მგზავრობა (2014)
დედა იძულებულია მთელი ქვეყნის მასშტაბით კალიფორნიაში მოგზაურობდეს, რათა შვილთან ერთად იყოს, რომელმაც გადაწყვიტა სკოლის მიტოვება და სერფერი გახდეს.
დირექტორი:
Helen Hunt
მწერალი:
Helen Hunt
Helen Hunt Jackie |
|
Brenton Thwaites Angelo |
|
Luke Wilson Ian |
|
David Zayas Ramon |
|
Elizabeth Jayne Stillwell Blanche |
|
Robert Knepper Peter |
|
Leonor Varela Danielle |
|
Callum Keith Rennie Tim |
|
Julie Dretzin Joanna |
|
Jay Russell Maitre 'D |
|
Jordan Lane Price Marywald |
|
Willie C. Carpenter Doorman |
|
Richard Kind Boss |
|
Makena Lei Carnahan Young Girl on Plane |
|
Jay Huguley Co-Worker |
|
Amberly Rose Echeverry Makena Lei |
|
Evan Williams Brad |
|
Keith Ewell Flight Attendant |
|
Matthew Downs Bike Cop |
|
John Mel Surf Rat Kid |
|
Tyler Parks Newsom |
|
Danielle Lauder Karen |
|
Chance Eldridge Lex |
|
Jessica Jade Andres Gorgeous Girl |
|
Blake Cooper Griffin Waiter |
|
Mike White Roger |
|
Lizze Gordon Ashley (uncredited) |
|
Renee Faia Reporter (uncredited) |
|
Leah Shaw Waitress (uncredited) |
|
Matt Conrad Surf Instructor (uncredited) |
|
Jacob McCafferty Surfer (uncredited) |
|
Peter Murphy Beach Guy (uncredited) |
|
Sandra Rosko Beach Girl (uncredited) |
Crew | James L. Brooks | Thanks |
Crew | Brian L. Keaulana | Thanks |
Crew | Ronnie Yeskel | Thanks |
Costume & Make-Up | Karyn Wagner | Costume Designer |
Art | Tracey Gallacher | Production Design |
Writing | Helen Hunt | Screenplay |
Directing | Helen Hunt | Director |
Production | Helen Hunt | Producer |
Crew | Michael T. Brady | Stunt Coordinator |
Crew | Mel Brooks | Thanks |
Crew | Helen Slater | Thanks |
Crew | Bill Gerber | Thanks |
Production | Jennifer M. Byrne | Production Accountant |
Crew | Laura Kachergus | Thanks |
Production | Joanna Colbert | Casting |
Production | Karen Lauder | Producer |
Editing | William Yeh | Editor |
Camera | Jas Shelton | Director of Photography |
Crew | Kim Gillingham | Thanks |
Production | John Philbin | Associate Producer |
Sound | Coleman Metts | Sound Mixer |
Crew | Tom Ford | Thanks |
Sound | Chris Douridas | Music Supervisor |
Sound | Julian Wass | Original Music Composer |
Production | Matthew Carnahan | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Ronnie Specter | Makeup Department Head |
Crew | Steve Blauner | Thanks |
Camera | Tom Clancey | "B" Camera Operator |
Production | Samantha Housman | Executive Producer |
Production | Robert Beaumont | Executive Producer |
Crew | Jon Tierney | Thanks |
Crew | Jonathan Tisch | Thanks |
Production | Yesi Ramirez | Casting |
Camera | Melissa Moseley | Still Photographer |
Camera | Erik F. Hill | Best Boy Grip |
Production | Kevin Iwashina | Executive Producer |
Crew | Michael Kors | Thanks |
Crew | Robin Ruzan | Thanks |
Crew | Colin McPhillips | Stunt Double |
Production | Louise Runge | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Joy Zapata | Hair Department Head |
Camera | Sergio De Luca | Steadicam Operator |
Directing | John Lind | First Assistant Director |
Production | Lizzie Friedman | Producer |
Art | Jenna L. Kieselbach | Art Department Coordinator |
Lighting | Tom Wood | Electrician |
Costume & Make-Up | Elizabeth Lancaster | Key Costumer |
Directing | Suzanne C. Swindle | Script Supervisor |
Crew | Stephanie Denton | Thanks |
Art | Elizabeth Keenan | Set Decoration |
Production | Moon Blauner | Producer |
Production | Greg Little | Producer |
Production | Eric Alini | Executive Producer |
Production | Bruce Bendell | Executive Producer |
Production | Michael Paesano | Executive Producer |
Production | Roxanne Fie Anderson | Executive Producer |
Production | Elizabeth Jayne Stillwell | Executive Producer |
Lighting | Shane Buttle | Electrician |
Camera | Patrick P. Smith | Aerial Director of Photography |
Camera | Keith Jones | First Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Christi Alvarado | Costumer |
Production | Geoffrey Quan | Unit Production Manager |
Production | Abby Lynn Kang Davis | Associate Producer |
Production | Christine Bonnem | Location Manager |
Directing | Robert E. Kay | Second Assistant Director |
Camera | Ian Congdon | First Assistant "B" Camera |
Camera | M. Shane Cates | Grip |
Crew | Makena Lei Carnahan | Thanks |
Crew | Emanuele Della Valle | Thanks |
Crew | Lizze Gordon | Thanks |
Production | Ashim Ahuja | Additional Production Assistant |
Lighting | Michael E. Gips | Electrician |
Camera | Craig Steven Riley | Key Grip |
Camera | Craig Riley Jr. | Dolly Grip |
Crew | Courtney Rayner | Stunt Double |
Crew | Sonny Miller | In Memory Of |
Camera | F. Ulysses Domalaon | First Assistant "B" Camera |
Lighting | Alan Frazier | Electrician |
Art | Michael Luce | Set Dresser |
Crew | Emmett Carnahan | Thanks |
Sound | John A. Evans | Boom Operator |
Art | Jeffrey Ault | Assistant Property Master |
Camera | James Rydings | First Assistant "B" Camera |
Crew | Kevin Hanna | Thanks |
Camera | Flavio Buenrostro | Grip |
Costume & Make-Up | Jenna Craig | On Set Dresser |
Lighting | Phil Badger | Gaffer |
Production | Claire Benjamin | Extras Casting |
Production | Connor Flanagan | Associate Producer |
Production | Connor Flanagan | Production Coordinator |
Crew | Guy J. Graves | Driver |
Crew | Sean Taylor | Stunt Double |
Camera | Yen P. Nguyen | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Todd SanSone | Second Assistant "A" Camera |
Sound | Ace Williams | Utility Sound |
Production | Jack Montague | Additional Production Assistant |
Crew | Owen Schwartzbard | Set Production Assistant |
Lighting | Scott Guthrie | Electrician |
Crew | Matthew Gowan | Set Production Assistant |
Lighting | George Ball | Electrician |
Crew | James Ivanovich | Transportation Coordinator |
Visual Effects | Matt Lathrom | Visual Effects |
Camera | Thomas A. Curran | Dolly Grip |
Lighting | Danny McCallum | Best Boy Electric |
Camera | Benjamin Longsworth | Digital Imaging Technician |
Art | Jon Moberg | Property Master |
Crew | Felipe Restrepo | Driver |
Camera | Brett Suding | Digital Imaging Technician |
Camera | Michael Joseph Reyes | Grip |
Directing | Sylwia K. Dudzinska | Second Second Assistant Director |
Crew | Dan Webb | Utility Stunts |
Crew | David Zayas Jr. | Stunt Double |
Camera | Sara Newman | Camera Intern |
Camera | Austin White | Aerial Camera |
Art | Sam Widaman | Leadman |
Art | Chance Quinn | Set Dresser |
Production | Mina Mohaddess | Art Department Production Assistant |
Costume & Make-Up | Megan Bird | Additional Hairstylist |
Lighting | Lamar D. Houston | Electrician |
Lighting | Eddie Tanaka | Electrician |
Camera | Gabriel Malikian | Grip |
Crew | Anthony DeSanto | Video Assist Operator |
Production | Michael Percival | Location Manager |
Crew | Criss Mavian | Transportation Captain |
Production | Toussaint Banks | Key Set Production Assistant |
Crew | Jay Galloway | Driver |
Crew | Karlo Galloway | Driver |
Crew | Danny Haggerty | Driver |
Crew | Jeff Robbins | Driver |
Crew | Matt Bobbitt | Set Production Assistant |
Crew | Matt Kirschner | Set Production Assistant |
Crew | Maureen McManus | Set Production Assistant |
Production | Mauli Delaney | Additional Production Assistant |
Production | Leo Liang | Additional Production Assistant |