ოუშენის რვა მეგობარი (2018)
კრიმინალურიკომედიამძაფრსიუჟეტიანი
დირექტორი:
Gary Ross
მწერლები:
Gary Ross, Olivia Milch.
Sandra Bullock Deborah 'Debbie' Ocean |
|
Cate Blanchett Lou Miller |
|
Sarah Paulson Tammy |
|
Anne Hathaway Daphne Kluger |
|
Awkwafina Constance |
|
Helena Bonham Carter Rose Weil |
|
Mindy Kaling Amita |
|
Rihanna Leslie 'Nine Ball' |
|
Richard Armitage Claude Becker |
|
James Corden John Frazier |
|
Dakota Fanning Penelope Stern |
|
Nathanya Alexander Veronica |
|
Damian Young David Welch |
|
Elliott Gould Reuben Tishkoff |
|
Marlo Thomas Rene |
|
Dana Ivey Diana |
|
Mary Louise Wilson Marlene |
|
Elizabeth Ashley Ethel |
|
Anna Wintour Anna Wintour |
|
Maria Sharapova Maria Sharapova |
|
Serena Williams Serena Williams |
|
Kim Kardashian Kim Kardashian |
|
Common Common |
|
Adriana Lima Adriana Lima |
|
Desiigner Desiigner |
|
Kylie Jenner Kylie Jenner |
|
Alexander Wang Alexander Wang |
|
Liu Wen Liu Wen |
|
Kendall Jenner Kendall Jenner |
|
Gigi Hadid Gigi Hadid |
|
Lily Aldridge Lily Aldridge |
|
Olivia Munn Olivia Munn |
|
Jaime King Jaime King |
|
Hailey Bieber Hailey Bieber |
|
Derek Blasberg Derek Blasberg |
|
Sofia Richie Sofia Richie |
|
Rainey Qualley Rainey Qualley |
|
Midori Francis April |
|
Gemma Forbes Mrs. Randall |
|
Charlotte Kirk Cara |
|
Whitney White Cynthia |
|
Brian J. Carter Mr. Randall |
|
Timothy Woods Derek |
|
Talia Cuomo Keri |
|
Charles Prendergast Charlie |
|
Richard Robichaux Lawrence |
|
Gideon Glick Kyle McCallister |
|
James Hindman Paul Damanian |
|
Eaddy Kiernan Eaddy |
|
McNally Sagal Detective Morris |
|
Caitlin Mehner Pamela |
|
James Biberi Yuri |
|
Migs Govea Guillermo |
|
Shannon Freyer Lorraine |
|
Freddy J. Davila Plaza Hotel Doorman |
|
Francesca Calo Plaza Hotel Maid |
|
Deidre Goodwin Prison Guard |
|
Sas Goldberg Press Conference Reporter |
|
Linda Atkinson Chairwoman |
|
Craig Waletzko Omaha Banker #3 |
|
Naheed Khan Amita's Mother |
|
Alexandre De Betak Fashion Show Designer |
|
Will Stephen 3 Card Monty Chump |
|
Alexander Blaise Cartier President |
|
Asher Bailey Tinder Boy |
|
Brian Anthony Wilson Met American Wing Guard |
|
David Little Bingo Master |
|
Liana Wright-Mark Gallery Receptionist |
|
Christopher Batyr Maitre'd |
|
Clark Carmichael Undercover Man |
|
Nancy Lemenager Undercover Woman |
|
Bianca LaVerne Jones Detective |
|
Natasha Harper Museum Gala Head Waiter |
|
Grant Hyun Hipster Customer |
|
Tatiana Spottiswoode Hipster Customer |
|
Edward Barsamian Vogue Red Carpet Host |
|
Whit Anderson Museum Gala Host |
|
Conor Donovan Bus Boy #1 |
|
Michael Gandolfini Bus Boy #2 |
|
Robert G. McKay Detective |
|
Soraya Butler Auctioneer |
|
Waris Ahluwalia Waris Ahluwalia |
|
Dennis Basso Dennis Basso |
|
Andrew Bolton Andrew Bolton |
|
Hamish Bowles Hamish Bowles |
|
Leon Bridges Leon Bridges |
|
Cindy Bruna Cindy Bruna |
|
Anna Ewers Anna Ewers |
|
Wes Gordon Wes Gordon |
|
Tonne Goodman Tonne Goodman |
|
Prabal Gurung Prabal Gurung |
|
Matt Harvey Matt Harvey |
|
Dee Hilfiger Dee Hilfiger |
|
Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger |
|
Aerin Lauder Aerin Lauder |
|
Nick Mangold Nick Mangold |
|
John McEnroe John McEnroe |
|
Wendi Murdoch Wendi Murdoch |
|
Kimberly Pauley Kimberly Pauley |
|
Amy Robach Amy Robach |
|
Sofia Sanchez de Betak Sofia Sanchez de Betak |
|
Jonathan Simkhai Jonathan Simkhai |
|
Cameron Winklevoss Cameron Winklevoss |
|
Tyler Winklevoss Tyler Winklevoss |
|
Georgia Witkin Georgia Witkin |
|
Jason Wu Jason Wu |
|
Griffin Dunne Parole Board Officer (voice) |
|
Daniella Rabbani Bergdorf Salesperson |
|
Daniel May Wong Costume Exhibit Security Guard |
|
Jill Marie Lawrence Costume Exhibit Security Guard |
|
Kevin Brown Gala Great Hall Security Guard |
|
Jimmy Kieffer Museum Gala Security Guard |
|
Steven Hauck Omaha Banker #1 |
|
David Gibson Omaha Banker #2 |
|
Katherine Hozier-Adams Plaza Hotel Front Desk Clerk |
|
Doug Yasuda Yardley Executive |
|
Simon Feil Yardley Executive #1 |
|
Suzanne Jaehne Yardley Executive #4 |
|
Shaobo Qin Yen (uncredited) |
|
Katie Holmes Katie Holmes (uncredited) |
|
Zac Posen Zac Posen (uncredited) |
|
Heidi Klum Heidi Klum (uncredited) |
|
Lauren Santo Domingo Lauren Santo Domingo (uncredited) |
|
Griffin Newman Conned Man (uncredited) |
|
Nina Cuso Vogue Editor (uncredited) |
|
Sophia Slaysman Fashion Show Guest (uncredited) |
Production | Debra Zane | Casting |
Production | Bruce Berman | Executive Producer |
Production | George Clooney | Producer |
Production | Steven Soderbergh | Producer |
Writing | George Clayton Johnson | Characters |
Writing | Jack Golden Russell | Characters |
Editing | Juliette Welfling | Editor |
Sound | David Boulton | ADR Mixer |
Production | Michael Pitt | Unit Production Manager |
Production | Michael Tadross | Executive Producer |
Art | Chris Shriver | Supervising Art Director |
Sound | Todd Kasow | Music Editor |
Writing | Gary Ross | Screenplay |
Directing | Gary Ross | Director |
Writing | Gary Ross | Story |
Production | Bruce Winant | ADR Voice Casting |
Camera | Eigil Bryld | Director of Photography |
Costume & Make-Up | Alan D'Angerio | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Sarah Edwards | Costume Design |
Sound | Paul Hsu | Supervising Sound Editor |
Sound | Paul Hsu | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Susan Ekins | Producer |
Art | Hinju Kim | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Gary Archer | Prosthetics |
Sound | Marko Costanzo | Foley Artist |
Production | John R. Saunders | Co-Producer |
Directing | John R. Saunders | First Assistant Director |
Crew | Al Cerullo | Pilot |
Sound | Fred Rosenberg | Sound Editor |
Sound | Fred Rosenberg | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Kay Georgiou | Hairstylist |
Sound | Daniel Pemberton | Original Music Composer |
Editing | Gershon Hinkson | Additional Editor |
Art | Alex DiGerlando | Production Design |
Art | Rena DeAngelo | Set Decoration |
Art | Kim Jennings | Art Direction |
Directing | Jackie O'Brien | Second Second Assistant Director |
Sound | George A. Lara | Foley Mixer |
Costume & Make-Up | Carmia Marshall | Set Costumer |
Crew | G. A. Aguilar | Stunt Coordinator |
Art | Henry Dunn | Art Direction |
Costume & Make-Up | Bridget O'Neill | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Morag Ross | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Kate Edwards | Costume Supervisor |
Sound | John Finklea | Music Editor |
Directing | Eva Z. Cabrera | Script Supervisor |
Art | Michael Jortner | Property Master |
Crew | Julie Kuehndorf | Unit Publicist |
Camera | Duane Manwiller | Second Unit Director of Photography |
Camera | Mark Schmidt | Steadicam Operator |
Sound | Allan Zaleski | Sound Editor |
Sound | Allan Zaleski | Sound Effects Editor |
Camera | Barry Wetcher | Still Photographer |
Camera | David Knox | Camera Operator |
Directing | Stacy Rowe | Script Supervisor |
Art | Alyssa Motschwiller | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Whitney James | Makeup Artist |
Sound | Branka Mrkic | Sound Editor |
Sound | Branka Mrkic | Dialogue Editor |
Production | Dann Fink | ADR Voice Casting |
Sound | Frank Graziadei | Boom Operator |
Art | Robert Pyzocha | Assistant Art Director |
Lighting | Eric Boncher | Gaffer |
Costume & Make-Up | Lona Vigi | Hairstylist |
Crew | Robert Nagle | Stunts |
Costume & Make-Up | Louise McCarthy | Makeup Department Head |
Production | Diana Alvarez | Executive Producer |
Crew | Neil Swain | Dialect Coach |
Visual Effects | Rebecca West | Visual Effects Producer |
Editing | Patrick J. Smith | First Assistant Editor |
Sound | Tom Nelson | Production Sound Mixer |
Crew | Shane Geraghty | Stunts |
Crew | Shawnna Thibodeau | Stunts |
Visual Effects | Vico Sharabani | Visual Effects Supervisor |
Sound | Gina Alfano | Sound Editor |
Production | Betty Chin | Production Office Coordinator |
Production | Morgan Newell | Production Coordinator |
Production | Mark Scoon | Executive In Charge Of Production |
Directing | Julian Wall | First Assistant Director |
Production | Shayna Markowitz | Casting Associate |
Art | Jonathan Mosca | Assistant Art Director |
Crew | Brendan Fitzgerald | CG Supervisor |
Production | Charbel Youssef | Production Supervisor |
Writing | Olivia Milch | Screenplay |
Production | Olivia Milch | Co-Producer |
Lighting | Craig Vaccaro | Rigging Grip |
Sound | Dave Flynch | Sound Editor |
Costume & Make-Up | Michael Welch | Set Costumer |
Crew | Ryan Quinlan | Stunts |
Costume & Make-Up | Liliana Meyrick | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Lisa Chavez | Set Costumer |
Visual Effects | Joyce Au | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Natalie Young | Makeup Artist |
Editing | Peter Boychuk | Digital Intermediate |
Camera | Chris DesRochers | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Joanna McCarthy | Key Makeup Artist |
Camera | Charlie Marroquin | Key Grip |
Visual Effects | Karen Heston | Visual Effects Supervisor |
Editing | Chelsea Dinsdale | Assistant Editor |
Art | Michael Auszura | Assistant Art Director |
Art | Erica Hohf | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Alyssa Bracken | Costume Coordinator |
Visual Effects | Victor Perez | Animation |
Crew | Suo Liu | Stunts |
Directing | Jeremy Marks | Second Assistant Director |
Directing | Anthony Pennachio | Additional Second Assistant Director |
Editing | Frederick Agyemang | Digital Intermediate |
Editing | Peter Dudgeon | First Assistant Editor |
Visual Effects | Karl Coyner | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Jameson Eaton | Hairstylist |
Art | Ramona Roye | Set Dresser |
Camera | Michael Paul Jones | Camera Operator |
Camera | Johan Heurlin Aidt | Second Unit Director of Photography |
Lighting | Jerad Molkenthin | Electrician |
Lighting | Sean Feehan | Gaffer |
Lighting | Scott Nocero | Lighting Technician |
Visual Effects | Josh Ries | VFX Editor |
Visual Effects | Kevin Keane | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Danni Henderson | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Asaf Yeger | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Ezra Waddell | Animation |
Costume & Make-Up | Sabrina Bacon | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Erin Byrne | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Brittany Griffin | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Laaleh Mizani | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Talia Brody-Barre | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Jessica Bergstrom | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Aminah Haddad | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Kat St. John | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Steffi West Harshberger | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Polly Fossey | Tailor |
Costume & Make-Up | Anna Light | Tailor |
Production | Sam Bader | Researcher |
Crew | Majella Hurley | Dialect Coach |
Directing | Katie Valovcin | Additional Second Assistant Director |
Production | Marjorie Rudick | Production Coordinator |
Crew | Afnahn Khan | Post Production Assistant |
Costume & Make-Up | Alex R. Wagner | Costume Assistant |
Production | Sandino Moya-Smith | Associate Producer |
Directing | Ryan Robert Howard | Additional Second Assistant Director |
Directing | Josh Muzaffer | Second Second Assistant Director |
Production | Jesse Ehrman | Executive Producer |
Crew | Brad Rohrer | Post Production Supervisor |
Directing | Conor Griff | Additional Second Assistant Director |
Directing | Rafael Sanz | Second Second Assistant Director |
Sound | Ja-Ann Wang | Assistant Sound Editor |
Editing | Adam Schaefer | Assistant Editor |
Crew | Richard Rodriguez | Stunts |
Production | Meredith Metcalf | Production Secretary |