პოლიციის აკადემია 4: მოქალაქეები პატრულში (1987)
ჯიუტი და მიზანდასახული ლასარდი გადაწყვეტს ქუჩებში უსაფრთხოება გააორმაგოს რეზერვისტების დახმარებით სახელწოდებით 'მოქალაქეები მორიგეობაზე არიან'. გამოიცანით, ვინ გაუწევს მათ მეთაურობას და ინსტრუქტაჟს გაუწევს? რა თქმა უნდა პოლიციის აკადმიის ყოფილი სტუდენტები!
დირექტორი: Jim Drake
Steve Guttenberg Mahoney |
|
Bubba Smith Hightower |
|
Michael Winslow Jones |
|
David Graf Tackleberry |
|
Tim Kazurinsky Sweetchuck |
|
Sharon Stone Claire Mattson |
|
Leslie Easterbrook Callahan |
|
Marion Ramsey Hooks |
|
Lance Kinsey Proctor |
|
G.W. Bailey Captain Harris |
|
Bobcat Goldthwait Zed |
|
George Gaynes Commandant Lassard |
|
Derek McGrath Butterworth |
|
Scott Thomson Copeland |
|
Billie Bird Mrs. Feldman |
|
George R. Robertson Commissioner Hurst |
|
Brian Tochi Nogata |
|
Brian Backer Arnie |
|
David Spade Kyle |
|
Tab Thacker House |
|
Corinne Bohrer Laura |
|
Randall "Tex" Cobb Zack |
|
Michael McManus Todd |
|
Colleen Camp Mrs. Kirkland-Tackleberry |
|
Andrew Paris Bud Kirkland |
|
Arthur Batanides Mr. Kirkland |
|
Jackie Joseph Mrs. Kirkland |
|
Arnie Hardt German Police Official |
|
Frank Canino Italian Police Official |
|
Bob Lem Chinese Police Official |
|
François Klanfer French Police Official |
|
Denis De Laviolette German Translator |
|
Joey Pomanti Italian Translator |
|
Harvey Chao Chinese Translator |
|
Michelle Duquet French Translator |
|
Jack Creley Judge |
|
Ted Simonett Copeland's Partner |
|
Kay Hawtrey Poetess |
|
Sid Gould Man with Harmonica |
|
Megan Smith-Harris Couple at Elevator |
|
Don Ritchie Couple at Elevator |
|
Rummy Bishop Party Man |
|
Carolyn Scott Nurse |
|
Marc Leger Headquarters Cop |
|
Larry Schwartz Warehouse Cop |
|
James Carroll Warehouse Supplier |
|
Brent Myers Bank Robber |
|
Michael Rhoades Hood in Balloon |
|
Diane Fabian Purse Snatching Victim |
|
Glenn Preston Blue Oyster Patron |
|
Steve Caballero Skateboarder |
|
Tommy Guerrero Skateboarder |
|
Tony Hawk Skateboarder |
|
Mike McGill Skateboarder |
|
Chris Miller Skateboarder |
|
Lance Mountain Skateboarder |
|
Wayne Charbrol Ninja |
|
Jean Frenette Ninja |
|
Ed Hsing Ninja |
|
Marc Kubota Ninja |
|
Wilson Khoa Ninja |
|
Harold Kojima Ninja |
|
Glenn Kwann Ninja |
|
Brian Sakamoto Ninja |
Directing | Stacy Peralta | Second Unit Director |
Crew | Don Davis | Additional Music |
Directing | M. James Arnett | Second Unit Director |
Art | Steve Shewchuk | Set Decoration |
Editing | David Rawlins | Editor |
Crew | Gene Grigg | Special Effects Coordinator |
Art | Trevor Williams | Production Design |
Production | Paul Maslansky | Producer |
Writing | Pat Proft | Characters |
Sound | Robert Folk | Original Music Composer |
Production | Fern Champion | Casting |
Editing | Michael Mulconery | First Assistant Editor |
Writing | Gene Quintano | Writer |
Writing | Neal Israel | Characters |
Editing | Gary Griffin | Additional Editing |
Directing | Jim Drake | Director |
Camera | Robert Saad | Director of Photography |
Sound | Douglas M. Lackey | Music Editor |
Production | Pamela Basker | Casting |
Directing | Bill Bannerman | Second Assistant Director |
Editing | Ben Williams | Assistant Editor |
Production | Donald L. West | Associate Producer |
Directing | Elaine Yarish | Script Supervisor |
Production | Anne Tait | Local Casting |
Directing | Jean Christopher | Continuity |
Costume & Make-Up | Ken Brooke | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kim W. Chow | Costumer |
Directing | Tom Davies | Second Unit First Assistant Director |
Editing | Stephan Fanfara | Additional Editing |
Sound | Thomas Whiting | ADR Editor |
Crew | Alison Reid | Stunts |
Sound | Michael Jiron | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Wink Roberts | Stunts |
Crew | Scott Wilder | Stunts |
Sound | Dick Weaver | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Suzanne Lore | Unit Production Manager |
Sound | Allen L. Stone | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Sue Swan | Casting Assistant |
Sound | Cory Siddall | Boom Operator |
Camera | Fred Guthe | Second Unit Director of Photography |
Directing | Michael Zenon | First Assistant Director |
Sound | David Chackler | Music Supervisor |
Art | Rhiley Fuller | Art Direction |
Costume & Make-Up | Aleida MacDonald | Costume Designer |
Costume & Make-Up | Albert Paradis | Hairstylist |
Sound | Douglas Thane Stewart | Sound Mixer |
Production | Toni Blay | Production Coordinator |
Sound | Ingrid Cusiel | Sound Mixer |
Sound | Ron Clark | Supervising Sound Editor |
Editing | Paula McKee | Assistant Editor |
Editing | Allan Gelbart | Assistant Editor |
Art | Rebekah Williams | Assistant Art Director |
Production | Wendie Siford | Production Coordinator |
Crew | Michael DeLuna | Stunt Coordinator |