Extreme Prejudice (1987)
ვესტერნიმძაფრსიუჟეტიანიტრილერიკრიმინალური
დირექტორი:
Walter Hill
მწერლები:
Deric Washburn, Harry Kleiner.
Nick Nolte Jack Benteen |
|
Powers Boothe Cash Bailey |
|
Michael Ironside Maj. Paul Hackett |
|
María Conchita Alonso Sarita Cisneros |
|
Rip Torn Sheriff Hank Pearson |
|
Clancy Brown MSgt. Larry McRose |
|
William Forsythe Sgt. Buck Atwater |
|
Matt Mulhern SSgt. Declan Patrick Coker |
|
Larry B. Scott Sgt. Charles Biddle |
|
Dan Tullis Jr. Sgt. Luther Fry |
|
John Dennis Johnston Merv |
|
Luis Contreras Lupo |
|
Gary Carlos Cervantes Hector |
|
Tommy Lister Jr. Monday |
|
Marco Rodríguez Deputy Cortez |
|
James Lashly Deputy Purvis |
|
Tony Frank Clarence King |
|
Mickey Jones Chub Luke |
|
Kent Lipham T.C. Luke |
|
Sam Gauny Pearly Grips |
|
Rick Garcia Arturo |
|
Richard L. Duran Man with Chub |
|
Larry Duran Jesus |
|
Jimmy Ortega Young Mexican Man |
|
Ken Medlock Redneck in Bank |
|
Lin Shaye Employment Office Clerk |
|
Christina Garcia Girl with Biddle |
Writing | John Milius | Story |
Editing | Billy Weber | Editor |
Directing | Walter Hill | Director |
Production | Judith Holstra | Casting |
Editing | Freeman A. Davies | Editor |
Sound | Jerry Goldsmith | Original Music Composer |
Editing | Steven Rosenblum | Additional Editing |
Editing | Steven Rosenblum | Assistant Editor |
Camera | Matthew F. Leonetti | Director of Photography |
Production | Mario Kassar | Executive Producer |
Crew | Jimmy Ortega | Stunts |
Sound | Ry Cooder | Music Producer |
Editing | Donn Aron | Assistant Editor |
Editing | Carmel Davies | Editor |
Costume & Make-Up | Dan Moore | Costume Design |
Costume & Make-Up | Dan Moore | Costume Supervisor |
Art | Ernie Bishop | Set Decoration |
Art | Airick Kredell | Leadman |
Art | Joseph C. Nemec III | Art Direction |
Writing | Deric Washburn | Screenplay |
Camera | John R. Leonetti | First Assistant Camera |
Production | Buzz Feitshans | Producer |
Writing | Harry Kleiner | Screenplay |
Sound | Fred J. Brown | Supervising Sound Editor |
Crew | Thomas L. Fisher | Special Effects |
Production | JoAnn May-Pavey | Unit Production Manager |
Art | Rick Young | Property Master |
Crew | Allan Graf | Stunts |
Editing | Claudia Finkle | Assistant Editor |
Camera | Michael St. Hilaire | Camera Operator |
Editing | Marcia Ross | Editor |
Camera | Michael D. O'Shea | Camera Operator |
Production | Andrew G. Vajna | Executive Producer |
Crew | Thomas Rosales Jr. | Stunts |
Crew | George P. Wilbur | Stunts |
Editing | David Holden | Editor |
Sound | Robert W. Glass Jr. | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Richard Bryce Goodman | Production Sound Mixer |
Art | Albert Heschong | Production Design |
Camera | Bruce McBroom | Still Photographer |
Sound | Margie O'Malley | Foley Artist |
Crew | Bennie E. Dobbins | Stunt Coordinator |
Directing | Bennie E. Dobbins | Second Unit Director |
Crew | Jeff O'Haco | Stunts |
Crew | Jerry Wills | Stunts |
Camera | Robert LaBonge | First Assistant Camera |
Camera | Ed Morey | Camera Operator |
Directing | Barry K. Thomas | Second Assistant Director |
Directing | Luca Kouimelis | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Edouard F. Henriques | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Michael Germain | Makeup Artist |
Writing | Fred Rexer | Story |
Costume & Make-Up | Joe McKinney | Makeup Artist |
Sound | Evelyn Dutton | Foley Artist |
Crew | Terry Collis | Transportation Coordinator |
Sound | Gregg Landaker | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Jeff Passanante | Construction Foreman |
Sound | Carl Fischer | Boom Operator |
Editing | Terry Hager | Color Timer |
Art | Craig Edgar | Assistant Art Director |
Production | Mae Woods | Associate Producer |
Sound | Jay Wilkinson | Sound Editor |
Crew | Jon Carpenter | Transportation Captain |
Sound | Michael Minkler | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Teri E. Dorman | Sound Editor |
Art | Beverli Eagan | Set Designer |
Sound | Robert Nichols II | Sound Recordist |
Sound | Gary Ritchie | Sound Recordist |
Crew | Marian Green | Stunt Double |
Directing | Robert D. Simon | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Brian Callahan | Costumer |
Costume & Make-Up | Sherry Caudle | Makeup Artist |
Lighting | Pat Blymyer | Gaffer |
Sound | Michele Sharp | Sound Editor |
Camera | Steve McLean | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Dagmar Loesch | Hairstylist |
Crew | David Cadiente | Stunts |
Crew | Vic Cuccia | Transportation Captain |
Editing | Donah Bassett | Negative Cutter |
Sound | Lauren Palmer | ADR Editor |
Sound | Michelle Pleis | Assistant Sound Editor |
Camera | Michael D. Weldon | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Sherry Thompson | Costumer |
Crew | Wayne Montanio | Stunts |
Crew | Charles Bella | Pilot |
Directing | Dirk Petersmann | First Assistant Director |
Camera | Lloyd Barcroft | Best Boy Grip |
Production | Chriss Strauss | Production Coordinator |
Camera | Douglas E. Beal | Second Assistant Camera |
Production | Regina Gruss | Publicist |
Camera | John J. Linder | Key Grip |
Camera | Earl Linder | Grip |
Production | Mary F. Galloway | Location Manager |
Sound | Ken Hall | Music Editor |
Production | Susie Johnson | Extras Casting |
Production | Huw Davies | Location Manager |
Camera | Mark Averill | Dolly Grip |
Camera | Edmond Wright | Grip |
Art | Johnny Lattanzio | Construction Coordinator |
Editing | Yoko Seto | Assistant Editor |
Lighting | Bob Fillis | Best Boy Electric |
Camera | Johnny London Jr. | Grip |
Production | Amy Kastens | Publicist |
Production | Donna Lindemann | Production Secretary |
Crew | Stanley Nye | Pilot |
Crew | Alain Poilvez | Pilot |
Crew | James F. La Croix | Craft Service |