გაქცევა ოთახიდან

გაქცევა ოთახიდან (2019)

ტრილერიმძაფრსიუჟეტიანისაშინელებაფანტასტიკა

დირექტორი: Adam Robitel
მწერლები: Bragi Schut, Maria Melnik.

გამოსვლის თარიღი: 2019-01-03
სტატუსი: Released
ხანგრძლივობა: 100 წუთი / 1:40
ბიუჯეტი: $9,000,000
შემოსავალი: $155,313,078
მწარმოებლი კომპანიები : Original Film, Columbia Pictures, Sony Pictures
მწარმოებლი ქვეყანა: United States of America

IMDB

https://www.escaperoom.movie/


როლებში

Taylor Russell
Zoey Davis
Logan Miller
Ben Miller
Deborah Ann Woll
Amanda Harper
Tyler Labine
Mike Nolan
Nik Dodani
Danny Khan
Jay Ellis
Jason Walker
Yorick van Wageningen
Games Master WooTan Yu
Cornelius Geaney Jr.
College Professor
Russell Crous
Charlie - Jason's Assistant
Bart Fouche
Gary - Ben's Boss
Jessica Sutton
Allison - Zoey's Roommate
Paul Hampshire
Hazmat One
Vere Tindale
Minos Security Guard / Hazmat Two
Kenneth Fok
Detective Li
Caely-Jo Levy
Nurse
Jamie-Lee Money
Rosa / 1st Flight Attendant
Jeremy Jess Boado
Business Passenger
Inge Beckmann
2nd Flight Attendant
Carl Coetzee
Pilot #1
Katheryn Griffiths
Pilot #2
Gary Green
Minos Technician #1
Raven Swart
Minos Technician #2

ჯგუფი

Sound Brian Tyler Original Music Composer
Editing Steven Mirkovich Editor
Production Neal H. Moritz Producer
Art Mark Walker Supervising Art Director
Costume & Make-Up Reza Levy Costume Designer
Sound Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Sound Sean McCormack Supervising Sound Editor
Art Tracy Perkins Set Decoration
Production Ori Marmur Producer
Sound Conrad Kuhne Sound Mixer
Writing Bragi Schut Screenplay
Writing Bragi Schut Story
Art Edward Thomas Production Design
Production Rebecca Rivo Executive Producer
Production Rebecca Rivo Unit Production Manager
Production Tamara Hunter Casting
Directing Adam Robitel Director
Production Calvin Hayward Production Manager
Directing Ria van Heerden Script Supervisor
Costume & Make-Up Simone Stubbs Makeup & Hair
Art Cecelia van Straaten Art Direction
Camera Grant Appleton Second Unit Director of Photography
Crew Grant Hulley Stunt Coordinator
Directing Grant Hulley Second Unit Director
Camera David Bloomer Still Photographer
Camera Marc Spicer Director of Photography
Visual Effects Max Poolman Special Effects Supervisor
Sound Tateum Kohut Sound Re-Recording Mixer
Art Malwande Sigabi Art Direction
Writing Maria Melnik Screenplay
Directing Andre Weavind First Assistant Director
Sound John Carey Original Music Composer
Art Kerry von Lillienveld Property Master
Visual Effects Byron Tofas Compositing Lead
Visual Effects Marc Bloch Visual Effects Supervisor
Directing Robyn Glaser Second Assistant Director
Art Wynand Smit Art Direction
Production Donovan Roberts-Baxter Line Producer
Production Karina Rahardja Co-Producer
Camera Zann Wienand Key Grip
Directing Carien Smit Script Supervisor
Sound Adrian Methurst Foley Artist
Visual Effects Jeremy Hattingh Visual Effects Supervisor

მსგავსი ფილმები