The Commuter - Nincs kiszállás (2018)
Egy életunt biztosítási ügynök napja izgalmas fordulatot vesz, amikor egy titokzatos idegen leszólítja a vonaton, és arra kéri, találjon meg egy utast, még mielőtt a vonat beér a végállomásra. Miközben versenyt fut az idővel, hogy megoldja a rejtvényt, egy halálos terv rajzolódik ki, amely veszélyezteti a saját és a többi utas életét is.
Director: Jaume Collet-Serra
Liam Neeson Michael MacCauley |
|
Vera Farmiga Joanna |
|
Patrick Wilson Alex Murphy |
|
Jonathan Banks Walt |
|
Sam Neill Captain Hawthorne |
|
Elizabeth McGovern Karen MacCauley |
|
Killian Scott Dylan |
|
Shazad Latif Vince |
|
Andy Nyman Tony |
|
Clara Lago Eva |
|
Roland Møller Jackson |
|
Florence Pugh Gwen |
|
Dean-Charles Chapman Danny MacCauley |
|
Ella-Rae Smith Sofia |
|
Nila Aalia Sherri |
|
Colin McFarlane Conductor Sam |
|
Kobna Holdbrook-Smith Oliver |
|
Adam Nagaitis Conductor Jimmy |
|
Kingsley Ben-Adir Agent Garcia |
|
Damson Idris Agent Denys |
|
Andy Lucas Manny the Engineer |
|
Zaak Conway Caleb O'Malley |
|
Ben Caplan Frank |
|
Letitia Wright Jules Skateboarder |
|
Simon Hibbs Sean O'Malley |
|
Nathan Wiley Sniper |
|
Jamie Beamish Nathan |
|
David Alwyn Platform Trooper |
|
John Alastair Officer O'Neal |
|
Edward Bluemel Gwen's Boyfriend |
|
Aoife Hinds Jeanie |
|
Alana Maria Officer Jones |
|
Pat Kiernan Pat Kiernan |
|
Jaime Menéndez Enrique Mendez |
|
Neal Beagley Police Officer (uncredited) |
|
Andres Austin Bennett Medic (uncredited) |
|
Dilyana Bouklieva Commuter (uncredited) |
|
Pamela Betsy Cooper Commuter (uncredited) |
|
Graham Curry Commuter (uncredited) |
|
Leigh Dent Commuter (uncredited) |
|
Steven I. Dillard Paperman (uncredited) |
|
Andrew Dunkelberger Commuter (uncredited) |
|
Vikki Edwards Passenger (uncredited) |
|
Matthew Faucher Basketball Player (uncredited) |
|
Lee Nicholas Harris Commuter (uncredited) |
|
Pete Buzzsaw Holland Commuter (uncredited) |
|
Kyle Jerichow Yankees Fan (uncredited) |
|
Peter Meyer Passenger (uncredited) |
|
Anthony Milton Policeman (uncredited) |
|
Tony Pankhurst Main Commuter (uncredited) |
|
Shade Rupe Bus Accident Doctor (uncredited) |
|
Richard Stanley Commuter (uncredited) |
|
A.k. Steppa Commuter (uncredited) |
|
Stuart Whelan Police Detective (uncredited) |
Editing | Nicolas De Toth | Editor |
Art | Richard Bridgland | Production Design |
Costume & Make-Up | Betsy Heimann | Costume Designer |
Sound | Tom Sayers | Sound Effects Editor |
Sound | Hugo Adams | Foley Editor |
Directing | Sandrine Loisy | Second Assistant Director |
Art | Tina Jones | Set Decoration |
Sound | Roque Baños | Music |
Sound | James Harrison | Supervising Sound Editor |
Art | John King | Art Direction |
Camera | Paul Cameron | Director of Photography |
Art | Wing Lee | Art Direction |
Crew | Roy Taylor | Fight Choreographer |
Costume & Make-Up | Jill Taylor | Costume Design |
Directing | Jaume Collet-Serra | Director |
Production | Jaume Collet-Serra | Executive Producer |
Production | Andrew Rona | Producer |
Production | Yu Dong | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Charlotte Sewell | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Noriko Watanabe | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Noriko Watanabe | Makeup Designer |
Directing | Alex Oakley | First Assistant Director |
Sound | Mark DeSimone | ADR Mixer |
Art | David Weller | Assistant Art Director |
Production | Alex Heineman | Producer |
Art | Kyle Cooper | Title Designer |
Camera | Thomas Lappin | Camera Operator |
Production | Reg Poerscout-Edgerton | Casting |
Visual Effects | Billy A. Campbell | VFX Editor |
Editing | Jeremy Richardson | First Assistant Editor |
Camera | James Gucciardo | Camera Operator |
Directing | Gayle Dickie | Second Assistant Director |
Sound | Sue Harding | Foley Artist |
Directing | Richard Whelan | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Wakana Yoshihara | Hair Supervisor |
Costume & Make-Up | Wakana Yoshihara | Makeup Supervisor |
Lighting | Nicholas Clarke | Daily Electrics |
Visual Effects | James McCarthy | Compositing Artist |
Writing | Ryan Engle | Writer |
Sound | Graham Sutton | Music Editor |
Sound | John Warhurst | Music Editor |
Costume & Make-Up | Sue Wyburgh | Makeup & Hair |
Sound | Jim Greenhorn | Production Sound Mixer |
Lighting | Mark Clayton | Gaffer |
Crew | Roy Farfel | Stunt Driver |
Camera | Jay Maidment | Still Photographer |
Directing | Bryn Lawrence | Second Assistant Director |
Directing | Irene Chawko | Script Supervisor |
Camera | Myles Aronowitz | Still Photographer |
Sound | Chris Burdon | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Tony Jackson | Camera Operator |
Visual Effects | Andy Stevens | VFX Editor |
Camera | Michael Nelson | Ultimate Arm Operator |
Camera | Adam Dale | Aerial Director of Photography |
Costume & Make-Up | Sunday Englis | Makeup Department Head |
Camera | Des Whelan | Camera Operator |
Visual Effects | Adam Rowland | Visual Effects Supervisor |
Editing | Rob Farris | Digital Intermediate |
Visual Effects | Stephane Paris | Visual Effects Supervisor |
Sound | Steve Little | Supervising ADR Editor |
Sound | Steve Little | Supervising Dialogue Editor |
Editing | Patrick Malone | Digital Intermediate |
Crew | Mark Vanselow | Stunt Coordinator |
Camera | Marc Spicer | Second Unit Director of Photography |
Sound | Gilbert Lake | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Christopher Learmonth | VFX Editor |
Visual Effects | Alan Stewart | VFX Director of Photography |
Art | Paul Purdy | Property Master |
Lighting | James Summers | Rigging Gaffer |
Visual Effects | Marco Lee | VFX Artist |
Camera | Pip White | Additional Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Linda O'Reilly | Set Costumer |
Camera | Gavin Fernandez | First Assistant "B" Camera |
Sound | Shaun Mills | Sound Mixer |
Visual Effects | Melanie Murray | Visual Effects Coordinator |
Sound | Amy Felton | Assistant Sound Editor |
Crew | Aja Frary | Stunt Double |
Production | Lillie Jeffrey | Casting Associate |
Visual Effects | Steve Pang | VFX Editor |
Sound | Adam Mendez | Foley Mixer |
Visual Effects | Steven Begg | Visual Effects Supervisor |
Crew | Zave Jackson | Digital Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | JoJo Williams | Makeup & Hair |
Art | Kimberley Fahey | Assistant Set Decoration |
Costume & Make-Up | Oliver Southall | Set Costumer |
Camera | Drew Suppa | Assistant Camera |
Visual Effects | Audrey Boivin | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Dana Kalder | Key Makeup Artist |
Visual Effects | Ciarán Keenan | Visual Effects Producer |
Art | Graeme Callander | Storyboard Artist |
Visual Effects | Paul Lee | Lead Animator |
Sound | Anele Onyekwere | Music Editor |
Crew | Ben Rothwell | Armory Coordinator |
Sound | Simon Diggins | ADR Mixer |
Sound | Tyler Newhouse | ADR Recordist |
Writing | Byron Willinger | Writer |
Writing | Byron Willinger | Story |
Writing | Philip de Blasi | Writer |
Writing | Philip de Blasi | Story |
Sound | Sophia Hardman | Foley |
Sound | Rob Davidsson | ADR Mixer |
Visual Effects | Stefano Pepin | Special Effects Supervisor |
Editing | Tom Davis | First Assistant Editor |
Visual Effects | Alexander Maldoff | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Maxime Sirven | VFX Editor |
Camera | David Cozens | First Assistant Camera |
Visual Effects | Linda Luong | Visual Effects Producer |
Art | Helen Yates | Art Department Assistant |
Editing | Maria Chamberlain | Digital Intermediate Assistant |
Crew | Lucia Foster Found | Aerial Coordinator |
Sound | Aaron Southerland | ADR Mixer |
Crew | Nick Slater | Carpenter |
Visual Effects | Katia Muscariello | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jason McCameron | Special Effects Supervisor |
Crew | Mens-Sana Tamakloe | Stunt Double |
Production | Tamsyn Manson | Casting Assistant |
Camera | Paul Hymns | Key Grip |
Camera | René Adefarasin | First Assistant Camera |
Camera | Ben Adefarasin | Second Assistant "B" Camera |
Visual Effects | Kieran Waller | VFX Editor |
Art | James Klotsas | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Philippa Wood | Costume Coordinator |
Visual Effects | Fiona Foster | Visual Effects Producer |
Sound | Phil Canning | Music Consultant |
Lighting | Ryan Monteith | Daily Electrics |
Visual Effects | Sebastien Beaulieu | VFX Lighting Artist |
Crew | Rick English | Stunt Double |
Crew | Adam Goodall | Supervising Armorer |
Art | Sarah Iovino | Art Department Coordinator |
Editing | Neil Harrison | Digital Intermediate |
Editing | Charlotte Barnes | Digital Intermediate Assistant |
Editing | Georgina Cranmer | Digital Intermediate Assistant |
Editing | Karolina Dziwinska | Digital Intermediate Assistant |
Editing | Lawrence Hook | Digital Intermediate Assistant |
Lighting | Wailoon Chung | Electrician |
Crew | Matt Fyson | Armory Coordinator |
Art | Renate Nicolaisen | Assistant Art Director |
Crew | Faujja Singh | Armorer |
Crew | Claire Lawrence | Stunt Double |
Visual Effects | Simon Burchell | VFX Editor |
Art | Kate Suzanne Hunter | Assistant Art Director |
Production | Anna Livia Cullinan | Researcher |
Lighting | Genki McClure | Lighting Technician |
Lighting | Dick Conway | Lighting Technician |
Camera | Kevin Baker | Still Photographer |
Production | Benedict Minghella | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Tracy McGregor | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Cara Stevens | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Emily Thomson | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Renee Mariotti | Wardrobe Supervisor |
Crew | Miles A. Fletcher | Pilot |
Directing | Carole Taylor | Script Supervisor |
Lighting | Matt Markham | Electrician |
Visual Effects | Stephane Brisson | Digital Compositor |
Visual Effects | Tracie Donais | Digital Compositor |
Visual Effects | Brett Schroeder | Lead Animator |
Costume & Make-Up | Angel Concepcion | Costumer |
Sound | Tessy Díez | Music Coordinator |
Visual Effects | Melody Alasset | Visual Effects Coordinator |
Sound | Mhairi Wyles-Lang | ADR Coordinator |
Visual Effects | Gareth Pearce | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ian Allard | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Luca Cantani | Senior Animator |
Lighting | Mike Parsons | Electrician |
Costume & Make-Up | Marco de Magalhães | Wardrobe Master |
Editing | Adam Glasman | Digital Colorist |
Sound | George Atkins | ADR Mixer |
Production | Maria Ana D. Dias | Production Secretary |
Art | Richard Rowntree | Greensman |
Camera | Leigh Gold | First Assistant "C" Camera |
Camera | Max Glickman | First Assistant "A" Camera |
Camera | Tom Gough | Digital Imaging Technician |
Production | Richard Ruck | Unit Manager |
Art | Luke Townshend | Set Dresser |
Camera | James Perry | Second Assistant "C" Camera |
Camera | Ben Casciello Rogers | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Daniel Rogers | Health and Safety |
Visual Effects | Nicolas Borens | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Wenceslao Herrera Garcia | Modeling |
Visual Effects | Thomas Enjalbert | Animation |
Visual Effects | Simon Irvine | Animation |
Sound | Andy Welker | ADR Mixer |
Camera | Edward Viola | Digital Imaging Technician |
Sound | Daniel McIntosh | Production Sound Mixer |
Camera | Malcolm A. Purnell | Additional First Assistant Camera |
Crew | Neil Chapelhow | Stunt Double |
Crew | Florin Daniel Catrinoiu | Special Effects Technician |
Crew | Szilard Gergely | Special Effects Technician |
Crew | Casey Michaels | Stunt Double |
Camera | Quentin Brown | Digital Imaging Technician |
Visual Effects | Kai Gadd | Digital Compositor |
Visual Effects | Matina Skouteri | Visual Effects Coordinator |
Camera | James Paul Thomas | Second Assistant "A" Camera |
Visual Effects | Peter Clayton | Lead Animator |
Visual Effects | Alex Webb | Compositing Supervisor |
Art | Robert Voysey | Construction Manager |
Camera | Gary Smith | Best Boy Grip |
Camera | Francesco Ferrari | First Assistant Camera |
Lighting | Jordan Perry | Electrician |
Camera | Sarah Guenther | Second Assistant Camera |
Visual Effects | Rupert Smith | Visual Effects Producer |
Lighting | Greg Whitbrook | Electrician |
Visual Effects | Brad Dunn | Compositing Artist |
Visual Effects | Sohrab Esfehani | VFX Artist |
Camera | Vinnie Laraway | Libra Head Technician |
Crew | Sean Lewkiw | CG Supervisor |
Crew | Karanja Yorke | Stunt Double |
Art | Kaniez Braganza | Textile Artist |
Crew | Phoebe Young | Set Production Assistant |
Sound | James Cassidy | Sound Mix Technician |
Art | Toby Russell | Props |
Editing | Daniel Tomlinson | Online Editor |
Visual Effects | Mark Brown | Pre-Visualization Supervisor |
Art | Nathan Payne | Props |
Crew | Joe Birdsey | Prop Maker |
Art | Tom Whitehouse | Concept Artist |
Crew | Kara Tsiaperas | Dialect Coach |
Directing | Tom Mulberge | Second Assistant Director |
Sound | Ignacio Arrojo | ADR Recordist |
Crew | Ross Citrin | Loader |
Camera | Christopher Starkey | Second Assistant Camera |
Visual Effects | Jonathan Vuillemin | VFX Lighting Artist |
Art | Kate Lawson | Textile Artist |
Visual Effects | Erin Anderson | Visual Effects Coordinator |
Production | Malissa Hallenbeck | Post Production Accountant |
Visual Effects | Ami Yamauchi | Visual Effects Producer |
Art | Pierre Farinole | Standby Art Director |
Visual Effects | Michael Michaud | VFX Editor |
Visual Effects | Mara Fröhlich | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Nikos Gatos | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Mike Holmes | Compositing Artist |
Visual Effects | Ben Thomas | VFX Lighting Artist |
Crew | Eloise Loach | Set Production Assistant |
Sound | Juan Carlos Enriquez | Music Programmer |
Art | Noel Godfrey | Set Dresser |
Visual Effects | Graham Dorey | Digital Compositor |
Crew | Dan Vico | Special Effects Assistant |
Visual Effects | Robin T. Brown | Compositing Artist |
Visual Effects | Sandra Guarda | Animation |
Art | Dorothy Sullivan | Property Buyer |
Art | Hugh Fottrell | Assistant Property Master |
Crew | Steven Law | Carpenter |
Crew | Nick Lawrence | Carpenter |
Art | Barry Gingell | Graphic Designer |
Art | Christopher Donovan | Props |
Art | Roy Rookes | Props |
Art | Adam Shepherdly | Standby Carpenter |
Camera | Dante Connor | Camera Trainee |
Lighting | Matt Jackman Smith | Electrician |
Camera | John Patrick Oates | Grip |
Lighting | Ryan Huffer | Lighting Technician |
Camera | Nicholas Koda | Second Assistant "C" Camera |
Crew | Hayden Sheridan | Special Effects Assistant |
Crew | Rupert Morency | Special Effects Technician |
Crew | Ronnie Rackley | Special Effects Technician |
Visual Effects | Lee Cashmore | Animation |
Visual Effects | Grahame Curtis | Modeling |
Visual Effects | Andrew Leighton | Modeling |
Crew | Luke Wilde | CG Supervisor |
Visual Effects | Prag Gargatte | Compositing Artist |
Visual Effects | Finley McNeilage | Compositing Artist |
Visual Effects | Brad Roddy | Compositing Artist |
Visual Effects | Michael Hedges | Digital Compositor |
Visual Effects | Jean-Francois Burdin | Digital Compositor |
Visual Effects | Guy Boudreau | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Julien Fradin | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Laurent Makowski | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Ravinder Sembi | VFX Lighting Artist |
Visual Effects | Richard Sowerby | Roto Supervisor |
Art | David Penn | Title Designer |
Visual Effects | Stuart Gardiner | VFX Artist |
Visual Effects | Jonty Smith | VFX Artist |
Visual Effects | Pilar Cubría | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Pablo Perugorria | VFX Editor |
Visual Effects | Maryah Azzuolo | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Thibaut Breton | Visual Effects Technical Director |
Sound | Marcus Fong | Music Programmer |
Art | Marcelo Altino Garcia | Main Title Designer |
Production | Max Mason | Production Assistant |
Production | Anna Hintzen | Production Assistant |
Crew | Ellysha Eglon-Smith | Set Production Assistant |
Crew | Matt Crook | Stunts |