Rossz tanár (2011)
Elizabeth Halsey fiatal középiskolai tanárnő, akit nemrégiben dobott a pasija. Nem kell sok idő Elizabeth-nek, és máris képbe kerül az új jelölt, egy helyettes tanár, Scott. A dolog azonban nem olyan egyszerű, mint ahogy azt a nő elsőre gondolja, ugyanis a férfinak egy másik nő is csapja a szelet, aki szintén kolléganő.
Director:
Jake Kasdan
Writers:
Gene Stupnitsky, Lee Eisenberg.
Cameron Diaz Elizabeth Halsey |
|
Jason Segel Russell Gettis |
|
Justin Timberlake Scott Delacorte |
|
Lucy Punch Amy Squirrel |
|
John Michael Higgins Principal Wally Snur |
|
Phyllis Smith Lynn Davies |
|
Thomas Lennon Carl Halabi |
|
Molly Shannon Melody (Garrett's Mom) |
|
Eric Stonestreet Kirk |
|
Dave Allen Sandy Pinkus |
|
Matthew J. Evans Garrett Tiara |
|
Kaitlyn Dever Sasha Abernathy |
|
Jillian Armenante Ms. Pavicic |
|
Kathryn Newton Chase Rubin-Rosse |
|
Igal Ben Yair Arkady |
|
Aja Bair Devon (Chase's Friend) |
|
Andra Nechita Gaby |
|
Noah Munck Tristan |
|
Finneas O'Connell Spencer |
|
Daniel Castro Rodrigo (Acne Kid) |
|
Adrian Kali Turner Shawn |
|
Paul Bates School Superintendent |
|
Jeff Judah Janitor |
|
Nat Faxon Mark |
|
Stephanie Faracy Mrs. Pubich |
|
David Paymer Doctor Vogel |
|
Alanna Ubach Angela |
|
Christine Smith Danni |
|
Paul Feig Dad at Carwash |
|
Deirdre Lovejoy Sasha's Mother |
|
Melvin Mar Male Teacher (Bathroom) |
|
Rose Abdoo School Secretary |
|
Jerry Lambert Morgan's Dad |
|
Jennifer Irwin Chase's Mom |
|
Christopher Rockwell Chase's Dad |
|
David Doty Armando the Homeless Guy |
|
Rick Overton Philip |
|
Danny Trapp Cowboy at Palace |
|
Matt Besser Abraham Lincoln (Tour Guide) |
|
Lee Eisenberg Blacksmith (Re-Enactor) |
|
Bruno Gunn Police Officer |
|
Jordan Van Vranken Crying Girl |
|
Kadee Noel Brown Student in Elizabeth's Class (uncredited) |
|
Jennifer Holloway Sheila (uncredited) |
|
Christina Gabrielle 8th Grade Student (uncredited) |
Sound | Michael Andrews | Original Music Composer |
Art | Ronald R. Reiss | Set Decoration |
Production | Georgia Kacandes | Executive Producer |
Production | Georgia Kacandes | Unit Production Manager |
Costume & Make-Up | Maggie Fung | Key Makeup Artist |
Art | James E. Tocci | Set Designer |
Costume & Make-Up | Peter Robb-King | Makeup Department Head |
Crew | Terry Leonard | Stunts |
Camera | Alar Kivilo | Director of Photography |
Production | Carey Dietrich | Associate Producer |
Directing | Carey Dietrich | First Assistant Director |
Editing | Tara Timpone | Editor |
Art | Andrew Max Cahn | Art Direction |
Art | Jefferson Sage | Production Design |
Costume & Make-Up | Debra McGuire | Costume Design |
Directing | Jake Kasdan | Director |
Production | Jake Kasdan | Executive Producer |
Crew | Joe Bucaro III | Stunts |
Costume & Make-Up | Pierce Austin | Hairstylist |
Production | David B. Householter | Producer |
Production | Jimmy Miller | Producer |
Art | Carmine Goglia | Standby Painter |
Sound | Brendan Beebe | Boom Operator |
Production | Anya Colloff | Casting |
Production | Amy McIntyre Britt | Casting |
Writing | Gene Stupnitsky | Screenplay |
Production | Gene Stupnitsky | Executive Producer |
Writing | Lee Eisenberg | Screenplay |
Production | Lee Eisenberg | Executive Producer |
Sound | G.W. Brown | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Soo-Jin Yoon | Hairstylist |
Visual Effects | Jamie Dixon | Visual Effects Supervisor |
Production | Chris Baugh | Location Manager |
Sound | Keith Bilderbeck | Sound Effects Editor |
Crew | Jessie Graff | Stunts |
Sound | Jonathan Leahy | Music Coordinator |
Art | Bruce Luizzi | Leadman |
Sound | Ronald J. Webb | Music Editor |
Production | Matt Riley | Associate Producer |
Crew | Matt Leonard | Stunts |
Sound | Robin Harlan | Foley Artist |
Sound | Randy Singer | Foley Mixer |
Crew | Gene Rizzardi | Special Effects |
Costume & Make-Up | Laurene Alvarado | Makeup Artist |
Sound | Paul Berolzheimer | Sound Effects Editor |
Sound | David M. Roberts | Boom Operator |
Sound | Gregg Landaker | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Robert Grieve | Sound Designer |
Sound | Robert Grieve | Sound Effects Editor |
Production | Nathan Kelly | Producer's Assistant |
Art | Andrew M. Siegel | Property Master |
Sound | Sarah Monat | Foley Artist |
Visual Effects | Michelle Eisenreich | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Joseph T. Mastrolia | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Katrina Mastrolia | Key Costumer |
Crew | Tom Goodrich | Studio Teacher |
Crew | Craig Fehrman | Transportation Captain |
Directing | Bill Purple | Second Assistant Director |
Sound | Shaughnessy Hare | Foley Editor |
Sound | Joel Shryack | Supervising Sound Editor |
Camera | Joseph V. Cicio | "B" Camera Operator |
Production | Jill Rosenblatt | Production Accountant |
Lighting | Joseph Guerino | Assistant Chief Lighting Technician |
Crew | Amy Cohn | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Nina Paskowitz | Hair Department Head |
Sound | Ranjani Brow | Loop Group Coordinator |
Sound | Howard London | ADR Mixer |
Crew | Thom Williams | Stunts |
Camera | Monty Rowan | "A" Camera Operator |
Crew | Kelli Barksdale | Stunts |
Camera | Jeff Kunkle | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Robin Fredriksz | Makeup Artist |
Directing | Jillian Giacomini | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Lona Vigi | Hairstylist |
Camera | Gemma La Mana | Still Photographer |
Sound | Tateum Kohut | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Manish Raval | Music Editor |
Sound | Manish Raval | Music Supervisor |
Production | Melvin Mar | Associate Producer |
Sound | Tom Wolfe | Music Supervisor |
Sound | John Pritchett | Sound Mixer |
Camera | Jimmy E. Jensen | First Assistant "A" Camera |
Art | Ari Jacobs | Art Department Coordinator |
Sound | Tom Calderaro | Orchestrator |
Sound | Tom Calderaro | Conductor |
Sound | Anne Couk | First Assistant Sound Editor |
Costume & Make-Up | Yulia Gershenzon | Costumer |
Crew | Nick Mestrundrea | Craft Service |
Camera | Matthew A. Petrosky | Steadicam Operator |
Production | Selena Carrillo | Production Coordinator |
Production | Louise DeCordoba | Production Supervisor |
Camera | George Santo Pietro | Dolly Grip |
Crew | Michael Herron | Video Assist Operator |
Crew | K.T. Wiegman | Stunts |
Art | Chris Santini | Construction Coordinator |
Sound | Bruce Botnick | Scoring Mixer |
Editing | John Dietrick | Assistant Editor |
Production | Michael Betz | Assistant Location Manager |
Crew | Malosi Leonard | Stunt Coordinator |
Art | Josh Sheppard | Storyboard Artist |
Camera | Michael Kenner | Key Grip |
Camera | Louie DeMarco | First Assistant "B" Camera |
Production | Joshua Sankar | Production Assistant |
Editing | Bethany Orlemann | First Assistant Editor |
Lighting | Travis Panarisi | Rigging Gaffer |
Camera | Brent Egan | Second Assistant "A" Camera |
Sound | Gina Zimmitti | Other |
Crew | Kimberly Shannon Murphy | Stunts |
Crew | Kimberly Shannon Murphy | Stunt Double |
Art | Chela Fiorini | Assistant Property Master |
Directing | Audrey Clark Austin | Second Second Assistant Director |
Production | Rick Roesch | Payroll Accountant |
Production | Juliet Seniff | Casting Associate |
Crew | Brian Munce | Stunts |
Crew | Margo Hunt McKay | Driver |
Camera | Tony Muller | Second Assistant "B" Camera |
Camera | John Morris | Grip |
Production | Katy Galow | Production Assistant |
Directing | Steve Windle | Assistant Director Trainee |
Sound | Stephen Kaye | Music Consultant |
Production | Gavin McGuire | Production Assistant |
Crew | Douglas I. Schwartz | Post Production Assistant |
Lighting | Richard Thomas | Chief Lighting Technician |
Production | Kate Galbraith | Assistant Production Coordinator |
Production | Tara Guckeen | Production Secretary |
Production | Michelle DeMayo | First Assistant Accountant |
Art | Marty Atwell | Construction Foreman |
Art | Jeffrey A. Brooks | Construction Foreman |
Costume & Make-Up | John Herrera McElroy | On Set Dresser |
Art | Josue Rodriguez | Assistant Property Master |
Production | Rhana Alhaid | Producer's Assistant |
Production | Heinz Healey | Producer's Assistant |
Production | Ebner Sobalvarro | Producer's Assistant |
Crew | Jesse Lutz | Actor's Assistant |
Crew | Catherine Burt | Actor's Assistant |
Production | Isaac Kellman Carlen | Production Assistant |
Production | Howie E. Kremer | Production Assistant |
Production | Jason Kumalo | Production Assistant |
Production | Francine Moss | Production Assistant |
Production | Chad Witt | Production Assistant |
Production | Henry Wyler | Production Assistant |
Crew | Melvin Langford, Jr. | Transportation Co-Captain |
Sound | Wendy Hoffman | Loop Group Coordinator |