ვარსკვლავური ომები: სქაიუოკერის აღზევება (2019)
სათავგადასავლომძაფრსიუჟეტიანიფანტასტიკა
დირექტორი:
J.J. Abrams
მწერლები:
J.J. Abrams, Chris Terrio.
Carrie Fisher General Leia Organa |
|
Mark Hamill Luke Skywalker |
|
Daisy Ridley Rey |
|
Adam Driver Kylo Ren / Ben Solo |
|
John Boyega Finn |
|
Oscar Isaac Poe Dameron |
|
Anthony Daniels C-3PO |
|
Naomi Ackie Jannah |
|
Domhnall Gleeson General Hux |
|
Richard E. Grant Allegiant General Pryde |
|
Lupita Nyong'o Maz Kanata |
|
Keri Russell Zorii Bliss |
|
Joonas Suotamo Chewbacca |
|
Kelly Marie Tran Rose Tico |
|
Ian McDiarmid Emperor Palpatine |
|
Billy Dee Williams Lando Calrissian |
|
Greg Grunberg Snap Wexley |
|
Shirley Henderson Babu Frik (voice) |
|
Billie Lourd Lieutenant Connix |
|
Dominic Monaghan Beaumont Kin |
|
Hassan Taj R2-D2 performed by |
|
Lee Towersey R2-D2 performed by |
|
Brian Herring BB-8 performed by |
|
Dave Chapman BB-8 performed by |
|
Richard Guiver D-O Performed By |
|
Lynn Robertson Bruce D-O Performed By / Sith Alchemist |
|
J.J. Abrams D-O (voice) |
|
Claire Roi Harvey Maz Kanata Performed by |
|
Richard Coombs Maz Kanata Performed by |
|
Matt Denton Maz Kanata Performed by |
|
Nick Kellington Klaud |
|
Mandeep Dhillon Lieutenant Garan |
|
Alison Rose Lieutenant Draper |
|
Amanda Lawrence Commander D'Acy |
|
Tanya Moodie General Parnadee |
|
Simon Paisley Day General Quinn |
|
Geff Francis Admiral Griss |
|
Amanda Hale Officer Kandia |
|
Amir El-Masry Commander Trach |
|
Aidan Cook Boolie |
|
Martin Wilde Knight of Ren |
|
Anton Simpson-Tidy Knight of Ren |
|
Lukaz Leong Knight of Ren |
|
Tom Rodgers Knight of Ren |
|
Joe Kennard Knight of Ren |
|
Ashley Beck Knight of Ren |
|
Bryony Miller First Order Officer |
|
Cyril Nri First Order Officer |
|
Angela Christian First Order Officer |
|
Indra Ové First Order Officer |
|
Richard Bremmer First Order Officer |
|
Richard Durden First Order Officer |
|
Andrew Havill First Order Officer |
|
Nasser Memarzia First Order Officer |
|
Patrick Kennedy First Order Officer |
|
Aaron Neil Resistance Officer |
|
Joe Hewetson Resistance Officer |
|
Raghad Chaar Resistance Officer |
|
Mimî M. Khayisa Resistance Officer |
|
Tom Wilton Colonel Aftab Ackbar |
|
Chris Terrio Colonel Aftab Ackbar (voice) |
|
Kiran Shah Nambi Ghima |
|
Debra Wilson Nambi Ghima (voice) |
|
Josef Altin Pilot Vanik |
|
Vinette Robinson Pilot Tyce |
|
Mike Quinn Nien Nunb |
|
Bill Kipsang Rotich Nien Nunb (voice) |
|
Ann Firbank Tatooine Elder |
|
Diana Kent General Engell |
|
Warwick Davis Wicket W. Warrick |
|
Harrison Davis Pommet Warwick |
|
Elliot Hawkes Spice Runner |
|
Philicia Saunders Tabala Zo |
|
John Williams Oma Tres |
|
Nigel Godrich FN-2802 |
|
Dhani Harrison FN-0878 |
|
J.D. Dillard FN-1226 |
|
Dave Hearn FN-0606 |
|
Rochenda Sandall Sith Fleet Officer |
|
Jacob Fortune-Lloyd Sith Fleet Officer |
|
Andreea Diac Lander Pilot |
|
Liam Cook Ochi of Bestoon |
|
Denis Lawson Wedge Antilles |
|
Carolyn Hennesy Demine Lithe |
|
Paul Kasey Cai Threnalli |
|
Matthew Wood Cai Threnalli (voice) |
|
James Earl Jones Darth Vader (voice) |
|
Andy Serkis Snoke (voice) |
|
Josefine Irrera Jackson Young Rey |
|
Cailey Fleming Young Rey |
|
Jodie Comer Rey's Mother |
|
Billy Howle Rey's Father |
|
Hayden Christensen Anakin Skywalker (voice) |
|
Olivia d'Abo Luminara Unduli (voice) |
|
Ashley Eckstein Ahsoka Tano (voice) |
|
Jennifer Hale Aayla Secura (voice) |
|
Samuel L. Jackson Mace Windu (voice) |
|
Ewan McGregor Obi-Wan Kenobi (voice) |
|
Alec Guinness Obi-Wan Kenobi (archive voice) |
|
Frank Oz Yoda (voice) |
|
Angelique Perrin Adi Gallia (voice) |
|
Freddie Prinze Jr. Kanan Jarrus (voice) |
|
Liam Neeson Qui-Gon Jinn (voice) |
|
Harrison Ford Han Solo (uncredited) |
|
Lin-Manuel Miranda Soldier (uncredited) |
|
Ed Sheeran Stormtrooper (uncredited) |
|
Gerald W. Abrams Captain Cypress (uncredited) |
|
Jeff Garlin Junn Gobint (uncredited) |
|
Karl Urban Stormtrooper (uncredited) |
|
Kevin Smith Inhabitant of Kijimi (uncredited) |
Writing | George Lucas | Characters |
Sound | John Williams | Original Music Composer |
Production | Kathleen Kennedy | Producer |
Art | Rick Carter | Production Design |
Costume & Make-Up | Michael Kaplan | Costume Design |
Production | April Webster | Casting |
Art | Peter Popken | Concept Artist |
Art | Rosemary Brandenburg | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Bill Corso | Makeup Artist |
Writing | J.J. Abrams | Screenplay |
Directing | J.J. Abrams | Director |
Production | J.J. Abrams | Producer |
Writing | J.J. Abrams | Story |
Camera | Dan Mindel | Director of Photography |
Editing | Maryann Brandon | Editor |
Production | Nina Gold | Casting |
Production | Callum Greene | Executive Producer |
Art | Roxana Alexandru | Assistant Art Director |
Art | Paul Inglis | Supervising Art Director |
Visual Effects | Michel Barrière | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Joanie Croteau | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Richard Martin | Visual Effects Producer |
Crew | Sébastien Rioux | Visual Effects Editor |
Crew | Guillaume St-Aubin-Seers | Visual Effects Editor |
Crew | Philippe Theroux | CG Supervisor |
Editing | Stefan Sonnenfeld | Digital Intermediate Colorist |
Sound | Matthew Wood | Supervising Sound Editor |
Crew | Sam Nicholson | Animatronics Designer |
Costume & Make-Up | Lisa Tomblin | Hair Designer |
Art | Colin Jackman | Conceptual Design |
Writing | Chris Terrio | Screenplay |
Writing | Chris Terrio | Story |
Art | Matthew Savage | Concept Artist |
Production | Alyssa Weisberg | Casting |
Writing | Colin Trevorrow | Story |
Art | Mike Stallion | Art Direction |
Writing | Derek Connolly | Story |
Camera | Robert Palmer | First Assistant "B" Camera |
Art | Oli van der Vijver | Art Direction |
Production | Jason McGatlin | Executive Producer |
Crew | Caitlin Dechelle | Stunt Double |
Sound | David Acord | Supervising Sound Editor |
Art | Matt Wynne | Art Direction |
Costume & Make-Up | Heidi McQueen-Prentice | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | David Crossman | Costume Supervisor |
Art | Richard Campling | Art Direction |
Art | Jamie Wilkinson | Property Master |
Visual Effects | Richard Bain | Visual Effects Supervisor |
Sound | Andy Nelson | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Roger Guyett | Visual Effects Supervisor |
Directing | Nicoletta Mani | Script Supervisor |
Sound | Addison Teague | Sound Effects Editor |
Camera | Joseph Segura | First Assistant Camera |
Visual Effects | Jeff Capogreco | Visual Effects Supervisor |
Directing | Lizzie Pritchard | Script Supervisor |
Art | Jim Barr | Art Direction |
Camera | Dave Hamilton-Green | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Calandra Meredith | Key Costumer |
Camera | Graham Hall | Camera Operator |
Camera | Andrew Rowlands | Second Unit Director of Photography |
Camera | Colin Anderson | Camera Operator |
Sound | Chris Scarabosio | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Alex Rouse | Wigmaker |
Visual Effects | Tony Cole | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Nigel Sumner | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Marc Varisco | Visual Effects Supervisor |
Camera | David B. Nowell | Aerial Director of Photography |
Directing | Dawn Gilliam | Script Supervisor |
Visual Effects | Kevin Elam | Visual Effects Producer |
Camera | John Marzano | Aerial Director of Photography |
Costume & Make-Up | Carleigh Herbert | Makeup Artist |
Art | David Vyle Levy | Concept Artist |
Editing | Laura Geucherian | Digital Intermediate Producer |
Visual Effects | Pauline Duvall | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Stella Atkinson | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Amy Byrne | Makeup Artist |
Visual Effects | Gunther Schatz | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Chris Morley | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Chuck Duke | Key Animation |
Costume & Make-Up | Flora Moody | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Francesca Crowder | Key Hair Stylist |
Sound | Tom Lalley | Sound Re-Recording Mixer |
Visual Effects | Lee McNair | Animation Supervisor |
Visual Effects | Tony Como | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Carolyn Cousins | Key Hair Stylist |
Crew | Matthew MacMurray | Animatronics Designer |
Crew | Mark S. Wright | Visual Effects Editor |
Costume & Make-Up | Amanda Trewin | Key Costumer |
Editing | Jess Jansen | Assistant Editor |
Visual Effects | Charles Lai | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Simon Marinof | Compositing Supervisor |
Editing | Brett Schlaman | 3D Editor |
Art | Samy Keilani | Art Direction |
Visual Effects | Neal Scanlan | Creature Effects Technical Director |
Camera | Jonathan Olley | Still Photographer |
Lighting | Julien Lasbleiz | Lighting Artist |
Lighting | Hosni Al Baqa | Gaffer |
Visual Effects | Stephen Aplin | Animation Supervisor |
Visual Effects | Paul Kavanagh | Animation Supervisor |
Visual Effects | Gerard Diefenthal | Visual Effects Coordinator |
Art | Claire Fleming | Art Direction |
Camera | Peter Batten | Camera Operator |
Lighting | Lee Narby | Lighting Technician |
Editing | Ben Cox | Assistant Editor |
Production | Martin Ware | Casting Associate |
Visual Effects | Dominic Tuohy | Special Effects Supervisor |
Art | Kevin Jenkins | Production Design |
Art | Ashley Lamont | Art Direction |
Costume & Make-Up | Vivienne Jones | Assistant Costume Designer |
Art | Ryan Church | Concept Artist |
Costume & Make-Up | Karen Asano-Myers | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Andrew Simonin | Hairdresser |
Crew | Andrew Booth | CG Supervisor |
Crew | Martin Allan Kloner | Visual Effects Editor |
Camera | Paul Wheeldon | First Assistant "C" Camera |
Camera | Dora Krolikowska | First Assistant "B" Camera |
Art | Lydia Fry | Art Direction |
Art | Liam Georgensen | Art Direction |
Visual Effects | Blaise Panfalone | Visual Effects Producer |
Camera | Birgit Dierken | Camera Operator |
Sound | Steve Slanec | Sound Editor |
Visual Effects | Edward Randolph | Visual Effects Producer |
Sound | Stuart Wilson | Production Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Zeina Soufan | Costume Supervisor |
Crew | Malcolm Humphreys | CG Supervisor |
Costume & Make-Up | Anna Kießer | Prosthetic Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Analyn Cruz | Hairstylist |
Lighting | David Marsh | Lighting Supervisor |
Camera | Erik L. Brown | First Assistant Camera |
Visual Effects | Scott Dace | Senior Animator |
Visual Effects | Louise Bertrand | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Joseph Kasparian | Visual Effects Supervisor |
Art | Rodolfo Damaggio | Concept Artist |
Production | Angela Young | Casting Associate |
Production | Laura Wootton | Production Supervisor |
Editing | Stefan Grube | Editor |
Crew | Christopher Ahrens | CG Supervisor |
Visual Effects | Olivier Beaulieu | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Martine Losier | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Karina Mariano | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Douglas Addy | Lighting Supervisor |
Costume & Make-Up | Daniel Lawson Johnston | Makeup Artist |
Production | Nour Dardari | Associate Producer |
Art | Fliss Jaine | Art Department Coordinator |
Art | Stephen Tappin | Concept Artist |
Costume & Make-Up | Chloe Grice | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | William Evans | Costume Assistant |
Visual Effects | Kenneth Au | Visual Effects Supervisor |
Production | Michelle Rejwan | Producer |
Production | Tommy Gormley | Executive Producer |
Directing | Tommy Gormley | First Assistant Director |
Directing | Martina Vazzoler | Script Supervisor |
Camera | Peter Graf | Aerial Camera Technician |
Visual Effects | Catherine Lecavalier | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Yanick Wilisky | Visual Effects Producer |
Editing | James Barham | First Assistant Editor |
Camera | Toby Plaskitt | Russian Arm Operator |
Visual Effects | Jeff Sutherland | Compositing Supervisor |
Camera | Gary Hymns | Key Grip |
Camera | David Maund | Key Grip |
Visual Effects | Leo-Patrick Houde | Visual Effects Coordinator |
Production | Lucy Amos | Casting Associate |
Visual Effects | David Wahlberg | Compositing Supervisor |
Editing | Jane Tones | Associate Editor |
Editing | Robert Sealey | First Assistant Editor |
Camera | Matthew Poynter | Camera Operator |
Camera | Peter Ayriss | Drone Pilot |
Camera | Simon Muir | Dolly Grip |
Lighting | Mike Farr | Lighting Technician |
Crew | Alicia Davies | Special Effects Coordinator |
Lighting | Gary Nolan | Lighting Technician |
Production | Adam Teeuw | Production Manager |
Camera | Luke Selway | Second Assistant Camera |
Art | Oliver Roberts | Art Direction |
Costume & Make-Up | Alex Harper | Prosthetic Makeup Artist |
Camera | Salvador Cachu | Best Boy Grip |
Production | Diala Al Raie | Production Supervisor |
Lighting | Billy Dunn | Lighting Technician |
Art | Patrick Harris | Art Direction |
Production | Martin Joy | Production Manager |
Visual Effects | Ted Lister | Lead Animator |
Visual Effects | Stacy Bissell | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Janet Lewin | Visual Effects Producer |
Lighting | Neil Ashton | Electrician |
Visual Effects | Ken Steel | Animation Supervisor |
Visual Effects | Sian Davies | Visual Effects Coordinator |
Art | Laura Collins | Set Dresser |
Editing | Philip Marvin | Digital Intermediate Producer |
Art | Adam Brockbank | Concept Artist |
Art | Darnie Galloway | Art Department Coordinator |
Camera | Alex Bender | Second Assistant "B" Camera |
Crew | Simon Northcott | Animatronics Designer |
Lighting | Lee Perkins | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Eve Walker | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Phoebe Allies | Tailor |
Costume & Make-Up | Neil Murphy | Wardrobe Supervisor |
Visual Effects | Patrick Tubach | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Cecy Falls | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Daniel Tan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | James Yeoman | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | François Lambert | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Amandine Gutierrez | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Daniele Bigi | Visual Effects Supervisor |
Camera | Stephen Oh | Drone Cinematographer |
Visual Effects | John J. Galloway | Compositing Supervisor |
Crew | Tolga Kenan | Utility Stunts |
Visual Effects | Dan Snape | Visual Effects Supervisor |
Camera | Matt Wright | Second Assistant Camera |
Directing | Matthew Sharp | Assistant Director |
Directing | Matthew Sharp | First Assistant Director |
Visual Effects | Bron Barry | Visual Effects Coordinator |
Art | Kamen Anev | Concept Artist |
Lighting | Carter Lee Garrett | Lighting Technician |
Crew | Neil Damman | Special Effects Technician |
Costume & Make-Up | Natalie Abizadeh | Makeup & Hair |
Art | Stephen Zavala | Concept Artist |
Visual Effects | Ellie Ritchie | Visual Effects Coordinator |
Art | Phil Saunders | Conceptual Design |
Art | Louise Dobson | Art Department Coordinator |
Visual Effects | Sam Bassett | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Jan Maroske | Compositing Supervisor |
Crew | Nihal Friedel | CG Supervisor |
Visual Effects | Kiel Figgins | Senior Animator |
Visual Effects | Ed Coy | Senior Generalist |
Visual Effects | Brian Ducharme | VFX Artist |
Camera | Dan Garlick | Best Boy Grip |
Production | Michelle Wraight | Production Supervisor |
Crew | Emmanuel Pelletier | CG Supervisor |
Art | Jon McCoy | Concept Artist |
Production | Elliesse Cuniff | Production Supervisor |
Visual Effects | Mark Simone | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | María Garcés | Costume Assistant |
Crew | Sarah Lochlan | Stunts |
Art | Robert Voysey | Construction Foreman |
Camera | Gary Smith | Best Boy Grip |
Costume & Make-Up | Henry Christopher | Costumer |
Art | Manuel Vilaseca Vaya | Set Dresser |
Camera | Alex Collings | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Sergius Nafa | First Assistant "A" Camera |
Directing | Tarik Afifi | First Assistant Director |
Camera | Rob Stagg | Drone Cinematographer |
Camera | Aidan Kelly | Drone Pilot |
Crew | Alun Knott | Drone Operator |
Art | Benjamin Last | Conceptual Design |
Editing | Dave Lee | Colorist |
Costume & Make-Up | William Steggle | Wardrobe Master |
Visual Effects | Yann Nicolas | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Dave Sherman | Electrician |
Lighting | Chris Dickinson | Lighting Technician |
Editing | Doychin Margoevski | Colorist |
Camera | Josh Milne | Libra Head Technician |
Crew | Jessica Hooker | Stunts |
Production | Caroline Pommert-Allegrante | Casting Assistant |
Crew | Luke Corbyn | Special Effects Technician |
Visual Effects | Pat Sweeney | VFX Director of Photography |
Visual Effects | Lisa Theresa Downey-Dent | Visual Effects Coordinator |
Directing | Jeff Taylor | Second Assistant Director |
Art | Hannah Kons | Graphic Designer |
Art | Sam Farr | Set Dresser |
Crew | Chris Voy | Visual Effects Art Director |
Visual Effects | Jason Wong | VFX Artist |
Costume & Make-Up | Beth Hyland | Contact Lens Technician |
Visual Effects | Samira Khan | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Brendon Heath | Key Hair Stylist |
Visual Effects | Audrey Deschênes | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Marc St-Gelais | Visual Effects Coordinator |
Camera | Mustafa Tyebkhan | Digital Imaging Technician |
Camera | Mike Foyle | Drone Pilot |
Camera | Loic Maheas | Drone Pilot |
Lighting | Jack Geddes-Hopkins | Lighting Technician |
Camera | Andres Claridge | Second Assistant Camera |
Camera | Woody Gregson | Second Assistant Camera |
Camera | Jack Sands | Second Assistant Camera |
Camera | Daniel Lillie | Second Assistant "A" Camera |
Camera | John L. Wilson | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Katie Pattenden | Hairdresser |
Directing | Stewart Hamilton | First Assistant Director |
Directing | Tamir Naber | First Assistant Director |
Directing | Tomas Battersby | Script Coordinator |
Directing | Ashley McMorrow | Script Coordinator |
Costume & Make-Up | Chloe Murphy | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Kieron Stone | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Zina Mufleh | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Kasia Chojnowska | Costumer |
Art | Libby Guy | Textile Artist |
Art | Kate Lawson | Textile Artist |
Art | Roxana McIntyre | Textile Artist |
Costume & Make-Up | Helen Jerome | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Rupert Steggle | Wardrobe Assistant |
Editing | Armando J. Sanchez | Assistant Editor |
Editing | Richard Flores Jr. | Colorist |
Editing | Adam Nazarenko | Digital Intermediate Colorist |
Editing | Ryan Faulkner | Stereoscopic Editor |
Crew | Tim Berry | Animatronics Designer |
Crew | Javier Coronilla | Animatronics Designer |
Crew | Laura Sindall | Animatronics Designer |
Crew | Jamie Campbell | Special Effects Technician |
Crew | Dagan Jurd | Special Effects Technician |
Crew | Fred Kello | Special Effects Technician |
Crew | Sean Kenrick | Special Effects Technician |
Crew | Henry Wolff | Special Effects Technician |
Visual Effects | Indrit Zabzuni | 3D Artist |
Crew | Fabio Bonvicini | CG Supervisor |
Crew | Karin Cooper | CG Supervisor |
Visual Effects | Sean Amlaner | Compositing Supervisor |
Crew | Barry Kane | CG Supervisor |
Visual Effects | James McPhail | Creature Technical Director |
Visual Effects | Ed Siomacco Jr. | Creature Technical Director |
Crew | Amit George Kuruvilla | Digital Effects Supervisor |
Lighting | Wes Franklin | Lighting Supervisor |
Lighting | Thomas Müller | Lighting Supervisor |
Visual Effects | Adrien Lambert | Senior Generalist |
Visual Effects | Yoshi Vu | Senior Generalist |
Crew | Colin Shen Min Lim | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Cilie Kragegaard | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Maggie Leung | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Kacy McDonald | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Kajsa Kurtén | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Aman Bhanot | Key Animation |
Visual Effects | Erin Anderson | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Brandon James Dickson | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Yasmine Hausler | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ian Hensley | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jonathan Howard | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Christian Smith | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Kat Turner | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Alyssa Knittel | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Caitlin Howell | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Erica Simons | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Tomas Battersby | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Jonathan Beres | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Elisa Mongil Gestido | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Jester Yao Hui Chai | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Daniel Salwam | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Samantha Panganiban | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Brian Holligan | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Umar Adam Aziz Hussain | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Varuna Darensbourg | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Claus Kogsbøll | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Pietro Ponti | Visual Effects Supervisor |
Art | Bob Cheshire | Concept Artist |
Art | Adam Baines | Concept Artist |
Art | Jake Lunt Davies | Conceptual Design |
Art | Davison Carvalho | Graphic Designer |
Art | Dominic Sikking | Graphic Designer |
Art | Rebekah Bukhbinder | Set Designer |
Art | Christopher Vincent | Set Designer |
Art | Tyrone Isaacs | Set Dresser |
Art | Tony Marks | Supervising Carpenter |
Production | Lex Jorgen | Production Supervisor |
Production | Lanette Marquardt | ADR Voice Casting |
Production | Sara Freedland | Casting Assistant |
Production | Jake Warnecke | Casting Assistant |
Art | Buddie Wilkinson | Dressing Prop |
Art | Darren Sutton | Sculptor |
Crew | Nina Jalava | Stand In |
Art | Andree Wallin | Concept Artist |
Camera | Ravi Ghelani | Camera Trainee |
Visual Effects | Dan Finnegan | VFX Artist |
Visual Effects | Arild Anfinnsen | VFX Artist |
Crew | Katie McDonnell | Stunt Double |
Crew | Marc Mailley | Stunt Coordinator |
Production | Waleed Al-Tal | Production Assistant |
Crew | Matt Crook | Stunts |
Crew | Jonty Green | Stunts |
Visual Effects | Kenneth Koh | VFX Artist |