Végtelen világok (1996)
Egy fiatal egyetemista rájön arra, hogy az apja egy másik dimenzióból jött, és hogy a dimenziók közötti utazás kulcsa egy kristály. Nem sokkal ezután már a világ megmentéséért küzd, ugyanis egy Ferris nevű gonosz terve a világ lerombolása, a dimenziókon keresztül.
Director: Krishna Rao
Rutger Hauer A.T. |
|
Josh Charles Joe Talbot |
|
Andrea Roth Laura |
|
Perry Anzilotti Rebo |
|
Jack Black Steve |
|
Richard McGregor Stu |
|
Ellen Geer Joe's Mom |
|
Beverly Johnson The Queen |
|
Michael Stadvec Cop 1 |
|
Michael Wiseman Cop 2 |
|
Shani Rigsbee The Dancer |
|
Norita Golanos Receptionist (as Norita Galanos) |
|
Tony Ervolina Joe's Father |
|
Stuart Wilson Ferris |
Production | Mike Fenton | Casting |
Crew | Gilbert B. Combs | Stunts |
Production | JoAnn May-Pavey | Production Manager |
Production | Lloyd Segan | Producer |
Production | Allison Cowitt | Casting |
Sound | Christophe Beck | Original Music Composer |
Production | Rupert Harvey | Producer |
Art | Aaron Osborne | Production Design |
Art | Ben Ramsey | Swing |
Editing | Fred Raskin | Assistant Picture Editor |
Crew | Robert Hoffman | Post Production Supervisor |
Editing | Anita Brandt-Burgoyne | Editor |
Production | Cami Winikoff | Production Supervisor |
Crew | Craig Seitz | Digital Effects Supervisor |
Art | Danielle Berman | Set Decoration |
Camera | David Chameides | Steadicam Operator |
Sound | Cameron Hamza | Sound Mixer |
Directing | Krishna Rao | Director |
Writing | Krishna Rao | Writer |
Art | Tony Ervolina | Set Dresser |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Camera | Nathan Wilson | Camera Loader |
Writing | Raman Rao | Writer |
Costume & Make-Up | Tami Mor | Costume Design |
Camera | Christopher Walling | Director of Photography |
Art | Annmarie Roberts | Art Department Coordinator |
Crew | Peewee Piemonte | Stunts |
Art | Jordan Reece Halsey | Construction Coordinator |
Art | Paul Butch Kitchen | Property Master |
Sound | Paul Berolzheimer | Sound Designer |
Sound | John Brasher | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Michael Ferdie | Dialogue Editor |
Sound | Marty Hutcherson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jason Johnston | Boom Operator |
Sound | Doug Reed | Foley Editor |
Sound | Doug Reed | Foley Artist |
Visual Effects | Wendy Grossberg | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Wendy Grossberg | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Perry Harovas | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Brian Jennings | Visual Effects Supervisor |
Crew | Don Ruffin | Stunt Coordinator |
Editing | Herb Hickey | Color Timer |
Sound | Barry Moran | Music Editor |
Crew | Ken Kaplan | Transportation Coordinator |
Directing | Alex Kreuzwieser | Script Supervisor |
Directing | Michael A. Allowitz | First Assistant Director |
Sound | Eric Hoeschen | ADR Mixer |
Sound | Peggy McAffee | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Daniele Colajacomo | Animation |
Costume & Make-Up | Wendy Robin | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Christina Criswell | Key Makeup Artist |
Art | Scott Fortner | Leadman |
Sound | Dan Luna | Sound Effects Editor |
Sound | Patrick O'Sullivan | Sound Effects Editor |
Sound | Sarah Brady | ADR Supervisor |
Sound | Carlos Isais | Sound Recordist |
Visual Effects | Michael Ferriter | Visual Effects Supervisor |
Camera | John Johnson | Still Photographer |
Lighting | Brian Louks | Gaffer |
Production | Eric Fierstein | Location Manager |
Camera | Jody Hutchins | Grip |
Sound | John Houlihan | Music Supervisor |
Crew | Lane Leavitt | Stunts |
Art | Paulette Fox | Lead Painter |
Costume & Make-Up | Rina Ramon | Wardrobe Supervisor |
Camera | Marc Christie | Grip |
Camera | Jorge Sánchez | Assistant Camera |
Editing | Rick Downey | Negative Cutter |
Production | Paul Ulbrich | Production Assistant |
Visual Effects | Jongwoo Heo | 3D Animator |
Camera | William D. Wynn | Key Grip |
Sound | Oliver Barth | ADR Editor |
Camera | Dave Porfiri | Best Boy Grip |
Sound | Brian Smith | Foley Mixer |
Directing | W. Scott Wolf | Second Assistant Director |
Camera | Daniel Coscia | Key Grip |
Camera | Curtis Smith | Best Boy Grip |
Production | Rachel Davies | Casting Associate |
Art | Rick Weis | Title Designer |
Editing | Rick Weis | Assistant Picture Editor |
Costume & Make-Up | Cindy Nakadaira | Makeup & Hair Assistant |
Lighting | Daniel H. Goldstein | Best Boy Electric |
Lighting | Anthony Q. Palmer | Best Boy Electric |
Lighting | Ken Sylvester | Electrician |
Editing | Belinda Gardea | Assistant Picture Editor |
Sound | Bruce Murphy | Dialogue Editor |
Art | Patrick Marsh | Set Dresser |
Art | Marc Goldstein | Storyboard Artist |
Costume & Make-Up | Julie Goldstein | Wardrobe Assistant |
Production | Rodney Epps | Extras Casting |
Sound | Ansi Elagoz | Assistant Dialogue Editor |
Sound | Laurence Puchalsky | Assistant Dialogue Editor |
Visual Effects | Rick May | Animation |
Lighting | Klaus Brodesser | Electrician |
Lighting | Skip McCraw | Electrician |
Lighting | Julie Whitaker | Electrician |
Lighting | Erik Wolford | Electrician |
Camera | Patrick Conrad | First Assistant Camera |
Camera | Randy Barney | Grip |
Camera | Nathan Berggren | Second Assistant Camera |
Editing | Susan Davis | Assistant Picture Editor |
Production | Jordan Thau | Production Accountant |
Production | Jack Harvey | Production Assistant |
Production | Duncan White | Production Assistant |