Ella Scott Lynch Sarah / Rachel |
|
Benedict Samuel Lewis |
|
Heather Mitchell Sophia |
|
Lewis Fitz-Gerald Michael |
|
Robin Goldsworthy Kenneth |
Directing | Michael Faranda | First Assistant Director |
Production | Andrena Finlay | Consulting Producer |
Production | Marcus Bolton | Executive Producer |
Crew | Marcus Bolton | Post-Production Manager |
Camera | Simon Morris | Second Assistant Camera |
Sound | Justine Angus | Dialogue Editor |
Production | Matt Reeder | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Paul Katte | Makeup Effects Designer |
Costume & Make-Up | Nick Nicolaou | Makeup Effects Designer |
Sound | Simon Hicks | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Simon Hicks | Sound Supervisor |
Directing | John Duong | Script Supervisor |
Production | Amanda Mitchell | Casting |
Sound | Rafal Dabrowski | Sound Recordist |
Editing | Adrian Hauser | Color Timer |
Editing | Marianne Khoo | Editor |
Sound | Cate Cahill | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Simon Maddison | Visual Effects Supervisor |
Production | Annie Kinnane | Producer |
Visual Effects | Jane Reynolds | Visual Effects Producer |
Art | Lauren Miller | Art Direction |
Production | Joshua Smith | Unit Manager |
Directing | David Barker | Director |
Production | David Barker | Producer |
Writing | David Barker | Writer |
Writing | Lou Mentor | Writer |
Production | Brynn Fulcher | Associate Producer |
Camera | Josh Flavell | Director of Photography |
Art | Bethany Ryan | Production Design |
Directing | Casey Ventura | Second Assistant Director |
Sound | Alfred Faber | Boom Operator |
Visual Effects | Georgie Uppington | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Niki Bern | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Tu Nhi Lam | Visual Effects Coordinator |
Camera | Justin Besser | Steadicam Operator |
Costume & Make-Up | Olivia Simpson | Costume Designer |
Sound | Pete Jones | Music |
Production | Kim Chapman | Production Manager |
Costume & Make-Up | Sue Carroll | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Sue Carroll | Hair Department Head |
Sound | Jules Ambroisine | Sound Recordist |
Crew | Jon Heaney | Stunt Coordinator |
Crew | Rosanna Wells | Makeup Effects |
Production | Josephine Tankard | Post Production Producer |
Production | Angus Young | Post Production Coordinator |
Art | Jeremy Saunders | Title Designer |
Lighting | Benjamin Dugard | Gaffer |
Camera | Fabio Vita | Assistant Camera |
Camera | Vassi Lena | Still Photographer |