Az Almanach projekt (2015)
Egy fiatalokból álló csoport felfedezi egy időgép terveit. A gépet sikeresen megépítik, és arra használják, hogy kijavítsák múltbeli hibáikat, és előnyhöz jussanak a jövőben. Az irányítás azonban csakhamar kicsúszik a kezeik közül, míg végül nem marad más választásuk, mint visszautazni a múltba, és úgy alakítani azt, hogy az időgép sose épülhessen meg.
Director: Dean Israelite
Jonny Weston David Raskin |
|
Sofia Black-D'Elia Jessie Pierce |
|
Sam Lerner Quinn Goldberg |
|
Allen Evangelista Adam Le |
|
Virginia Gardner Christina Raskin |
|
Amy Landecker Kathy Raskin |
|
Gary Weeks Ben Raskin |
|
Macsen Lintz David, Age 7 |
|
Gary Grubbs Dr. Lou |
|
Michelle DeFraites Sarah Nathan |
|
Jamila Thompson Marina |
|
Katie Garfield Liv |
|
Hillary Harley Blonde |
|
Courtney Bowers Jessie's Friend |
|
Patrick Johnson Todd |
|
Joshua Brady Break Up Guy |
|
Danielle Rizzo Break Up Girl |
|
Mychael Bates Car Salesman |
|
Onira Tarés Lotto Woman |
|
Mani Yarosh Ingrid |
|
Andrew Benator Ace Hardward Employee |
|
Aaron Marcus History Teacher |
|
André Nemec Newscaster |
|
Anthony Reynolds Policeman |
|
Ben McKee Imagine Dragons |
|
Daniel Platzman Imagine Dragons |
|
Dan Reynolds Imagine Dragons |
|
Wayne Sermon Imagine Dragons |
|
Agnes Mayasari Bikini Girl (uncredited) |
|
Fred Galle Music Industry Mogul (uncredited) |
|
Johnny Otto Newscaster (uncredited) |
Production | Denise Chamian | Casting |
Production | Michael Bay | Producer |
Art | Maher Ahmad | Production Design |
Visual Effects | Mark Owen Forker | Visual Effects Supervisor |
Art | David Smith | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Mary Jane Fort | Costume Design |
Production | Andrew Form | Producer |
Production | Bradley Fuller | Producer |
Editing | Julian Clarke | Editor |
Lighting | David McLean | Chief Lighting Technician |
Production | Josh Appelbaum | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Kimberly Greene | Makeup Department Head |
Crew | Lee Alan McConnell | Special Effects Coordinator |
Production | André Nemec | Executive Producer |
Editing | Martin Bernfeld | Editor |
Camera | Matthew J. Lloyd | Director of Photography |
Directing | Dean Israelite | Director |
Directing | Cheryl Starbuck | Script Supervisor |
Writing | Jason Pagan | Writer |
Writing | Andrew Stark | Writer |
Camera | Jake Ures | Grip |
Costume & Make-Up | Joulles Wright | Costume Supervisor |
Art | Laurent Ben-Mimoun | Conceptual Illustrator |
Crew | Steve Rhee | Visual Effects Editor |
Art | Mychael Bates | Property Master |
Camera | Charles S. Hodes | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Melissa Yonkey | Hair Department Head |
Visual Effects | Charlotte Raffi | Visual Effects Producer |
Production | Vicki Dee Rock | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Lay'Na Anderson | Key Makeup Artist |
Art | Jessica Jackson | Art Department Coordinator |
Art | Dustin Berry | Art Department Coordinator |
Art | David H. Nash | Construction Coordinator |
Visual Effects | Matthew Hackett | Animation |
Visual Effects | Seong Joon Lee | Animation |
Visual Effects | Karen Czukerberg | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Dionne Pitsikoulis | Makeup Artist |
Production | Sam Tedesco | Location Manager |
Camera | Guy D'Alema | Still Photographer |
Art | Brett Andrews | Property Master |
Camera | Brian Malone | First Company Grip |
Lighting | David Shakibanasab | Rigging Gaffer |
Lighting | Greg Argarin | Chief Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Jerome Allen | Key Hair Stylist |
Camera | Jonathan Carbonaro | Digital Imaging Technician |
Art | Nathan S. Clark | Set Dresser |
Art | Greg Gonzalez | Assistant Property Master |
Art | Martin L. Mercer | Storyboard Artist |
Art | Joshua Min | Concept Artist |
Lighting | Keith Cutler | Electrician |
Camera | Chris Birdsong | First Company Grip |
Camera | Kurt Kornemann | First Company Grip |
Directing | Christina Fong | Second Assistant Director |
Lighting | Benny Smyth | Rigging Grip |
Production | Vincent Bates | Art Department Production Assistant |
Lighting | David McLendon | Lighting Technician |
Camera | Steve Kupfer | Grip |
Art | Tam O'Brien | Set Dresser |
Camera | Bill Chapman | Grip |
Art | Sam Carter | Set Dresser |
Lighting | James Stockton | Electrician |
Camera | Dana Morris | Camera Operator |
Camera | Kyle Spicer | Digital Imaging Technician |
Camera | Ross Davis | Second Assistant Camera |
Art | Kouji Tajima | Concept Artist |
Camera | Lance Flowers | Grip |
Camera | Paige Jarvis | Second Company Grip |
Camera | Doyle Petty | Grip |
Art | Jason Vigdor | Set Dresser |
Lighting | Chris Antignane | Electrician |
Costume & Make-Up | Anna Zenner | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Saj Mack | Makeup Artist |
Art | Lynsey Mouer | Art Department Assistant |
Art | Melissa Kennedy | Construction Buyer |
Crew | Rob Hamby | Propmaker |
Crew | Randy Lewallen | Scenic Artist |
Art | Michael Green | Set Dresser |
Art | Bradley Huffman | Set Dresser |
Art | 'Jamie' James Free | Set Dresser |
Art | Evan Woolery | Storyboard Artist |
Lighting | Daniel John Lerch | Assistant Chief Lighting Technician |
Camera | Meiklejohn Pate | Best Boy Grip |
Camera | Torey Lenart | Camera Production Assistant |
Camera | Benjamin Rowland | Drone Pilot |
Lighting | Jermaine Brantley | Electrician |
Lighting | Brittany Regan | Electrician |
Lighting | Alexander G. Smith | Electrician |
Lighting | Dennis Winkler | Electrician |
Camera | David Edsall | First Assistant Camera |
Camera | Allen Robinson | Grip |
Camera | Patrick Schlote | Grip |
Lighting | Richard Dennis Kinnard | Lighting Technician |
Camera | Ron Ruanphae | Second Assistant Camera |
Lighting | Brian Adams | Electrician |
Crew | Robert East | CG Supervisor |