Upgrade - Javított verzió (2018)
Egy férfi feleségét meggyilkolják egy rablás során, míg ő deréktól lefelé lebénul. Egy új, kísérleti technológiának köszönhetően mesterséges intelligenciával ellátott implantátumot kap, mely lehetővé teszi, hogy újra a saját lábára álljon. Ez azonban még korántsem minden! A férfi új képességeinek birtokában kegyetlen és véres bosszú-hadjáratra indul.
Director: Leigh Whannell
Logan Marshall-Green Grey Trace |
|
Betty Gabriel Detective Cortez |
|
Harrison Gilbertson Eron Keen |
|
Melanie Vallejo Asha Trace |
|
Benedict Hardie Fisk |
|
Linda Cropper Pamela |
|
Simon Maiden Stem (voice) |
|
Steve Danielsen Jeff Handley |
|
Richard Cawthorne Serk |
|
Christopher Kirby Tolan |
|
Abby Craden Kara (voice) |
|
Richard Anastasios Wen |
|
Kenny Low Police Driver |
|
Emily Havea Nurse Henderson |
|
Ming-Zhu Hii Dr. Diana Gordon |
|
Stephanie Demkiw Technician |
|
Manjot Jassal Technician |
|
Esther Joseph Technician |
|
Sachin Joab Dr. Bhatia |
|
Matt Davis Homeless Man |
|
Clayton Jacobson Manny |
|
Arthur Angel Old Bones Patron |
|
Puven Pather Old Bones Heavy |
|
Ri-Jie Kwok Old Bones Heavy |
|
Dave Mondon Old Bones Heavy |
|
Rosco Campbell VR Guy |
|
Kai Bradley Jamie |
|
Michael M. Foster Vessel Guard |
|
Zia Kelly Vessel Guard |
|
Mark Doggett Business Man |
|
James Ao Militarised Police Officer (uncredited) |
|
Kylie Azzopardi Old Bones Patron (uncredited) |
|
Thomas Banda Militarised Police Officer (uncredited) |
|
Douglas Embry Detective (uncredited) |
|
Cat Franke Passerby (uncredited) |
|
Savannah Gail Refugee (uncredited) |
|
Renah Gallagher Tiana (uncredited) |
|
Liam Howarth Homeless Drifter (uncredited) |
|
David Lieu Passerby (uncredited) |
|
Yuki Nagashima Militarised Police Officer (uncredited) |
|
Lorie Raymundo Passerby (uncredited) |
Production | Terri Taylor | Casting |
Directing | Leigh Whannell | Director |
Production | Leigh Whannell | Executive Producer |
Writing | Leigh Whannell | Writer |
Production | Nikki Barrett | Casting |
Lighting | Karl Engeler | Gaffer |
Visual Effects | Angelo Sahin | Special Effects Supervisor |
Art | Felicity Abbott | Production Design |
Production | Jason Blum | Producer |
Art | Steven Carroll | Sculptor |
Sound | Brett Pierce | Music Editor |
Production | Rosemary Blight | Executive Producer |
Production | Ben Grant | Executive Producer |
Production | Charles Layton | Executive Producer |
Production | Brian Kavanaugh-Jones | Producer |
Production | Michelle Russell | Line Producer |
Editing | Andy Canny | Editor |
Directing | Andy Canny | Second Unit Director |
Production | Kylie du Fresne | Producer |
Camera | Stefan Duscio | Director of Photography |
Sound | Steve Baine | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Larry Van Duynhoven | Prosthetic Designer |
Sound | Chris Terhune | Sound Effects Editor |
Editing | Ahmad Halimi | Assistant Editor |
Sound | Will Files | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Edwina Hayes | Visual Effects Producer |
Art | Michael Bell | Set Designer |
Sound | Polly McKinnon | ADR & Dubbing |
Visual Effects | Randy Vellacott | Digital Compositor |
Production | Phillip Dawe | Co-Producer |
Camera | Ben Timony | Still Photographer |
Sound | Emma Bortignon | Sound Effects Editor |
Crew | Jenny Kent | Dialect Coach |
Costume & Make-Up | Zeljka Stanin | Additional Hairstylist |
Visual Effects | David Van Dyke | Visual Effects Producer |
Art | Amanda Grillini | Swing |
Sound | Joel Dougherty | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Alistair Reilly | Location Manager |
Crew | Chris Anderson | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Chiara Tripodi | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Chiara Tripodi | Makeup Designer |
Art | Christopher Hand | Greensman |
Sound | Jed Palmer | Original Music Composer |
Directing | Aria Harrison | Script Supervisor |
Sound | P.K. Hooker | Sound Designer |
Sound | P.K. Hooker | Supervising Sound Editor |
Sound | Ryan Cole | Supervising ADR Editor |
Sound | Ryan Cole | Supervising Dialogue Editor |
Production | Bailey Conway | Co-Producer |
Sound | Jemma Burns | Music Supervisor |
Art | Katie Sharrock | Set Decoration |
Production | Beatriz Sequeira | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Rachelle O'Donnell | Makeup & Hair |
Production | Sarah Domeier Lindo | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Maria Pattison | Costume Design |
Crew | Scott Warwick | Armorer |
Camera | Andrew AJ Johnson | Steadicam Operator |
Sound | Andrew Ramage | Sound Recordist |
Crew | Matthew Wigg | Visual Effects Editor |
Editing | Matthew Wigg | Assistant Editor |
Art | Mandi Bialek-Wester | Art Direction |
Camera | Andrew Jerram | First Assistant Camera |
Camera | Peter Beeh | Aerial Camera |
Production | Andrew Thompson | Extras Casting |
Sound | Ken McGill | Sound Effects Editor |
Editing | Adrian Hauser | Digital Intermediate Colorist |
Sound | Peter Persaud | Foley Recordist |
Crew | Craig Fison | Prop Maker |
Camera | Sarah Enticknap | Still Photographer |
Camera | Glenn Arrowsmith | Key Grip |
Production | Ally Conover | Casting Assistant |
Production | Mimi Davis-Taylor | Production Coordinator |
Crew | Shelley Farthing-Dawe | Second Unit Cinematographer |
Camera | Shelley Farthing-Dawe | Second Unit Director of Photography |
Crew | Chris Weir | Fight Choreographer |
Sound | Hiroyuki Igarashi | Boom Operator |
Crew | Ethan Vellacott | Visual Effects Editor |
Sound | Tom Burns | Sound Mix Technician |
Visual Effects | Jonathan Dearing | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Syna San | Visual Effects Coordinator |
Editing | Jo Spillane | Online Editor |
Production | Sandie Morris | Production Accountant |
Visual Effects | Liam O'Kane | Visual Effects Coordinator |
Editing | Tom Reiser | Colorist |
Art | Phoebe Roberts | Assistant Art Director |
Camera | Justin Meinesz | Grip |
Camera | Darryl Murphy | Grip |
Sound | Brendan Croxon | ADR Recordist |
Editing | Shannon Longville | Assistant Editor |
Camera | Lisa Tomasetti | Still Photographer |
Art | Dean Norman | Construction Foreman |
Sound | Gina Gyles | Foley |
Crew | David Williams | Compositor |
Visual Effects | David Williams | 3D Generalist |
Costume & Make-Up | Eden Small | Prosthetics Sculptor |
Production | Kylie Muller | Post Production Accountant |
Editing | Dwaine Hyde | Digital Intermediate Colorist |
Art | Scott Geersen | Title Designer |
Costume & Make-Up | Maggie Kolev | Additional Hairstylist |
Costume & Make-Up | Dyan Gregoriou | Additional Hairstylist |
Costume & Make-Up | Leah Meurer | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Selena Pertzel | Makeup & Hair |
Art | Manuel Caracciolo | Art Department Coordinator |
Crew | Dylan Black | Carpenter |
Crew | Tom St Jack | Carpenter |
Crew | Avery Walker | Carpenter |
Crew | Clint Wall | Carpenter |
Art | Jessica Rogers | Construction Coordinator |
Art | Dave Bartlett | Construction Foreman |
Art | Ross Murdoch | Construction Manager |
Art | Pia McDowell | Property Master |
Art | Craig Dermody | Swing |
Art | Mitchell Dickie | Swing |
Art | Todd Gingell | Swing |
Art | David Morris | Swing |
Art | Nick Pearson | Swing |
Art | Anastassia Poppenberg | Swing |
Art | Camilla Ruig | Swing |
Art | Harrison Trubie | Swing |
Camera | Tom Tcimpidis | Digital Imaging Technician |
Lighting | Massimo Luongo | Lighting Technician |
Camera | Jensen Cope | Second Assistant Camera |
Camera | Jonathan Haynes | Second Assistant Camera |
Camera | Karina Davies | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Camilla McKewen | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Fiona MacKinnon | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Tami Holton | Costume Standby |
Crew | Stephen Cunnington | Armorer |
Production | Gina Hallas | Production Accountant |
Production | Lauren Keely | Production Assistant |
Sound | Adam Baker | Sound Effects Editor |
Crew | Ryan Coates | Compositor |
Crew | Darren Coombes | Compositor |
Crew | Monique O'Halloran | Compositor |
Crew | Ben Ying | Compositor |
Crew | Antony Haberl | Compositor |
Visual Effects | Nadia Ascione | Digital Compositor |
Visual Effects | Kate Bernauer | Digital Compositor |
Visual Effects | Mark Kwanten | Digital Compositor |
Visual Effects | Ross Macpherson | Digital Compositor |
Visual Effects | Garth O'Bryan | Digital Compositor |
Visual Effects | Tane Welham | Digital Compositor |
Visual Effects | Glen Cone | Visual Effects |
Visual Effects | Egan Wesener | Visual Effects |
Visual Effects | Dobbie Jake | Visual Effects |
Crew | Chase Worland | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Gabrielle Joosten | Visual Effects Producer |
Crew | Katerina Mitropoulos | Special Effects Coordinator |
Crew | Herman Olguin | Special Effects Technician |
Crew | Jessica Power | Special Effects Technician |
Crew | Andrew Wallis | Special Effects Technician |
Editing | Jonathan Keogh | Additional Editor |
Directing | Toby Pease | First Assistant Director |
Sound | Daniel Moctezuma | Foley Artist |
Camera | John Regan | Best Boy Grip |
Art | Xavier Irvine | Concept Artist |
Directing | Ian 'Scooter' Welbourn | Second Assistant Director |
Lighting | Jayden Irving | Rigging Grip |
Directing | Damien M. Grant | Second Unit First Assistant Director |
Lighting | Anthony Veith | Rigging Gaffer |
Directing | Tom Jecks | Third Assistant Director |
Lighting | Mark Bradford | Rigging Grip |
Production | Rachel Chakman | Production Secretary |