ქვრივები

ქვრივები (2018)

კრიმინალურიტრილერი

დირექტორი: Steve McQueen
მწერლები: Steve McQueen, Gillian Flynn.

გამოსვლის თარიღი: 2018-11-06
სტატუსი: Released
ხანგრძლივობა: 129 წუთი / 2:9
ბიუჯეტი: $42,000,000
შემოსავალი: $73,866,088
მწარმოებლი კომპანიები : New Regency Pictures, See-Saw Films, Film4 Productions, Lammas Park, Regency Enterprises
მწარმოებლი ქვეყნები: United States of America, United Kingdom

IMDB

http://widowsmovie.com


როლებში

Viola Davis
Veronica
Michelle Rodriguez
Linda
Elizabeth Debicki
Alice
Liam Neeson
Harry Rawlings
Robert Duvall
Tom Mulligan
Colin Farrell
Jack Mulligan
Cynthia Erivo
Belle
Brian Tyree Henry
Jamal Manning
Daniel Kaluuya
Jatemme Manning
Garret Dillahunt
Bash
Carrie Coon
Amanda
Jacki Weaver
Agnieska
Molly Kunz
Siobhan
Lukas Haas
David
Jon Bernthal
Florek
Manuel Garcia-Rulfo
Carlos
Matt Walsh
Ken
Kevin J. O'Connor
Bobby Welsh
Michael Harney
Fuller
Clare Cooney
Alice's Friend
Ann Mitchell
Amanda's Mother
Deron J. Powell
Asthma
Adam Wesley Brown
Auction Car Guy
Wendy Mateo
Auction Teller
Matthew Fowler
Auctioneer on Microphone
Bailee Brewer
Bailee
Stephen Hill
Big Guy
Michael Weber
Board Chairman
Adepero Oduye
Breechelle
Chuck Inglish
Darius
Henson Keys
Father McKenzie
Doug James
Fellow Alderman
Laura Fisher
Female Philanthropist
Stef Tovar
Finance Guy
Bailey Rhyse Walters
Gracie
Katherine Kupferer
Gun Daughter
Kirsten Fitzgerald
Gun Mom
Deanna Reed-Foster
Hair Client #1
Paulette McDaniels
Hair Client #2
Will Zahrn
Irish Catholic Priest
John Henry Roberts
Irish Priest at Harry's Funeral
Paul Stein
Jeweler Attendant
Coburn Goss
Jimmy Nunn
James Vincent Meredith
John / Mulligan Man
Patrese McClain
LaQuisha
Jason Bradley
Lawyer
Keith Kupferer
Leadman
Socorro Santiago
Lita
Sir Michael Rocks
Malik
Josiah Sheffie
Marcus
Eric C. Lynch
Noel
Brian King
McArdle
Stephen Eugene Walker
McRoberts
Chris Nolte
Mulligan's Security Guard
Chris Froseth
Mulligan's Young Staffer
Kurt Ehrmann
Newspaper Editor
Francis Florczyk
Polish Priest
Amanda Rivera
Receptionist
Philip Rayburn Smith
Roger
Jon Michael Hill
Reverend Wheeler
Tonray Ho
Sarah (Tom's Nurse)
Cameron Knight
School Principal
Chaon Cross
Sauna Woman
Mark Lancaster
Security Guard Day Shift at Mulligan's
Lily Mojekwu
Suzette
Tai'isha Davis
Woman under Dryer
Alejandro Verdin
Xavy

ჯგუფი

Sound Hans Zimmer Music
Production Francine Maisler Casting
Editing Christopher Tellefsen Additional Editor
Production Kathy Driscoll Casting Associate
Costume & Make-Up Ken Diaz Makeup Artist
Sound James Harrison Supervising Sound Editor
Production Emile Sherman Producer
Production Iain Canning Producer
Camera Sean Bobbitt Director of Photography
Production Jennifer Rudnicke Casting
Production Mickie Paskal Casting
Editing Joan Sobel Additional Editor
Costume & Make-Up Nancy Cavallaro Costumer
Writing Steve McQueen Screenplay
Directing Steve McQueen Director
Production Steve McQueen Producer
Costume & Make-Up Noriko Watanabe Hairstylist
Sound Mark DeSimone ADR Mixer
Crew Tom Lowell Stunts
Camera David Chameides Steadicam Operator
Costume & Make-Up Daniel Curet Key Hair Stylist
Crew Lynda La Plante Series Writer
Crew Chris Nolte Stunts
Crew Aaron Crippen Stunts
Crew Doug Coleman Stunt Coordinator
Production Barbara Harris ADR Voice Casting
Crew Lee Alan McConnell Pyrotechnician
Editing Joe Walker Editor
Production Bergen Swanson Executive Producer
Production Bergen Swanson Unit Production Manager
Costume & Make-Up Jenny Eagan Costume Design
Art Adam Stockhausen Production Design
Art Gregory S. Hooper Art Direction
Camera Merrick Morton Still Photographer
Writing Gillian Flynn Screenplay
Costume & Make-Up Ma Kalaadevi Ananda Makeup Department Head
Sound Barnaby Smyth Foley Artist
Sound Nick Roberts ADR Mixer
Sound Eilam Hoffman Sound Effects Designer
Sound Jason Johnston Boom Operator
Crew Tanera Marshall Dialect Coach
Directing Eva Z. Cabrera Script Supervisor
Art Jenne Lee Art Department Coordinator
Costume & Make-Up Linda D. Flowers Hair Department Head
Crew Joe Everett Unit Publicist
Lighting Chris Mulsoff Rigging Gaffer
Costume & Make-Up Jessica Albertson Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Taylor Kannett Truck Costumer
Editing Jonas Jangvad Color Assistant
Art Elizabeth Keenan Set Decoration
Visual Effects Alison Griffiths Visual Effects Producer
Production Amber Wakefield Casting Associate
Costume & Make-Up Jacqueline Fernandez Makeup Artist
Crew P.J. Haines Chef
Sound Scott D. Smith Sound Mixer
Crew Patrick Edward White Pyrotechnician
Visual Effects Nicholas Hurst Digital Compositor
Editing Eve Doherty Assistant Editor
Crew Sam Paul Toms Visual Effects Editor
Directing Brad Robinson Second Assistant Director
Editing Matt Wallach Colorist
Directing Mariela Comitini First Assistant Director
Art Philip Schneider Property Master
Production Tish Johnson Production Accountant
Camera Art Bartels Key Grip
Editing Mary Lukasiewicz First Assistant Editor
Sound Dawn Gough Assistant Sound Editor
Sound Kristin Catuogno ADR Recordist
Visual Effects David Sadler-Coppard Visual Effects Supervisor
Sound Aaron Southerland ADR Mixer
Lighting Jerry Tran Electrician
Visual Effects Michael Gaspar Special Effects Supervisor
Production Alexis Jade Links Casting Associate
Art Ann Meyer Art Department Assistant
Art Heather Ratliff Art Direction
Sound Mike Tehrani ADR Mixer
Art Hugh Sicotte Conceptual Illustrator
Lighting William Newell Gaffer
Camera Jaime Dawkins Libra Head Technician
Art Victor Capoccia Set Decoration Buyer
Art Becky Marshall Set Designer
Art Grace Carini Art Department Assistant
Art Kaira Peyton Set Decorating Coordinator
Art Sharon Samuels Set Designer
Art Larry Szymanowski Standby Painter
Sound Michael Capulli Utility Sound
Crew Randall McDonald Stunts
Crew Greg Poljacik Stunts
Lighting Ekaterina Doldjeva Lighting Technician
Crew Courtney E. Hayes Set Production Assistant
Sound Keith Partridge Foley Mixer
Camera Jennifer Tunberg Camera Production Assistant
Sound Adam Mohundro Boom Operator
Visual Effects Giorgio Pitino Digital Compositor
Visual Effects Josh Sykes Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Kristina Wood Ager/Dyer
Production Molly Rose Casting Assistant
Editing Chris Francis Color Assistant
Camera Gene Fojtik Grip
Camera Chris Peterson Grip
Sound Andy Welker ADR Mixer
Sound Ronnie Mukwaya Sound Mix Technician
Crew Leo Pritchard Compositor
Editing Gareth Parry Online Editor
Editing Lucie Barbier Color Assistant
Production Alison C. Rosa Assistant Production Manager
Lighting Kevin Wisor Best Boy Electric
Lighting Ryan A. Campbell Electrician
Lighting Dan Giese Electrician
Lighting Jeff Green Electrician
Camera Christopher Flurry First Assistant "A" Camera
Camera Chris Wittenborn First Assistant "B" Camera
Lighting Jeremy Long Gaffer
Camera Mark J. France Grip
Lighting Jake Chappelle Rigging Grip
Lighting Brian Rebel Cummings Rigging Grip
Costume & Make-Up Jamika Wilson Hairstylist
Costume & Make-Up Trevor Greig Costume Coordinator
Costume & Make-Up Christy Juhnke Set Costumer
Production Stefan Rorick Extras Casting
Production Erin Stewart Tiedje Extras Casting
Production Jessica Gisin Needham Extras Casting
Editing Leigh Myers Digital Intermediate
Directing Brittany McCoy Boardman Script Supervisor
Visual Effects Davide Bigotto CG Artist
Crew Marjolein Verheij Compositor
Visual Effects Mathew Crisp Digital Compositor
Visual Effects Estevez Santos Elena Digital Compositor
Visual Effects Simone Zuccarini Digital Compositor
Visual Effects Luke Armstrong Digital Compositor
Visual Effects Guillaume Ménard Digital Compositor
Visual Effects Lars Andersen Visual Effects Supervisor
Crew Ryan Steinhouse Pyrotechnician
Sound Lizzie Campbell-Kelly ADR Coordinator
Sound James Cassidy Sound Mix Technician
Production Valerie Morasso Assistant Production Coordinator
Production Jonelle Castillo Production Coordinator
Production Melissa Kaye Production Coordinator
Production RoseMary Prodonovich Production Coordinator
Production Tony Przbysz Production Secretary
Production Amber Waters Second Assistant Accountant
Production Christian Crocker Travel Coordinator

მსგავსი ფილმები