Shoot 'Em Up (2007)
მძაფრსიუჟეტიანიტრილერიკომედიაკრიმინალური
დირექტორი:
Michael Davis
მწერალი:
Michael Davis
Clive Owen Smith |
|
Monica Bellucci Donna Quintano |
|
Paul Giamatti Hertz |
|
Stephen McHattie Hammerson |
|
Greg Bryk Lone Man |
|
Daniel Pilon Senator Rutledge |
|
Sidney Mende-Gibson Baby Oliver |
|
Lucas Mende-Gibson Baby Oliver |
|
Kaylyn Yellowlees Baby Oliver |
|
Ramona Pringle Baby's Mother |
|
Julian Richings Hertz's Driver |
|
Tony Munch Man Who Rides Shotgun |
|
Scott McCord Killer Shot in Behind |
|
David Collins Museum Guard |
|
Wiley M. Pickett 1st Killer |
|
Stephen R. Hart Club Bouncer |
|
David Ury Diner Holdup Leader |
|
Mike Rad Diner Hood with Earring |
|
Andy Mackenzie Ugly Toenails Hood |
|
Laura de Carteret Woman in Museum |
|
Maria Vacratsis Pawnshop Owner |
|
Suresh John Motel Manager |
|
Jason Reso Senator's Guard |
|
Jane McLean Madam Maddie |
|
Layton Morrison Dog Handler |
|
Joanne Leach Woman in Park |
|
Michael Rose Hammerson's Security Guard |
|
Frank Nakashima Korean Grocer |
|
Dean Copkov Gunman Stabbed in Eye |
|
Harry Karp Milkshake Slurper |
|
Jeffrey Parazzo Devon the Hippie (Uncredited) |
Art | Gary Frutkoff | Production Design |
Camera | Peter Pau | Director of Photography |
Sound | Paul Haslinger | Original Music Composer |
Production | Don Murphy | Producer |
Production | Deirdre Bowen | Casting |
Crew | Steve Lucescu | Stunts |
Crew | Dean Copkov | Stunts |
Crew | Brian Jagersky | Stunts |
Costume & Make-Up | Denise Cronenberg | Costume Design |
Crew | John Stoneham Jr. | Stunts |
Crew | Nick Alachiotis | Stunts |
Editing | Peter Amundson | Editor |
Production | Cale Boyter | Executive Producer |
Writing | Michael Davis | Screenplay |
Directing | Michael Davis | Director |
Directing | Robert Lee | First Assistant Director |
Production | Toby Emmerich | Executive Producer |
Production | Rick Benattar | Producer |
Production | Douglas Curtis | Executive Producer |
Production | Jeff Katz | Producer |
Production | Susan Montford | Producer |
Crew | Mike Dopud | Stunts |
Camera | David Herrington | Second Unit Director of Photography |
Crew | Matt Birman | Stunts |
Crew | Todd Schroeder | Stunts |
Crew | Colin Chilvers | Special Effects Coordinator |
Crew | Bryan Renfro | Stunts |
Crew | Jean Frenette | Stunts |
Crew | Stéphane Lefebvre | Stunts |
Crew | Carl Ciarfalio | Stunts |
Art | Carolyn A. Loucks | Set Decoration |
Crew | Ken Quinn | Stunts |
Camera | Julian Chojnacki | Steadicam Operator |
Crew | Danny Lima | Stunts |
Crew | Jon Braver | Stunts |
Crew | Tig Fong | Stunts |
Crew | Mark Kubr | Stunts |
Crew | John C. Meier | Stunts |
Crew | Dwayne McLean | Stunts |
Crew | Monty L. Simons | Stunt Coordinator |
Crew | Brian Duffy | Stunts |
Art | Patrick Banister | Art Direction |
Visual Effects | Dennis Berardi | Visual Effects Supervisor |
Crew | Eddie Perez | Stunt Coordinator |
Directing | Eddie Perez | Second Unit Director |
Crew | Mathieu Ledoux | Stunts |
Camera | Gilles Corbeil | Steadicam Operator |
Crew | John Stoneham Sr. | Stunts |
Crew | Paul Rutledge | Stunts |
Crew | Tim Rigby | Stunts |
Crew | Kevin Rushton | Stunts |
Crew | Carson Manning | Stunts |
Crew | Wayne Downer | Stunts |
Crew | Peter Cox | Stunt Double |
Crew | Simon Girard | Stunts |
Crew | Cotton Mather | Stunts |
Costume & Make-Up | Linda Dowds | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Katie Brennan | Key Makeup Artist |
Crew | Edward A. Queffelec | Stunts |
Art | Christopher Geggie | Property Master |
Crew | Tony Kenny | Special Effects |
Crew | Dana Howes | Transportation Coordinator |
Lighting | Michael L. Hall | Best Boy Electric |
Crew | John MacDonald | Stunts |
Crew | Curtis Parker | Stunts |
Camera | James Dittiger | Still Photographer |
Art | H. Nancy Pak | Art Department Coordinator |
Lighting | Chris Howard | Chief Lighting Technician |
Art | Jennifer Heimpel | Assistant Art Director |
Camera | Michael Hall | Camera Operator |
Visual Effects | Edward Irastorza | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Cliona Furey | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Dorka Nieradzik | Hairstylist |
Crew | Jamie Jones | Stunts |
Crew | Jamie Jones | Stunt Coordinator |
Directing | Patricia Joyes | Script Supervisor |
Crew | Aaron Weintraub | Digital Effects Supervisor |
Crew | Alison Reid | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Susan Exton-Stranks | Key Hair Stylist |
Visual Effects | Dan Carnegie | 3D Artist |
Visual Effects | Kyle Yoneda | 3D Artist |
Visual Effects | Fiona Campbell Westgate | Visual Effects Producer |
Crew | Steve 'Shack' Shackleton | Stunts |
Crew | Prudence Emery | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Jenny Arbour | Key Hair Stylist |
Camera | Tyler Allison | Camera Department Manager |
Costume & Make-Up | Rita Pacitto | Hairstylist |
Directing | Sandy Morrow | Script Supervisor |
Crew | Neil Davison | Stunts |
Crew | Lane Leavitt | Stunts |
Crew | David Stinson | Stunts |
Crew | Louis Paquette | Stunts |
Visual Effects | Stephen W. Pugh | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Eric Holmes | Electrician |
Visual Effects | John Gibbons | 3D Artist |
Crew | Jimmy Hart | Stunts |
Costume & Make-Up | Jordanna Fineberg | Costume Design |
Visual Effects | Carla Schwam | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Daniel Mizuguchi | Animation Supervisor |
Crew | Max White | Stunts |
Visual Effects | Peter Dydo | 3D Artist |
Costume & Make-Up | Paul Jones | Makeup Effects Designer |
Crew | Paul Jones | Animatronics Designer |
Crew | Ian Kay | Armorer |
Crew | Ted Hanlan | Stunts |
Crew | Duncan McLeod | Stunts |
Crew | Joseph Carson | Visual Effects Editor |
Crew | Brayden Jones | Stunts |
Costume & Make-Up | Myriam Roger | Hairstylist |
Camera | Keith Murphy | Camera Operator |
Visual Effects | Luke Groves | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lance Armstrong | 3D Artist |
Crew | Billy Oliver | Stunts |
Visual Effects | Bryan Blevins | 3D Artist |
Camera | Michael O'Connor | Key Grip |
Directing | Andrew M. Robinson | Second Assistant Director |
Crew | Carrie Eklund | Stunt Double |
Crew | Danny Wynands | Stunts |
Crew | Stéphane Julien | Stunts |
Crew | Mark Chadwick | Stunts |
Camera | Ron Forward | Dolly Grip |
Camera | Philippe Champion | Camera Operator |
Crew | Shawn Orr | Stunts |
Crew | Rene Bishop | Stunts |
Crew | Tad Griffith | Stunts |
Crew | Michael Langlois | Stunts |
Crew | Alicia Turner | Stunt Double |
Crew | Rick Parker | Stunts |
Lighting | Jonathan Billings | Rigging Grip |
Crew | Dave Van Zeyl | Stunts |
Crew | Peter Schindelhauer | Stunts |
Visual Effects | Sarah Barber | Visual Effects Coordinator |
Crew | Daryl Patchett | Stunt Double |
Crew | Derek Bujalski | Stunts |
Visual Effects | Mike Mulock | 3D Artist |
Crew | Scott E. Smith | Stunts |
Art | Kevin Lise | Property Master |
Crew | Charles Grisham | Stunts |
Crew | Ron Webber | Stunts |
Costume & Make-Up | Amber Chase | Makeup Artist |
Art | Brian Patrick | Assistant Property Master |
Art | Colin Adams | Assistant Property Master |
Visual Effects | Hubert Chan | 3D Artist |
Visual Effects | Erik Charlebois | 3D Artist |
Visual Effects | Jeremy Dineen | 3D Artist |
Visual Effects | Sean Mills | 3D Artist |
Visual Effects | Matt Ralph | 3D Artist |
Visual Effects | Mark Stepanek | 3D Artist |
Visual Effects | Jason Gougeon | 3D Artist |
Visual Effects | Mai-Ling Lee | 3D Artist |
Visual Effects | Elliot Mallon | 3D Artist |
Visual Effects | Cyril Frederick Chu | 3D Artist |
Crew | Aaron Barclay | Sequence Supervisor |
Visual Effects | Rubina Cokar | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Michael Lessa | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Jan Natarajan | Visual Effects Technical Director |
Camera | John Harper | Camera Operator |
Lighting | Bob Hannah | Electrician |
Lighting | Stephen Spurrell | Rigging Gaffer |
Crew | Ron Bell | Stunts |
Crew | Joanne Leach | Stunts |
Crew | Liise Keeling | Stunt Double |
Directing | Jennifer Haufler | Assistant Director Trainee |
Crew | Dimitri Pavlakos | Stunts |
Crew | Len Wagner | Stunts |
Crew | Brad Bunn | Stunts |
Crew | Norb Phillips | Stunts |
Crew | Brent Fletcher | Stunt Driver |
Crew | Jeffery Aro | Stunts |
Crew | A. Ross De St. Croix | Stunts |
Crew | Billy Linders | Stunts |