Conan, a barbár (2011)
Conan szülőfaluját feldúlják, lakóit lemészárolják. Férfivá serdülve Conan nekivág Hyboria kontinensének, hogy megkeresse és leszámoljon a hadúrral, aki felelős a szörnyű tettért.
Director: Marcus Nispel
Production | Henry Winterstern | Producer |
Costume & Make-Up | Wendy Partridge | Costume Design |
Production | Samuel Hadida | Executive Producer |
Production | Kerry Barden | Casting |
Writing | Sean Hood | Writer |
Production | Jason Constantine | Executive Producer |
Crew | David Leitch | Stunt Coordinator |
Directing | David Leitch | Second Unit Director |
Art | Chris August | Production Design |
Sound | Tyler Bates | Original Music Composer |
Production | Boaz Davidson | Producer |
Art | Pier Luigi Basile | Set Designer |
Production | Les Weldon | Producer |
Production | Danny Lerner | Producer |
Production | Avi Lerner | Producer |
Production | Avi Lerner | Executive Producer |
Production | George Furla | Executive Producer |
Directing | Marcus Nispel | Director |
Costume & Make-Up | Aldo Signoretti | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Aldo Signoretti | Wig Designer |
Production | Paul Schnee | Casting |
Costume & Make-Up | Shaune Harrison | Special Effects Makeup Artist |
Art | James Steuart | Supervising Art Director |
Crew | Steven Ramirez | Visual Effects Editor |
Production | Victor Hadida | Executive Producer |
Editing | Paul Carlin | Digital Intermediate Editor |
Production | Michael Paseornek | Executive Producer |
Production | Trevor Short | Executive Producer |
Production | Danny Dimbort | Executive Producer |
Camera | Thomas Kloss | Director of Photography |
Production | John Baldecchi | Producer |
Writing | Thomas Dean Donnelly | Writer |
Production | Kate Dowd | Casting |
Crew | Jonathan Eusebio | Stunt Double |
Writing | Robert E. Howard | Characters |
Production | John Sacchi | Executive Producer |
Art | Sonya Savova | Set Designer |
Crew | George Zlatarev | Stunts |
Sound | Stuart Provine | Sound Designer |
Production | Gabriel Georgiev | Production Manager |
Crew | Monique Ganderton | Stunts |
Crew | Monique Ganderton | Stunt Double |
Crew | Kaloian Vodenicharov | Stunts |
Crew | Dejan Angelov | Stunts |
Crew | Alan J. Lam | Production Controller |
Crew | Yana Marinova | Stunts |
Visual Effects | Brandon Castor | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Mathieu Burri | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Scott Coulter | Visual Effects Producer |
Camera | Anton Bakarski | Camera Operator |
Directing | Mark Roper | First Assistant Director |
Production | Joe Gatta | Producer |
Crew | Stanimir Stamatov | Stunts |
Crew | Velizar Peev | Stunts |
Crew | Danko Jordanov | Stunts |
Crew | Danko Jordanov | Stunt Double |
Production | Rich Delia | Casting Assistant |
Crew | Shaun Smith | Makeup Effects |
Editing | Ken Blackwell | Editor |
Art | Antonello Rubino | Art Direction |
Art | Antonello Rubino | Supervising Art Director |
Art | Rosen Stefanov | Set Dresser |
Production | Fredrik Malmberg | Producer |
Production | Eda Kowan | Executive Producer |
Art | Ivan Ranghelov | Assistant Art Director |
Camera | Ross W. Clarkson | Second Unit Director of Photography |
Crew | Vladimir Vladimirov | Stunt Double |
Crew | Asen Asenov | Stunts |
Crew | Ivailo Dimitrov | Stunts |
Crew | Ivo Kehayov | Stunts |
Production | Allison Estrin | Casting Associate |
Crew | Radoslav Parvanov | Stunts |
Crew | George Karlukovski | Stunts |
Crew | Radoslav Ignatov | Stunts |
Camera | Georgi Raykov | Camera Operator |
Crew | Sam Hargrave | Stunts |
Crew | Sam Hargrave | Stunt Coordinator |
Crew | Sam Hargrave | Stunt Double |
Crew | Borislav Iliev | Stunts |
Crew | Borislav Iliev | Stunt Double |
Crew | Stoyan Aleksiev | Stunts |
Crew | Ilko Iliev | Stunts |
Crew | Nikolay Velichkov | Stunts |
Costume & Make-Up | Desislava Andonova | Costumer |
Art | Arta Tozzi | Assistant Set Decoration |
Crew | Krasimir Simeonov | Stunts |
Art | Valentina Mladenova | Set Decoration |
Art | Anneke Van Oort | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Djanina Baykoucheva | Costume Supervisor |
Art | Boryana Stefanova | Textile Artist |
Visual Effects | Maura Anderson | Visual Effects Production Manager |
Costume & Make-Up | Yana Stoyanova | Makeup Artist |
Art | Christian Cordella | Storyboard Artist |
Art | Judy Farr | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Scott Wheeler | Makeup Artist |
Crew | Scott Wheeler | Makeup Effects |
Costume & Make-Up | Ismael Jardon | Costume Set Supervisor |
Editing | Mathieu Reid | Color Timer |
Costume & Make-Up | Jasmina Vasileva | Key Costumer |
Art | Yossif Mladenov | Draughtsman |
Crew | Teodor Tsolov | Stunts |
Art | Lyubo Samardjiev | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Georgi Petrov Yakimov | Set Costumer |
Crew | Kim Do Nguyen | Stunts |
Art | Anna Hadzhieva | Art Department Coordinator |
Art | Alessandro Troso | Set Designer |
Visual Effects | Nikolay Gachev | Visual Effects Supervisor |
Crew | Dian Hristov | Stunts |
Crew | Dian Hristov | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Asen Karanikolov | Set Costumer |
Crew | Dimiter Doichinov | Stunts |
Visual Effects | Danail Hadzhiyski | Visual Effects Supervisor |
Directing | Stefania Velichkova | Script Supervisor |
Visual Effects | Mangesh Palkrit | Visual Effects Supervisor |
Art | Alexei Karagyaur | Assistant Art Director |
Art | Stefan Manchev | Draughtsman |
Art | Brian Shell | Construction Manager |
Art | Dirk Buchmann | Property Master |
Lighting | Yavor Zahariev | Gaffer |
Production | Hristo Dimitrov | Extras Casting |
Crew | Kalin Nikolov | Transportation Coordinator |
Visual Effects | Christina Graff | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Paul Graff | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Magdalena Wolf | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Yana Sheremetova | Costumer |
Directing | Julie Brown | Script Supervisor |
Lighting | Mario Asparughov | Electrician |
Visual Effects | Vladimir Leschinski | Visual Effects Supervisor |
Sound | Robert Jackson | ADR Editor |
Art | Aaron Jordan | Sculptor |
Sound | Tim Limer | Sound Recordist |
Visual Effects | Ajoy Mani | Visual Effects Supervisor |
Crew | Eric A. Tuxen | Visual Effects Editor |
Crew | Simeon Asenov | Visual Effects Art Director |
Camera | Richard Osborn Jr. | Assistant Camera |
Sound | Shannon Erbe | Music Editor |
Production | Veselin Karadjov | Production Manager |
Crew | Kevin Crandell | Visual Effects Editor |
Crew | Yordan Zahariev | Stunts |
Camera | Simon Varsano | Still Photographer |
Sound | Marshall Garlington | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | C.J. Goldman | Key Makeup Artist |
Editing | Christian Prejza | Digital Intermediate Producer |
Crew | Diane Slattery | Unit Publicist |
Crew | Noon Orsatti | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Patrick Baxter | Special Effects Makeup Artist |
Camera | Christopher TJ McGuire | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Brian Blair | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Dimitrina Stoyanova | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Daniela Avramova | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Sofi Hvarleva | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Ivon Ivanova | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Marco Perna | Key Hair Stylist |
Art | Billie-Jo Thomson | Assistant Art Director |
Art | Axel Nicolet | Construction Coordinator |
Art | Vasko Bardarov | Sculptor |
Art | Svetozar Doichev | Sculptor |
Art | Ivailo Nikolov | Set Designer |
Sound | David Esparza | Sound Designer |
Sound | Thomas O'Neil Younkman | Sound Effects Editor |
Sound | Mandell Winter | Sound Editor |
Sound | Sarah Payan | ADR Editor |
Visual Effects | Tricia Henry Ashford | Visual Effects Producer |
Crew | Tom Driscoll | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Mara Hamilton | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Thomas M. Horton | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Amit Jhamb | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Dhas Karthick | Visual Effects Producer |
Crew | Nikolay Pachov | Visual Effects Editor |
Crew | Luis F. Pazos | Visual Effects Editor |
Crew | Adrian Scherger | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Abhinav Sah | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Abhinav Sah | Stereoscopic Supervisor |
Crew | Adam Klein | CG Supervisor |
Camera | Mihail Yanakiev | Additional Camera |
Camera | Hristo Genkov | Additional Photography |
Lighting | George Mihailov | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Aneta Velizar Kounova | Set Costumer |
Editing | Elizabeth Hitt | Digital Intermediate Producer |
Editing | Joe Ken | Digital Intermediate Editor |
Editing | Michael Landon | Digital Intermediate Editor |
Production | Delyan Borisov | Production Accountant |
Costume & Make-Up | Jamie Kelman | Makeup Artist |
Visual Effects | Austin Meyers | 2D Supervisor |
Visual Effects | Evan Jacobs | Stereoscopic Supervisor |
Costume & Make-Up | Heather Moore | Assistant Costume Designer |
Visual Effects | Leo Vezzali | Stereoscopic Supervisor |
Crew | Georgi Manchev | Stunts |
Crew | Georgi Manchev | Stunt Double |
Crew | Milen Kaleichev | Stunts |
Costume & Make-Up | Petya Simeonova | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Bryan Blair | Makeup Artist |
Crew | Ivailo Ivanov | Stunts |
Crew | Dhumal Sagar | Compositors |
Visual Effects | Aaron Williams | VFX Artist |
Crew | Elizabeth McClurg | Compositors |
Production | Lonnie Ramati | Executive Co-Producer |
Sound | Nick Kray | ADR Mixer |
Directing | Antony Tanev | Second Assistant Director |
Visual Effects | Andrew Sagar | Compositing Supervisor |
Crew | Zamfir Zamfirov | Carpenter |
Art | Evgeni Yordanov | Construction Manager |
Costume & Make-Up | Tsvetanka Anachkova | Seamstress |
Costume & Make-Up | Maria Stoyanova | Seamstress |
Visual Effects | Ilamuruguselvan | Digital Compositor |
Costume & Make-Up | Violeta Rusinova | Costumer |
Art | Ivaylo Nikolov | Art Direction |
Crew | Stefan Razlojki | Weapons Master |
Costume & Make-Up | Greta Velikova | Makeup Artist |
Camera | Mitko Bonev | First Assistant Camera |
Crew | Georgi Dimitrov | Stunts |
Lighting | Todor Kostov | Electrician |
Camera | Elena Nenkova | Still Photographer |
Camera | Ivan Vatsov | Camera Operator |
Camera | Hristo Aleksandrov | Focus Puller |
Costume & Make-Up | Petar Dimitrov | Tailor |
Crew | Simeon Boev | Carpenter |
Visual Effects | Ivo Jivkov | Special Effects Supervisor |
Sound | Wade Barnett | ADR Recordist |
Costume & Make-Up | Angel Manov | Tailor |
Art | Plamen Yosifov | Assistant Set Decoration |
Sound | Travis MacKay | ADR Mixer |
Visual Effects | Nick Hsieh | Compositing Supervisor |
Crew | Tushar Kewlani | CG Supervisor |
Art | Luca Gabriele Rossetti | Concept Artist |
Production | Anna Daverova | Casting Assistant |
Art | Velika Prahova | Property Master |
Visual Effects | Lucas Hull | Digital Compositor |
Art | Chris Buchinsky | Storyboard Artist |
Camera | Itzik Ben-Aroya | Key Grip |
Crew | David Lištván | Stunts |
Writing | Joshua Oppenheimer | Writer |
Editing | Cassie Dixon | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Dina Kabadieva-Ognyanova | Seamstress |
Camera | Anton Nakov | Focus Puller |
Costume & Make-Up | Zoran Kocov | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kevin Carter | Contact Lens Technician |
Visual Effects | Svetoslav Mitev | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Stanislav Dragiev | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Brenda Finster | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Alexander Gunn | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Tsvetan Ivanov | VFX Artist |
Directing | Joel Morales | First Assistant Director |
Crew | Georgi Karadjov | Stunts |
Visual Effects | Silviya Mariyanova | Visual Effects Coordinator |
Crew | Trayan Milenov-Troy | Stunts |
Camera | Tsvetan Kostov | Grip |
Camera | Georgi Petkov | Grip |
Visual Effects | Nikolay Mihailov | Digital Compositor |
Visual Effects | Milena Peneva | Visual Effects Coordinator |
Editing | Adam Kimmerlin | First Assistant Editor |
Directing | Petya Evtimova | First Assistant Director |
Art | Kristian Stoyanov | Set Dresser |
Crew | Stilyan Mavrov | Stunts |
Crew | Svilen Skerlev | Stunts |
Crew | Vencislav Stojanov | Stunts |
Crew | Elitsa Razheva | Stunts |
Crew | Elitsa Razheva | Stunt Double |
Crew | Georgi Stanislavov | Stunts |
Lighting | Rumen Idakiev | Electrician |
Lighting | Ivailo Kostov | Electrician |
Lighting | Nikolai Mihailov | Electrician |
Camera | Venelin Stepanov | Best Boy Grip |
Camera | Borislav Zlatinov | Camera Loader |
Costume & Make-Up | Atanas Ivanov | Costumer |
Production | Plamen Milanov | Production Coordinator |
Art | Martin Ivanov | Set Dresser |
Camera | Pepi Bonev | Second Assistant Camera |
Art | Mark Moretti | Storyboard Artist |
Crew | Rowbie Orsatti | Stunts |
Production | Shiri Lerner | Production Coordinator |
Editing | Jivko Chakarov | Assistant Editor |
Crew | Jackson Spidell | Stunts |
Production | Michael Fredlund | Casting Assistant |
Visual Effects | Andrii Zavolokin | CG Artist |
Crew | Ivan Iliev | Stunt Double |
Crew | Stefan Shopov | Stunts |
Visual Effects | Kiril Georgiev | Visual Effects Coordinator |
Crew | Guillermo Grispo | Stunts |
Crew | Guillermo Grispo | Utility Stunts |
Crew | Zhaidarbek Kunguzhinov | Stunts |
Crew | Nuo Sun | Stunts |
Crew | Radka Petkova | Stunts |
Crew | Radka Petkova | Stunt Double |
Crew | Paul Stefanov | Stunts |
Visual Effects | Ryan Markley | 3D Artist |
Production | Violeta Piperevska | Production Coordinator |
Camera | Stoyan Georgiev | Grip |
Costume & Make-Up | Elena Zhekova | Assistant Makeup Artist |
Crew | Zahari Grozdanov | Stunts |
Crew | Tihomir Vinchev | Stunts |
Directing | Galina Kyuchukova | Second Second Assistant Director |
Visual Effects | Plamen Statev | Visual Effects Coordinator |
Art | Yavor Denev | Standby Painter |
Art | Yavor Denev | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Dave Snyder | Key Makeup Artist |
Visual Effects | Kyoung Kay Park | 3D Artist |
Visual Effects | Jamie Yu | Stereoscopic Coordinator |
Camera | Nikolai Kostov | Key Grip |
Visual Effects | Prasanna Siddharthan | Stereoscopic Supervisor |
Camera | Filip Filipov | Grip |
Visual Effects | Martin Gritschke | Rotoscoping Artist |
Costume & Make-Up | Milen Ivanov | Additional Hairstylist |
Visual Effects | Drew Tobin | Digital Compositor |
Editing | Gina Zappala | Stereoscopic Editor |
Crew | Evgeni Vladimirov | Carpenter |
Art | Borislav Bogdanov | Set Dresser |
Art | Kalin Stefanov | Set Dresser |
Visual Effects | Vasil Galabov | Visual Effects Coordinator |
Production | Hrista Ilieva | Extras Casting Assistant |
Art | Vladimir Yosifov | Textile Artist |
Crew | Boyan Anev | Stunts |
Sound | Callie Thurman | Assistant Sound Editor |
Crew | Clayton Martinez | Makeup Effects |
Sound | Andy Stallabrass | ADR Recordist |
Visual Effects | Hristo Gebrev | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Irena Tsokova | Costume Set Supervisor |
Costume & Make-Up | Donka Pavlova | Seamstress |
Crew | Viktor Hristov | Stunts |
Visual Effects | Yavor Asenov | Digital Compositor |
Visual Effects | Nick Hiatt | Matte Painter |
Visual Effects | Josh Lu | Visual Effects Coordinator |
Crew | Vasil Yordanov | Stunts |
Visual Effects | Peter Tomov | Visual Effects Supervisor |
Art | Zhivko Zhelyazkov | Storyboard Artist |
Camera | Geo Ivanov | Underwater Camera |
Visual Effects | Sonia Niu | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Elin Davidov | Modeling |
Crew | Kalin Kerin | Stunts |
Visual Effects | Jesse Parkhill | Compositing Supervisor |
Editing | Sofia Gesheva-Aleksieva | Colorist |
Costume & Make-Up | Snejina Merdjanova | Makeup Artist |
Visual Effects | Aaron Askew | Animation |
Visual Effects | Joshua Garza | VFX Artist |
Art | Christopher Shy | Conceptual Illustrator |
Costume & Make-Up | Domingo Santoro | Assistant Hairstylist |
Art | Georgi Georgiev | Concept Artist |
Visual Effects | Georgi Georgiev | Matte Painter |
Crew | Michael Hugghins | Stunts |
Crew | Tony Acosta Jr. | Makeup Effects |
Visual Effects | Khue Cai | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Nikolay Kosharevski | Costume Assistant |
Writing | Dan Rosenfelt | Story Supervisor |
Camera | Nedyalko Georgiev | Grip |
Camera | Borislav Belberov | Assistant Camera |
Visual Effects | Desislava Pavlova | Visual Effects Coordinator |
Crew | Petar Yankov | Stunts |
Visual Effects | Louis Dunlevy | VFX Artist |
Crew | Genadiy Ganchev | Stunts |
Art | Sevdalin Bankov | Painter |
Visual Effects | Jill Heather French | Digital Compositor |
Production | Frederick U. Fierst | Executive Producer |
Production | Vrushank Shah | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Simon Todorov | Wardrobe Assistant |
Art | Bojidar Evtov | Construction Foreman |
Camera | Lyubomir Hristoskov | Grip |
Crew | Pavel Shalamanov | Stunts |
Crew | Ivan Vodenicharov | Stunt Double |
Art | Mark Alan Yates | Storyboard Artist |
Art | Ivan Dimitrov | Set Dresser |
Visual Effects | Pavel Bayraktarski | Visual Effects Designer |
Art | Pavel Bayraktarski | Concept Artist |
Crew | Emil Tsolov | Stunts |
Editing | Rob Sciarratta | Digital Colorist |
Art | Petko Angelov | Set Dresser |
Art | Yuri Stoyanov | Set Dresser |
Lighting | Krasi Iliev | Electrician |
Visual Effects | Victor Radulov | Digital Compositor |
Crew | Michael Georgiev | Prop Maker |
Costume & Make-Up | Mariana Vodenicharova | Makeup Artist |
Crew | Nedyalka Bacheva | Stunts |
Visual Effects | Ben Breckenridge | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Chris W. Tucker | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Kristina Zlateva | Assistant Makeup Artist |
Art | Vladimir Borisov | Greensman |
Art | Filip Tsonkin | Concept Artist |
Art | Ivan Butanski | Set Dresser |
Visual Effects | Adriyana Tsvetanova | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Ivaylo Mechkata Ivanov | Modeling |
Crew | Jared S. Eddo | Stunts |
Art | Marc'Antonio Brandolini | Set Designer |
Crew | Plamena Stefanova | Stunts |
Lighting | Sasho Idakiev | Electrician |
Art | Vladislav Todorov | Textile Artist |
Costume & Make-Up | Angela Angelova | Assistant Makeup Artist |
Visual Effects | Yael Majors | VFX Artist |
Production | Pat McConville | Production Assistant |
Visual Effects | Claudia Meglin | VFX Artist |
Production | Alexander Kossev | Extras Casting |
Visual Effects | Dragomir Kostadinov | Matte Painter |
Visual Effects | Iavor Radev | Visual Effects Coordinator |
Directing | Rosen Marinkov | Second Assistant Director |
Production | Rosen Marinkov | Production Assistant |
Art | Violeta Petrova | Assistant Set Decoration |
Crew | Yordan Anchev | Carpenter |
Crew | Svetoslav Angelov | Carpenter |
Crew | Krasimir Balchov | Carpenter |
Crew | Vladislav Balchov | Carpenter |
Crew | Strahil Strahilov | Carpenter |
Crew | Ivan Todorov | Carpenter |
Crew | Todor Zarev | Carpenter |
Art | Aleksandar Kotsev | Construction Manager |
Art | Aleksandar Lozanov | Draughtsman |
Art | Emil Asenov | Greensman |
Art | Vladislav Asenov | Greensman |
Art | Ventsislav Atanasov | Greensman |
Art | Svetoslav Borisov | Greensman |
Art | Tzvetan Miladinov | Greensman |
Art | Aleksandar Rafailov | Greensman |
Art | Olga Afinogenova | Painter |
Art | Anzhelo Andonov | Painter |
Art | Veselin Damyanov | Painter |
Art | Dimitar Dimitrov | Painter |
Costume & Make-Up | Dimitar Dimitrov | Tailor |
Art | Plamen Dimitrov | Painter |
Art | Yuliana Hicheva | Painter |
Art | Ina Vaseva | Set Decorating Coordinator |
Art | Georgi Avramov | Set Dresser |
Art | Ivaylo Dafinov | Set Dresser |
Art | Dobromir Mikov | Set Dresser |
Art | Lubomir Harizanov | Set Dresser |
Art | Svetlozar Petrov | Set Dresser |
Art | Anna Kirilova | Textile Artist |
Costume & Make-Up | Nina Tzoncheva | Additional Hairstylist |
Costume & Make-Up | Ioana Cristescu | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Stefan Kushev | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Georgi Matov | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Raven Hehr | Costumer |
Costume & Make-Up | Diana Tsvetkova | Costumer |
Costume & Make-Up | Andrey Filchev | Costumer |
Costume & Make-Up | Georgi Lenkov | Costumer |
Costume & Make-Up | Mihaela Nedyalkova | Costumer |
Costume & Make-Up | Kristiyan Saleh | Costumer |
Costume & Make-Up | Lora Lyubenova | Seamstress |
Costume & Make-Up | Mihaela Padeva | Seamstress |
Costume & Make-Up | Martina Petrova | Seamstress |
Costume & Make-Up | Daniela Todorova | Seamstress |
Costume & Make-Up | Velichka Velva | Seamstress |
Costume & Make-Up | Ivan Atanasov | Tailor |
Costume & Make-Up | Ivan Barzachki | Tailor |
Costume & Make-Up | Bozhidar Dragomirov | Tailor |
Costume & Make-Up | Valeri Lyubenkov | Tailor |
Costume & Make-Up | Tsvetelin Rasin | Tailor |
Costume & Make-Up | Sedevcho Sedevchev | Tailor |
Costume & Make-Up | Dimcho Stefanov | Tailor |
Lighting | Kiril Bakalov | Electrician |
Lighting | Ivan Dikov | Electrician |
Lighting | Mihail Velichkov | Electrician |
Lighting | Vladimir Vladov | Electrician |
Lighting | Dimitar Stoyanov | Electrician |
Lighting | Fyodor Tzanovski | Electrician |
Lighting | Hristo Elandzhiev | Electrician |
Camera | Aleksandur Dimitrov | Grip |
Camera | Roald Bradkov | Grip |
Camera | Matt Blum | Key Grip |
Camera | Yulian Gochev | Grip |
Camera | Ivan Hristoskov | Grip |
Camera | Manol Ivanov | Grip |
Camera | Dimitar Nikolov | Grip |
Camera | Emil Petrov | Grip |
Camera | Iliyan Petrov | Grip |
Visual Effects | Cedar Connor | Stereoscopic Supervisor |
Visual Effects | Nikolay Velinov | 3D Animator |
Visual Effects | Adam Garcia | 3D Artist |
Visual Effects | Brandt Harris | 3D Artist |
Visual Effects | Ruslana Kojouharova | Animation |
Visual Effects | Chetan Rahate | Animation |
Visual Effects | Sourabh Saxena | Animation |
Visual Effects | Alexander Llanos | CG Artist |
Visual Effects | Fausto Tejeda | CG Artist |
Editing | Zornitsa Krasteva | Colorist |
Visual Effects | Michael Litvinov | Digital Compositor |
Visual Effects | Ashley Forbito | Digital Compositor |
Visual Effects | Scott Rose | Digital Compositor |
Visual Effects | Adam Matis | Digital Compositor |
Visual Effects | Stoimen Stoyanov | Digital Compositor |
Visual Effects | Dheeraj Nakra | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Vaidehi Shinde | Matte Painter |
Visual Effects | Saumitra Kumar | Modeling |
Visual Effects | Cody Derra | Modeling |
Visual Effects | Jon Teer | Pre-Visualization Supervisor |
Visual Effects | Riddhima Garatikar | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Eric Savino | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | P. Sriram | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | S. Surag | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Steve Hickman | Senior Modeller |
Visual Effects | Emilia Borisova | VFX Artist |
Visual Effects | Chad Herrada | VFX Artist |
Visual Effects | Ivelin Ivanov | VFX Artist |
Visual Effects | Brandon Tyler Johnston | VFX Artist |
Visual Effects | Alvado Landaberde | VFX Artist |
Visual Effects | Tzetzi Lazarov | VFX Artist |
Visual Effects | Carson Majors | VFX Artist |
Visual Effects | Marianne McCarney | VFX Artist |
Visual Effects | Kaustubh Borwankar | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Kalina Krasteva | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Charlie Lawson | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Vladimir Nikolov | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | John Purdie | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Judy McClain | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Laura Castor | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Pei-Zhi Huang | Visual Effects Technical Director |
Crew | Nikolay Kvetsinski | Systems Administrators & Support |
Crew | Valentin Todorov | Systems Administrators & Support |
Crew | Maya Andreeva | Animal Coordinator |
Production | Georgi Kovachev | Production Assistant |
Production | Emil Velkov | Production Assistant |
Crew | Murat Burkhanov | Stunts |
Crew | Rumen Petrov | Stunts |
Crew | George T. Fleming | Stunts |
Crew | Fadi Yuseinov | Stunts |
Crew | Dimitar Valkov | Stunts |
Crew | Stoicho Terziev | Stunts |
Crew | Luboimira Stefcheva | Stunts |
Crew | Gergana Savova | Stunts |
Crew | Julianra Piskova | Stunts |
Crew | Vasili Peretjatko | Stunts |
Crew | Krasimir Mitov | Stunts |
Crew | Antoni Lyutov | Stunts |
Crew | Ivaylo Lombev | Stunts |
Crew | Alfija Kungujinova | Stunts |
Crew | Alfija Kungujinova | Stunt Double |
Crew | Ashoto Kamoevich | Stunts |
Crew | Armen Kameovich | Stunts |
Crew | Borislav Kaloyanov | Stunts |
Crew | Kasim Jumagujin | Stunts |
Crew | Mariyan Ivanov | Stunts |
Crew | Alexander Hristov | Stunts |
Crew | Blagovest Gochev | Stunts |
Crew | Deklan Dimitrov | Stunts |
Crew | Deklan Dimitrov | Stunt Double |
Crew | Ivan Denchev | Stunts |
Crew | Radoslav Dachin | Stunts |
Crew | Denis Botev | Stunts |
Crew | Ulan Baktahunov | Stunts |
Crew | Krasimir Angelov | Stunts |
Crew | Angel Angelov | Stunts |
Crew | Boyan Aleksandrov | Stunts |
Crew | Evgeni Ganchev | Stunts |