Camera | Teo Delgado | Director of Photography |
Writing | Joaquín Oristrell | Screenplay |
Directing | Joaquín Oristrell | Director |
Art | Soledad Seseña | Art Direction |
Crew | Yolanda García Serrano | Thanks |
Sound | Alejandro Pelayo | Music |
Sound | Alejandro Pelayo | Musician |
Writing | Cristina Rota | Writer |
Directing | Cristina Rota | Action Director |
Production | José Sámano | Producer |
Camera | Quim Vives | Still Photographer |
Sound | Álex F. Capilla | Foley Artist |
Sound | Fabio Huete | Boom Operator |
Sound | Jaime Fernández-Cid Buscató | Boom Operator |
Crew | Joaquín Mazón | Thanks |
Sound | Carlos Bonmatí | Sound |
Directing | Nuria Herrera | Third Assistant Director |
Directing | Verónica Herranz | Third Assistant Director |
Production | Pedro Hernández Santos | Producer |
Production | Pedro Hernández Santos | Executive Producer |
Sound | Eduardo Castro | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Ana Belén Martín | Sound Post Production Coordinator |
Crew | Cayetano Martín | Post Production Supervisor |
Editing | Cayetano Martín | Colorist |
Costume & Make-Up | Laura Cuesta | Costume Designer |
Directing | Begoña Martín | Third Assistant Director |
Production | Alvaro Portanet Hernández | Associate Producer |
Production | Juanmi Hernández | Production Assistant |
Lighting | Jesús Villafáñez | Gaffer |
Camera | Iñigo Olea | First Assistant Camera |
Production | Marta Sánchez | Production Manager |
Directing | Andrea Izquierdo López | Third Assistant Director |
Directing | F. Javier Soto | Assistant Director |
Costume & Make-Up | Genoveva Gámez | Makeup Artist |
Production | Helion Ramalho | Production Coordinator |
Production | Pol Guamis | Production Assistant |
Production | Samuel Rodríguez Sanz | Production Assistant |
Directing | Angie Paul Risque | Third Assistant Director |
Costume & Make-Up | Maria Soledad Molina Gordillo | Makeup Artist |
Directing | Cecilio Caparrini | Third Assistant Director |
Costume & Make-Up | Selmo del Campo | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Alicia la Rosa | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Paloma Buendía | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Manuela Romero | Makeup & Hair |
Directing | Ana Gancedo | Third Assistant Director |
Directing | Vero Herranz | Third Assistant Director |
Directing | Isaura López-Dóriga | Third Assistant Director |
Directing | Mila Muñoz | Third Assistant Director |
Directing | Diego Sanz | Third Assistant Director |
Directing | Charlie Navarrete | Second Assistant Director |
Art | Cecilia Amorim | Assistant Art Director |
Art | Jordi Rins | Graphic Designer |
Camera | Nacho Luna | Other |
Costume & Make-Up | Marta Martín Vicente | Assistant Costume Designer |
Production | Juan Miguel Hernández | Location Manager |
Sound | Vicent Huma | Musician |
Sound | Ricardo Moreno | Musician |
Sound | J.M. Rosillo | Sound Mixer |
Sound | J.M. Rosillo | Sound Recordist |
Sound | J.M. Rosillo | Sound Engineer |
Crew | Luis Lama | Thanks |
Crew | Vicky Mullor | Thanks |