გაქცევის გეგმა: ექსტრაქტორები (2019)
მძაფრსიუჟეტიანისათავგადასავლოკრიმინალურიტრილერი
ჰონკონგელი ტექნოლოგიების მაგნატის ქალიშვილი დაიკარგება. საქმე თითქოს ჩვეულებრივ, გამოსასყიდის მიზნით გატაცებას ჰგავს. როდესაც ბრესლინი და მისი გუნდი უფრო ღრმად ჩაიხედავენ საქმეში, აღმოაჩენენ, რომ დამნაშავე მათი ერთერთი ყოფილი მტრის ფსიქიკურად ავადმყოფი ვაჟია, რომელმაც ასევე ბრესლინის შეყვარებული გაიტაცა და უზარმაზარ ციხეში ჰყავს გამოკეტილი.
დირექტორი:
John Herzfeld
მწერლები:
John Herzfeld, Miles Chapman.
Sylvester Stallone Ray Breslin |
|
Dave Bautista Trent DeRosa |
|
50 Cent Hush |
|
Jin Zhang Shen |
|
Harry Shum Jr. Bao |
|
Devon Sawa Lester Clark Jr. |
|
Jaime King Abigail Ross |
|
Lydia Hull Jules |
|
Melise Daya |
|
Russell Wong Wu Zhang |
|
Daniel Bernhardt Silva |
|
Jeff Chase Frankie |
|
Rob de Groot Ralf |
|
Holland Herzfeld Sonny |
|
Tyler Jon Olson Boone |
|
Tony DeMil Axel |
|
Shea Buckner FBI Agent Richland |
|
Justin Yu Male Techie Hostage |
|
Heidi Lewandowski Receptionist |
|
Danni Wang Ling May |
|
Sergio Rizzuto Narco |
|
Josh Altman Realtor Michael |
|
Stephen Oyoung Jiang |
|
Jen Sung Chow |
|
Rosy Hong Female Hostage |
|
Lu Junchang Accountant Hostage |
|
Khalid Ghajji Businessman 1 |
|
Nicholas Verdi Businessman 2 |
|
David William No Businessman 3 |
|
Monica Lopez Aleman Businesswoman |
|
Darko Ostojić Felon 1 |
|
Jesse Pruett Felon 2 |
|
King Wesley Prisoner |
|
Eric Brown Devil's Station Guard |
|
Niko Nedyalkov Devil's Station Guard |
|
Airon Armstrong Devil's Station Guard |
|
Daniel Norris Devil's Station Guard |
|
Morgan Benoit Devil's Station Guard |
|
Shahaub Roudbari Devil's Station Guard |
|
Solomon Brende Devil's Station Guard |
|
Ray Goodwin Devil's Station Guard |
|
Joe Nin Williams Devil's Station Guard |
|
Karl Van Moorsel Prisoner |
|
Brett Praed Prisoner |
|
Larnell Stovall Prisoner |
|
Adam Lytle Prisoner |
|
Michael Lehr Prisoner |
|
Richard Fike Prisoner |
|
Frank Wagoner Prisoner |
Production | Robert Jones | Executive Producer |
Art | Jerry Fleming | Production Design |
Sound | Roland N. Thai | Sound Designer |
Production | George Furla | Producer |
Production | Randall Emmett | Producer |
Writing | John Herzfeld | Screenplay |
Directing | John Herzfeld | Director |
Production | Mark Canton | Producer |
Production | Robbie Brenner | Producer |
Directing | Jan McWilliams | Script Supervisor |
Sound | David Barber | Supervising Sound Editor |
Writing | Miles Chapman | Screenplay |
Production | Martin Blencowe | Executive Producer |
Sound | Víctor Reyes | Music |
Production | Wayne Marc Godfrey | Executive Producer |
Camera | Jacques Jouffret | Director of Photography |
Production | Zack Schiller | Producer |
Sound | David Kitchens | Sound Supervisor |
Costume & Make-Up | Roger J. Forker | Costume Design |
Sound | Steven A. Saltzman | Music Editor |
Sound | Jon Vogl | ADR Mixer |
Costume & Make-Up | Karri Farris | Makeup Department Head |
Visual Effects | Bruno Van Zeebroeck | Special Effects Supervisor |
Crew | Robert 'Rock' Galotti | Armorer |
Camera | Daniel Page McDonough | Camera Operator |
Visual Effects | Alessandro Tibiletti | Compositing Lead |
Art | Janna Roach | Property Master |
Camera | Chris Salamone | Dolly Grip |
Art | Chris Craine | Art Direction |
Costume & Make-Up | Rodney Williamson | Costumer |
Crew | David Greene | Pyrotechnician |
Sound | Michael Miller | ADR Mixer |
Lighting | Paul Postal | Gaffer |
Production | Tamara Henderson | Production Accountant |
Production | Angela Boehm | Casting Director |
Camera | Brian Douglas | Still Photographer |
Crew | Chris Haney | CG Supervisor |
Visual Effects | Franco Valenziano | Visual Effects Producer |
Sound | Ashley Waldron | Music Supervisor |
Costume & Make-Up | Rebecca DeNoewer | Set Costumer |
Sound | Mary Jo Devenney | Sound Mixer |
Sound | Tyler Heath | ADR Mixer |
Sound | Aidan Dykes | ADR Recordist |
Lighting | Kyle Buff | Key Rigging Grip |
Sound | Scott Osowski | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Scott H. Reeder | Hair Department Head |
Production | Ian D. Navran | Production Supervisor |
Sound | Marlowe Taylor | Sound Mixer |
Art | Ryan Tudor | Set Dresser |
Art | Jeffrey Lange | Set Dresser |
Production | Qiu Jie | Producer |
Production | Su Xing | Producer |
Production | Kenny Savoca | Production Coordinator |
Camera | Jesse Beaird | Key Grip |
Production | Kristina Randjelovic | Extras Casting Assistant |
Camera | Mathias Peralta | Dolly Grip |
Art | Angela Gail Schroeder | Set Decoration |
Sound | Tristan Baylis | ADR Mixer |
Art | Leyna Haller | Set Dresser |
Sound | Bob Lacivita | ADR Mixer |
Production | Scott Salter | Extras Casting |
Production | Charles Auty | Executive Producer |
Lighting | Donnie Schneider | Electrician |
Camera | Daniel Wurschl | First Assistant Camera |
Camera | Kyle Pugsley | Key Grip |
Costume & Make-Up | Jacquelyn Adamson | Makeup Artist |
Crew | Schuyler White | Special Effects Technician |
Crew | Marco Nella | Compositor |
Visual Effects | Michele Zelioli | Digital Compositor |
Camera | John Holmes | First Assistant Camera |
Visual Effects | Vittoria Marini | 3D Artist |
Costume & Make-Up | Beki Ingram | Key Makeup Artist |
Production | Jon Galanis | Supervising Producer |
Production | Jacqueline Gallagher | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Karen Young | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Andrea Monroe | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Maggie Dick | Tailor |
Camera | Urban Olsson | Digital Imaging Technician |
Camera | Sean Sweetman | Drone Cinematographer |
Camera | Wendell Adkins | Drone Pilot |
Lighting | Briget Wolfe | Lighting Technician |
Camera | Josh Quiros | Second Assistant Camera |
Sound | Russell McAbee | Boom Operator |
Visual Effects | Muhammed Yusuf Sezer | 3D Modeller |
Visual Effects | Massimiliano Pareschi | Visual Effects Supervisor |
Crew | Rachid Zermani | Special Effects Technician |
Production | Mitch Lowe | Executive Producer |
Production | Ted Farnsworth | Executive Producer |