Kémesítve (2019)
AnimációsAkcióKalandVígjátékCsaládi
Lance Sterling igazi szuperkém, aki nem is különbözhetne jobban a feltaláló Walter Beckett-től. Lance laza, magabiztos és megnyerő. Walter viszont... nem az. Ám amit Walter nélkülöz társasági emberként, jócskán bepótol eszével és találékonyságával: irtó menő kütyüket készít, amiket Lance világmentő akcióin hasznosít. Mikor az események váratlan fordulatot vesznek, Walter és Lance teljesen új módon kénytelen egymásra támaszkodni. S ha ez a furcsa pár nem lesz képes csapatként dolgozni, az egész világot veszély fenyegeti.
Directors:
Troy Quane, Nick Bruno.
Writers:
Lloyd Taylor, Brad Copeland.
Will Smith Lance Sterling (voice) |
|
Tom Holland Walter Beckett (voice) |
|
Ben Mendelsohn Killian (voice) |
|
Rashida Jones Marcy Kappel (voice) |
|
Karen Gillan Eyes (voice) |
|
DJ Khaled Ears (voice) |
|
Reba McEntire Joyless (voice) |
|
Rachel Brosnahan Wendy (voice) |
|
Masi Oka Kimura (voice) |
|
Carla Jimenez Geraldine (voice) |
|
Mark Ronson Agency Control Room Technician (voice) |
|
Toru Uchikado Yakuza #1 (voice) |
|
Hisato Masuyama Yakuza #2 (voice) |
|
Toshiya Agata Yakuza #3 (voice) |
|
Michi Yamato Yakuza #4 (voice) |
|
Hiroshi Otaguro Yakuza #5 (voice) |
|
Claire Crosby Unitee (voice) |
|
Jarrett Bruno Young Walter / Pigeon Voice (voice) |
|
Tawny Newsome Agency Employee #1 (voice) |
|
JB Blanc Agency Employee #2 / Marcy's Agent #3 (voice) |
|
Adrian Gonzalez Agency Employee #3 / Marcy's Agent #1 (voice) |
|
William-Christopher Stephens Agency Employee #4 / Marcy's Agent #5 (voice) |
|
Bex Marsh Agency Employee #5 / Female Tourist (voice) |
|
Peter S. Kim Agency Employee #6 / Joon / Marcy's Agent #4 (voice) |
|
Gabriel Conte Agency Employee #7 (voice) |
|
Jess Conte Agency Employee #8 (voice) |
|
Rashawn Nadine Scott Agency Employee #9 (voice) |
|
Stefania Spampinato Agency Employee #10 / Italian Woman (voice) |
|
Nick Bruno Agency Employee #11 / Pigeon Voice (voice) |
|
Troy Quane Agency Employee #12 (voice) |
|
Eddie Mujica Agency Accountant / Male Tourist (voice) |
|
Emily Altman Lead Agency Lab Tech / Scooter Girl (voice) |
|
Randy Trager Terrance / Pigeon Voice (voice) |
|
Christopher Campbell Marcy's Agent #2 (voice) |
|
Matthew J. Munn Weapons Lab Soldier (voice) |
|
Kimberly Brooks Lance's Car (voice) |
|
Youn So Soo-Min (voice) |
|
Min-Hyuck Jang Joon (voice) |
|
Randy Thom Various Voices / Pigeon Voice (voice) |
|
Krizia Bajos Receptionist (voice) |
|
Reggie De Leon Weapons Lab Tech (voice) |
|
Paolo Costantino Cenci Scooter Guy (voice) |
|
Casey M. Roberts Launch Control Voice (voice) |
|
Daniel Booko Additional Voice (voice) |
|
Jen Cain Additional Voice (voice) |
|
Oscar Camacho Additional Voice (voice) |
|
David Chen Additional Voice (voice) |
|
Johnny Gidcomb Additional Voice (voice) |
|
Annie Gonzalez Additional Voice (voice) |
|
Maya Goodwin Additional Voice (voice) |
|
Danielle Hartnett Additional Voice (voice) |
|
Marabina Jaimes Additional Voice (voice) |
|
Masa Kanome Additional Voice (voice) |
|
Ruth Zalduondo Additional Voice (voice) |
|
Hideo Kimura Additional Voice (voice) |
|
Dina Morrone Additional Voice (voice) |
|
Dyana Ortelli Additional Voice (voice) |
|
Arthur Ortiz Additional Voice (voice) |
|
Chrystee Pharris Additional Voice (voice) |
|
Ben Pronsky Additional Voice (voice) |
|
Stan Sellers Additional Voice (voice) |
|
Shane Sweet Additional Voice (voice) |
|
Michael Woodley Additional Voice (voice) |
|
Vivian Yoon Lee Additional Voice (voice) |
Writing | Cindy Davis | Screenstory |
Sound | Theodore Shapiro | Original Music Composer |
Production | Chris Wedge | Executive Producer |
Production | Christian Kaplan | Casting |
Sound | Randy Thom | Sound Designer |
Sound | Randy Thom | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Jenno Topping | Producer |
Sound | Julianne Jordan | Music Supervisor |
Writing | Lloyd Taylor | Screenplay |
Visual Effects | Matthew O'Callaghan | Animation Supervisor |
Writing | Brad Copeland | Screenplay |
Crew | Steve Barnett | Post Production Supervisor |
Production | Peter Chernin | Producer |
Directing | Troy Quane | Director |
Sound | Linda Brenon | Dialogue Editor |
Writing | Lucas Martell | Original Film Writer |
Production | Jason Fricchione | Production Supervisor |
Visual Effects | Peter Lepeniotis | Animation |
Sound | Lora Hirschberg | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jeremy Bowker | Supervising Sound Editor |
Production | Kristine Familletti | Associate Producer |
Art | Warren Leonhardt | Storyboard Artist |
Visual Effects | Mike Safianoff | Animation |
Production | Lorry Ann Shea | Production Supervisor |
Writing | Seth Boyden | Story Artist |
Production | Michael J. Travers | Producer |
Production | Diana Rivera Vera | Production Coordinator |
Art | Lyndon Ruddy | Storyboard Artist |
Sound | Samson Neslund | Sound Effects Editor |
Production | Mark Jacyszyn | Associate Producer |
Directing | Nick Bruno | Director |
Art | John E. Hurst | Storyboard Artist |
Writing | John E. Hurst | Story Artist |
Production | Anthony Nisi | Associate Producer |
Production | Daniela Kriston | Production Manager |
Visual Effects | Keith Stichweh | Character Modelling Supervisor |
Visual Effects | Bobby Pontillas | Character Designer |
Visual Effects | Elena Ortego | Animation |
Visual Effects | Julen Santiago | Animation |
Visual Effects | Paul Downs | Animation |
Visual Effects | Ian M. Burkard | Modelling Supervisor |
Production | Tansal Arnas | Production Supervisor |
Art | Vicki Saulls | Sculptor |
Production | Gina Grasso | Assistant Production Manager |
Visual Effects | Thom Roberts | Senior Animator |
Visual Effects | Justin Weg | Animation |
Writing | Bianca Siercke | Story Artist |
Production | Kyle Milardo | Associate Producer |
Visual Effects | Michael Tanzillo | Visual Effects |
Visual Effects | Scott Farrell | Animation |
Visual Effects | Dinis 'Dennis' Morais | Modeling |
Visual Effects | Dan Segarra | Animation |
Visual Effects | Louaye Moulayess | Animation |
Visual Effects | Trevor Young | Animation |
Production | Dana Lynn Bennett | Production Supervisor |
Visual Effects | José Manuel Fernández Oli | Character Designer |
Production | Kyle Lawson | Associate Producer |
Visual Effects | Brock Boyts | Animation |
Visual Effects | Cristin McKee | Animation |
Visual Effects | Dave Vasquez | Animation |
Visual Effects | Pedro Sanz | Senior Animator |
Art | Sandeep Menon | Art Designer |
Visual Effects | Eric Urquhart | Matte Painter |
Art | Myke Bakich | Storyboard Artist |
Art | Bryan Cox | Storyboard Artist |
Art | Mike Smukavic | Storyboard Artist |
Production | Scott W. Edelman | Character Technical Supervisor |
Visual Effects | Thomas Helman | Visual Effects |
Production | Misha Koplan | Character Technical Supervisor |
Crew | Brent Le Blanc | Technical Advisor |
Visual Effects | Alex Angelis | Animation |
Writing | Jeff Call | Story Artist |
Crew | Yolanda Cheng | Technical Advisor |
Visual Effects | Stephen Dahler | Animation |
Visual Effects | Jonathan Lin | Modeling |
Visual Effects | Stephen Orsini | Animation |
Editing | Brett Blake | Editor |
Editing | Gregory St. Germain | Associate Editor |
Sound | Gina Zimmitti | Music Consultant |
Art | Jennifer Brola | Production Design |
Production | Haley Brooks | Production Assistant |
Art | Tracy Priest | Production Design |
Production | Jen Hurler | Production Assistant |
Art | Mike Smith | Storyboard Artist |
Visual Effects | Daniel Ceballos | Animation |
Production | Kori Adelson | Executive Producer |
Production | Sumire Takamatsu | Associate Producer |