Horrorra akadva 5. (2013)
A boldog házaspár, Dan és Jody furcsa és ijesztő természetfeletti aktivitást tapasztalnak a házukban, a jelenések pedig pontosan akkor kezdődtek, amikor hazavitték újszülött kisbabájukat, Aident a kórházból. Amikor azonban a borzasztó események kihatnak a házaspár munkahelyeire is, a szerelmeseknek rá kell döbbenniük, egy irtózatos démon ólálkodik a család körül. Eldöntik, hogy nem hagyják magukat, ezért különböző szakértők segítségével és házuk teljes bekamerázásával próbálnak utánajárni a kísértethistóriának. A fenyegetés egyre nagyobb, ezért gyorsan meg kell szabadulniuk a démontól, mielőtt túl késő lenne!
Director: Malcolm D. Lee
Ashley Tisdale Jody Sanders |
|
Simon Rex Dan Sanders |
|
Charlie Sheen Charlie Sheen |
|
Gracie Whitton Kathy |
|
Ava Kolker Lily |
|
Heather Locklear Barbara |
|
Molly Shannon Heather Darcy |
|
Josh Robert Thompson Narrator (voice) |
|
Darrell Hammond Dr. Hall |
|
Marisa Saks Amy |
|
Snoop Dogg Marcus |
|
Terry Crews Martin Jacobs |
|
Mike Tyson Mike Tyson |
|
Dylan Morris Aidan |
|
Ryan Morris Aidan |
|
Lidia Porto Maria |
|
Mac Miller D'Andre |
|
Erica Ash Kendra Brooks |
|
J.P. Manoux Pierre |
|
Marianne Hammock Female Aide |
|
Tyler Posey David |
|
Sarah Hyland Mia |
|
Shad Moss Eric |
|
Katrina Bowden Natalie |
|
Christopher 'Critter' Antonucci Caesar |
|
Scot Nery Mama |
|
Ben Cornish Dom |
|
Katt Williams Blaine Fulda |
|
Lewis Thompson Madea |
|
Lindsay Lohan Herself |
|
Jerry O'Connell Christian Grey |
|
Usher Ira the Janitor |
|
Jamie Elizabeth Kelton Secretary |
|
Macsen Lintz French Boy |
|
John Atwood Newscaster #1 |
|
Lane Carlock Newscaster #2 |
|
Shereé Monique Fuller Real Housewife #1 |
|
Angela Raiola Real Housewife #2 |
|
Lil Duval Kendra's Brother |
|
Angie Stone Kendra's Cousin |
|
Jasmine Guy Kendra's Mom |
|
Ashley LeConte Campbell Antoinette Beauchamp |
|
Kate Walsh Herself |
|
Clifton Guterman Waiter |
|
Anna Skidanova Nadia |
|
Clayton Landey Sodomized Cop |
|
Scott Rousseau Santa |
|
Maui Tisdale Mama's Ridiculously Pampered Dog |
|
Aaron Beelner Little Man (uncredited) |
|
Faith Blankenship Carpet Girl (uncredited) |
|
Jwaundace Candece Real Housewife (uncredited) |
|
Catherine A. Cospelich Ape Chick (uncredited) |
|
Kendrick Cross Rescue Worker (uncredited) |
|
Moses Das Bridge Runner (uncredited) |
|
Elizabeth Davidovich Ballerina (uncredited) |
|
Chris Durfy Packer Fan (uncredited) |
|
Jeff Glover Lab Tech (uncredited) |
|
Jon Gould Ballet Patron (uncredited) |
|
Rory Healy Bedroom Clown / Ballet Audience Member (uncredited) |
|
Leigh Hennessy Witch (uncredited) |
|
Amanda Jelks Ballerina (uncredited) |
|
Angela Kerecz Featured Porn Star (uncredited) |
|
Nikki Lashae Ballerina (uncredited) |
|
Audrina Patridge Audrina Patridge (uncredited) |
|
Zoe Pessin Honey Boo Boo (uncredited) |
|
Joel Rogers Confused Ballet Patron (uncredited) |
|
Sandy Simmons Model (uncredited) |
|
Dathan Thigpen Extra (uncredited) |
|
Amanda Topper Ballet Dancer (uncredited) |
|
Memi West Audience / Patron (uncredited) |
|
Emily Chandler Westergreen Mara (uncredited) |
|
David Zucker Packer Fan (uncredited) |
|
Kendra Wilkinson Kendra Wilkinson (uncredited) |
Production | Alan C. Blomquist | Unit Production Manager |
Production | Bob Weinstein | Executive Producer |
Production | Harvey Weinstein | Executive Producer |
Production | Nancy Nayor | Additional Casting |
Crew | Charles Croughwell | Stunt Coordinator |
Writing | Marlon Wayans | Characters |
Production | David Zucker | Producer |
Writing | David Zucker | Writer |
Production | Juel Bestrop | Casting |
Editing | Jim Passon | Color Timer |
Editing | Craig Herring | Additional Editor |
Costume & Make-Up | Keith G. Lewis | Costume Design |
Art | Clark Hunter | Production Design |
Art | Cynthia McCormac | Set Decoration Buyer |
Sound | James L. Venable | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Deborah La Mia Denaver | Makeup Department Head |
Crew | Jasi Cotton Lanier | Stunts |
Writing | Shawn Wayans | Characters |
Writing | Buddy Johnson | Characters |
Writing | Phil Beauman | Characters |
Writing | Jason Friedberg | Characters |
Writing | Aaron Seltzer | Characters |
Writing | Pat Proft | Writer |
Sound | Michael Reola | Orchestrator |
Camera | Steven Douglas Smith | Director of Photography |
Art | Traci Kirshbaum | Set Decoration |
Crew | Dennis Scott | Stunts |
Directing | Malcolm D. Lee | Director |
Editing | Sam Seig | Editor |
Visual Effects | Bob Shelley | Special Effects Supervisor |
Camera | Mark Emery Moore | Camera Operator |
Camera | Mark Emery Moore | "A" Camera Operator |
Sound | Trevor Jolly | Supervising ADR Editor |
Crew | Greg Waddle | Special Effects Technician |
Sound | Brent Findley | ADR Mixer |
Sound | Richard Kitting | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | J. Wayne Parker | Key Grip |
Crew | Monty Cox | Stunt Coordinator |
Visual Effects | Debora Dunphy | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Alec McClymont | 3D Artist |
Production | Brian Bell | Executive Producer |
Production | Brian Bell | Unit Production Manager |
Crew | Helena Barrett | Stunts |
Production | Phil Dornfeld | Producer |
Directing | Phil Dornfeld | Second Unit Director |
Sound | Miles Hankins | Orchestrator |
Production | George Pierre | Casting |
Crew | Monty L. Simons | Stunts |
Art | Max Biscoe | Production Design |
Sound | Jermaine Stegall | Orchestrator |
Visual Effects | Andrew Karr | Visual Effects Supervisor |
Production | Andrea Flader | Art Department Production Assistant |
Crew | Lonnie R. Smith Jr. | Stunts |
Camera | Peter Iovino | Still Photographer |
Production | Stuart Burkin | Executive In Charge Of Post Production |
Crew | Callie Croughwell | Stunts |
Crew | Caryn Mower | Stunts |
Crew | Kevin Morgan | Stunts |
Crew | Eric Bergman | Post Production Supervisor |
Crew | Kurt D. Lott | Stunts |
Crew | Ian Quinn | Stunts |
Crew | Steven Ritzi | Stunt Coordinator |
Sound | Trevor Gates | Sound Effects Editor |
Sound | Vicki Vandegrift | Foley Artist |
Sound | Chris Diebold | Sound Designer |
Sound | Chris Terhune | Sound Designer |
Sound | Tanya Noel Hill | Music Editor |
Crew | Andy Dylan | Stunts |
Sound | Angela Hemingway | Dialogue Editor |
Sound | Steven Iba | Sound Effects Editor |
Art | Swift Moseley | Greensman |
Art | Trip Sheehan | Leadman |
Costume & Make-Up | K. Drew Fuller | Costumer |
Visual Effects | Jamison Scott Goei | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Bob E. Krattiger | Chief Lighting Technician |
Sound | Ryan Briley | Assistant Sound Editor |
Crew | Elizabeth Davidovich | Stunts |
Lighting | Stephen Crowley | Chief Lighting Technician |
Crew | Jennifer Cocker | Stunts |
Art | Andrew Wert | Property Master |
Visual Effects | Ralph Maiers | Visual Effects Supervisor |
Sound | Bryan Arenas | Dolby Consultant |
Visual Effects | Terry Hutcheson | Visual Effects Producer |
Crew | Tim Pedegana | Post Production Supervisor |
Art | Jason Vanover | Greensman |
Visual Effects | Stephanie Broussaud | Visual Effects Compositor |
Sound | Myron Nettinga | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Leigh Ann Yandle | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Kelly Muldoon | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Araxi Lindsey | Hairstylist |
Camera | Gregory Lundsgaard | "B" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Laurel Kelly | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Adruitha Lee | Hair Department Head |
Art | J.P. Jones | Property Master |
Costume & Make-Up | Jamie Kelman | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Pamela Waggoner | Costumer |
Crew | Ron Bolanowski | Special Effects Coordinator |
Directing | Rebecca Boyle | Script Supervisor |
Editing | Everette Webber | Digital Intermediate Editor |
Editing | Julian McDougald | Digital Intermediate Producer |
Sound | Leah Putlek | Assistant Sound Editor |
Art | Jenn Moye | Graphic Designer |
Costume & Make-Up | Eryn Krueger Mekash | Makeup Artist |
Editing | Scott Janush | Assistant Editor |
Art | Timothy David O'Brien | Art Direction |
Crew | Eddie Braun | Stunts |
Art | Todd Harris | Storyboard Artist |
Visual Effects | Laurence Berkani | Visual Effects |
Directing | Ashley Patterson | Script Supervisor |
Art | Sherman Kew | Art Department Coordinator |
Crew | David Rowden | Stunts |
Costume & Make-Up | Carol Sadler | Costume Supervisor |
Art | Andi Crumbley | Art Department Coordinator |
Camera | J. Steven Matzinger | "A" Camera Operator |
Art | Karen Higgins | Construction Coordinator |
Crew | Christian J. Fletcher | Stunts |
Sound | Scott Brewster | ADR Mixer |
Costume & Make-Up | Michelle Diamantides | Key Hair Stylist |
Crew | Andy Rusk | Stunts |
Visual Effects | Kenton Hulme | VFX Editor |
Art | Lisa Vasconcellos | Art Direction |
Costume & Make-Up | Sarah de Sa Rego | Costumer |
Visual Effects | Ryan Kuba | Visual Effects Coordinator |
Camera | Quantrell D. Colbert | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Elizabeth Robinson | Hairstylist |
Art | Warren Drummond | Storyboard Artist |
Lighting | Humphrey Jarrod | Key Rigging Grip |
Directing | Doug Metzger | First Assistant Director |
Camera | Jonathan Carbonaro | Digital Imaging Technician |
Sound | Tim Borquez | Orchestrator |
Sound | Richard Glasser | Music Supervisor |
Sound | Chris Durfy | Production Sound Mixer |
Sound | Gary Boatner | Utility Sound |
Visual Effects | Patrick Kavanaugh | Visual Effects Compositor |
Costume & Make-Up | Duane Saylor | Makeup Artist |
Production | Gigi Causey | Production Supervisor |
Crew | Craig Jensen | Stunts |
Art | Steven Kissick | Construction Foreman |
Art | Darryl Henley | Storyboard Artist |
Art | Marlow Sanchez | Construction Coordinator |
Lighting | Wayne Marshall | Assistant Chief Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Dustin Angus | Key Costumer |
Crew | Leigh Hennessy | Stunts |
Lighting | Edward J. Cox | Electrician |
Costume & Make-Up | Julie Callihan | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Mauricia Grant | Costumer |
Production | Brittany A. Jones | Casting |
Lighting | Kyle Buff | Rigging Grip |
Lighting | Darin Devonshire | Rigging Grip |
Editing | David Raymond | First Assistant Editor |
Production | Mark Cottrell | Location Manager |
Production | Meredith Humbracht | Production Coordinator |
Art | Gary Damian Thomas | Storyboard Artist |
Crew | David Paul Lord | Stunts |
Camera | Jamie Franta | Grip |
Crew | Clint Lilley | Stunts |
Visual Effects | Daniel Osaki | 3D Artist |
Crew | Elizabeth Ralston | Special Effects Technician |
Crew | Danya Bateman | Stunts |
Sound | Matt Derber | Utility Sound |
Art | Paul Arthur Hartman | Set Dresser |
Visual Effects | Monette Dubin | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Ariane Turner | Key Makeup Artist |
Directing | Robin Meyers | Script Supervisor |
Lighting | Joseph Krattiger | Electrician |
Visual Effects | Adam de Bosch Kemper | 3D Artist |
Lighting | Michael J. Davis | Assistant Chief Lighting Technician |
Visual Effects | Toby Taplin | 3D Artist |
Visual Effects | Louis Leung | 3D Artist |
Costume & Make-Up | Gertrude Moore | Tailor |
Editing | Jason Fabbro | Digital Intermediate Colorist |
Visual Effects | Keith Kolder | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Drew Tobin | Visual Effects Compositor |
Costume & Make-Up | Elisa R. Richards | Assistant Costume Designer |
Sound | Benjamin James Bradshaw | Foley Mixer |
Art | Craig Nolan | Greensman |
Production | Patrick Ingram | Extras Casting |
Sound | Brian Dixon | Scoring Mixer |
Production | Janella Bersabal | Extras Casting |
Art | Greg O'Donohue | Leadman |
Visual Effects | Jai Krishnaswamy | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Michael Porterfield | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | John Fukushima | Visual Effects Compositor |
Production | Keith Levine | Executive In Charge Of Production |
Visual Effects | Lauren Weidel | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Oscar Alvarez | Costumer |
Directing | Tim Fitzgerald | Second Assistant Director |
Crew | Cord Walker | Stunts |
Costume & Make-Up | Ai Nakata | Key Hair Stylist |
Art | Anthony Vitagliano | Greensman |
Visual Effects | Jeremy Price | Visual Effects Compositor |
Crew | Malia Thompson | Special Effects Technician |
Directing | Steve Battaglia | Second Unit First Assistant Director |
Art | Chris John Jones | Creative Director |
Production | Matthew Signer | Executive Producer |
Production | Matthew Signer | Executive In Charge Of Production |
Costume & Make-Up | M. Marcos Gonzalez | On Set Dresser |
Production | Mike Wagstaffe | Co-Producer |
Camera | Eugene B. Kerry | Grip |
Crew | Justin Charles Evans | Stunts |
Costume & Make-Up | Heather Morris | Hairstylist |
Crew | JoAnn Bernat | Stunts |
Crew | Ashley Rae Trisler | Stunts |
Sound | Jason Brennan | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Kevin Froines | Assistant Sound Editor |
Sound | Matt Robinson | Boom Operator |
Art | Tasha Clarkson | Set Decoration Buyer |
Art | Michael D'Imperio | Assistant Property Master |
Costume & Make-Up | Moe Coles | Additional Hairstylist |
Visual Effects | Brian Hanable | Visual Effects Compositor |
Sound | Brian McKinney | Boom Operator |
Art | Angela Boulet | Assistant Property Master |
Crew | Ryan A. Riley | Special Effects Technician |
Visual Effects | Graeme Baitz | Visual Effects Compositor |
Crew | Jake Lombard | Stunts |
Art | Hank Curtis | Set Dresser |
Visual Effects | Brandon Hines | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Tom Archer | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Jeremy Kehler | Visual Effects Compositor |
Art | Jay Cooper | Set Dresser |
Directing | Danielle King | Second Second Assistant Director |
Visual Effects | Jayson Castro | Visual Effects Compositor |
Visual Effects | Paul Hegg | 3D Artist |
Costume & Make-Up | Jessie Delmore | Costumer |
Art | Anne Marie Hamill | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Jessica Tyger Davis | Costume Assistant |
Crew | Remi Bakkar | Stunts |
Sound | Can Yesilyurt | Sound Mixer |
Production | Ryan Dirkes | Assistant Location Manager |
Camera | Geoff Bremner | Grip |
Art | Craig Dempsey | Set Dresser |
Art | Phil Tubach | Set Dresser |
Production | Kev Magee | Assistant Production Coordinator |