Gyilkos tudat (2020)
Tasya Vos egy különleges vállalat alkalmazásában áll, ahol agyi implantátum segítségével képesek az ügynökök tudatát más emberek testébe helyezni és így végrehajtani bizonyos merényleteket. Noha különleges érzéke van munkájához, folyamatosan küzd az erőszakos emlékek elfojtásával. Szép lassan kezdi elveszíteni az irányítást saját tudata felett és hamarosan egy férfi elméjében találja magát, akinek identitása több mint fenyegető.
Director: Brandon Cronenberg
Andrea Riseborough Tasya Vos |
|
Christopher Abbott Colin Tate |
|
Jennifer Jason Leigh Girder |
|
Sean Bean John Parse |
|
Tuppence Middleton Ava Parse |
|
Rossif Sutherland Michael Vos |
|
Kaniehtiio Horn Reeta |
|
Raoul Bhaneja Eddie |
|
Gage Graham-Arbuthnot Ira Vos |
|
Gabrielle Graham Holly |
|
Christopher Jacot Reid Parse |
|
Hanneke Talbot Katherine |
|
Deragh Campbell Moira |
|
Ayesha Mansur Gonsalves Martha |
|
Matthew Garlick Elio |
|
Daniel Junghuan Park Policeman |
|
Hrant Alianak Lead Technician |
|
Rachael Crawford Dr. Melis |
|
Kathy Maloney Reporter |
|
Megan Vincent Alice |
|
Danny Waugh Patrick |
|
Dorren Lee Tess |
|
Doug MacLeod Alex Boyko |
Production | Niv Fichman | Producer |
Production | Deirdre Bowen | Casting |
Production | Pam Dixon | Casting |
Production | Andrew Starke | Producer |
Crew | Andrew Starke | Post Production Supervisor |
Sound | Ian Neil | Music Supervisor |
Production | Gary Hamilton | Executive Producer |
Production | Noah Segal | Executive Producer |
Camera | Karim Hussain | Director of Photography |
Camera | Christopher Warre Smets | Epk Producer |
Sound | Jim Williams | Original Music Composer |
Production | Rob Cotterill | Supervising Producer |
Directing | Rob Cotterill | First Assistant Director |
Art | Rupert Lazarus | Production Design |
Production | Steve Solomos | Co-Producer |
Editing | Matthew Hannam | Editor |
Art | Matthew Hannam | Title Designer |
Production | Adrian Love | Executive Producer |
Directing | Brandon Cronenberg | Director |
Writing | Brandon Cronenberg | Writer |
Production | Steven Squillante | Executive Producer |
Production | David U. Lee | Executive Producer |
Camera | Caitlin Cronenberg | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Dan Martin | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Dan Martin | Special Effects Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Aline Gilmore | Costume Designer |
Costume & Make-Up | Kim Forrest | Assistant Costume Designer |
Directing | Danielle Depeyre | Script Supervisor |
Production | Ying Ye | Executive Producer |
Art | Sam Hudecki | Main Title Designer |
Sound | Ian Waggott | Foley Artist |
Art | Phil Carvalho | Construction Coordinator |
Editing | Sydney Cowper | First Assistant Editor |
Visual Effects | Bryan Jones | Visual Effects Supervisor |
Sound | Martin Pavey | Sound Designer |
Sound | Martin Pavey | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Derek Liscoumb | Special Effects Supervisor |
Editing | Frank Biasi | Digital Intermediate Editor |
Visual Effects | Andrea Pirisi | VFX Editor |
Production | Kevin Krikst | Producer |
Production | Fraser Ash | Producer |
Art | Craig Harris | Set Dresser |
Art | Kent McIntyre | Art Direction |
Camera | Johnny Askwith | "C" Camera Operator |
Camera | Yoann Malnati | Steadicam Operator |
Camera | Yoann Malnati | "A" Camera Operator |
Art | Nika Belianina | On Set Props |
Production | Christopher Richards | Casting Associate |
Production | Daniel Negret | Executive Producer |
Editing | Grace Lan | Digital Intermediate |
Production | Erin Norah Thompson | Production Coordinator |
Editing | Jim Fleming | Digital Intermediate Colorist |
Production | Lori Fischburg | Production Manager |
Sound | Nikki Ruck | Dialogue Editor |
Sound | Ben Cross | Foley Mixer |
Visual Effects | Murray Barber | Visual Effects Supervisor |
Camera | Augustina Saygnavong | Second Assistant "A" Camera |
Directing | Lawrence Ng | Second Assistant Director |
Production | Tony Roman | Executive Producer |
Crew | Kirk Middleton | Key Special Effects |
Costume & Make-Up | Renee Chan | Key Hair Stylist |
Lighting | Loreen Ruddock | Gaffer |
Editing | Darcy Arthurs | Digital Intermediate Producer |
Visual Effects | Chris Hutchison | Lead Animator |
Art | Mike Genereux | Property Master |
Camera | Mike Sokoluk | Key Grip |
Lighting | Jeremy Jemec | Best Boy Electric |
Crew | David Antonacci | Special Effects Technician |
Costume & Make-Up | Dorota Mitoraj | Key Makeup Artist |
Production | Ryan Hamilton | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Mara Zigler | Costumer |
Production | Dave Bishop | Executive Producer |
Production | Vaishali Mistry | Executive Producer |
Crew | Elsa Scruton | Transportation Coordinator |
Camera | Brett Hurd | "B" Camera Operator |
Art | Erika Lobko | Set Buyer |
Art | Manh Hiep Pham | First Assistant Art Direction |
Sound | Amelia Chiarelli | ADR Recordist |
Lighting | Blayne Badge | Electrician |
Camera | Amanda Matlovich | Still Photographer |
Visual Effects | Jack Proops | Digital Compositor |
Visual Effects | Jonathan Williams | Rotoscoping Artist |
Visual Effects | Haakon Gustavsen | Digital Compositor |
Sound | Ken Porter | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Sara Brzozowski | Costumer |
Costume & Make-Up | Rivkah Weisdorf | Truck Supervisor |
Crew | Jim Troy | Generator Operator |
Camera | Jayme Hutchinson | Dolly Grip |
Camera | Margaret Hutz | Digital Imaging Technician |
Directing | Larissa Malarek | Third Assistant Director |
Sound | Will Taggart | Music Coordinator |
Art | Rhiannon Dunets | Set Dresser |
Crew | Hashim Alsaraf | Post Production Supervisor |
Camera | Rob Duckworth | Second Assistant "C" Camera |
Art | Brittany Morrison | Set Decoration |
Visual Effects | Rory Knight-Jones | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Sasha Pawluk | Special Effects Makeup Artist |
Crew | Natasha Aresenault | Set Production Assistant |
Art | Shelby Lynn Black | Set Designer |
Art | Shelby Lynn Black | First Assistant Art Direction |
Art | Carolyn Li | Second Assistant Art Director |
Art | John Bean | Lead Set Dresser |
Camera | Craig Morgan | First Assistant "A" Camera |
Camera | Margaret Demchenko | First Assistant "B" Camera |
Camera | Ashley Binette | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Adam Craig | First Assistant "C" Camera |
Camera | Benjamin Martin Cocher | Epk Camera Operator |
Camera | Chris Monk | Best Boy Grip |
Camera | Chris LeBlanc | Grip |
Camera | Brad Usher | Grip |
Lighting | Don Anderson | Electrician |
Crew | Scott Wales | Generator Operator |
Sound | Phillip Stall | Sound Mixer |
Art | Joey Watson | Set Supervisor |
Costume & Make-Up | Tracy Bentley | Assistant Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Debra Way | Assistant Hairstylist |
Art | Ryan O'Connell | Head Carpenter |
Production | Kelly Gilbert | Production Accountant |
Editing | Eric Harrison | Dailies Operator |
Editing | Johnathan Wei Dickinson | Digital Intermediate Editor |
Sound | Rob Davidson | Sound Mix Technician |
Visual Effects | Mauricio Cuencas | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jamie Harris | VFX Editor |
Visual Effects | Paola Maiorana | Digital Compositor |
Visual Effects | Andrés Talegón | Digital Compositor |
Crew | Ian Cole | Special Effects Technician |
Crew | Spencer Wowk | Special Effects Technician |
Art | Davide Losi | Sculptor |