Az élet maga (2018)
Will és Abby egy fiatal New York-i pár. Az ő életüket követhetjük nyomon a bimbózó főiskolai románcuktól kezdve a házasságkötésükön keresztül az első gyermekük születéséig, majd életük további alakulását. A szerelmi történetük, kapcsolatuk évtizedeken és kontinenseken át, New York utcáitól Spanyolországig ível, és generációk egész sorát köti össze. A sors megannyi kihívást tartogat számukra, visszatükröződik az életükben, ahogy az érzelmek hullámvasútján száguldoznak.
Director: Dan Fogelman
Oscar Isaac Will Dempsey |
|
Olivia Wilde Abby Dempsey |
|
Annette Bening Dr. Cait Morris |
|
Antonio Banderas Vincent Saccione |
|
Mandy Patinkin Irwin Dempsey |
|
Jean Smart Linda Dempsey |
|
Olivia Cooke Dylan Dempsey |
|
Sergio Peris-Mencheta Javier González |
|
Laia Costa Isabel Díaz |
|
Àlex Monner Rodrigo González Díaz |
|
Isabel Durant Shari Dickstein |
|
Lorenza Izzo Elena Dempsey-González |
|
Samuel L. Jackson Self |
|
Jake Robinson Henry / Hero |
|
Adrián Marrero Rodrigo (7-10 Years Old) |
|
Kya Kruse Young Dylan |
|
Charlie Thurston Jack |
|
Gabby Bryan Elizabeth |
|
Jordana Rose Abby (5-7 Years Old) |
|
Caitlin Carmichael Abby (11-13 Years Old) |
|
Bryant Carroll Uncle Joe |
|
Carmela Lloret Rodrigo's Therapist |
|
Grace Song Female Barista |
|
Micah Stock Barista |
|
Tony Manna Manager |
|
Yvonne Szacki Vet |
|
Noah Gaynor Hot Frat Guy |
|
Ed Crescimanni Therapist #4 |
|
Zach Page Bandmember |
|
Brian Deodat Bandmember #2 |
|
Joe Apollonio Drunk at Bar #1 |
|
Mikaela Steele Bar Patron |
|
Manuel Ramos Morilla Laborer |
|
María Dolores Rodríguez Villegas Flower Seller |
|
Carmen Vique Rodríguez Beautiful Woman |
|
David Freedman Magician |
|
Theodore Mejia Spanish Speaking Tourist #1 |
|
Caridad Montanez Spanish Speaking Tourist #2 |
|
Javier Verdugo Luque Rodrigo (10 yrs) |
|
Pablo Lagüens Abad Rodrigo (13 yrs) |
|
Yeray Alba León Rodrigo (14 yrs) |
|
Rehan Doctor |
|
Dale Nussbaum Professor |
|
María Dolores López Vera Nurse |
Sound | Harry Cohen | Sound Effects Designer |
Production | Aaron Ryder | Producer |
Production | John Papsidera | Casting |
Costume & Make-Up | Daisy Curbeon | Additional Hairstylist |
Production | Wyck Godfrey | Producer |
Directing | Dan Fogelman | Director |
Production | Dan Fogelman | Producer |
Writing | Dan Fogelman | Writer |
Production | Marty Bowen | Producer |
Production | Michael Jackman | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Melissa Toth | Costume Design |
Costume & Make-Up | Trish Seeney | Makeup Department Head |
Sound | Federico Jusid | Original Music Composer |
Sound | Federico Jusid | Orchestrator |
Sound | Federico Jusid | Musician |
Sound | Federico Jusid | Music Programmer |
Editing | Julie Monroe | Editor |
Art | Ron von Blomberg | Set Decoration |
Art | Gerald Sullivan | Production Design |
Costume & Make-Up | Christine Domaniecki | Makeup Artist |
Crew | John Cenatiempo | Stunt Coordinator |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Production | Ben Browning | Executive Producer |
Production | Glen Basner | Executive Producer |
Production | Adrián Guerra | Executive Producer |
Sound | Gary A. Hecker | Foley Artist |
Production | Erika Hampson | Unit Production Manager |
Production | Erika Hampson | Co-Producer |
Crew | Kachina Dechert | Stunts |
Crew | Kachina Dechert | Stunt Double |
Camera | Brett Pawlak | Director of Photography |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Sound | Tom Kramer | Music Editor |
Sound | Eric Hoehn | Supervising Sound Editor |
Sound | Eric Hoehn | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Wylie Stateman | Supervising Sound Editor |
Art | Matt Marks | Property Master |
Art | Tim Zydel | Leadman |
Costume & Make-Up | Tracey Phillips-Boone | Costume Supervisor |
Camera | Frank Larson | "B" Camera Operator |
Directing | Eva Z. Cabrera | Script Supervisor |
Art | Richard Hebrank | Construction Coordinator |
Crew | Conrad V. Brink Jr. | Special Effects Coordinator |
Crew | Luciano Acuna Jr. | Stunts |
Sound | Hector C. Gika | Sound Editor |
Art | Peter Bundrick | Key Carpenter |
Sound | Charles M. Barsamian | Music Consultant |
Camera | Dave Isern | "A" Camera Operator |
Production | Michele Baker | Location Manager |
Editing | Kevin Kaim | Digital Intermediate Assistant |
Visual Effects | Jean-François Ferland | Visual Effects Supervisor |
Crew | Brian Smyj | Stunt Coordinator |
Crew | Brian Smyj | Utility Stunts |
Visual Effects | Mark Russell | Visual Effects Supervisor |
Sound | Gregg Swiatlowski | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Kat Percy | Hair Department Head |
Crew | Bruce J. Paquette | Propmaker |
Sound | Season Kent | Music Supervisor |
Production | Isaac Klausner | Executive Producer |
Visual Effects | Aaron Raff | Visual Effects Supervisor |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunt Coordinator |
Sound | David J. Schwartz | Production Sound Mixer |
Directing | Julie A. Bloom | First Assistant Director |
Visual Effects | Vico Sharabani | Visual Effects Supervisor |
Art | Julia Heymans | Art Direction |
Art | Tori Lancaster | Art Department Coordinator |
Editing | Carolyn Cury | Digital Intermediate Producer |
Camera | Cesar Baptista | Key Grip |
Crew | Lorenzo Zanini | Loader |
Production | Jolian Blevins | Production Supervisor |
Sound | Ale Martí | Musician |
Sound | Jackie Zhou | Sound Editor |
Sound | Allison Howe | Boom Operator |
Art | Elizabeth Neveu | Assistant Property Master |
Visual Effects | Marie-Claude Lafontaine | Visual Effects Producer |
Production | Milan Popelka | Executive Producer |
Crew | Jessica Francoeur-Ducharme | Compositor |
Crew | Bryan Hsu | Compositor |
Crew | David Décoste | Compositor |
Crew | David Ott | Utility Stunts |
Art | Matthew Vidalis | Graphic Designer |
Costume & Make-Up | Colleen Ehrlich | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Sheila Grover | Costume Supervisor |
Crew | John Finnerty Jr. | Stunts |
Visual Effects | Gilbert Gertsen | Special Effects Supervisor |
Art | Matthew H. Wiesner | Location Scout |
Production | Kim Winther | Casting Associate |
Crew | Josh Child | Compositor |
Crew | Tonya Smay | Compositor |
Art | Mike Drury | Assistant Property Master |
Art | Renato Quiridumbay | Shop Electric |
Crew | Emily Aragones | Set Production Assistant |
Camera | Chris Cazavilan | Dolly Grip |
Production | Emily Bohbrink | Casting Assistant |
Art | Tricia Peck | Set Decoration Buyer |
Sound | Gustavo Gini | Orchestrator |
Sound | Juan Cortés | Musician |
Sound | Juan Cortés | Music Programmer |
Sound | Adrián Foulkes | Sound Designer |
Sound | Adrián Foulkes | Musician |
Sound | Adrián Foulkes | Music Programmer |
Camera | Andrew Juhl | First Assistant "A" Camera |
Art | Jack Mortellaro Jr. | Set Dresser |
Crew | Anthony Pennachio | Set Production Assistant |
Directing | Anthony Pennachio | Additional Second Assistant Director |
Visual Effects | Shannen Walsh | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Martha Melendez | Key Makeup Artist |
Production | Brad Kenny | Extras Casting |
Editing | Sean Dunckley | Digital Intermediate Colorist |
Visual Effects | Asaf Yeger | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | JT Franchuk | Key Hair Stylist |
Production | Alison Cohen | Executive Producer |
Crew | Joseph Galione | Special Effects Technician |
Visual Effects | Pierre-David Myles | Visual Effects Coordinator |
Crew | Djuna Wahlrab | Compositor |
Visual Effects | Steven Weigle | Visual Effects Producer |
Editing | Mateo Márquez | Digital Intermediate Assistant |
Production | Lindsay Medeiros | First Assistant Accountant |
Production | Laura Calcagni | Production Coordinator |
Editing | Dean Mozian | Digital Intermediate Assistant |
Crew | Maxime Desforges | Compositor |
Visual Effects | Maxime Desforges | Visual Effects Production Assistant |
Crew | Philippe Cournoyer | Compositor |
Crew | Warren E. Hull | Stunts |
Lighting | Derek Gross | Gaffer |
Crew | Christine Boehm | Set Medic |
Crew | Melvin Reyes | Assistant Craft Service |
Editing | Kevin Szczepanski | Online Editor |
Directing | Vincent Giarratano | Second Assistant Director |
Editing | Jenny Caceres | First Assistant Editor |
Camera | Blake Johnson | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Jon Pack | Still Photographer |
Camera | Doug Durant | First Assistant "B" Camera |
Camera | Gregory Pace | Second Assistant "B" Camera |
Crew | Matt Harding | Loader |
Crew | Jackson Lewis | Loader |
Crew | Devin Donegan | Video Assist Operator |
Lighting | David Kavanaugh | Best Boy Electric |
Crew | Trevor Fields | Generator Operator |
Lighting | Mike Carbone | Electrician |
Lighting | Samuel Herbig | Electrician |
Camera | Cory Barth | Best Boy Grip |
Costume & Make-Up | Tom LaVecchia | On Set Dresser |
Art | Hiram Velez | Set Dresser |
Art | Chris Alexander | Set Dresser |
Art | Pasram Goberdhan | Set Dresser |
Art | Jose Rubi | Set Dresser |
Art | Gail Reilly | Set Dresser |
Art | Alex Cables | Set Dresser |
Art | Rick Guzman | Set Dresser |
Art | Henry Wulster | Set Dresser |
Art | Hermes Parga | Set Dresser |
Art | Katie Clinebelle | Set Dresser |
Art | Leonore Zydel | Set Dresser |
Crew | Patrick Benvenuto | Carpenter |
Crew | Robert Dillon | Carpenter |
Art | Chris Zuch | Construction Grip |
Crew | Nancy Branton | Scenic Artist |
Crew | Russell DeYoung | Scenic Artist |
Crew | Iosif Yusupov | Scenic Artist |
Art | Edgard Acevedo | Set Painter |
Costume & Make-Up | Gabriella Ramirez | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Cole Bylander | Costume Coordinator |
Sound | Christy Illius | Utility Sound |
Crew | Scott Kelly | Utility Stunts |
Crew | David Ott | Stunt Driver |
Production | Rosie Fine | Production Secretary |
Crew | Annie Sizemore | Production Office Assistant |
Crew | Lizz Dorovitsine | Production Office Assistant |
Crew | Nick Hexner | Production Office Assistant |
Crew | Ryann Fraser | Production Office Assistant |
Production | Jake Schnesel | Producer's Assistant |
Production | Jarad Hrusovsky | Producer's Assistant |
Production | Dara Eliacin | Producer's Assistant |
Crew | Jeffrey Catlett | Actor's Assistant |
Directing | Nick Jaco Collins | Second Second Assistant Director |
Production | Aaron Aldridge | Key Set Production Assistant |
Crew | Gina Berceau | Set Production Assistant |
Crew | Sydney Niegos | Set Production Assistant |
Production | Mariarosa Calderon | Production Accountant |
Production | Victor A. Pineda | Payroll Accountant |
Production | Chris Wos | Assistant Location Manager |
Production | Matthew Crothamel | Location Coordinator |
Production | Dominique Gold | Location Assistant |
Production | Erick Majano | Location Assistant |
Production | Hunter Lydon | Extras Casting |
Production | Emily Fischer | Extras Casting |
Crew | James Harkerss | Transportation Captain |
Camera | Michael Papa | Camera Car |
Camera | James Quinn | Camera Car |
Camera | David Conelli | Camera Car |
Crew | Jason Dowd | Driver |
Crew | Rosario Sessa, Jr. | Driver |
Crew | William Dowd | Driver |
Crew | Chris Esposito | Driver |
Crew | Joseph Gonzalez | Driver |
Crew | Stephen Ferro | Driver |
Crew | Juan Byran | Driver |
Crew | John Curry | Driver |
Crew | Barry Molloy | Driver |
Crew | Jerry Hemraj | Driver |
Crew | John Harrington | Driver |
Crew | Timothy Staab | Driver |
Crew | Daniel Cialini | Driver |
Crew | John Hicks, Jr. | Driver |
Crew | Mark Lipari | Driver |
Crew | Norman Gibbons | Driver |
Crew | Robert Richards | Driver |
Crew | Carlos Chacon | Driver |
Crew | Andrew Gilbert | Chef |
Crew | Jacob Meis | Chef |
Crew | Derek Willis | Chef |
Crew | John Rios Smith | Assistant Craft Service |
Production | Kemma Filby | Post Production Coordinator |
Sound | Leo Marcil | Assistant Sound Designer |
Sound | Meghan Kozlosky | Music Consultant |
Sound | Whitney Pilzer | Music Coordinator |
Sound | Sergio Menem | Musician |
Sound | Thomas Cepeda | Musician |
Sound | Gabi Martínez | Musician |
Sound | Peter Pejtsik | Conductor |
Visual Effects | Pedro Atienzar | CG Artist |
Crew | Greg Radcliffe | Compositor |
Crew | Jose L. Marin | Compositor |
Crew | Kelsey Drown | Compositor |
Visual Effects | Elias Bermudez | Visual Effects Coordinator |
Crew | Valérie Dugas | Compositor |
Production | Rachel Schneider | Post Production Accountant |
Crew | Don Hewitt Sr. | Stunt Driver |
Crew | Tom O'Connor | Transportation Co-Captain |