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Lois McIntosh | Makeup Artist |
Editing | Mark Gethin | Digital Intermediate |
Crew | Rich Maresco | Pilot |
Crew | Dustin Maeno | Craft Service |
Crew | Michael Hansen | Stunts |
Sound | Bobby Johanson | ADR Mixer |
Production | Patrick Ingram | Extras Casting |
Sound | Michael Rivera | ADR Recordist |
Sound | Jeremy Underwood | ADR Recordist |
Camera | Mike Sannuti | Best Boy Grip |
Production | Jonathan Pavesi | Co-Producer |
Art | Eliot Levin | Assistant Property Master |
Directing | Luke Crawford | Second Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Oksana Shore | Seamstress |
Crew | Bob Branam | Video Assist Operator |
Crew | Trent Mayo | Stunt Driver |
Art | Stephanie Little | Graphic Designer |