Bársony körfűrész (2019)
Egy rettegett kritikus, egy hideg galériatulajdonos és egy ambiciózus asszisztens felvásárolják egy nemrég elhunyt művész képeit, ám ennek szörnyű következményei lesznek.
Director: Dan Gilroy
Rene Russo Rhodora Haze |
|
Jake Gyllenhaal Morf Vandewalt |
|
Zawe Ashton Josephina |
|
Tom Sturridge Jon Dondon |
|
Toni Collette Gretchen |
|
Natalia Dyer Coco |
|
Daveed Diggs Damrish |
|
Billy Magnussen Bryson |
|
John Malkovich Piers |
|
Mig Macario Cloudio |
|
Nitya Vidyasagar Gita |
|
Rob Brownstein Jim |
|
Pamela Shaddock LAMA Curator |
|
Marco Rodríguez Ray Ruskinspear |
|
Gregory Cruz Ben |
|
Sedale Threatt Jr. Ed |
|
Alan Mandell Vetril Dease |
|
Mark Steger Hoboman |
|
Cass Buggé Ghostly Wife |
|
James Aston Lake Ghostly Father |
|
Valentina Gordon Ghostly Daughter |
|
Oz Kalvan Ghostly Son |
|
Darren Richardson British Gallery Owner |
|
Kevin Carroll Detective |
|
Sydney Lemmon Jon Dondon's Assistant |
|
Pisay Pao Attorney |
|
Christopher Darga Attorney |
|
Ian Alda Attorney |
|
Andrea Helene German Woman |
|
Kristen Rakes German Woman |
|
Stefan Marks Eye Doctor |
|
Pat Healy Man from Perlack |
|
Joanna Strapp Roadside Woman |
|
Adam Silver Roadside Man |
|
Sal Lopez Roadside Vendor |
|
Candice Ramirez Older Gallery Woman |
|
Jasmin Marsters Young Gallery Woman |
|
John Fleck Older Gallery Man |
|
Chris Ghaffari Young Gallery Man |
|
James Paxton Bartender |
|
Patrick Quinlan Haze Gallery Lighting Technician |
|
Scott Broderick Moving Supervisor |
|
Sitara Falcon Tow Truck Driver |
|
Eugene Nomura Josephina's Neighbor |
|
Time Winters Miami Party Guest |
|
Andrea Marcovicci Miami Party Guest |
|
Rebecca Klingler Dease Opening Patron |
|
Ruth Williamson Dease Opening Patron |
|
Brendan Parry Kaufmann Dease Opening Patron |
|
Sofia Toufa Wife at Art Basel Will Call |
|
Keith Bogart Husband at Art Basel Will Call |
|
Kassandra Voyagis Art Basel Staffer |
|
Mark Leslie Ford Art Basel Staffer |
|
Ruth Gilroy Art Basel Art Buyer |
|
Giulia Chiara Rocca Italian Art Buyer |
|
David Moses Miami Party Guest |
|
Amy Tsang Chinese Woman at Art Basel |
|
Sean Riley Stylish Clergyman |
|
Charlotte Taschen Woman at Funeral |
|
Joel Patino Corona Waiter |
|
Steven Williams VA Janitor |
|
Peter Gadiot Ricky Blane (uncredited) |
|
Lourdes Nadres Curator (uncredited) |
|
Mike Ostroski Patron (uncredited) |
|
Stephanie Nash Art Patron (uncredited) |
|
Tony Jacobsen Art Critic (uncredited) |
|
Erin Flannery Art Collector (uncredited) |
|
Andrea Bensussen Art Exhibit Guest (uncredited) |
|
Tyrone Evans Clark Underground Artist (uncredited) |
|
Damon O'Daniel Upscale Businessman (uncredited) |
|
Stan Divranos Businessman (uncredited) |
|
Monique McKellop LYFT Driver (uncredited) |
|
David Alan Graf VA Administrator (uncredited) |
|
Jeremy Russell Precision Driver (uncredited) |
|
Scott Peat Demo Man (uncredited) |
|
Elise Falanga Teacher (uncredited) |
|
Robert Artz Veteran Playing Solitaire (uncredited) |
|
G. Larry Butler Veteran (uncredited) |
|
Charles Coplin Ricky (uncredited) |
|
Joan Urchin Artist (uncredited) |
|
Shantiel Alexis Vazquez Art Basel Patron (uncredited) |
|
Sam Sami Art Basel Patron (uncredited) |
|
Xu Razer Art Basel Patron (uncredited) |
|
Erica Chappell Funeral Goer (uncredited) |
|
R Scott Hoffman Funeral Goer (uncredited) |
|
Eli Santana Bartender (uncredited) |
|
Reuben Boyd Waiter (uncredited) |
|
Kanoa Goo Rhodora's Assistant (uncredited) |
Production | Victoria Thomas | Casting |
Production | Jennifer Fox | Producer |
Camera | Robert Elswit | Director of Photography |
Sound | Marco Beltrami | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Isis Mussenden | Costume Design |
Art | Christa Munro | Art Direction |
Art | James D. Bissell | Production Design |
Sound | José Antonio García | Production Sound Mixer |
Sound | Jonathan Fuh | Boom Operator |
Art | Jan Pascale | Set Decoration |
Art | Greg Papalia | Set Designer |
Art | David Smith | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Nancy Au | Costume Supervisor |
Directing | Dan Gilroy | Director |
Writing | Dan Gilroy | Writer |
Production | Betsy Danbury | Executive Producer |
Production | Betsy Danbury | Unit Production Manager |
Editing | John Gilroy | Editor |
Camera | Claudette Barius | Still Photographer |
Lighting | Ian Kincaid | Chief Lighting Technician |
Sound | Andy Koyama | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Trish Summerville | Costume Design |
Sound | Buck Sanders | Original Music Composer |
Directing | Peter Dress | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Donald Mowat | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Donald Mowat | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Joseph Cigliano | Costumer |
Sound | John Simpson | Foley Artist |
Sound | Nic Ratner | Music Editor |
Art | Anne Porter | Set Designer |
Art | Chris Snyder | Construction Coordinator |
Art | Canada Johanna Gordon | Set Decorating Coordinator |
Production | Michael J. Burmeister | Location Manager |
Camera | Chris Moseley | Second Unit Director of Photography |
Sound | Margit Pfeiffer | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Corey Bronson | Set Costumer |
Sound | Julie Feiner | Dialogue Editor |
Sound | Julie Feiner | ADR Editor |
Sound | Ann Scibelli | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Valentina Aulisi | Key Costumer |
Camera | Colin Anderson | Camera Operator |
Editing | Kevin Hickman | Additional Editor |
Costume & Make-Up | Gloria Pasqua Casny | Hair Department Head |
Crew | Cheryl Wheeler Duncan | Stunt Double |
Lighting | John R. Manocchia | Rigging Gaffer |
Art | Guillaume DeLouche | Property Master |
Art | Heather Elwell | Art Department Coordinator |
Crew | Roxanne Dorman | Visual Effects Editor |
Crew | Cid Swank | Unit Publicist |
Art | Michael A. Truesdale | Art Department Coordinator |
Art | Michael Vines | Assistant Property Master |
Directing | Susan Malerstein | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Malanie J. Romero | Key Makeup Artist |
Sound | Martyn Zub | Sound Designer |
Sound | Martyn Zub | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Elia P. Popov | Special Effects Coordinator |
Crew | Mike Smith | Stunt Coordinator |
Directing | Mike Smith | Second Unit Director |
Costume & Make-Up | Kelly Porter (costumer) | Set Costumer |
Sound | Pernell L. Salinas | First Assistant Sound Editor |
Production | Dixie Webster | Extras Casting |
Sound | Chris Navarro | ADR Mixer |
Production | Donald Sparks | Associate Producer |
Directing | Donald Sparks | First Assistant Director |
Sound | Deva Anderson | Music Supervisor |
Camera | Erik L. Brown | First Assistant Camera |
Camera | Chris Centrella | Key Grip |
Costume & Make-Up | Michelle Matteo | Costumer |
Costume & Make-Up | Aubrey Marie | Key Hair Stylist |
Camera | Krystina Figg | Best Boy Grip |
Costume & Make-Up | Mila Hermanovski | Assistant Costume Designer |
Sound | Lisa Simpson | Foley Mixer |
Camera | Larissa Supplitt | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Ruth Haney | Makeup Artist |
Production | David Feinsilber | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Meghan McDonald | Costumer |
Production | Andrew Blau | Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Lynn Ollie | Costumer |
Crew | Daniel Kepler | Visual Effects Editor |
Art | Alison Sadler | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Julia Saeri Lee | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Houri Mahserejian | Costumer |
Editing | Corry Seeholzer | First Assistant Editor |
Sound | Xiao'ou Olivia Zhang | Sound Effects Editor |
Production | Leigh Jonte | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Ai Nakata | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Kela Wong | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Arieana Mussenden | Costumer |
Costume & Make-Up | Nikki Wright | Hairstylist |
Production | Elizabeth Brown | Casting Associate |
Production | Rebecca R. Ryan | Production Accountant |
Production | Sorta Lim | Post Production Coordinator |
Sound | Rachel Lautzenheiser | Music Coordinator |
Visual Effects | Peter Steffan | VFX Artist |