ვარსკვლავგოგონა (2020)
დირექტორი:
Julia Hart
მწერლები:
Kristin Hahn, Jordan Horowitz, Julia Hart.
Grace VanderWaal Susan "Stargirl" Caraway |
|
Graham Verchere Leo Borlock |
|
Karan Brar Kevin Singh |
|
Maximiliano Hernández Mr. Robineau |
|
Darby Stanchfield Gloria Borlock |
|
Giancarlo Esposito Archie Brubaker |
|
Collin Blackford Benny Burrito |
|
Annacheska Brown Tess Reed |
|
Shelby Simmons Hillari Kimble |
|
Allison Wentworth Dori Dilson |
|
Juliocesar Chavez Alan Ferko |
|
Artemis Mallory Franklin |
|
Julia Flores Summer |
|
Gabriella Surodjawan Kim |
|
John Apolinar Wayne Parnell |
|
Alex James Zack James |
|
Enzo De Angelis Leo Age 8 |
|
Cayman Guay Cool Girl |
|
Sara Arrington Ana Caraway |
|
Lucinda Marker Principal Sutters |
|
Hannah Kauffmann Band Leader |
|
Gavin White Big Kid #1 |
|
Sean Dennis Big Kid #2 |
|
David Trujillo Big Kid #3 |
|
Troy Brookins Ron Kovac |
|
Ryan Begay Mud Frog Fan |
|
Damian O'Hare Leo's Dad |
|
Audra Charity Emcee |
|
Atharva Verma Kevin Age 8 |
|
Jimmy E. Jones Teacher |
|
Orion Carrington Young Male Teacher |
|
Tom Sons EMT |
|
Eric Archuleta Athletic Trainer |
|
Rebecca Ann Arscott Keyboard Player: Winter Dance Band |
|
Herve Gaspard Lead Singer / Guitar: Winter Dance Band |
|
Paul Palmer III Drummer: Winter Dance Band |
|
Artha Meadors Bass: Winter Dance Band |
|
Armando Arellano Mudfrogs Marching Band |
|
Victor Armijo Mudfrogs Marching Band |
|
Andrew Blair Mudfrogs Marching Band |
|
Vincent Conte Mudfrogs Marching Band |
|
Giselle Gruz Mudfrogs Marching Band |
|
Oscar Gamboa Mudfrogs Marching Band |
|
Edgar Hernandez Mudfrogs Marching Band |
|
Gabe Hicks Mudfrogs Marching Band |
|
Chris Kingswadd Mudfrogs Marching Band |
|
Shannon Latham Mudfrogs Marching Band |
|
Julio Quiroz Lopez Mudfrogs Marching Band |
|
Spenser Lotz Mudfrogs Marching Band |
|
Gus Pedrotty Mudfrogs Marching Band |
|
Isiah Rojas Mudfrogs Marching Band |
|
Alla Shapiro Mudfrogs Marching Band |
|
Jeanette Silva Mudfrogs Marching Band |
|
Kayla Strickler Mudfrogs Marching Band |
|
David Hight Speech Competition Attendee / Ball Game Attendee (uncredited) |
|
Jesse Mattson Football Player (uncredited) |
|
J. Nathan Simmons Fan (uncredited) |
|
Michael E. Stogner Fan (uncredited) |
|
Ian Willoughby Football Player (uncredited) |
|
Shylo Molina Talent Show Magician (uncredited) |
|
Alexander Alayon Jr. High Schooler (uncredited) |
Sound | Doug Jackson | Supervising Sound Editor |
Production | Catherine Hardwicke | Executive Producer |
Sound | Goro Koyama | Foley Artist |
Sound | Andy Malcolm | Foley Artist |
Production | Randi Hiller | Casting |
Art | Gae S. Buckley | Production Design |
Art | Marisa Frantz | Set Designer |
Editing | Tracey Wadmore-Smith | Editor |
Sound | Galen Goodpaster | ADR Editor |
Sound | Mildred Iatrou | Supervising Sound Editor |
Art | Patrick Cassidy | Set Decoration |
Production | Jeffrey Harlacker | Associate Producer |
Production | James Powers | Executive Producer |
Production | James Powers | Unit Production Manager |
Camera | Dale Robinette | Still Photographer |
Sound | Andy Hay | Sound Re-Recording Mixer |
Crew | Jermaine Washington | Stunt Coordinator |
Sound | Julian Slater | Sound Re-Recording Mixer |
Writing | Kristin Hahn | Screenplay |
Production | Kristin Hahn | Producer |
Sound | Rob Simonsen | Original Music Composer |
Production | Chance Romero | Production Coordinator |
Production | Dustin DellaVecchia | Travel Coordinator |
Production | Ellen Goldsmith-Vein | Producer |
Costume & Make-Up | Yvette Meely | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Lenka Padysakova | Assistant Costume Designer |
Writing | Jordan Horowitz | Screenplay |
Production | Jordan Horowitz | Executive Producer |
Production | Lee Stollman | Producer |
Crew | Ed Duran | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Natalie O'Brien | Costume Design |
Costume & Make-Up | Kate Czark | Set Costumer |
Crew | James William Ray | Transportation Captain |
Sound | Sandra Fox | Foley Artist |
Production | Eddie Gamarra | Executive Producer |
Directing | Laura Jean Bransky | Script Supervisor |
Art | Elizabeth Flaherty | Assistant Art Director |
Crew | Wolf Schneider | Unit Publicist |
Sound | Terry Wilson | Music Editor |
Camera | Matt Harshbarger | Steadicam Operator |
Camera | Matt Harshbarger | "A" Camera Operator |
Sound | Teri E. Dorman | Supervising Dialogue Editor |
Camera | Bryce Fortner | Director of Photography |
Writing | Julia Hart | Screenplay |
Directing | Julia Hart | Director |
Crew | Patrick A. Reynolds Jr. | Transportation Coordinator |
Crew | Jon Shroyer | Special Effects Technician |
Production | Sande Alessi | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Shaun Garcia | Costume Supervisor |
Camera | Tim Gregoire | Digital Imaging Technician |
Art | Alicia Castro Chicol | Art Department Coordinator |
Visual Effects | David Greene | Special Effects Supervisor |
Sound | Melissa Lytle | Assistant Sound Editor |
Costume & Make-Up | Katie L. Murphy | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Janessa Bouldin | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Ashlynne Padilla | Makeup Department Head |
Art | Joshua R. Aragon | Assistant Property Master |
Editing | Jill Bogdanowicz | Colorist |
Production | Jerry Spinelli | Executive Producer |
Writing | Jerry Spinelli | Novel |
Camera | Gabriel Pfeiffer | First Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Chase Heard | Hair Department Head |
Lighting | Neil Solberg | Chief Lighting Technician |
Crew | Mandy Moore | Choreographer |
Camera | John Hamilton | Second Assistant "A" Camera |
Crew | Mark Robert Ellis | Stunt Coordinator |
Art | Ian Scroggins | Art Direction |
Camera | Eli Schneider | Dolly Grip |
Production | Cristal Jones | Assistant Location Manager |
Production | Deborah Wakshull | Location Manager |
Art | Forrest A. Haag | Property Master |
Sound | Darryl L. Frank | Sound Mixer |
Sound | David Sickles | Boom Operator |
Editing | Shayar Bhansali | Editor |
Camera | Ian Hanna | Dolly Grip |
Camera | Liza Bambenek | First Assistant "B" Camera |
Sound | Jesse Johnstone | Sound Recordist |
Sound | Jenna Dalla Riva | Foley Recordist |
Camera | Taylor Hilburn | Camera Loader |
Camera | Artu Arin | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Dwight Dollins | Key Grip |
Production | Jean E. Jacobson | Payroll Accountant |
Production | Kelly M. Stone | First Assistant Accountant |
Production | Rob Corlew | Production Supervisor |
Production | Whitney Guaderrama | Production Secretary |
Sound | Davi Aquino | Foley Recordist |
Costume & Make-Up | Mary Bowman | Set Costumer |
Production | Ben Roe | Assistant Location Manager |
Sound | Chelsea Body | Foley Recordist |
Visual Effects | Joey Bonander | Visual Effects Producer |
Art | Travis Lathrop | Standby Painter |
Production | Jon Levin | Executive Producer |
Production | Kerry Newberry | Production Accountant |
Crew | Dave Calaway | Transportation Captain |
Art | Adrian Segura | Leadman |
Production | Kiira Arai | Local Casting |
Costume & Make-Up | Diane Metzler | Set Costumer |
Directing | Kaaren F. Ochoa | First Assistant Director |
Sound | Samuel R. Green | Sound Engineer |
Directing | Amanda Luce | Second Assistant Director |
Production | Brittany N. Grooms | Casting |
Costume & Make-Up | Yael Rosas | Assistant Makeup Artist |
Crew | Ryan Staats | Stunt Coordinator |
Crew | Mycah Huitron | Stunt Double |
Crew | Roland Bruno | Stunt Double |
Crew | Maurice Woodard | Utility Stunts |
Crew | Jayson Serda | Utility Stunts |
Crew | Kenneth Maxwell | Stunts |
Crew | Hayleigh Patterson | Stunts |
Crew | Finnly Smathers | Stunts |
Crew | Matthew Joseph Smith | Stunts |
Crew | Jimmy Joseph Genovesi | Stunts |
Crew | Briana Bri Morrison | Stunts |
Crew | Daniel Huynh | Stunts |
Crew | Kimberly White | Stunts |
Crew | Gerardo Sandoval | Stunts |
Crew | Briana Collins | Stunts |
Costume & Make-Up | Lisa McWhorter | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Michael Klepacki | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Ryan Holler | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Erin Nielsen | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Tiffany Rink | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Jilli Oyenque | Seamstress |
Costume & Make-Up | Nichol Kim | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Ashley Moore | Key Makeup Artist |
Editing | Lauren Clark Carroll | First Assistant Editor |
Sound | Geoff Ethridge | Sound Engineer |
Lighting | Hannes Harmon | Best Boy Electric |
Camera | Anthony Bartra | Best Boy Grip |
Lighting | Robert Lofstrom | Rigging Gaffer |
Lighting | Erik Hernandez | Rigging Gaffer |
Crew | Fagan O'Reilly | Special Effects Coordinator |
Production | Bryan Benning | Assistant Production Coordinator |
Art | Arlen Johnson | Construction Coordinator |
Art | Tamra Scott | Graphic Designer |
Production | Claire LaRose | Producer's Assistant |
Art | Sarah Iha | Art Department Assistant |
Crew | Jared Meador | Transportation Captain |
Production | Gretchen Heath | Casting Assistant |
Visual Effects | Raven Midkiff | Visual Effects Coordinator |