ჰიტმენი: აგენტი 47 (2015)
მძაფრსიუჟეტიანიკრიმინალურიტრილერი
დირექტორი:
Aleksander Bach
მწერლები:
Skip Woods, Michael Finch.
Rupert Friend Agent 47 |
|
Zachary Quinto John Smith |
|
Hannah Ware Katia |
|
Emilio Rivera Fabian |
|
Rolf Kanies Dr. Delriego |
|
Thomas Kretschmann Le Clerq |
|
Dan Bakkedahl Sanders |
|
Ciarán Hinds Litvenko |
|
Mona Pirzad Katia's Mother |
|
William E. Morris Surveillance Tech |
|
Michaela Caspar Hall of Records Clerk |
|
Jerry Hoffmann Franco |
|
AngelaBaby Diana |
|
Jürgen Prochnow Tobias |
|
Charlene Beck Tenement Woman |
|
Michael Bornhütter Berlin Police Officer #1 |
|
Melissa Broughton Gardens by the Bay Woman with Baby |
|
Nils Brunkhorst Syndicate Doctor |
|
Alvin Chan Gardens by the Bay Man #1 |
|
Manuel Depta Russian Soldier |
|
Andrew DiBartolomeo Gardens by the Bay Man #2 |
|
Georg Ebinal Salzburg Syndicate Operator Driver |
|
Jörg Ellmer Ruassian Soldier |
|
Waye Leon Goh Gardens by the Bay Man #3 |
|
Matthias Günther Marine Task Force |
|
Jesse Hergt Young Agent 47 |
|
Florian Hotz Lead Syndicate Operator |
|
Sebastian Hülk Garad |
|
Michael Knese Embassy Marine #2 |
|
Felix Koch Salzburg Syndicate Operator Driver #1 |
|
Alrik Kreemke Salzburg Syndicate Operator #1 |
|
Daniel Michael Nelson Robert - Kid in Elevator |
|
Peter Paes Salzburg Syndicate Operator Driver #2 |
|
Helena Pieske Young Katia |
|
Markus Ranglack Russian Agent / Driver |
|
Kira Smidt Baby Katia |
|
Daniel Stockhorst John Smith's G-Wagon Driver |
|
Johannes Suhm Young Litvenko |
|
Eskindir Tesfay Marine #2 |
|
Asuka Tovazzi Berlin Police Officer #2 |
|
Janice Koh Yu-Mei Robert's Mum |
|
Michael Corcoran Robert's Dad |
|
Melanie Benna Businesswoman (uncredited) |
|
David Brückner Syndicate International Hacker (uncredited) |
|
Dennis Heath Bystander in Action Scene (uncredited) |
|
Jessica Lois Woman in Subway Station (uncredited) |
|
Chris Theisinger S.I. Tactical Ops (uncredited) |
|
Joe Tödtling Marine (uncredited) |
|
Tomas Jester Tenement Man |
|
Gillian Tan Woman in Airport (uncredited) |
Production | Denise Chamian | Casting |
Costume & Make-Up | Bina Daigeler | Costume Design |
Crew | Volkhart Buff | Stunt Coordinator |
Sound | Marco Beltrami | Original Music Composer |
Editing | Nicolas De Toth | Editor |
Production | Charles Gordon | Producer |
Art | Sebastian T. Krawinkel | Production Design |
Directing | Chad Stahelski | Action Director |
Directing | David Leitch | Action Director |
Art | Stephan O. Gessler | Supervising Art Director |
Lighting | Dietmar Haupt | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Dietke Brandt | Set Costumer |
Sound | Glenn Freemantle | Sound Designer |
Sound | Glenn Freemantle | Supervising Sound Editor |
Sound | Ben Barker | Sound Designer |
Costume & Make-Up | Sharon Martin | Hair Designer |
Art | Yeşim Zolan | Set Decoration |
Writing | Skip Woods | Screenplay |
Production | Skip Woods | Producer |
Writing | Skip Woods | Story |
Production | Adrian Askarieh | Producer |
Production | Daniel Alter | Executive Producer |
Production | Marco Mehlitz | Executive Producer |
Production | Arno Neubauer | Line Producer |
Camera | Tilman Büttner | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Irina Tübbecke-Bechem | Makeup Artist |
Crew | Jonathan Eusebio | Stunt Coordinator |
Production | Alex Young | Producer |
Writing | Michael Finch | Screenplay |
Sound | Andrew Caller | Sound Re-Recording Mixer |
Costume & Make-Up | Valeska Schitthelm | Hairstylist |
Art | Sabine Engelberg | Art Direction |
Camera | Adrian Cranage | Camera Operator |
Production | Mike Wiluan | Co-Producer |
Crew | Tanner Foust | Stunt Driver |
Costume & Make-Up | Jenna Smith | Hairstylist |
Art | Robert Blasi | Art Department Coordinator |
Camera | Florian Emmerich | Camera Operator |
Sound | Ted Caplan | Music Editor |
Camera | Sebastian Meuschel | Camera Operator |
Camera | Reiner Bajo | Still Photographer |
Crew | Chris O'Hara | Stunt Coordinator |
Sound | Brendan Nicholson | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Duane Manwiller | Second Unit Cinematographer |
Directing | Zoe Simijonovic | Script Supervisor |
Directing | Aleksander Bach | Director |
Crew | Jon Valera | Fight Choreographer |
Crew | Ralf Häger | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Dollei Seah | Makeup Artist |
Camera | Óttar Guðnason | Director of Photography |
Production | Liz Ludwitzke | Casting Associate |
Crew | Tamar Aviv | Makeup Effects |
Costume & Make-Up | Christine Herzog | Wigmaker |
Production | Fran Borgia | Line Producer |
Crew | Tim Maxwell | Sound Recordist |
Art | Bryce Tibbey | Art Direction |
Crew | Adolf Wojtinek | Special Effects Coordinator |
Crew | Mario Uy | Armorer |
Crew | Lutz Zeidler | Armorer |
Costume & Make-Up | Daniela Backes | Assistant Costume Designer |
Visual Effects | Claudius Rauch | Special Effects Supervisor |
Camera | Norwin Hatschbach | Helicopter Camera |
Camera | Stefan Mohn | Still Photographer |
Lighting | Björn Susen | Gaffer |
Crew | Phong Giang | Stunts |
Crew | Thomas Hacikoglu | Stunts |
Production | Michael Hendrickson | Executive Producer |
Production | Freddie Yeo | Co-Producer |
Production | Little Suzy Yeo | Line Producer |
Camera | Stefan Müller | Helicopter Camera |
Production | Matthew Wells | Post Production Coordinator |