Species II (1998)
Astronauten Dennis Gamble (Mykelti Williamson) en Patrick Ross (Justin Lazard) maken deel uit van de eerste bemande missie naar Mars. Ross raakt daar geïnfecteerd met een buitenaards wezen en begint langzaam te muteren. Wanneer ze terugkeren op Aarde moeten de overgebleven teamleden uit de eerste film samenwerken met de nu vriendelijke, genetisch gemanipuleerde Sil (Henstridge) om hem te pakken te krijgen.
Regiseur: Peter Medak
Michael Madsen Press Lenox |
|
Natasha Henstridge Eve |
|
Marg Helgenberger Dr. Laura Baker |
|
Mykelti Williamson Dennis Gamble |
|
George Dzundza Colonel Burgess |
|
James Cromwell Senator Ross |
|
Sarah Wynter Melissa |
|
Justin Lazard Patrick Ross |
|
Myriam Cyr Anne Sampas |
|
Baxter Harris Dr. Orinsky |
|
Scott Morgan Harry Sampas |
|
Nancy La Scala Debutante |
|
Raquel Gardner Debutante's Sister |
|
Henderson Forsythe Pentagon Personnel |
|
Robert Hogan Pentagon Personnel |
|
Ted Sutton Pentagon Personnel |
|
Peter Boyle Dr. Herman Cromwell |
|
Gwendolyn Briley-Strand Biologist |
|
Valerie Karasek Biologist |
|
Jane Beard Biologist |
|
Nancy Young Tether Console Guard |
|
Beau James Administrator |
|
Tracy Metro Prostitute |
|
Irv Ziff Seedy Motel Clerk |
|
Melanie Bradshaw Hooker |
|
Felicia Deel Stripper |
|
Norman Aronovic Medical Examiner |
|
Kim Adams Darlene |
|
Dustin Turner Kid at Supermarket |
|
Susan Duvall Woman Shopper |
|
Andreas Kraemer Male Teenager |
|
Lauren Ziemski Female Teenager |
|
Donna Sacco Woman in Crowd |
|
Sondra Spriggs Woman with Gamble |
|
Kevin Grantz Federal Agent |
|
Zite Bidanie Press Agent |
|
Nat Benchley Squad Leader |
|
Mike Gartland Cobra Pilot |
|
John C. Pratt Pilot |
|
John T. Scanlon Pilot |
|
Herbert R. Schutt Jr. Pilot |
|
Evelyn Ebo Gorgeous Nurse |
|
Bill Boggs Bill Boggs |
|
Richard Belzer U. S. President |
|
Alesia Newman-Breen News Announcer |
|
Vincent Hammond Patrick Creature Performer |
|
Monica Staggs Eve Creature Performer |
|
Jason Sweet Soldier |
|
Michael Ahl Air Force Special Forces |
|
Sean Attebury Soldier |
|
Matthew Boylan | |
Heidi Burger Dinner Guest |
|
Tim Carr Soldier |
|
Gary Davis Scientist |
|
Frank Faucette Marine |
|
Sean Floyd Orderly |
|
Sarah Fragale Nurse |
|
Byron Henderson Army Soldier |
|
Liam Hughes Paparazzi |
|
Brian Harrison Bar Patron (uncredited) |
|
Julie Mabry Hooker (uncredited) |
|
Karl Otter FBI agent on boat (uncredited) |
|
Thomas Reid Maj Gen USMC (uncredited) |
|
Eric Alan Wendell Air Force Special Forces (uncredited) |
|
Page Dreher Store Shopper |
|
James Koons Terrorist |
Sound | Ed Shearmur | Music |
Production | Amanda Mackey | Casting |
Camera | Matthew F. Leonetti | Director of Photography |
Production | Cathy Sandrich Gelfond | Casting |
Art | Shepherd Frankel | Assistant Art Director |
Crew | Ray Lykins | Stunts |
Crew | Jeff Jarvis | Special Effects Coordinator |
Sound | John Ross | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Javier Bennassar | Sound Effects Editor |
Sound | Cormac Funge | Sound Effects Editor |
Sound | Elmo Weber | Sound Effects Editor |
Sound | Mary Erstad | Foley Mixer |
Sound | Ossama Khuluki | Foley |
Sound | Lucy Sustar | Foley Mixer |
Costume & Make-Up | Richard Bruno | Costume Design |
Sound | Dorian Cheah | Sound Effects Editor |
Sound | Roland N. Thai | Sound Effects Editor |
Directing | Mic Rodgers | Second Unit Director |
Directing | Peter Medak | Director |
Art | Miljen Kreka Kljaković | Production Design |
Art | Suzette Sheets | Set Decoration |
Production | Frank Mancuso Jr. | Producer |
Editing | Richard Nord | Editor |
Production | Dennis Feldman | Executive Producer |
Writing | Dennis Feldman | Characters |
Camera | David Insley | Camera Operator |
Crew | Jennifer Caputo | Stunts |
Crew | Glenn R. Wilder | Stunts |
Art | Gerald Sullivan | Set Designer |
Writing | Chris Brancato | Writer |
Editing | Jonathan Chibnall | First Assistant Editor |
Crew | Tabby Hanson | Stunts |
Production | Pat Moran | Casting |
Crew | Jimmy N. Roberts | Stunts |
Camera | Kyle Rudolph | Steadicam Operator |
Camera | Kyle Rudolph | Second Unit Director of Photography |
Visual Effects | David P. Barton | Effects Supervisor |
Crew | Laura Albert | Stunts |
Crew | Dick Ziker | Stunts |
Crew | Tim Trella | Stunts |
Sound | Joe Barnett | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Gregory M. Gerlich | Supervising Sound Editor |
Sound | Bob McNabb | Dialogue Editor |
Sound | David Lee Fein | Foley |
Sound | Alan Freedman | ADR Mixer |
Sound | Danielle Ghent | Dialogue Editor |
Art | Maria Baker | Set Designer |
Art | Mark Zuelzke | Art Direction |
Costume & Make-Up | Laurie Riley | Costume Supervisor |
Editing | Peter Mergus | Assistant Editor |
Crew | Nancy Young | Stunts |
Sound | Tom Hartig | Boom Operator |
Visual Effects | Wendy Grossberg | Visual Effects Producer |
Sound | Ken Dufva | Foley Artist |
Sound | Diane Marshall | Foley |
Art | Kerry Gammill | Conceptual Design |
Sound | Michael Hertlein | Assistant Sound Editor |
Art | Colin De Rouin | Set Designer |
Costume & Make-Up | Catharine Fletcher Incaprera | Costumer |
Visual Effects | Ralph Maiers | Visual Effects Supervisor |
Crew | James M. Halty | Stunts |
Crew | Gabriela Gutentag | Unit Publicist |
Crew | Bryan Grill | Digital Effects Supervisor |
Sound | Mathew Waters | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Thomas Jones | ADR Supervisor |
Camera | Brian Heller | Aerial Camera |
Art | Stephen G. Shifflette | Set Dresser |
Sound | Dan Garde | Supervising Music Editor |
Costume & Make-Up | Richard Snell | Makeup Artist |
Art | Jerrold F. Brooks | Construction Foreman |
Directing | Joanie Blum | Script Supervisor |
Sound | William Jacobs | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Hugo Peña | Key Costumer |
Crew | Wendy Schmidt | Animatronics Designer |
Production | Elizabeth Lang | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Sherri Bramlett | Hairstylist |
Sound | David Grant | Dialogue Editor |
Camera | Bob Hall | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Barbara Lacy | Makeup Artist |
Editing | Mark Rathaus | Assistant Editor |
Crew | Shane Dixon | Stunt Coordinator |
Crew | Michael Runyard | Stunts |
Costume & Make-Up | Ron Scott | Key Hair Stylist |
Lighting | Pat Blymyer | Chief Lighting Technician |
Visual Effects | Joseph Grossberg | Visual Effects Supervisor |
Sound | Michael Mullane | Sound Effects Editor |
Production | Mercedes Kelso | Casting Associate |
Lighting | Lee Shapira | Key Rigging Grip |
Sound | Pete Anthony | Orchestrator |
Production | John Strawbridge | Casting Associate |
Editing | Dennis McNeill | Color Timer |
Art | Troy Myers | Leadman |
Camera | Allen D. Easton | Camera Operator |
Costume & Make-Up | Perri Sorel | Key Makeup Artist |
Camera | R. Dana Harlow | Grip |
Lighting | Mike Weathers | Rigging Gaffer |
Editing | Gary Burritt | Negative Cutter |
Camera | Mark Bolin | Dolly Grip |
Sound | Craig Jurkiewicz | Foley Editor |
Sound | Tom Boyd | Musician |
Art | Lufeng Qu | Painter |
Editing | Tim Colletti | First Assistant Editor |
Art | Eric Fitzgerald | Title Designer |
Sound | Richard Edwards | Music Programmer |
Sound | Tod Cooper | Music Consultant |
Visual Effects | Casey Dame | 3D Animator |
Camera | Mark Santoni | First Assistant "B" Camera |
Production | Bryan Cooke | Production Assistant |
Sound | Steve Nelson | Production Sound Mixer |
Lighting | George Dunagan | Assistant Chief Lighting Technician |
Camera | Lloyd Barcroft | Key Grip |
Crew | Thomas E. Whalen | Video Assist Operator |
Art | Nancy Garber | Art Department Coordinator |
Art | A. Charles Carnaggio | Assistant Property Master |
Art | William 'W' Gilpin | Construction Coordinator |
Art | Frank Blair | Property Master |
Art | Thomas Hicks Jr. | Set Dresser |
Art | Eric Lichtfuss | Set Dresser |
Art | Albert Ford | Set Dresser |
Art | Elizabeth Weber | Set Dresser |
Visual Effects | Spencer Knapp | 3D Animator |
Visual Effects | Dan Santoni | 3D Animator |
Visual Effects | Stephen Brand | 3D Supervisor |
Visual Effects | Sebastian Bilbao | 3D Animator |
Visual Effects | Michael Ford | 3D Animator |
Crew | Christian Carlberg | Animatronics Designer |
Crew | Todd Minobe | Animatronics Designer |
Crew | Brian Poor | Animatronics Designer |
Crew | Clinton Lynch | Animatronics Designer |
Sound | Reece Gilmore | Music Programmer |
Crew | Carol Everson | Cableman |
Costume & Make-Up | Victoria Bruno | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Heather Hoffman | Costumer |
Costume & Make-Up | Bruce Reik | Costumer |