A chicagói 7-ek tárgyalása (2020)
Ami békés tüntetésnek indult, erőszakos rendőrségi összecsapásba torkollott. Ami utána következett, azt a történelem egyik leghírhedtebb pereként tartják számon.
Director: Aaron Sorkin
Eddie Redmayne Tom Hayden |
|
Sacha Baron Cohen Abbie Hoffman |
|
Joseph Gordon-Levitt Richard Schultz |
|
Michael Keaton Ramsey Clark |
|
Frank Langella Judge Julius Hoffman |
|
John Carroll Lynch David Dellinger |
|
Mark Rylance William Kunstler |
|
Alex Sharp Rennie Davis |
|
Yahya Abdul-Mateen II Bobby Seale |
|
Jeremy Strong Jerry Rubin |
|
Noah Robbins Lee Weiner |
|
Danny Flaherty John Froines |
|
Ben Shenkman Leonard Weinglass |
|
Kelvin Harrison Jr. Fred Hampton |
|
Caitlin FitzGerald Agent Daphne O'Connor |
|
Alice Kremelberg Bernadine |
|
J.C. MacKenzie Thomas Foran |
|
John Doman John Mitchell |
|
Wayne Duvall Detective Deluca |
|
Damian Young Howard Ackerman |
|
C.J. Wilson Sergeant Scott Scibelli |
|
Brady Jenness David Dellinger's Son |
|
Meghan Rafferty Mrs. Dellinger |
|
Juliette Angelo Juror 6 |
|
Brendan Burke Bailiff |
|
Tah von Allmen Mrs. Winter |
|
Alan Metoskie Allen Ginsberg |
|
John Gawlik Policeman That Arrests Jerry |
|
Kevin O'Donnell Bar Patron 1 |
|
Gavin Haag Bar Patron 2 |
|
Tiffany Denise Hobbs Sondra |
|
Steve Routman David Stahl |
|
Madison Nichols Demonstrator |
|
John F. Carpenter Detective Bell |
|
Larry Mitchell Detective Frapoly |
|
Mike Geraghty Detective Sam McGiven |
|
Mike Brunlieb Eddie |
|
James Pravasilis Egg Throwing Crowd Member |
|
Vic Kuligoski Frat Boy 1 |
|
Brandon Fierro Frat Boy 2 |
|
Calvin Ticknor-Swanson Frat Boy 3 |
|
Gabrielle Perrea Girl in Beret |
|
Michelle Hurst Housekeeper Jane |
|
Tony Lawry Man |
|
Kathleen Garrett Mitchell's Secretary |
|
Matt LeFevour Officer 1 |
|
Christian Litke Officer 2 |
|
Max Adler Officer Wojohowski |
|
Michael Bassett Officer Quinn |
|
Shawn Parsons Policeman in Haymarket |
|
Julian Hester Policeman on Bullhorn |
|
John Quilty Reporter Jack |
|
Kate Miller Reporter Majorie |
|
Edward Fletcher Reporter Sy |
|
Blair Lewin Woman in Tavern |
|
Jessica Wood Bartender |
|
Steven Komito Marshal |
|
Marco Lama Someone in the Crowd |
|
Ben Kass Reporter 7 |
|
Gabriel Franken Reporter 8 |
|
Ed Flynn Reporter 9 |
|
Alex Henderson Young Man |
|
David Fierro Bailiff 2 |
|
Sam Nelson Harris Band Lead Singer |
|
Marlee Mendelson Band Member |
|
Hana Chew Band Member |
|
Ashley Trumbo Band Member |
|
Allison Trumbo Band Member |
|
Shane Skidmore Band Member |
|
Jeffrey Yonkus Band Member |
|
Maria Jacobson Band Member |
|
Brendan Brown Band Member |
|
Dan MacDonald Band Member |
|
Keeley Morris Female Protester |
|
Thomas John Gallagher Radio Cop |
|
Michael A. Dean Carl Oglesby |
|
Elizabeth Holder Juror 11 |
|
Lex Elle Riot Cop (uncredited) |
Camera | Phedon Papamichael | Director of Photography |
Production | Walter F. Parkes | Executive Producer |
Production | Sacha Baron Cohen | Associate Producer |
Production | Monica Levinson | Executive Producer |
Production | Joseph P. Reidy | Co-Producer |
Directing | Joseph P. Reidy | First Assistant Director |
Production | Laurie MacDonald | Executive Producer |
Editing | Alan Baumgarten | Editor |
Directing | Aaron Sorkin | Director |
Writing | Aaron Sorkin | Writer |
Art | Shane Valentino | Production Design |
Costume & Make-Up | Susan Lyall | Costume Designer |
Production | Marc Butan | Executive Producer |
Production | Marc Platt | Producer |
Production | Stuart M. Besser | Producer |
Production | Stuart M. Besser | Unit Production Manager |
Production | Nancy Kirhoffer | Post Production Producer |
Production | Jonathan Shoemaker | Unit Production Manager |
Production | Anthony Katagas | Executive Producer |
Production | Jared Underwood | Executive Producer |
Production | Tyler Thompson | Producer |
Production | Max Adler | Co-Executive Producer |
Crew | John Cenatiempo | Stunts |
Sound | Julian Slater | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Daniel Pemberton | Original Music Composer |
Art | Andrew Baseman | Set Decoration |
Production | Cody Saintgnue | Executive Producer |
Production | Vincent Grashaw | Co-Executive Producer |
Production | Matt Jackson | Producer |
Production | Buddy Patrick | Executive Producer |
Production | J. Todd Harris | Co-Executive Producer |
Production | Kristie Macosko Krieger | Executive Producer |
Camera | Michael Fuchs | Steadicam Operator |
Camera | Michael Fuchs | "A" Camera Operator |
Production | Nicole Alexandra Shipley | Executive Producer |
Production | Stephanie Garvin | Co-Executive Producer |
Costume & Make-Up | Stephen M. Kelley | Makeup Artist |
Production | Cary Anderson | Co-Executive Producer |
Directing | Shane B. Scott | Script Supervisor |
Visual Effects | Glenn Allen | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Richard Friedlander | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Nathan J. Busch II | Hair Department Head |
Camera | Charles Libin | "C" Camera Operator |
Art | Ernesto Solo | Art Direction |
Production | Andrew C. Robinson | Executive Producer |
Sound | Michael Babcock | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Renée Tondelli | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Jamie Rush | Set Costumer |
Camera | Alan Pierce | "B" Camera Operator |
Visual Effects | Eran Dinur | Visual Effects Supervisor |
Production | Thorsten Schumacher | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Louise McCarthy | Makeup Department Head |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunts |
Camera | A. Anthony Cappello | First Assistant "C" Camera |
Production | Shivani Rawat | Executive Producer |
Art | Julia Heymans | Art Direction |
Sound | Dan Kenyon | Sound Designer |
Production | Kristina Rivera | Co-Executive Producer |
Production | Mickey Gooch Jr. | Executive Producer |
Production | Sarah Schroeder-Matzkin | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Ray Santoleri | Makeup Artist |
Production | Maurice Fadida | Executive Producer |
Camera | Ethan Borsuk | First Assistant "B" Camera |
Production | Lauren Lohman | Executive Producer |
Directing | Rachel Jaros | Second Assistant Director |
Production | Slava Vladimirov | Executive Producer |
Production | Charles Miller | Co-Producer |
Camera | Craig Pressgrove | First Assistant "A" Camera |
Camera | Toshiro Yamaguchi | "C" Camera Operator |
Camera | Eve Strickman | Second Assistant "A" Camera |
Production | Steve Matzkin | Executive Producer |
Production | Evan Metropoulos | Executive Producer |
Art | Nick Francone | Supervising Art Director |
Production | James Rodenhouse | Executive Producer |
Production | Nia Vazirani | Executive Producer |
Production | Dru Davis | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Kathryn E. Smith | Costume Supervisor |
Art | Shoko Kambara | Assistant Art Director |
Crew | Brian Luce | Police Consultant |
Camera | Brendan K. Russell | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Cameron Sizemore | Second Assistant "C" Camera |
Production | Ryan Donnell Smith | Executive Producer |
Production | Emily Hunter Salveson | Co-Executive Producer |
Production | Jan McAdoo | Executive Producer |
Camera | Marc Loforte | Second Assistant "A" Camera |
Production | Jonathan Benefiel | Co-Executive Producer |
Sound | Celeste | Theme Song Performance |
Art | Carla Stile | Set Dresser |
Crew | Herb Stathes | In Memory Of |
Production | Gail Benefiel | Co-Executive Producer |
Production | Misook Doolittle | Executive Producer |
Production | Debra Taweel | Co-Executive Producer |
Production | Andrew Dahreddine | Casting Assistant |