Az üvegpalota (2017)
Jeannette Walls eléggé nomád életet élt egy olyan családban, amelyben a gyermekek nem igazán támaszkodhattak a szüleikre. A szűlői támogatás nélkül pedig a gyerekek nem egyszer egymást segítették.
Director: Destin Daniel Cretton
Brie Larson Jeannette Walls |
|
Woody Harrelson Rex Walls |
|
Naomi Watts Rose Mary Walls |
|
Max Greenfield David |
|
Sarah Snook Lori Walls |
|
Ella Anderson Jeannette Walls (Age 10) |
|
Sadie Sink Lori Walls (Age 12) |
|
Robin Bartlett Erma Walls |
|
Chandler Head Jeannette Walls (Age 5 and 6) |
|
Iain Armitage Brian Walls (Age 5) |
|
Brigette Lundy-Paine Maureen Walls |
|
Josh Caras Brian Walls |
|
Olivia Kate Rice Lori Walls (Age 7) |
|
Charlie Stowell Young Brian Walls |
|
Charlie Guyon Baby Maureen Walls |
|
Noemie Guyon Baby Maureen Walls |
|
Eden Grace Redfield Maureen Walls (Age 3 ) |
|
Shree Crooks Maureen Walls (Age 7) |
|
Dominic Bogart Robbie |
|
Joe Pingue Stanley |
|
Charlie Shotwell Brian Walls (Age 7) |
|
Alanna Bale Student |
|
Andrew Shaver Dr. Taylor |
|
Nathaly Thibault Business Woman |
|
Kyra Harper Miss Bivens |
|
Hamza Haq Intern |
|
Kenny Wong Restaurant Manager |
|
Chris Gillett Mr. Thompson |
|
Darrin Baker Pool Manager |
|
Tyrone Benskin Ronnie |
|
Sabrina Campilii Steph |
|
Philippe Hartmann NYC Deli Patron |
|
Samantha Hodhod Assistant |
|
Tessa Mossey Tiffany |
|
Sarah Camacho Student |
|
Brenda Kamino Mrs. Lehocky |
|
Vlasta Vrana Mr. Lehocky |
|
Sandra Flores Miss Kelly |
Production | Ronna Kress | Casting |
Visual Effects | Louis Craig | Special Effects Supervisor |
Production | Erik Feig | Producer |
Art | Sharon Seymour | Production Design |
Art | Nicolas Lepage | Supervising Art Director |
Sound | Claude La Haye | Sound Mixer |
Production | Gil Netter | Producer |
Directing | Richard L. Fox | First Assistant Director |
Crew | Jerome Butler | Dialect Coach |
Crew | Patrice Martineau | Driver |
Production | Mike Drake | Executive Producer |
Editing | Nat Sanders | Editor |
Production | Michaela Annette | First Assistant Accountant |
Sound | Branden Spencer | Supervising Sound Editor |
Sound | Del Spiva | Music Editor |
Directing | Destin Daniel Cretton | Director |
Writing | Destin Daniel Cretton | Writer |
Costume & Make-Up | Ghislaine Sant | Hairstylist |
Crew | David Dufresne | Driver |
Camera | Brett Pawlak | Director of Photography |
Art | Brent Lambert | Set Designer |
Sound | Dylan Tuomy-Wilhoit | Foley Artist |
Sound | Joel P. West | Music |
Costume & Make-Up | Annick Chartier | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Michelle Côté | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Michelle Côté | Hair Designer |
Sound | Michael Hertlein | Dialogue Editor |
Art | Annie Régol | Property Master |
Art | Lucie Fournier | Sculptor |
Visual Effects | Ray McIntyre Jr. | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Dan Goyens | Lighting Technician |
Crew | D.J. Shea | Compositor |
Costume & Make-Up | Mirren Gordon-Crozier | Costume Design |
Camera | Francois Archambault | Steadicam Operator |
Lighting | Eames Gagnon | Gaffer |
Sound | Mathew Waters | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Hector C. Gika | Sound Effects Editor |
Art | Charlotte Rouleau | Art Direction |
Sound | Renée Tondelli | ADR Editor |
Camera | Sylvaine Dufaux | Camera Operator |
Directing | Christine Lalande | Script Supervisor |
Sound | Chris Navarro | ADR Mixer |
Production | Chelsea Ellis Bloch | Casting Associate |
Production | Tami Goldman | Co-Producer |
Directing | Stéphane Byl | Third Assistant Director |
Camera | Nicolas Marion | First Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Joy Cretton | Costume Design |
Camera | Kenneth MacKenzie | Key Grip |
Crew | David McKeown | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Melissa Fafard | Makeup Artist |
Writing | Andrew Lanham | Writer |
Camera | Eric Aubin | Second Assistant "B" Camera |
Production | Kimi Rosenthal | Post Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Sabrina Trudel | Assistant Makeup Artist |
Production | Hélène Ross | Production Manager |
Sound | Francis Péloquin | Boom Operator |
Crew | Jean-Philippe Gilbert | Transportation Captain |
Crew | Blane Granstaff | Compositor |
Camera | Emmanuel Béhier Migeon | Underwater Camera |
Crew | James Sanchez | Driver |
Sound | Dave Wilson | ADR Mixer |
Costume & Make-Up | Viriya Say | Seamstress |
Camera | Roch Boucher | Second Assistant "A" Camera |
Directing | Renato De Cotiis | Second Assistant Director |
Art | Jose Holder | Storyboard Designer |
Sound | Rob Young | Sound Recordist |
Crew | Trina Siopy | Stunt Double |
Production | Kathy Ann Thomas | Production Coordinator |
Camera | Jake Giles Netter | Still Photographer |
Writing | Jeannette Walls | Book |
Editing | Daniel Morfesis | First Assistant Editor |
Crew | Josh Kemble | Stunt Double |
Art | Manon Thomas | Decorator |
Crew | Tyler Hall | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Catherine Gélinas | Key Costumer |
Production | Christian Diaz de Bedoya | Location Manager |
Art | Jason Nardella | Set Dresser |
Art | Annie Lamarre | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Jean Scarabin | Hairstylist |
Camera | Dan Godar | Aerial Camera |
Sound | Brett Voss | Foley Mixer |
Camera | Lane Luper | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Brad MacLean | Dolly Grip |
Crew | Marie France Denoncourt | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Marie-Josée Beaudet | Makeup Artist |
Production | Kim Beaudoin | Assistant Location Manager |
Production | Eliott Davis | Assistant Location Manager |
Crew | Pierre Olivier Chénard | Transportation Coordinator |
Crew | G. Allen Stewart | Compositor |
Visual Effects | Patrick Trahan | Digital Compositor |
Art | Sébastien Thivierge | Decorator |
Costume & Make-Up | Lena McIntyre | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Myriam Saint-Louis | Costumer |
Production | Jeffrey Gladu | Payroll Accountant |
Sound | Lilly Reid | Music Coordinator |
Crew | Réal Saulnier | Generator Operator |
Lighting | Paul Viau | Rigging Gaffer |
Crew | Richard Daoust | Carpenter |
Art | François Gagnon | Construction Coordinator |
Art | Mathieu Verreault | Graphic Designer |
Crew | Mathilde Gingras | Stunt Double |
Crew | Hunter Belle Hall | Stunt Double |
Crew | Robyn McNicoll | Stunt Double |
Crew | Mitch Spour | Stunt Driver |
Lighting | Diego Arroyo | Best Boy Electric |
Camera | Steve Banister | First Assistant "B" Camera |
Camera | Gregory Byrd | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Gary Pachany | First Assistant "A" Camera |
Camera | Mark S. Pearce | Dolly Grip |
Camera | Nito Serna | First Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Henri Aubertin | Costume Supervisor |
Directing | Shane Tanny | Script Coordinator |
Art | Suzanne Cloutier | Set Decoration |
Production | Emily Cheung | Producer's Assistant |