Motherless Brooklyn

Motherless Brooklyn (2019)

დრამატრილერი

დირექტორი: Edward Norton
მწერალი: Edward Norton

გამოსვლის თარიღი: 2019-10-31
სტატუსი: Released
ხანგრძლივობა: 145 წუთი / 2:25
ბიუჯეტი: $26,000,000
შემოსავალი: $18,377,736
მწარმოებლი კომპანიები : Class 5 Films, MWM Studios
მწარმოებლი ქვეყანა: United States of America

IMDB

https://www.motherlessbrooklynfilm.com


როლებში

Edward Norton
Lionel Essrog
Bruce Willis
Frank Minna
Gugu Mbatha-Raw
Laura Rose
Alec Baldwin
Moses Randolph
Willem Dafoe
Paul Randolph
Bobby Cannavale
Tony Vermonte
Cherry Jones
Gabby Horowitz
Michael Kenneth Williams
Trumpet Man
Leslie Mann
Julia Minna
Ethan Suplee
Gilbert Coney
Dallas Roberts
Danny Fantl
Josh Pais
William Lieberman
Robert Wisdom
Billy Rose
Fisher Stevens
Lou
Radu Spinghel
Giant Man
Peter Lewis
Mayor
Isaiah J. Thompson
King Rooster Piano Player
Russell Hall
King Rooster Bassist
Joe Farnsworth
King Rooster Drummer
Jerry Weldon
King Rooster Saxophonist
Eric Berryman
King Rooster Bartender
Nelson Avidon
Jacob Gleason
Joseph Siravo
Union Boss Speaker
DeShawn White
Betty
Migs Govea
Formosa Bartender
Erica Sweany
Formosa Hostess
Katy Davis
Inwood Residential Secretary
Olli Haaskivi
Hall of Records Clerk
Yinka Adeboyeku
Angry Young Man
Joyce O'Connor
Cindy Fleming
Thomas Luiz Leninger
Paperboy
Deborah Unger
Brooklyn Bar Waitress
Ezra Barnes
Doctor
Julie Hays
Nurse
Damien Brett
Orderly
Russell G. Jones
Reformer #2
Stephen Adly Guirgis
Detective
Eli Bridges
Beatnik
Luis Castro de Leon
Young Cat #1
Teren Carter
Young Cat #2
Tom Waits
News Stand Owner (uncredited)

ჯგუფი

Production Avy Kaufman Casting
Writing Edward Norton Screenplay
Directing Edward Norton Director
Production Edward Norton Producer
Sound Linda Cohen Music Supervisor
Camera Anastas N. Michos Second Unit Director of Photography
Production Gigi Pritzker Producer
Production Bruce Winant ADR Voice Casting
Sound Paul Hsu Supervising Sound Editor
Sound Paul Hsu Sound Re-Recording Mixer
Production Rachel Shane Producer
Camera Dick Pope Director of Photography
Camera Dick Pope "B" Camera Operator
Art Beth Mickle Production Design
Art Hinju Kim Assistant Art Director
Editing Joe Klotz Editor
Sound Marko A. Costanzo Foley Artist
Sound Marissa Littlefield Sound Editor
Sound Thom Yorke Songs
Visual Effects Stevie Ramone Visual Effects Supervisor
Sound Danny Michael Sound Mixer
Sound Craig Kyllonen Assistant Sound Editor
Crew Blaise Corrigan Stunt Driver
Crew Peter Epstein Stunt Driver
Crew Stephen A. Pope Stunt Coordinator
Sound Wynton Marsalis Musician
Writing Jonathan Lethem Novel
Sound Daniel Pemberton Original Music Composer
Camera Craig Haagensen "A" Camera Operator
Production Bill Migliore Producer
Crew Bobby Beckles Stunt Driver
Sound George A. Lara Foley Recording Engineer
Crew G. A. Aguilar Stunt Coordinator
Directing G. A. Aguilar Second Unit Director
Production Michael Bederman Producer
Production Michael Bederman Unit Production Manager
Crew Christopher Jon Gombos Stunts
Art Michael Ahern Art Direction
Crew Jim Ford Stunts
Art Daniel R. Kersting Assistant Set Decoration
Production Leeba Zakharov Casting Associate
Costume & Make-Up Vincent Schicchi Special Effects Makeup Artist
Sound Philip Stockton Sound Editor
Art Sandy Hamilton Property Master
Crew Luis Moco Stunts
Sound Kira Smith Boom Operator
Crew Keil Oakley Zepernick Stunts
Directing Deirdre Horgan Script Supervisor
Art Ray Fisher Leadman
Visual Effects John Bair Visual Effects Supervisor
Crew Julie Kuehndorf Unit Publicist
Art Dan-ah Kim Graphic Designer
Sound Allan Zaleski Sound Editor
Costume & Make-Up Kerrie Smith Hair Department Head
Visual Effects Eran Dinur Visual Effects Supervisor
Sound Katherine Gordon Miller Music Editor
Production Dann Fink ADR Voice Casting
Art Joanna Tillman Set Decoration Buyer
Crew Jeremy Sample Stunt Driver
Camera Eric Swanek First Assistant "A" Camera
Camera Sean P. Gilbert Underwater Camera
Visual Effects Mark Russell Visual Effects Supervisor
Camera Jack Donnelly Second Unit Director of Photography
Crew Tim Gallin Stunts
Costume & Make-Up Amy Roth Costume Designer
Art Daniel Boxer Props
Costume & Make-Up John Quaglia Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Iris Horta Lemos Set Costumer
Crew Mark Fichera Stunts
Visual Effects David Lebensfeld Visual Effects Supervisor
Camera Glen Wilson Still Photographer
Art Kelly Solomon Art Department Coordinator
Crew William Cote Stunts
Crew Josh Lakatos Stunt Driver
Camera Bobby Mancuso First Assistant "B" Camera
Camera Michael Guthrie Second Assistant "A" Camera
Art Kara Zeigon Set Decoration
Crew Bob Roseman Stunts
Directing Adam Escott First Assistant Director
Production Jessi Partridge Location Coordinator
Crew Wayne Anderson Driver
Camera Chris DesRochers Dolly Grip
Costume & Make-Up Betsy Reyes Hairstylist
Crew Ben Rezendes Stunts
Crew Anthony Mecca Stunts
Art Mike Drury Assistant Property Master
Lighting William Newell Gaffer
Crew Thomas Place Stunt Driver
Costume & Make-Up Louise McCarthy Makeup Department Head
Costume & Make-Up Linda Giammarese Wardrobe Supervisor
Directing Nick Vanderpool Second Assistant Director
Art Andrew Burgh Set Dresser
Sound Nicholas Schenck Sound Editor
Camera John Edison Blagg Grip
Production Scotty Anderson Casting Assistant
Crew Stuart Macphee Post Production Supervisor
Crew Tommy Janulis Picture Car Coordinator
Production Sue Kroll Executive Producer
Production Mike Brant Production Coordinator
Production Annie Gaudet Post Production Accountant
Crew Ashley Pynn Stunt Driver
Production Grant Wilfley Background Casting Director
Crew Jodi Michelle Pynn Stunts
Costume & Make-Up Rosi Zingales Tailor
Production Bill Ahern Assistant Location Manager
Crew Karen C. Eide Actor's Assistant
Production Drew Schofer Location Manager
Production Terrell J. Merrill Location Assistant
Art James Domorski Set Dresser
Crew Casey Bader Actor's Assistant
Production Sean Hogan Production Accountant
Camera Christopher F. Graneto Grip
Costume & Make-Up Emmanuelle Martin Costume Coordinator
Crew Danny Schoch Stunts
Production Daniel Nadler Executive Producer
Production Robert F. Smith Executive Producer
Production Ann Caprio First Assistant Accountant
Crew Matt Triplett Stunt Driver
Camera David Stern Key Grip
Camera Mike Morini Dolly Grip
Camera Dave Palestine Grip
Costume & Make-Up Caroline Horton Key Costumer
Art Ross Huttick Set Dresser
Production Adrian Alperovich Executive Producer
Production Brian Niranjan Sheth Executive Producer
Production Silvana Tropea Associate Producer
Production Richard Keeshan Production Supervisor
Crew Caleb P. Johnson Special Effects Coordinator
Visual Effects Sophie-Ann Price Visual Effects Coordinator
Art Cassandra Holden Art Department Assistant
Art Cara Gelbard Art Department Assistant
Art Emilie Misset Art Department Assistant
Art Jessie Curran Props
Art Katherine Vranesich Set Dresser
Art Danny Baeza Set Dresser
Art Jessica LeNoble Set Dresser
Art Jenna Shaffer Set Dresser
Art Jason Duncan Set Dresser
Art Richard Liebgold Set Dresser
Art Angie Lenge Set Dresser
Art Valerie Scoppa-Misarti Set Dresser
Art Max Rarrick Set Dresser
Art Dan Krause Set Dresser
Art Roland Misarti Set Dresser
Art Curtis Oliveira Set Dresser
Art Jason Frair Set Dresser
Art Leon Seepersaud Set Dresser
Camera Justin Mancuso Second Assistant "B" Camera
Camera Patrick Cecilian Digital Imaging Technician
Camera Chris Charmel Camera Loader
Costume & Make-Up Erika Goyzueta Wardrobe Supervisor
Costume & Make-Up James Massenburg Set Costumer
Costume & Make-Up Heather Howard Set Costumer
Costume & Make-Up Rene Marie Irwin Set Costumer
Costume & Make-Up Emily Nadeau Set Costumer
Costume & Make-Up Jill McKay Makeup Artist
Lighting Jonathan Stern Best Boy Electric
Lighting Patrick Wade Rigging Gaffer
Camera Michael Mervilde Best Boy Grip
Camera Leo Schott Grip
Camera James Casey Grip
Lighting Alan Blagg Key Rigging Grip
Production Shanae Rivers Assistant Production Coordinator
Production Kyle Fletcher Production Secretary
Production Ali A. Rashti Location Assistant
Production Tremaine Renee Location Assistant
Production Emmanuel Sebastian Location Assistant
Production Tahnee Tangherlini Location Assistant
Crew Maurier Winston Security
Production Matt Dunn Second Assistant Accountant
Production Logan Wasley Payroll Accountant
Production Chase Sund Producer's Assistant
Production Emily Kob Producer's Assistant
Production Chloe Eichler Producer's Assistant
Production Mariah Gregory Producer's Assistant
Production Chelsea Bradshaw Producer's Assistant
Art Gary Grill Construction Coordinator
Crew John Hicks Transportation Captain
Crew Joe Gonzales Driver
Crew Donald Bowers Driver
Crew P. Louis Jean Driver
Crew John Bess Driver
Crew Zhivago Jones Driver
Crew Kenny Brown Driver
Crew David Labutte Driver
Crew Arlen Cadle Driver
Crew John Long Driver
Crew Luis Falquez Driver
Crew Scott McGraw Driver
Crew Eric Fritsch Driver
Crew Daniel Petretti Driver
Crew Mike Pezzalla Driver
Crew Dimitri Giannios Driver
Crew Joe Salters Driver
Crew John Giordano Driver
Crew Joe Schultz Driver
Crew Mike Sangiamo Driver
Directing Tom Glick Second Second Assistant Director
Visual Effects Osvaldo Andreaus Visual Effects Supervisor

მსგავსი ფილმები