Landline (2017)
დირექტორი:
Gillian Robespierre
მწერლები:
Gillian Robespierre, Elisabeth Holm.
Jenny Slate Dana Jacobs |
|
Abby Quinn Ali Jacobs |
|
Edie Falco Pat Jacobs |
|
John Turturro Alan Jacobs |
|
Jay Duplass Ben |
|
Finn Wittrock Nate |
|
Marquis Rodriguez Jed |
|
Bobbi Salvör Menuez Sophie |
|
Amy Carlson Carla |
|
Jordan Carlos Ravi |
|
Ali Ahn Sandra |
|
Mike Massimino Vargas |
|
Charlotte Ubben Allison |
|
Eric Tabach Anthony |
|
Noah Tully Sanderson Arango |
|
Raffaella Meloni Claire |
|
Sam Freed Mitch |
|
Spenser Granese Dealer |
|
Megan Byrne Mom |
|
Roger Peffley One-Man Xylophone-Kick Drum Band |
|
Shabazz Ray Cop #2 |
|
Ezra Barnes Guest |
|
Adam Enright Tammy Faye Impersonator |
|
Ian Jarvis Silver Fox |
|
Christine Sherrill Jersey Redhead |
|
Danny Hoch Singles Mixer DJ |
|
Bernard Bygott Cop #1 (uncredited) |
|
Samuel Stricklen Cop (uncredited) |
Crew | Manny Siverio | Stunt Coordinator |
Production | Douglas Aibel | Casting |
Editing | Anne McCabe | Consulting Editor |
Sound | Linda Cohen | Music Supervisor |
Production | Gigi Pritzker | Producer |
Production | Rachel Shane | Executive Producer |
Sound | Jay Peck | Foley Artist |
Production | Karen E. Etcoff | Extras Casting |
Production | Jenny Slate | Executive Producer |
Production | Susan Leber | Unit Production Manager |
Production | Susan Leber | Co-Producer |
Art | Kelly McGehee | Production Design |
Camera | Kat Westergaard | "B" Camera Operator |
Production | Stephanie Holbrook | Casting |
Writing | Tom Bean | Story |
Production | Billy Mulligan | Production Supervisor |
Writing | Gillian Robespierre | Screenplay |
Directing | Gillian Robespierre | Director |
Production | Gillian Robespierre | Executive Producer |
Writing | Gillian Robespierre | Story |
Costume & Make-Up | Elisabeth Vastola | Costume Design |
Sound | Damian Volpe | Supervising Sound Editor |
Sound | Damian Volpe | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Dmitry Volovik | Boom Operator |
Editing | James W. Harrison III | Assistant Editor |
Sound | Alexa Zimmerman | Supervising Dialogue Editor |
Camera | Chris Teague | Director of Photography |
Editing | Casey Brooks | Editor |
Sound | Chris Bordeaux | Original Music Composer |
Writing | Elisabeth Holm | Screenplay |
Production | Elisabeth Holm | Producer |
Writing | Elisabeth Holm | Story |
Art | Pierre Rovira | Construction Coordinator |
Sound | Glenfield Payne | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Stephanie Farah | Key Costumer |
Sound | John M. Davis | Music Editor |
Camera | Dave Isern | Steadicam Operator |
Camera | Dave Isern | "A" Camera Operator |
Lighting | Joel Minnich | Gaffer |
Production | Russell Levine | Producer |
Art | Gonzalo Cordoba | Art Direction |
Sound | Tricia Schultz | ADR Coordinator |
Costume & Make-Up | Christine Hooghuis | Makeup Department Head |
Camera | JoJo Whilden | Still Photographer |
Camera | Linda Källérus | Still Photographer |
Production | Charlotte Ubben | Executive Producer |
Sound | Rachel Chancey | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Christen Edwards | Key Hair Stylist |
Art | Jessica Petruccelli | Set Decoration |
Sound | Avi Laniado | Sound Engineer |
Art | Vanessa Riegel | Graphic Designer |
Sound | Josh Berger | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Sung Rae Cho | "B" Camera Operator |
Sound | Clyde Lawrence | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Sachi Masuda | Wardrobe Supervisor |
Sound | Michael Sterkin | Sound Mixer |
Crew | Jonathan Ferrantelli | Post Production Supervisor |
Directing | Anna Abrams | Script Supervisor |
Production | Stacey Keppler | Co-Producer |
Production | Sophia Dilley | Co-Producer |
Production | Natalya Petrosova | Executive Producer |
Production | Christopher Lytton | Executive Producer |
Production | Lee Jae Woo | Executive Producer |
Art | Kho Wong | Art Department Coordinator |
Directing | Matt Lake | Second Assistant Director |
Directing | Scott Lazar | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Debbie Peiser | Hair Department Head |
Crew | Bop Tweedie | Set Medic |
Costume & Make-Up | Nicole Cook | Costume Coordinator |
Art | Christopher Rovira | Key Carpenter |
Art | Maria Sylvania | Property Master |
Sound | Michael Rivera | ADR Recordist |
Sound | Micah Blaichman | Foley Mixer |
Production | Ryan Drake | Casting Assistant |
Production | Michael Tennant | Associate Producer |
Production | Heather Levenstone | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Laura Vansickle | Tailor |
Sound | Jordan Cohen | Original Music Composer |
Production | Karl Hartman | Production Coordinator |
Production | Janice Hsieh | Production Accountant |
Production | Alessia Donato | Production Secretary |
Costume & Make-Up | Erica Whelan | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Christie Levy | Costumer |
Costume & Make-Up | Ornella Chiossone | Costumer |
Costume & Make-Up | Sarah Lapinski | Tailor |
Production | Charlynne J. Hopson | Location Manager |
Production | Ryan Hammer | Assistant Location Manager |
Crew | Kevin R. Wood | Transportation Captain |
Editing | Max Ethan Miller | First Assistant Editor |