De Kronieken van Narnia: De Reis van het Drakenschip (2010)
Edmund en Lucy moeten heel de zomer bij hun vervelende neefje Eustace verblijven, wat ze niet leuk vinden. Terwijl ze op een dag, samen met Eustace in een kamer zitten, komt een schilderij met het schip de 'Dawn Treader' erop tot leven en voor ze het weten bevinden ze zich op het magische schip. Daar ontmoeten ze hun vriend, koning Caspian.
Regiseur:
Michael Apted
Schrijvers:
Christopher Markus, Stephen McFeely, Michael Petroni.
Georgie Henley Lucy Pevensie |
|
Skandar Keynes Edmund Pevensie |
|
Ben Barnes Caspian |
|
Will Poulter Eustace Scrubb |
|
Anna Popplewell Susan Pevensie |
|
William Moseley Peter Pevensie |
|
Simon Pegg Reepicheep (Voice) |
|
Liam Neeson Aslan (voice) |
|
Tilda Swinton White Witch |
|
Laura Brent Liliandil |
|
Gary Sweet Drinian |
|
Terry Norris Lord Bern |
|
Bruce Spence Lord Rhoop |
|
Bille Brown Coriakin |
|
Colin Moody Auctioneer |
|
Shane Rangi Tavros |
|
Arthur Angel Rhince |
|
Arabella Morton Gael |
|
Rachel Blakely Gael's Mum |
|
Steven Rooke Faun |
|
Tony Nixon 1st Mate |
|
David Vallon Slave Trader |
|
Jared Robinsen Intake Officer |
|
Roy Billing Chief Dufflepud |
|
Neil G. Young Dufflepud #2 |
|
Greg Poppleton Dufflepud #3 |
|
Nicholas Neild Dufflepud #4 |
|
Nathaniel Parker Caspian's Father |
|
Daniel Poole Young Man |
|
Mirko Grillini Telmarine Sailor |
|
Ron Kelly Steward |
|
Laurence Coy Photographer |
|
Douglas Gresham Slaver #1 |
|
Michael Maguire Slayer #2 |
|
Catarina Hebbard Gael's Aunt |
|
Tamati Rangi Minotaur |
|
Lucas Ross Handsome Soldier |
|
Megan Peta Hill Pretty Young Nurse |
|
David Sachet Trader |
|
Ross Price First Mate |
Art | Mark Robins | Art Direction |
Editing | Rick Shaine | Editor |
Production | Mark Johnson | Producer |
Production | Andrew Adamson | Producer |
Writing | C.S. Lewis | Novel |
Production | Philip Steuer | Producer |
Production | Douglas Gresham | Executive Producer |
Production | Perry Moore | Executive Producer |
Writing | Christopher Markus | Screenplay |
Writing | Stephen McFeely | Screenplay |
Sound | David Arnold | Original Music Composer |
Sound | David Arnold | Music |
Art | Marco Niro | Art Direction |
Production | Christine King | Casting |
Camera | Dante Spinotti | Director of Photography |
Crew | Dante Spinotti | Cinematography |
Production | Nina Gold | Casting |
Art | Barry Robison | Production Design |
Art | Ian Gracie | Art Direction |
Directing | Michael Apted | Director |
Production | Jose Ludlow | Line Producer |
Production | Jonas Thaler | Executive In Charge Of Post Production |
Writing | Michael Petroni | Screenplay |
Production | Cary Granat | Co-Executive Producer |
Art | Rebecca Cohen | Set Decoration |
Crew | Allan Poppleton | Stunt Coordinator |
Crew | Allan Poppleton | Fight Choreographer |
Production | Douglas Jones | Executive In Charge Of Production |
Production | Tom Williams | Executive In Charge Of Production |
Production | Cort Kristensen | Producer |
Production | Todd Cogan | Executive Producer |
Crew | Jessie Thiele | Post-Production Manager |
Production | Jessie Thiele | Post Production Producer |
Art | Karen Murphy | Art Direction |
Art | Daniel May | Art Direction |
Production | Ben Parkinson | Casting |
Visual Effects | Jonathan Fawkner | Visual Effects Supervisor |
Crew | Monica Hada | Post-Production Manager |
Production | Ian Nobby Clark | Unit Manager |
Production | Jennifer Cornwell | Unit Production Manager |
Directing | John Mahaffie | Second Unit Director |
Crew | Erika Takacs | Stunts |
Visual Effects | Yannick Honore | Animation |
Crew | Sean Button | Stunts |
Visual Effects | Hugo Dominguez | Visual Effects |
Visual Effects | Daniel Fotheringham | Animation |
Visual Effects | Gabriele Zucchelli | Animation Supervisor |
Directing | Victoria Sullivan | Script Supervisor |
Directing | Brendan Campbell | First Assistant Director |
Directing | David Cain | Assistant Director |
Production | Richard E. Chapla Jr. | Production Manager |
Production | Brendon 'Moose' Boyd | Unit Manager |
Production | Haroon Saleem | Executive Producer |
Directing | Peter McLennan | Assistant Director |
Directing | Jeff Okabayashi | First Assistant Director |
Directing | Joshua Watkins | Second Second Assistant Director |
Production | Micheal Flaherty | Production Executive |
Directing | Erin Lander | Third Assistant Director |
Directing | Stuart Morrice | Assistant Director |
Production | Victoria Cadiou | Production Supervisor |
Directing | Jaesung Oh | Additional Third Assistant Director |
Directing | Bish Bishop | Additional Second Assistant Director |
Crew | Renee Bowen | Stunts |
Crew | Christopher Russell | Post Production Supervisor |
Visual Effects | Laraib Atta | VFX Artist |
Directing | Deborah Antoniou | Second Assistant Director |
Crew | Sagar Bhanushali | Post Production Assistant |
Production | Lindsay McFarlane | Unit Production Manager |
Production | Vincent Sieber | Production Executive |
Costume & Make-Up | Lindsay Gough | On Set Dresser |
Editing | Alex Anstey | Assistant Editor |
Crew | Ben Baker | Post Production Supervisor |
Production | Vikas Gandhi | Assistant Production Manager |
Crew | Liz Richards | Post-Production Manager |
Directing | Breeze Callahan | Assistant Director |
Directing | Matt Schulman | Assistant Director |
Directing | Greg Spiller | Second Assistant Director |
Directing | Jo Suna | Third Assistant Director |
Crew | Jade Amantea | Utility Stunts |
Lighting | Charlie Nott | Electrician |
Crew | Sharelle Starr | Stunts |
Crew | Deirdre Naughton | Stunts |
Crew | Melanie Peyton-Smith | Stunts |
Crew | Lena Grzegolec | Stunts |
Crew | Janine Bryson | Stunts |
Crew | Brittany Baldwin | Stunts |
Visual Effects | Craig Clarke | Visual Effects Supervisor |