Ruby Cairo (1992)
დირექტორი:
Graeme Clifford
მწერლები:
Michael Thomas, Robert Dillon.
Andie MacDowell Bessie Faro |
|
Liam Neeson Fergus Lamb |
|
Viggo Mortensen Johnny Faro |
|
Jack Thompson Ed |
|
Paul Spencer Johnny Faro (Boy) |
|
Chad Power Niles Faro |
|
Monica Mikala Alexandria Faro |
|
Kaelynn Craddick Cleo Faro |
|
Sara Craddick Cleo Faro |
|
Luis Cortés Hermes #1 |
|
Amy Van Nostrand Marge Swimmer |
|
Pedro Gonzalez Gonzalez Uncle Jorge |
|
Lucy Rodriguez Tia Lupe |
|
Jeff Corey Joe Dick |
|
Miriam Reed Renee Dick |
|
Kimberley LaMarque Mailwoman |
|
Francine Lee Lily |
|
Alberto Estrella Hermes #2 |
|
Jorge Fegán Undertaker |
|
Paco Mauri Coroner |
|
Sylvia Short Fergus Groupie |
|
Sage Allen Fergus Groupie |
|
Montrose Hagins Fergus Groupie |
|
Loló Navarro Hotel Proprietress |
|
Rodrigo Puebla Bank Teller #1 |
|
Juan Antonio Llanes Bank Teller #2 |
|
Günter Meisner Herr Bruchner |
|
Thomas Frey Bank Teller |
|
Monica Simon EDK Receptionist |
|
Natasa Manisali Melina |
|
Nikos Kouros Kolatos |
|
Lydia Lenossi Miss Abousief |
|
Mandana Marino Miss Hakim |
|
Hosni Hasham Zahram Taxi Driver |
|
Salh Abu El Asem Warehouse Foreman |
|
Maisa El Rafai Woman in Church |
|
Negm El Deen Mohammed Afifi Iman (Mosque) |
|
Robin Lee Priest at Funeral |
|
Hannaa Hamed Ibrahim Young Mother (Crypt) |
|
Hark Bohm German (uncredited) |
|
Dieter Dost Berlin Taxi Driver (uncredited) |
|
Andreas Marianos Octopus Eye (uncredited) |
|
Aristidis Nikoloudis Hotel Concierge (uncredited) |
|
Yolanda Romersa Panamanian Bank Teller (uncredited) |
|
Rob Sargeant Press Photographer (uncredited) |
Production | Lloyd Phillips | Producer |
Editing | Paul Rubell | Editor |
Sound | John Barry | Original Music Composer |
Art | Richard Sylbert | Production Design |
Writing | Michael Thomas | Screenplay |
Production | Jennifer Shull | Casting |
Camera | László Kovács | Director of Photography |
Directing | Graeme Clifford | Director |
Costume & Make-Up | Rudy Dillon | Costume Design |
Directing | Jan Sebastian Ballhaus | Second Assistant Director |
Editing | Caroline Biggerstaff | Editor |
Editing | Mark Winitsky | Editor |
Writing | Robert Dillon | Screenplay |
Writing | Robert Dillon | Story |
Camera | Joyce Rudolph | Still Photographer |
Production | Haruki Kadokawa | Executive Producer |
Production | Hiroshi Sugawara | Producer |
Camera | Larry McConkey | Steadicam Operator |
Camera | Mike Roberts | Camera Operator |
Crew | Marian Green | Stunts |
Art | Arthur Shippee | Property Master |
Production | David Nichols | Unit Production Manager |
Production | David Nichols | Line Producer |
Directing | Marilyn Bailey | Script Supervisor |
Lighting | Peter Bloor | Gaffer |
Production | Laura J. Medina | Production Supervisor |
Directing | Ian Hickinbotham | Second Assistant Director |
Sound | Kevin J. Ward | Boom Operator |
Art | Les Benson | Dressing Prop |
Directing | Don French | First Assistant Director |
Sound | Don Summer | Sound Mixer |
Directing | Dennis M. White | First Assistant Director |
Directing | Aristidis Nikoloudis | Assistant Director |