Bérgyilkosok viadala (2009)
Hétévente egyszer egy gyanútlan városban megrendezik a Viadalt (The Tournament), egy harcot, amiben a világ 40 legjobb bérgyilkosa vesz részt, és csak egy távozhat élve. A küzdelem 24 órán keresztül zajlik és műholdas, illetve titkos kamerák által kerül közvetítésre a milliárdosok közt, akik fogadásokat köthetnek a nyertesre. Az utolsó életben maradt gyilkos 10 millió dollárt és egy legendás, egymilliót érő golyót kap valamint a címet, ami az igazi motivációt jelenti: a világ No1. bérgyilkosa.
Director: Scott Mann
Ving Rhames Joshua Harlow |
|
Robert Carlyle Father Joseph MacAvoy |
|
Ian Somerhalder Miles Slade |
|
Kelly Hu Lai Lai Zhen |
|
Liam Cunningham Powers |
|
Sébastien Foucan Anton Bogart |
|
Craig Conway Steve Tomko |
|
John Lynch Gene Walker |
|
Nick Rowntree Eddy Cusack |
|
Rachel Grant Lina Sofia |
|
Andy Nyman Tech Eddie |
|
Iddo Goldberg Tech Rob |
|
Scott Adkins Yuri Petrov |
|
Camilla Power Sarah Hunter |
|
Tamika Cameran Joshua's Wife |
|
Bashar Rahal Asa Sadi |
|
J.J. Perry Montoya |
|
Velimir Velev Bald Assassin |
|
Tom Wu Tatsumi |
|
Borislav Iliev Blonde Assassin (uncredited) |
|
Bill Fellows Pub Landlord |
|
Mark Stobbart John |
|
Tony Mooney Ivan Stoyanova |
|
Kaloian Vodenicharov Santino Tindillini |
|
Atanas Srebrev Nick Frank |
|
Jonathan Frank Iron Dick McClick |
|
Petya Dimitrova Jemima 'Stripper' Jones |
|
Michael McCoy Jedburgh Johnson |
|
Zarko Karatanchev 'Longshot' Topuzov |
|
Andrey Slabakov Smoking Assassin |
|
John Warburton Bus Driver |
|
Dustin Ingle Bill Gaytes |
|
Victoria Higginson Cafe Waitress |
|
Harry Anichkin Syndicate Man |
|
Julian Vergov Syndicate Man |
|
Yordan Gospodinov Syndicate Man |
|
Kitodar Todorov Syndicate Man |
|
Vicror Boychev Syndicate Man |
|
Paul Lyas Syndicate Man |
|
Cliff Heaton Syndicate Man |
|
Rick Broxup Syndicate Man |
|
Joe Leith Syndicate Man |
|
Kevin McMahon Syndicate Man |
|
Des Traynor Syndicate Man |
|
Gaz Randle Syndicate Man |
|
Terry Coogan Syndicate Man |
|
John Beagley Syndicate Man |
|
Phil Quinn Syndicate Man |
|
Erica Wild Syndicate Woman |
|
Sophie Wilson Syndicate Woman |
|
Hayley Broxup Syndicate Woman |
|
Suzanna Anderson Syndicate Woman |
|
Winston Carrington Dead Assassin |
|
Nathan Doyle Dead Assassin |
|
Andrew Sutch Dead Assassin |
|
David Slater Dead Assassin |
|
Nisar Smiler Dead Assassin |
|
Sel-Vin Kuik Dead Assassin |
|
Velizar Binev Dead Assassin |
|
Neil Mountain Dead Assassin |
|
Paul Bowels Dead Assassin |
|
Robbie Hardy Dead Assassin |
|
Thomas Newton Dead Assassin |
|
Alan Graves Dead Assassin |
|
Kristina Pavlova Bar Dancer (uncredited) |
|
Steven Monkey Mason Assassin with the bag (uncredited) |
|
Siso Kamburov Victor (uncredited) |
|
Steve Tomkow Dead Assassin |
Production | Sig De Miguel | Casting |
Production | Jeremy Zimmermann | Casting |
Writing | Gary Young | Author |
Sound | Laura Karpman | Music |
Art | Kess Bonnet | Production Design |
Camera | Emil Topuzov | Director of Photography |
Production | Steffen Aumueller | Executive Producer |
Production | Glenn M. Stewart | Producer |
Directing | Scott Mann | Director |
Production | Keith Bell | Producer |
Production | Stephen Vincent | Casting |
Sound | Andrew Stirk | Foley Editor |
Crew | J.J. Perry | Fight Choreographer |
Directing | J.J. Perry | Second Unit Director |
Sound | Shannon Halwes | Music Editor |
Writing | Jonathan Frank | Author |
Production | Claus Clausen | Executive Producer |
Production | Gina Fegan | Producer |
Editing | Robert Hall | Editor |
Art | Julei Anderson | Art Direction |
Art | Philip Lewis | Art Direction |
Costume & Make-Up | Lyubomir Doichinov | Costume Design |
Costume & Make-Up | Sandra Klincheva | Costume Design |
Costume & Make-Up | Villy Russinova | Costume Supervisor |
Sound | Barnaby Smyth | Foley Editor |
Directing | Shelly Stoyanova | Script Supervisor |
Sound | Mike Grimes | Sound Effects Editor |
Camera | Alexander Krumov | Second Unit Director of Photography |
Sound | Jeremy Price | Supervising Sound Editor |
Camera | Ivo Peitchev | Second Unit Director of Photography |
Camera | Simon Varsano | Still Photographer |
Sound | Georgi Vladichki | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Daniela Avramova | Key Makeup Artist |
Camera | Neven Mihailova | Camera Operator |
Sound | Dan Green | ADR Editor |
Visual Effects | John Harvey | Visual Effects Supervisor |
Camera | Dan De Castro | Steadicam Operator |
Lighting | Pavel Mitov | Gaffer |
Production | Angad Paul | Associate Producer |
Sound | Shaula Walker | Sound Effects Editor |
Crew | Perry Costello | Armorer |
Visual Effects | Charlotte Collings | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Alex Filipov | Visual Effects Supervisor |
Sound | Michele Woods | Supervising Dialogue Editor |
Directing | Shero Rauf | Third Assistant Director |
Camera | Stamos Triantafyllos | Camera Operator |
Visual Effects | Lyudmil Nikolov | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Lyudmil Nikolov | Makeup Supervisor |
Costume & Make-Up | Katka Horska | Makeup Artist |
Camera | Nikolai Kostov | Key Grip |
Sound | Stuart Bagshaw | Foley Editor |
Production | Gavin Braxton | Associate Producer |
Production | Paul Sherwood | Associate Producer |