Testvérbosszú 2. - Mindenszentek (2009)
Nyolc éve, hogy az ír ikerpár, Connor és Murphy összetűzésbe keveredett a fél Bostont rettegésben tartó orosz maffiával. A fiúk amolyan igazságosztó párosként leszámoltak az érinthetetlennek hitt bűnözőkkel. Azután csendben eltűntek, és Írország elhagyatott vidékén húzták meg magukat, ahol azóta is birkákat tenyésztenek az apjukkal. Egy napon beállít hozzájuk a nagybátyjuk a hírrel, hogy megölték a közeli barátjukat, egy papot. Sőt, nemcsak megölték, de őket vádolják a gyilkosság elkövetésével. Connor és Murphy visszatér Bostonba, hogy tisztázzák magukat, és megtalálják az igazi gyilkost.
Director:
Troy Duffy
Writer:
Troy Duffy
Sean Patrick Flanery Connor MacManus |
|
Norman Reedus Murphy MacManus |
|
Billy Connolly Poppa Il Duce |
|
Clifton Collins Jr. Romeo |
|
Julie Benz Eunice Bloom |
|
Peter Fonda The Roman |
|
Paul Johansson Rick |
|
Judd Nelson Concezio Yakavetta |
|
David Della Rocco Rocco |
|
Bob Marley Detective Greenly |
|
Brian Mahoney Detective Duffy |
|
David Ferry Detective Dolly |
|
Gerard Parkes Doc |
|
Richard Fitzpatrick The Chief |
|
Robert Mauriell Louie |
|
Daniel DeSanto Crew Cut |
|
Robb Wells Jimmy the Gofer |
|
Pedro Salvín Uncle Cesar |
|
Dwayne McLean Father McKinney |
|
Tom Barnett Irish Gun Dealer |
|
Bob Rubin Gorgeous George |
|
Mairtin O'Carrigan Father Sibeal |
|
Sweeney MacArthur Jacob McManus |
|
Aaron Berg Jo Jo Rhama |
|
Joris Jarsky Lloyd |
|
Zachary Bennett Roy |
|
Willem Dafoe Paul Smecker (uncredited) |
|
Erika Bruun-Andersen Massage Therapist |
|
Matthew Chaffee Officer Chaffey |
|
Carlo Berardinucci 50's Mafioso |
|
Joe Parro 50's Mafioso |
|
Joseph Di Mambro 50's Thug |
|
Philip Bucceri 50's Thug |
|
Tony Munch 50's Thug |
|
Matthew G. Taylor Giant |
|
Paul De La Rosa Cab Driver |
|
Paulino Nunes Capo |
|
A. Frank Ruffo Capo |
|
Stefano DiMatteo Capo |
|
Marco Bianco Capo |
|
Paul Rapovski Capo |
|
Santino Buda Capo |
|
Jeremy Wright Dock Worker |
|
Darryl Flatman G-Man |
|
Darryl Pring Hot Dog Vendor |
|
Rolando Alvarez Giacoman Mexican Seaman |
|
Brad Davis North Side Bruglione |
|
Ermes Blarasin North Side Bruglione |
|
Flint Eagle North Side Bruglione |
|
Brian Frank North Side Bruglione |
|
Steve 'Shack' Shackleton North Side Bruglione |
|
Brendan Wall North Side Bruglione |
|
Shamus Fynes Police Officer |
|
Louis Di Bianco Patronazzi |
|
Louis Di Bianco Pedestrian |
|
George Nickolas K. Pedestrian |
|
Howard Hoover Reporter #1 |
|
Joey Amorosino Reporter #2 |
|
Mark Stables Prison Guard |
|
Jerry Azzopardi FBI Agent |
|
Brendan Carmody Thug in the Woods |
|
Scott Savitz Street Interviewee |
|
Paul Joyce Street Interviewee |
|
John Herman Street Interviewee |
|
Kara Apostolica Street Interviewee |
|
Kimberly Tuscano Street Interviewee |
|
Matthew Lemche Noah (as Matt Lemche) |
Production | Don Carmody | Producer |
Sound | Jeff Danna | Original Music Composer |
Art | Dan Yarhi | Production Design |
Art | Steve Shewchuk | Set Decoration |
Production | Lloyd Segan | Executive Producer |
Art | Dennis Davenport | Art Direction |
Writing | Troy Duffy | Screenplay |
Directing | Troy Duffy | Director |
Writing | Troy Duffy | Story |
Production | Chris Brinker | Producer |
Production | Robert N. Fried | Executive Producer |
Editing | Bill DeRonde | Editor |
Camera | Mirosław Baszak | Director of Photography |
Sound | John W. Frost | ADR Recordist |
Sound | Phil Vo | Foley Recordist |
Sound | Brett Butler | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Georgina Yarhi | Costume Design |
Editing | Paul Kumpata | Editor |
Visual Effects | Dennis Berardi | Visual Effects Producer |
Writing | Taylor Duffy | Story |
Production | Veronica Collins | Casting |
Costume & Make-Up | Katie Brennan | Key Makeup Artist |
Visual Effects | Wojciech Zielinski | Visual Effects Supervisor |
Camera | Paul J. Alessi | Epk Camera Operator |
Sound | Patrick O. Bird | Dialogue Editor |
Visual Effects | Colleen Jenkinson | Visual Effects Production Manager |
Costume & Make-Up | Karola Dirnberger | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Vincent Sullivan | Assistant Hairstylist |
Crew | Isabelle Langlois | Digital Effects Producer |
Visual Effects | Sebastien Proulx | Digital Compositor |
Costume & Make-Up | Stephanie Ingram | Assistant Hairstylist |
Sound | Alan Zielonko | Boom Operator |
Visual Effects | Matt Glover | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Peter Dydo | Animation |
Sound | Andrew Avitabile | ADR Engineer |
Visual Effects | Mike Borrett | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Barb Benoit | Digital Compositor |
Sound | Eric J. Stolz | Sound Editor |
Visual Effects | Dominic Remane | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Paul Saint-Hilaire | Digital Compositor |
Crew | Alicia Turner | Stunt Double |
Crew | Darrell Hicks | Stunts |
Visual Effects | Sarah Barber | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Benjamin Mossman | Visual Effects Production Assistant |
Costume & Make-Up | Amber Chase | Assistant Makeup Artist |
Visual Effects | Andy Chan | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Ken McCuen | Matte Painter |
Crew | Ovidiu Cinazan | Compositor |
Visual Effects | Mathew Borrett | Matte Painter |
Visual Effects | Hojin Park | Digital Compositor |
Visual Effects | Anna Joukova | Digital Compositor |
Sound | Jen Ruvalcaba | Dialogue Editor |
Visual Effects | Mike Kwan | Digital Compositor |
Visual Effects | Mathieu Archambault | Digital Compositor |
Visual Effects | Jerry Seguin | Digital Compositor |
Visual Effects | Tommaso Corona | Digital Compositor |