Godzilla Kong ellen (2021)
Mind tudtuk, hogy egyszer megtörténik. Világunk szörnyei nem kerülhetik el egymást. A legnagyobbaknak előbb-utóbb szembe kell találkozniuk, hogy összemérjék az erejüket. De ahol King Kong és Godzilla csatázik, ott senki más nincs biztonságban.
Director:
Adam Wingard
Writers:
Eric Pearson, Max Borenstein.
Alexander Skarsgård Nathan Lind |
|
Rebecca Hall Ilene Andrews |
|
Kaylee Hottle Jia |
|
Brian Tyree Henry Bernie Hayes |
|
Millie Bobby Brown Madison Russell |
|
Julian Dennison Josh Valentine |
|
Demián Bichir Walter Simmons |
|
Eiza González Maia Simmons |
|
Shun Oguri Ren Serizawa |
|
Kyle Chandler Mark Russell |
|
Lance Reddick Guillermin |
|
Hakeem Kae-Kazim Admiral Wilcox |
|
Ronny Chieng Jay Wayne |
|
John Pirruccello Horace |
|
Chris Chalk Ben |
|
Conlan Casal Apex Cybernetics Security Guard |
|
Brad McMurray Apex Cybernetics Security Guard |
|
Benjamin Rigby Sonar Operator |
|
Nick Turello Apex Cybernetics Armed Guard |
|
Daniel Nelson Hayworth |
|
Priscilla Doueihy Monarch Mission Tech |
|
Kei Kudo HEAV Pilot |
|
Bradd Buckley HEAV Pilot |
|
John Walton HEAV Co-Pilot |
|
Daniel Tuiara HEAV Co-Pilot |
|
David Castillo Maia Apex Cybernetics Guard |
|
Kofi Yiadom Maia Apex Cybernetics Guard |
|
Jim Palmer Maia Apex Cybernetics Guard |
|
Drew Walton David Lind (uncredited) |
|
Tara Wraith Monarch Flight Crew (uncredited) |
|
Jason Virgil Bartender (uncredited) |
|
Grisel Toledo Apex Guard (uncredited) |
|
Jason Szabo Monarch Tactical Guard (uncredited) |
|
Jason Speer Monarch Board Member (uncredited) |
|
Sen Shao Thug (uncredited) |
|
Scott M. Schewe Fisherman (uncredited) |
|
Charles Sans Apex Guard (uncredited) |
|
Tasneem Roc Reporter (uncredited) |
|
Jon Quested Construction Worker (uncredited) |
|
Joel Pierce Monarch Tech #2 (uncredited) |
|
Sofia Nolan Mean Girl (uncredited) |
|
Shawn McBride Fisherman (uncredited) |
|
Victoria Liu HEAV Pilot #3 (uncredited) |
|
Sonny Le Thug (uncredited) |
|
Santi Lawson Apex Lab Tech (uncredited) |
|
Garreth Hadfield U.S. Navy Guard (uncredited) |
Writing | Terry Rossio | Story |
Production | Eric McLeod | Producer |
Production | Eric McLeod | Unit Production Manager |
Art | Ronald R. Reiss | Set Decoration |
Production | Sarah Halley Finn | Casting |
Art | Stella Vaccaro | Art Direction |
Art | Owen Paterson | Production Design |
Art | Michelle McGahey | Art Direction |
Art | Greg Papalia | Art Direction |
Writing | Michael Dougherty | Story |
Production | Roy Lee | Executive Producer |
Sound | Peter Afterman | Music Supervisor |
Production | Thomas Tull | Producer |
Art | Dawn Swiderski | Supervising Art Director |
Sound | Tom Holkenborg | Original Music Composer |
Production | Jon Jashni | Producer |
Art | Richard Hobbs | Supervising Art Director |
Editing | Stefan Sonnenfeld | Digital Intermediate Colorist |
Production | Herb Gains | Executive Producer |
Production | Richard Mirisch | Co-Producer |
Camera | Ben Seresin | Director of Photography |
Production | Dan Lin | Executive Producer |
Art | Rebecca Cohen | Set Decoration |
Production | Alex Garcia | Producer |
Visual Effects | Tom Woodruff Jr. | Creature Design |
Directing | Adam Wingard | Director |
Production | Mary Parent | Producer |
Crew | John C. Meier | Stunts |
Costume & Make-Up | Kate Biscoe | Makeup Department Head |
Production | Yoshimitsu Banno | Executive Producer |
Production | Brian Rogers | Producer |
Writing | Eric Pearson | Screenplay |
Crew | Matt Mullins | Stunts |
Writing | Max Borenstein | Screenplay |
Art | Tom Hammock | Production Design |
Crew | Andrew Jackson | Video Assist Operator |
Sound | Brandon Jones | Sound Designer |
Art | Harry E. Otto | Art Direction |
Crew | Kofi Yiadom | Stunts |
Editing | Josh Schaeffer | Editor |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Sound | Chris Diebold | Sound Effects Editor |
Crew | Thomas Robinson Harper | Stunt Coordinator |
Directing | Thomas Robinson Harper | Second Unit Director |
Sound | John Marquis | Sound Designer |
Camera | A. Todd Holland | Additional Photography |
Directing | Kerry Lyn McKissick | Script Supervisor |
Production | Kenji Okuhira | Executive Producer |
Sound | Clint Bennett | Music Editor |
Sound | Tom Ozanich | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Luke Caska | Set Designer |
Sound | Erik Aadahl | Sound Designer |
Sound | Erik Aadahl | Supervising Sound Editor |
Sound | Ethan van der Ryn | Sound Designer |
Sound | Ethan van der Ryn | Supervising Sound Editor |
Art | Bill Booth | Art Direction |
Crew | Yoshinao Aonuma | Stunts |
Visual Effects | John 'D.J.' Des Jardin | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Shaun Conway | Gaffer |
Art | Jim Millett | Art Direction |
Lighting | Paul Johnstone | Electrician |
Costume & Make-Up | Mahealani Diego | Key Hair Stylist |
Visual Effects | Tamara Watts Kent | Visual Effects Producer |
Production | Tamara Watts Kent | Co-Producer |
Production | Jennifer Cornwell | Unit Production Manager |
Production | Jamie Whitfield | Assistant Unit Manager |
Sound | Adam Kopald | Sound Effects Editor |
Writing | Zach Shields | Story |
Costume & Make-Up | Louise Coulston | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Laine Rykes | Makeup Artist |
Crew | Chris Brenczewski | Special Effects Coordinator |
Crew | Whitney Coleman | Stunt Double |
Sound | Matt Cavanaugh | Sound Effects Editor |
Sound | Matthew Thomas Hall | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Bruce Bright | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Ann Foley | Costume Design |
Art | Andres Cubillan | Art Direction |
Visual Effects | Nathan Abbot | Compositing Lead |
Costume & Make-Up | Javier Arrieta | Costume Supervisor |
Crew | Terry Ahue | Stunts |
Art | Christopher Bruce | Leadman |
Visual Effects | Jubey Jose | Animation |
Directing | Nick Satriano | First Assistant Director |
Crew | David Paris | Pilot |
Production | Jennifer Conroy | Unit Production Manager |
Production | Jennifer Conroy | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Karen Iboshi Preiser | Makeup Artist |
Crew | Jason Beale | Post Production Assistant |
Production | Jenny Fumarolo | Production Supervisor |
Crew | Damien Bryson | Stunts |
Crew | Frédéric North | Pilot |
Camera | Toby Copping | Key Grip |
Costume & Make-Up | Ralph Malani | Hairstylist |
Crew | Carlos A. Herzer | Driver |
Sound | Joel Reidy | Boom Operator |
Directing | Brian Avery Galligan | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Julie Barton | Set Costumer |
Crew | Kyle Gardiner | Stunt Coordinator |
Art | Peter Wyborn | Art Direction |
Costume & Make-Up | Jamella Hassan | Set Costumer |
Camera | Jack Glenn | Dolly Grip |
Sound | Malte Bieler | Sound Editor |
Editing | John St. Laurent | Colorist |
Visual Effects | Zack Fox | Visual Effects Coordinator |
Sound | Tom Pigott-Smith | Musician |
Production | Djinous Rowling | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Katrina Anger | Additional Wardrobe Assistant |
Lighting | Charlie Adams | Lighting Technician |
Editing | Jesse Chapman | Additional Editor |
Art | Richard Bennett | Storyboard Artist |
Art | Mitch Cass | Art Direction |
Lighting | Sami Gustafsson | Lighting Technician |
Sound | Sara Barone | Orchestrator |
Camera | Stu Carl | Grip |
Editing | Debajit Barman | Editorial Manager |
Costume & Make-Up | Jordann Aguon | Makeup Artist |
Production | Jay Ashenfelter | Executive Producer |
Visual Effects | Daniel Alvite | Animation |
Costume & Make-Up | Natalie Bruce | Makeup Artist |
Lighting | Eric Arnold Cortez | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Aaron Ellis | Set Costumer |
Crew | Bonnie Campanella | Stunts |
Crew | Jace Lee | Stunts |
Sound | Goeun Lee Everett | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Joe Howes | Visual Effects |
Crew | Michael Elvidge | Prop Maker |
Crew | Jason Tubbs | Driver |
Visual Effects | Reetu Aggarwal | 3D Artist |
Crew | Lee Adamson | Stunts |
Visual Effects | Rod Dimayuga | Senior Animator |
Art | Kyle Brown | Concept Artist |
Sound | Jane Berry | Music Coordinator |
Lighting | Lorenza Amato | Electrician |
Crew | Daniel Nelson | Stunt Double |
Directing | Ashley Douglass | Assistant Director |
Visual Effects | Matt Allsopp | Visual Development |
Production | Matt Allsopp | Co-Producer |
Art | Kohen Barry | Sculptor |
Art | Matt Boug | Set Dresser |
Crew | Cyrus Apeles | Special Effects |
Crew | Brenden Barry Brown | Special Effects Technician |
Crew | Shaun Friedberg 'Pyrokinesis' | Motion Capture Artist |
Visual Effects | Guillaume Barre | CG Artist |
Visual Effects | Ben Bigiel | Modeling |
Crew | Phil Chornohus | Compositor |
Lighting | Sheila Placiego | Lighting Artist |
Lighting | Jack Cale | Lighting Artist |
Visual Effects | Chakkarin Chansuk | Key Animation |
Visual Effects | Alice Joubin | Animation |
Production | Nicolai Aladieff | Location Assistant |
Production | Jessica Cole | Location Manager |
Production | Chelsea Genova | Location Coordinator |
Production | Emily Thallon | Location Assistant |
Crew | Neil Brice | Driver |
Crew | Holly McCredden | Stunt Double |
Crew | Xanthia Marinelli | Stunt Double |
Crew | Makua Rothman | Stunt Double |
Crew | Kaillie Keaulana | Stunt Double |
Crew | Hannah Shin | Stunts |
Crew | Hannah Shin | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Kaikala Tamanaha | Makeup Artist |
Visual Effects | Lorna Barnshaw | VFX Artist |
Costume & Make-Up | Laura Aguon | Makeup Artist |
Visual Effects | Alexandra Magocsi | VFX Artist |
Visual Effects | Kay Hoddy | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Satoshi Takazawa | VFX Artist |