კოსმოსში დაკარგულები (1998)
დირექტორი:
Stephen Hopkins
მწერლები:
Akiva Goldsman, Irwin Allen.
Jack Johnson Will Robinson |
|
Gary Oldman Dr. Zachary Smith |
|
William Hurt Prof. John Robinson |
|
Mimi Rogers Dr. Maureen Robinson |
|
Lacey Chabert Penny Robinson |
|
Matt LeBlanc Maj. Don West |
|
Heather Graham Dr. Judy Robinson |
|
Jared Harris Older Will Robinson |
|
Mark Goddard General |
|
Lennie James Jeb Walker |
|
Marta Kristen Reporter #1 |
|
June Lockhart Principal Cartwright |
|
Adam Sims Lab Technician |
|
Angela Cartwright Reporter #2 |
|
John Sharian Noah Freeman |
|
Abigail Canton Annie Tech |
|
Richard Saperstein Global Sedition attack pilot |
|
Dick Tufeld Rambler-Crane series Robot (voice) |
|
Gary A. Hecker Blarp (voice) |
|
Edward Fox Businessman |
|
Kamay Lau Space Cadet Reporter |
Directing | Stephen Hopkins | Director |
Production | Stephen Hopkins | Producer |
Camera | Peter Levy | Director of Photography |
Art | Anna Pinnock | Set Decoration |
Editing | Ray Lovejoy | Editor |
Art | Norman Garwood | Production Design |
Production | Mike Fenton | Casting |
Production | Mary Selway | Casting |
Production | Mace Neufeld | Executive Producer |
Production | Robert Rehme | Executive Producer |
Production | Michael De Luca | Executive Producer |
Writing | Akiva Goldsman | Screenplay |
Production | Akiva Goldsman | Producer |
Art | Nick Palmer | Art Direction |
Writing | Irwin Allen | Screenplay |
Art | Keith Pain | Supervising Art Director |
Sound | Scott G.G. Haller | Sound Effects Editor |
Crew | Greg Powell | Stunt Coordinator |
Art | Steven Lawrence | Art Direction |
Visual Effects | Angus Bickerton | Visual Effects Supervisor |
Sound | Eddy Joseph | Supervising Sound Editor |
Sound | Ron Bartlett | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Bruce Broughton | Original Music Composer |
Sound | Bruce Broughton | Conductor |
Production | Allison Cowitt | Casting |
Production | Carla Fry | Producer |
Production | Mark W. Koch | Producer |
Art | David Lee | Art Direction |
Costume & Make-Up | Vin Burnham | Costume Design |
Production | Richard Saperstein | Executive Producer |
Production | Tim Hampton | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Rosemary Burrows | Costume Supervisor |
Crew | Andrew Jack | Dialogue Coach |
Visual Effects | Michael Schlingmann | Animation |
Crew | Bruce Everett | Post Production Supervisor |
Editing | John Heath | Color Timer |
Costume & Make-Up | Nigel Egerton | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | William McPhail | Wardrobe Master |
Crew | Sarah Robinson | Craft Service |
Crew | Phil Attfield | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Tom Debenham | Visual Effects Designer |
Visual Effects | Nick Allder | Special Effects Supervisor |
Sound | Paula Boram | Foley Artist |
Camera | Jack English | Still Photographer |
Sound | Ronald Eng | Sound Editor |
Directing | John Stephenson | Second Unit Director |
Sound | Patricia Carlin | Music Editor |
Crew | Dean Forster | Stunt Double |
Crew | Carmila Gittens | Special Effects Coordinator |
Lighting | Billy Merrell | Best Boy Electric |
Production | Tim Field | Production Manager |
Visual Effects | Tim Caplan | I/O Supervisor |
Visual Effects | Andy Fowler | Visual Effects Producer |
Art | David Balfour | Property Master |
Camera | Mike Roberts | Camera Operator |
Crew | Kevin Ahern | Visual Effects Editor |
Crew | Graeme Crowther | Stunt Coordinator |
Sound | Paul Apted | First Assistant Sound Editor |
Sound | Suhail Kafity | Dialogue Editor |
Sound | David A. Arnold | Dialogue Editor |
Camera | Pete Cavaciuti | Steadicam Operator |
Sound | Thom 'Coach' Ehle | Dolby Consultant |
Sound | Ted Swanscott | ADR Recordist |
Sound | Teri E. Dorman | Dialogue Editor |
Production | Michelle Corney | Production Assistant |
Sound | Brent Brooks | Music Editor |
Sound | Renée Tondelli | Supervising ADR Editor |
Camera | Skip Margetts | Clapper Loader |
Crew | David Combs | Studio Teachers |
Crew | Patric Scott | Unit Publicist |
Visual Effects | Iain Anderson | 3D Supervisor |
Crew | Peter Talbot | Lighting Camera |
Visual Effects | Ed Hawkins | Compositing Supervisor |
Camera | Steve Brooke Smith | Second Assistant Camera |
Directing | Nikki Clapp | Script Supervisor |
Sound | Pauline Griffiths | Foley Artist |
Production | Chris Carreras | Associate Producer |
Directing | Chris Carreras | First Assistant Director |
Production | Michael Ilitch Jr. | Co-Executive Producer |
Production | Kris Wiseman McIntyre | Co-Producer |
Camera | Derek Walker | Camera Loader |
Crew | Dennis Davidson | Public Relations |
Production | Gina De Ferrer | Researcher |
Art | Kirstie Stephenson | Art Department Coordinator |
Production | Nik Korda | Unit Production Manager |
Sound | Ed Colyer | Foley Mixer |
Production | Martin Gabriel | Production Coordinator |
Art | Julian Caldow | Production Illustrator |
Camera | Ken Coles | Additional Director of Photography |
Production | Brenda Coxon | Accountant |
Costume & Make-Up | Jane Body | Hairstylist |
Sound | Bruce Babcock | Orchestrator |
Sound | Philip Alton | ADR Editor |
Directing | Cliff Lanning | Second Assistant Director |
Lighting | Micky Woolaard | Additional Gaffer |
Art | Sue Hausner | Construction Coordinator |
Production | Sharon Lark | Line Producer |
Art | Peter Bowen | Painter |
Art | Kim Amis | Sculptor |
Art | Alan Greenham | Standby Painter |
Camera | Colin Manning | Key Grip |
Camera | Steve Shapland | Underwater Camera |
Costume & Make-Up | Robert Bell | Costume Design |
Costume & Make-Up | Yvonne Coppard | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | David White | Prosthetic Supervisor |
Crew | Steve Alder | Carpenter |
Crew | Brian Atkinson | Driver |
Crew | Rodney Bowers | Post Production Assistant |
Crew | Elena Azuola | Production Controller |
Crew | Anne-Marie Challen | Stand In |
Crew | Sarah Franzl | Stunts |
Crew | Keith Barton | Systems Administrators & Support |
Crew | Lee Millham | Utility Stunts |
Crew | Ben Koeller | Video Assist Operator |
Lighting | Jerry Connelly | Electrician |
Lighting | Mike McGillivray | Gaffer |
Lighting | Simon Lucas | Rigging Gaffer |
Sound | Clive Copland | Boom Operator |
Visual Effects | Uli Meyer | Animation Supervisor |
Visual Effects | Colin Alway | Digital Compositors |
Visual Effects | Cheryl Bickerton | Visual Effects Coordinator |
Art | Robb Bihun | Storyboard Artist |
Production | Scott Sidey | Unit Manager |
Crew | Colin Clarke | Carpenter |
Art | Pauline Hume | Title Designer |
Costume & Make-Up | Jane Royle | Assistant Makeup Artist |
Crew | Stephen Bettles | Special Effects Technician |
Costume & Make-Up | Lee Clayton | Tailor |
Camera | Alex Howe | Focus Puller |
Production | Louis Elman | ADR Voice Casting |
Sound | Peter Holt | Foley Editor |
Camera | Gary Hutchings | Grip |
Sound | Steve Mair | Musician |
Crew | David Holmes | Stunts |
Directing | Simon Downes | Third Assistant Director |
Crew | Paul Grace | Technical Supervisor |
Directing | Robert Grayson | Third Assistant Director |
Art | Ian Green | Supervising Carpenter |
Costume & Make-Up | Julie Wright | Prosthetic Makeup Artist |
Crew | Deanna Gould | Digital Effects Producer |
Production | Clare Macdonald | Assistant Production Coordinator |
Visual Effects | Andrew Daffy | CG Animator |
Camera | Melissa Byers | Camera Trainee |
Editing | Mike Sowa | Digital Color Timer |
Art | Marlon Cole | Dressing Prop |
Editing | Stefna Borges | First Assistant Editor |
Production | Tracey Gibbons | Post Production Coordinator |
Art | Graham Weames | Key Carpenter |
Art | Darren Howat | Graphic Designer |
Art | Stefan Adams | Property Buyer |
Visual Effects | Gabriel Wells | Visual Effects Production Manager |
Costume & Make-Up | Nick Heather | Wardrobe Assistant |
Editing | Adrian Kays | Assistant Editor |
Editing | Matthew Glen | Associate Editor |
Editing | Julian Crowe | Digital Colorist |
Production | Chrissie Richardson | Assistant Accountant |
Visual Effects | Simon Leech | Effects Supervisor |
Crew | Toby Earle | Floor Runner |
Crew | Brian Mcgivern | Generator Operator |
Production | Richard Grills | Production Runner |
Visual Effects | Mark Goldberg | Rotoscoping Artist |
Sound | Bob Bowen | Music Coordinator |