მაღალი საზოგადოება (2016)
1930 - იანი წლები. ახალგაზრდა მამაკაცი სახელად ბობი ნიუ-იორკიდან ჩადის ჰოლივუდში იმ იმედით რომ იშოვის სამუშაოს კინოინდუსტრიაში. ის დასახმარებლად მიმართავს ბიძას ფილს - სახელგანთქმულ პროდიუსერს. ბობს რამოდენიმე დღე მოუწევს ლოდინი ფილის მოსაცდელში, ბოლოსდაბოლოს ფილი მიიღებს მას და სამსახურსაც უშოვნის, ამასთანავე ფილი დაავალებს თავის ლამაზ მდივანს ვონნის მიაქციოს ყურადღება ბობის, გააცნოს სიტუაცია და ნელ-ნელა შეიყვანოს იქაურ საზოგადოებაში. ბობის შეუყვარდება ვონნი. ვონნიც არ არის ბობის მიმართ გულგრილი, მაგრამ იმ ინფორმაციასაც გააცნობს, რომ მას ყავს საყვარელი, რომელიც ამჯერად სადღაც არის წასული...
დირექტორი: Woody Allen
Camera | Vittorio Storaro | Director of Photography |
Art | Nancy Haigh | Set Decoration |
Production | Juliet Taylor | Casting |
Directing | Woody Allen | Director |
Writing | Woody Allen | Writer |
Editing | Alisa Lepselter | Editor |
Production | Letty Aronson | Producer |
Production | Stephen Tenenbaum | Producer |
Crew | Manny Siverio | Stunt Coordinator |
Production | Helen Robin | Unit Production Manager |
Production | Helen Robin | Co-Producer |
Production | Patricia Kerrigan DiCerto | Casting |
Costume & Make-Up | Suzy Benzinger | Costume Design |
Sound | Robert Hein | Supervising Sound Editor |
Sound | Robert Hein | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Santo Loquasto | Production Design |
Production | Bruce Winant | ADR Voice Casting |
Art | Michael E. Goldman | Art Direction |
Sound | Lee Dichter | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Matthew Haasch | Foley Editor |
Sound | Jay Peck | Foley Artist |
Art | Ron Petagna | Construction Coordinator |
Lighting | Bernard X. Brongniart | Key Rigging Grip |
Art | Perry Grebin | Graphic Designer |
Art | Regina Graves | Set Decoration |
Art | Doug Huszti | Art Direction |
Production | Edward Walson | Producer |
Production | Adam B. Stern | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Susan J. Wright | Costume Supervisor |
Art | Joel Weaver | Assistant Property Master |
Art | Tommy Allen | Property Master |
Visual Effects | Glenn Allen | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Richard Friedlander | Visual Effects Producer |
Sound | Glenfield Payne | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Christine Fennell | Hair Department Head |
Art | Gerald DeTitta | Leadman |
Lighting | Jay Fortune | Gaffer |
Directing | Sharon Watt | Script Supervisor |
Sound | David Wahnon | Sound Effects Editor |
Art | Katya Blumenberg | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Teresa Beach | Costume Coordinator |
Camera | Will Arnot | Camera Operator |
Camera | Will Arnot | Steadicam Operator |
Crew | Brian Morvant | Stunts |
Visual Effects | Eran Dinur | Visual Effects Supervisor |
Production | Dann Fink | ADR Voice Casting |
Sound | Tricia Schultz | ADR Coordinator |
Costume & Make-Up | Stacey Panepinto | Makeup Department Head |
Lighting | Thomas Dolan | Rigging Gaffer |
Lighting | Brian McClean | Best Boy Electric |
Sound | Sylvia Menno | Dialogue Editor |
Art | Frank Didio | Head Carpenter |
Production | Meghan Rafferty | Casting Associate |
Production | Scott Kordish | Production Supervisor |
Sound | David J. Schwartz | Production Sound Mixer |
Costume & Make-Up | Susan Antonelli | Key Costumer |
Crew | Scott Burik | Stunts |
Art | Glenn Lloyd | Art Department Coordinator |
Sound | Allison Jackson | Utility Sound |
Sound | Avi Laniado | Sound Engineer |
Art | Aidan Sleeper | Location Scout |
Sound | Allison Howe | Boom Operator |
Directing | Brad Robinson | Second Assistant Director |
Crew | Josiah Nolan | Stunts |
Camera | Sabrina Lantos | Still Photographer |
Crew | Matthew R. Staley | Stunts |
Art | Shannon Finnerty | Assistant Set Decoration |
Production | Ron Chez | Executive Producer |
Camera | Warren A. Weberg | Best Boy Grip |
Art | John Spady | Location Scout |
Crew | Joseph Garzero | Charge Scenic Artist |
Production | Tara Andrus | Assistant Accountant |
Camera | Beka Venezia | Second Assistant Camera |
Camera | Ethan Borsuk | First Assistant Camera |
Camera | William M. Weberg | Key Grip |
Sound | Shawn Allen | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Luana Busetti | Key Costumer |
Production | Daniel Pollack | Assistant Location Manager |
Sound | Bobby Johanson | ADR Mixer |
Sound | Michael Rivera | ADR Recordist |
Crew | Damian Achilles | Stunts |
Production | Steve Guilbaud | Production Accountant |
Production | David Farr | Payroll Accountant |
Production | Sally Potters | Assistant Production Coordinator |
Production | Amy R. Trachtman | Production Coordinator |
Directing | Danielle Rigby | First Assistant Director |
Production | Christie Mullen | Location Manager |
Editing | Sharon Perlman | First Assistant Editor |
Art | Peter Dorsey | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Marco Piemontese | Assistant Costume Designer |
Visual Effects | Yunsik Noh | Compositing Lead |
Costume & Make-Up | Nicole Wodowski | Key Makeup Artist |
Production | Elizabeth Klenk | Assistant Location Manager |
Art | Nicholas J. Mongelli, Jr. | Key Construction Grip |
Editing | Kate Rose Itzkowitz | Assistant Editor |
Camera | Tony Campenni | Dolly Grip |
Visual Effects | Mani Trump | Compositing Supervisor |
Directing | Nick Notte | Second Second Assistant Director |
Visual Effects | Mina Choe | Digital Compositor |
Crew | James Leavey | Transportation Captain |
Crew | Andrew Cavagnet | Video Assist Operator |
Production | Tom Sexton | Assistant Location Manager |
Camera | Simone D'Arcangelo | Digital Imaging Technician |
Production | Araceli Leal | Assistant Accountant |
Camera | Maxwell Sloan | Camera Loader |
Costume & Make-Up | Mahendra Parmar | Tailor |
Production | Joseph Cato | Art Department Production Assistant |
Editing | Anthony Raffaele | Colorist |
Production | Marc I. Stern | Executive Producer |
Production | Eric Wrolstad | Assistant Location Manager |
Production | Christopher Britton | Location Coordinator |
Art | Shavit Rein | Location Scout |
Art | Georg Schmithüsen | Location Scout |
Costume & Make-Up | Jennifer Fadel | Tailor |
Costume & Make-Up | Miwa Ishii | Tailor |
Costume & Make-Up | Lorena Torres | Tailor |
Costume & Make-Up | Therese Ducey | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Ed Wilson | Key Hair Stylist |
Crew | Kristy Davenport | Set Medic |
Crew | Harry J. Leavey | Transportation Co-Captain |
Visual Effects | Gozde Basak Geckinli | Digital Compositor |
Visual Effects | Christina Shin | Digital Compositor |
Visual Effects | June Han | Digital Compositor |
Visual Effects | Alex Lee | Digital Compositor |
Sound | Matt Hirt | Music |