კლაუსტროფობია (2019)
ექვსი ერთმანეთისთვის უცხო ადამიანი უკონტროლო ვითარებაში აღმოჩნდება. მათ მაქსიმალურად უნდა გამოიყენონ თავიანთი გონებრივი შესაძლებლობები რათა გადარჩნენ.
დირექტორი:
Adam Robitel
მწერლები:
Bragi Schut, Maria Melnik.
Taylor Russell Zoey Davis |
|
Logan Miller Ben Miller |
|
Jay Ellis Jason Walker |
|
Deborah Ann Woll Amanda Harper |
|
Nik Dodani Danny Khan |
|
Tyler Labine Mike Nolan |
|
Yorick van Wageningen Games Master WooTan Yu |
|
Cornelius Geaney Jr. College Professor |
|
Russell Crous Charlie - Jason's Assistant |
|
Bart Fouche Gary - Ben's Boss |
|
Jessica Sutton Allison - Zoey's Roommate |
|
Paul Hampshire Hazmat One |
|
Vere Tindale Minos Security Guard / Hazmat Two |
|
Kenneth Fok Detective Li |
|
Caely-Jo Levy Nurse |
|
Jamie-Lee Money Rosa / 1st Flight Attendant |
|
Jeremy Jess Boado Business Passenger |
|
Inge Beckmann 2nd Flight Attendant |
|
Carl Coetzee Pilot #1 |
|
Katheryn Griffiths Pilot #2 |
|
Gary Green Minos Technician #1 |
|
Raven Swart Minos Technician #2 |
|
Dan Gruenberg Fabricator |
|
Gino Lee Ben's Teenage Friend |
|
Álex Martínez Football Player |
|
Rebecca Riedy Puzzle Maker |
|
Adam Robitel Gabe |
|
Pete Sepenuk Hazmat Joe |
|
Romulus Stoicescu Teen |
|
Mario Tardón Coach |
|
Alfredo Tavares Detective |
Sound | Brian Tyler | Original Music Composer |
Editing | Steve Mirkovich | Editor |
Production | Neal H. Moritz | Producer |
Art | Mark Walker | Supervising Art Director |
Costume & Make-Up | Reza Levy | Costume Designer |
Sound | Greg P. Russell | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Sean McCormack | Supervising Sound Editor |
Production | Christa Schamberger | Casting Director |
Art | Tracy Perkins | Set Decoration |
Production | Ori Marmur | Producer |
Sound | Conrad Kuhne | Sound Mixer |
Writing | Bragi Schut | Screenplay |
Writing | Bragi Schut | Story |
Art | Edward Thomas | Production Design |
Production | Rebecca Rivo | Executive Producer |
Production | Rebecca Rivo | Unit Production Manager |
Production | Bonnie Lee Bouman | Casting |
Production | Tamara Hunter | Casting |
Directing | Adam Robitel | Director |
Production | Calvin Hayward | Production Manager |
Directing | Ria van Heerden | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Simone Stubbs | Makeup & Hair |
Art | Cecelia van Straaten | Art Direction |
Camera | Grant Appleton | Second Unit Director of Photography |
Crew | Grant Hulley | Stunt Coordinator |
Directing | Grant Hulley | Second Unit Director |
Camera | David Bloomer | Still Photographer |
Camera | Marc Spicer | Director of Photography |
Visual Effects | Max Poolman | Special Effects Supervisor |
Sound | Tateum Kohut | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Malwande Sigabi | Art Direction |
Writing | Maria Melnik | Screenplay |
Directing | Andre Weavind | First Assistant Director |
Sound | John Carey | Original Music Composer |
Art | Kerry von Lillienveld | Property Master |
Visual Effects | Byron Tofas | Compositing Lead |
Visual Effects | Marc Bloch | Visual Effects Supervisor |
Directing | Robyn Glaser | Second Assistant Director |
Art | Wynand Smit | Art Direction |
Production | Donovan Roberts-Baxter | Line Producer |
Production | Karina Rahardja | Co-Producer |
Camera | Zann Wienand | Key Grip |
Directing | Carien Smit | Script Supervisor |
Sound | Adrian Methurst | Foley Artist |
Visual Effects | Jeremy Hattingh | Visual Effects Supervisor |
Production | Lynne-Anne Vosloo | Line Producer |
Art | Andrew LemMon | Set Decoration |