ერთნახევარი ჟაშუში (2016)
მძაფრსიუჟეტიანიკომედიაკრიმინალურიდეტექტივი
დირექტორი:
Rawson Marshall Thurber
მწერლები:
Rawson Marshall Thurber, Ike Barinholtz, David Stassen.
Dwayne Johnson Bob Stone |
|
Kevin Hart Calvin Joyner |
|
Amy Ryan Pamela Harris |
|
Danielle Nicolet Maggie |
|
Jason Bateman Trevor |
|
Aaron Paul Phil |
|
Ryan Hansen Steve |
|
Tim Griffin Agent Stan Mitchell |
|
Timothy John Smith Agent Nick Cooper |
|
Sione Kelepi Young Robbie |
|
Dylan Boyack Trevor - 17 Years Old |
|
Thomas Kretschmann The Buyer |
|
Megan Park Waitress |
|
Slaine Thugged Out |
|
Annie Kerins Lady MC |
|
Nate Richman Big Bro |
|
Robert Woo Ethan |
|
Kumail Nanjiani Jared the Airport Security Guard |
|
Phil Reeves Principal Kent |
|
David Stassen Randy's Husband |
|
Rickey Brown Flunkie |
|
Kyle Washburn Flunkie #2 |
|
Michael Patrick Kane Driver |
|
Sarah K. Thurber Beautiful Restaurant Woman |
|
Lawrence Koplin Dashing Restaurant Man |
|
Rawson Marshall Thurber Handsome Pants-Catcher |
|
Melissa McCarthy Darla (uncredited) |
|
Brett Azar Agent Wally (uncredited) |
|
Anthony Molinari Agent Lio (uncredited) |
|
Arthur Hiou Bar Patron (uncredited) |
|
Joseph Oliveira School Teacher (uncredited) |
|
Allan Poppleton Larry (uncredited) |
|
Guy Nardulli Larry (voice) (uncredited) |
|
Mikaela Happas High School Student (uncredited) |
|
Christopher Weigel Precision Driver (uncredited) |
|
Timothy Carr Reunion Guest (uncredited) |
|
Susan Garfield Office Worker (uncredited) |
|
Keston John Young Bob (voice) (uncredited) |
|
Colleen Kelly Hawthorne Accounting Manager (uncredited) |
Production | Lisa Beach | Casting |
Production | Sarah Katzman | Casting |
Crew | Sala Baker | Stunts |
Sound | Theodore Shapiro | Original Music Composer |
Art | Leslie E. Rollins | Set Decoration |
Production | Michael Fottrell | Producer |
Costume & Make-Up | Carol Ramsey | Costume Design |
Production | Scott Stuber | Producer |
Production | Toby Emmerich | Executive Producer |
Production | Ed Helms | Executive Producer |
Writing | Peter Steinfeld | Writer |
Art | Stephen J. Lineweaver | Production Design |
Camera | Barry Peterson | Director of Photography |
Production | Richard Brener | Executive Producer |
Writing | Rawson Marshall Thurber | Screenplay |
Directing | Rawson Marshall Thurber | Director |
Production | Paul Young | Producer |
Production | Peter Principato | Producer |
Production | Beau Bauman | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Gary Archer | Prosthetics |
Visual Effects | Kelvin McIlwain | Visual Effects Supervisor |
Crew | Tanoai Reed | Stunts |
Editing | Michael L. Sale | Editor |
Sound | Cindy Marty | Sound Effects Editor |
Crew | Peter Epstein | Stunts |
Writing | Ike Barinholtz | Screenplay |
Writing | Ike Barinholtz | Story |
Sound | Ludwig Göransson | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Rob Fitz | Makeup Artist |
Crew | Aaron Vexler | Stunts |
Costume & Make-Up | James MacKinnon | Makeup Department Head |
Camera | Jason Ellson | Camera Operator |
Camera | Jason Ellson | Steadicam Operator |
Camera | Jason Ellson | Second Unit Director of Photography |
Directing | Kelly Cronin | Script Supervisor |
Sound | Gregg Barbanell | Foley |
Sound | Susan Kurtz | Dialogue Editor |
Production | Michael Disco | Executive Producer |
Camera | Claire Folger | Still Photographer |
Art | David Gulick | Property Master |
Sound | Lisa J. Levine | ADR Editor |
Camera | Daniel C. Gold | Camera Operator |
Sound | Marc Glassman | Sound Effects Editor |
Sound | Alison Fisher | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Elizabeth Cecchini | Key Hair Stylist |
Art | Theodore Suchecki | Construction Coordinator |
Art | Cameron Matheson | Leadman |
Sound | Cameron Steenhagen | Dialogue Editor |
Production | Steven Mnuchin | Executive Producer |
Writing | David Stassen | Screenplay |
Writing | David Stassen | Story |
Art | Bryan Felty | Art Direction |
Costume & Make-Up | Jennifer Traub | Makeup Artist |
Production | Hiram Garcia | Co-Producer |
Production | Samuel J. Brown | Executive Producer |
Sound | Gabe Hilfer | Music Supervisor |
Art | Cammeron Truesdale | Painter |
Editing | Brian Scott Olds | Editor |
Costume & Make-Up | Juliet Loveland | Makeup Artist |
Art | Rachel Block | Art Direction |
Sound | Tammy Fearing | Supervising Sound Editor |
Sound | Tammy Fearing | ADR Supervisor |
Production | Adam McCarthy | Co-Producer |
Crew | Chris Cenatiempo | Stunts |
Sound | Anne Couk | First Assistant Sound Editor |
Crew | Caroline Vexler | Stunts |
Art | Chris Sullivan | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Rebecca Woodfork | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Frank Barbosa | Hair Department Head |
Crew | Bobby Anderson | Picture Car Coordinator |
Costume & Make-Up | Stephen Bruno | Hairstylist |
Costume & Make-Up | John Clausell | Hairstylist |
Production | Allison Furgal | Production Supervisor |
Crew | Graves Bates | Carpenter |
Crew | Nick Bellofatto | Carpenter |
Crew | Michael Dias | Carpenter |
Art | Brian Fry | Greensman |
Art | Jared Patrick Gerbig | Art Department Coordinator |
Crew | Jason Joubert | Prop Maker |
Crew | Michael Krause | Prop Maker |
Art | Theo Orfanos | Greensman |
Crew | Eugene Pope | Carpenter |
Art | Anthony Raymond | Set Designer |
Art | Patrick Scalise | Set Designer |
Art | Natalie Taylor Smith | Art Department Coordinator |
Crew | Leigha Hancock | Stunts |
Crew | Jodi Michelle Pynn | Stunts |