Lost in Space

Lost in Space (1998)

სათავგადასავლოფანტასტიკა

დირექტორი: Stephen Hopkins
მწერლები: Akiva Goldsman, Irwin Allen.

გამოსვლის თარიღი: 1998-04-03
სტატუსი: Released
ხანგრძლივობა: 130 წუთი / 2:10
ბიუჯეტი: $80,000,000
შემოსავალი: $136,159,423
მწარმოებლი კომპანიები : Saltire Entertainment, New Line Cinema, Irwin Allen Productions, Prelude Pictures
მწარმოებლი ქვეყანა: United States of America

IMDB


როლებში

Gary Oldman
Dr. Zachary Smith
William Hurt
Prof. John Robinson
Matt LeBlanc
Maj. Don West
Mimi Rogers
Dr. Maureen Robinson
Heather Graham
Dr. Judy Robinson
Lacey Chabert
Penny Robinson
Jack Johnson
Will Robinson
Jared Harris
Older Will Robinson
Mark Goddard
General
Lennie James
Jeb Walker
Marta Kristen
Reporter #1
June Lockhart
Principal Cartwright
Adam Sims
Lab Technician
Angela Cartwright
Reporter #2
John Sharian
Noah Freeman
Abigail Canton
Annie Tech
Richard Saperstein
Global Sedition attack pilot
Dick Tufeld
Rambler-Crane series Robot (voice)
Gary A. Hecker
Blarp (voice)
Edward Fox
Businessman

ჯგუფი

Directing Stephen Hopkins Director
Production Stephen Hopkins Producer
Camera Peter Levy Director of Photography
Art Anna Pinnock Set Decoration
Editing Ray Lovejoy Editor
Art Norman Garwood Production Design
Production Mike Fenton Casting
Production Mary Selway Casting
Production Mace Neufeld Executive Producer
Production Robert Rehme Executive Producer
Production Michael De Luca Executive Producer
Writing Akiva Goldsman Screenplay
Production Akiva Goldsman Producer
Art Nick Palmer Art Direction
Writing Irwin Allen Screenplay
Art Keith Pain Supervising Art Director
Sound Scott G.G. Haller Sound Effects Editor
Art Steven Lawrence Art Direction
Visual Effects Angus Bickerton Visual Effects Supervisor
Sound Eddy Joseph Supervising Sound Editor
Sound Ron Bartlett Sound Re-Recording Mixer
Sound Bruce Broughton Original Music Composer
Sound Bruce Broughton Conductor
Production Allison Cowitt Casting
Production Carla Fry Producer
Production Mark W. Koch Producer
Art David Lee Art Direction
Costume & Make-Up Vin Burnham Costume Design
Production Richard Saperstein Executive Producer
Production Tim Hampton Co-Producer
Costume & Make-Up Rosemary Burrows Costume Supervisor
Visual Effects Michael Schlingmann Animation
Crew Bruce Everett Post Production Supervisor
Editing John Heath Color Timer
Costume & Make-Up Nigel Egerton Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up William McPhail Wardrobe Master
Crew Sarah Robinson Craft Service
Crew Phil Attfield Digital Effects Supervisor
Visual Effects Tom Debenham Visual Effects Designer
Visual Effects Nick Allder Special Effects Supervisor
Sound Paula Boram Foley Artist
Camera Jack English Still Photographer
Sound Ronald Eng Sound Editor
Directing John Stephenson Second Unit Director
Sound Patricia Carlin Music Editor
Crew Dean Forster Stunt Double
Crew Carmila Gittens Special Effects Coordinator
Lighting Billy Merrell Best Boy Electric
Production Tim Field Production Manager
Visual Effects Tim Caplan I/O Supervisor
Visual Effects Andy Fowler Visual Effects Producer
Art David Balfour Property Master
Camera Mike Roberts Camera Operator
Crew Kevin Ahern Visual Effects Editor
Crew Graeme Crowther Stunt Coordinator
Sound Paul Apted First Assistant Sound Editor
Sound Suhail Kafity Dialogue Editor
Sound David A. Arnold Dialogue Editor
Camera Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Sound Thom 'Coach' Ehle Dolby Consultant
Sound Ted Swanscott ADR Recordist
Sound Teri E. Dorman Dialogue Editor
Production Michelle Corney Production Assistant
Sound Brent Brooks Music Editor
Sound Renée Tondelli Supervising ADR Editor
Camera Skip Margetts Clapper Loader
Crew David Combs Studio Teachers
Crew Patric Scott Unit Publicist
Visual Effects Iain Anderson 3D Supervisor
Crew Peter Talbot Lighting Camera
Visual Effects Ed Hawkins Compositing Supervisor
Camera Steve Brooke Smith Second Assistant Camera
Directing Nikki Clapp Script Supervisor
Sound Pauline Griffiths Foley Artist
Production Chris Carreras Associate Producer
Directing Chris Carreras First Assistant Director
Production Michael Ilitch Jr. Co-Executive Producer
Production Kris Wiseman McIntyre Co-Producer
Camera Derek Walker Camera Loader
Crew Dennis Davidson Public Relations
Production Gina De Ferrer Researcher
Art Kirstie Stephenson Art Department Coordinator
Production Nik Korda Unit Production Manager
Sound Ed Colyer Foley Mixer
Production Martin Gabriel Production Coordinator
Art Julian Caldow Production Illustrator
Camera Ken Coles Additional Director of Photography
Production Brenda Coxon Accountant
Costume & Make-Up Jane Body Hairstylist
Sound Bruce Babcock Orchestrator
Sound Philip Alton ADR Editor
Directing Cliff Lanning Second Assistant Director
Lighting Micky Woolaard Additional Gaffer
Art Sue Hausner Construction Coordinator
Production Sharon Lark Line Producer
Art Peter Bowen Painter
Art Kim Amis Sculptor
Art Alan Greenham Standby Painter
Camera Colin Manning Key Grip
Camera Steve Shapland Underwater Camera
Costume & Make-Up Robert Bell Costume Design
Costume & Make-Up Yvonne Coppard Makeup Artist
Costume & Make-Up David White Prosthetic Supervisor
Crew Steve Alder Carpenter
Crew Brian Atkinson Driver
Crew Rodney Bowers Post Production Assistant
Crew Elena Azuola Production Controller
Crew Anne-Marie Challen Stand In
Crew Sarah Franzl Stunts
Crew Keith Barton Systems Administrators & Support
Crew Lee Millham Utility Stunts
Crew Ben Koeller Video Assist Operator
Editing Stefna Borges First Assistant Editor
Lighting Jerry Connelly Electrician
Lighting Mike McGillivray Gaffer
Lighting Simon Lucas Rigging Gaffer
Sound Clive Copland Boom Operator
Visual Effects Uli Meyer Animation Supervisor
Visual Effects Colin Alway Digital Compositors
Visual Effects Cheryl Bickerton Visual Effects Coordinator
Art Robb Bihun Storyboard Artist
Production Scott Sidey Unit Manager
Art Pauline Hume Title Designer
Costume & Make-Up Jane Royle Assistant Makeup Artist
Costume & Make-Up Lee Clayton Tailor
Camera Alex Howe Focus Puller
Production Louis Elman ADR Voice Casting
Sound Peter Holt Foley Editor
Camera Gary Hutchings Grip
Sound Steve Mair Musician
Directing Simon Downes Third Assistant Director
Crew Paul Grace Technical Supervisor
Directing Robert Grayson Third Assistant Director
Art Ian Green Supervising Carpenter
Costume & Make-Up Julie Wright Prosthetic Makeup Artist
Crew Deanna Gould Digital Effects Producer
Production Clare Macdonald Assistant Production Coordinator
Visual Effects Andrew Daffy CG Animator
Camera Melissa Byers Camera Trainee
Editing Mike Sowa Digital Color Timer
Crew Andrew Jack Dialogue Coach
Art Marlon Cole Dressing Prop
Production Tracey Gibbons Post Production Coordinator
Art Graham Weames Key Carpenter
Art Darren Howat Graphic Designer
Art Stefan Adams Property Buyer
Crew Stephen Bettles Special Effects Technician
Visual Effects Gabriel Wells Visual Effects Production Manager
Costume & Make-Up Nick Heather Wardrobe Assistant
Editing Adrian Kays Assistant Editor
Editing Matthew Glen Associate Editor
Editing Julian Crowe Digital Colorist
Production Chrissie Richardson Assistant Accountant
Visual Effects Simon Leech Effects Supervisor
Crew Toby Earle Floor Runner
Crew Brian Mcgivern Generator Operator
Production Richard Grills Production Runner
Visual Effects Mark Goldberg Rotoscoping Artist
Sound Bob Bowen Music Coordinator

მსგავსი ფილმები