The Prince & Me (2004)
Hij is de eigenwijze Deense Prins Edward (Luke Mably), die incognito een jaartje in Amerika wil studeren, voordat hij zijn koninklijke plichten moet vervullen. Zij is een vrijgevochten Amerikaanse studente met de naam Paige (Julia Stiles), die na eerst de nodige aanvaringen met Edward te hebben gehad, stapelverliefd op hem wordt zonder dat ze beseft dat hij een prins is. Pas wanneer zij hem achterna reist naar Denemarken komt ze achter zijn ware identiteit en wordt daarmee voor een moeilijke keuze gesteld. Moet zij haar hart volgen en kiezen voor de liefde? Haar zorgeloze en vrijgevochten leventje als anonieme studente is dan wel voorgoed voorbij...
Regiseur:
Martha Coolidge
Schrijvers:
Jack Amiel, Michael Begler, Katherine Fugate.
Julia Stiles Paige Morgan |
|
Luke Mably Prince Edvard |
|
Ben Miller Soren |
|
Miranda Richardson Queen Rosalind |
|
James Fox King Haraald |
|
Alberta Watson Amy Morgan |
|
John Bourgeois Ben Morgan |
|
Zachary Knighton John Morgan |
|
Stephen O'Reilly Mike Morgan |
|
Elisabeth Waterston Beth Curtis |
|
Eliza Bennett Princess Arabella |
|
Devin Ratray Scotty |
|
Clare Preuss Stacey |
|
Yaani King Mondschein Amanda |
|
Eddie Irvine Eddie Irvine |
|
Angelo Tsarouchas Stu |
|
Jacques Tourangeau Professor Amiel |
|
Joanne Baron Margueritte (Royal Designer) |
|
Stephen Singer Professor Begler |
|
Sarah Manninen Krista |
|
Tony Munch Keith Kopetsky |
|
John Nelles Race Announcer |
|
Claus Bue Lutheran Archbishop |
|
James McGowan Photographer |
|
Jean Pearson Photographer |
|
Dagmar Bláhová Lady in Waiting |
|
Henrik Jandorf Prime Minister |
|
Niels Anders Thorn Thomas Anderson |
|
Jesper Asholt Cab Driver |
|
Andrea Verešová Eddie's Girlfriend |
|
Winter Ave Zoli Eddie's Girlfriend |
|
Jennifer Roberts Smith John's Wife |
|
Zdeněk Maryška Corporation Negotiator |
|
Vladimír Kulhavý Union Negotiator |
|
Garth Hewitt Desperate Dan |
|
Dana Reznik Wild Girl |
|
Amy Stewart Rathskeller Server |
|
Richard Lee Deli Patron |
|
Barbora Kodetová English Teacher's Assistant |
|
Klára Issová English Teacher's Assistant |
|
Eva Dočolomanská English Teacher's Assistant |
|
Philip Craig Doctor |
|
Dinah Watts Nurse |
|
David O'Kelly TV Reporter |
|
Robert Russel Royal Herald |
|
Go Go Jean Michel Francis Ambassador Koskei |
|
Jan Nemejovský Parliamentary Herald |
|
Lenka Termerová Danish Woman in Crowd |
|
Emil Helt Little Kid |
|
Dan Petronijevic Rathskeller Bouncer |
|
Jason Burke Rathskeller Bouncer |
|
Michael McLachlan Gopher Fan |
|
Patricia Netzer Brigett (Palace Maid) |
|
Andrea Miltner Anna (Palace Maid) |
|
Jennifer Vey The Bride |
Production | Suzanne Smith Crowley | Casting |
Costume & Make-Up | Magali Guidasci | Costume Design |
Production | Gail Stevens | Casting |
Production | Billy Hopkins | Casting |
Visual Effects | Louis Craig | Special Effects Supervisor |
Production | Kerry Barden | Casting |
Art | Isabelle Guay | Supervising Art Director |
Art | James H. Spencer | Production Design |
Editing | Steven Cohen | Editor |
Production | Robin D. Cook | Casting |
Production | Nancy Bishop | Casting |
Writing | Jack Amiel | Screenplay |
Writing | Michael Begler | Screenplay |
Production | Mark Amin | Producer |
Writing | Mark Amin | Story |
Camera | Alex Nepomniaschy | Director of Photography |
Production | Mark Bennett | Casting |
Directing | Martha Coolidge | Director |
Sound | Jennie Muskett | Original Music Composer |
Writing | Katherine Fugate | Screenplay |
Writing | Katherine Fugate | Story |
Production | Robin Schorr | Executive Producer |
Production | Cami Winikoff | Executive Producer |
Visual Effects | Michael Lantieri | Special Effects Supervisor |
Art | David Laramy | Assistant Set Decoration |
Costume & Make-Up | Ivo Strangmüller | Makeup Artist |
Art | Brent Lambert | Set Designer |
Art | Ian Hall | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Katie Brennan | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Annick Chartier | Key Makeup Artist |
Art | Philippe Lord | Set Decoration |
Art | Jean-Pierre Paquet | Art Direction |
Editing | Sarah Broshar | Assistant Editor |
Art | David Gaucher | Art Direction |
Art | Lucie Tremblay | Set Designer |
Production | Michèle St-Arnaud | Location Manager |
Art | Frédéric Amblard | Set Designer |
Art | Alex Touikan | Set Designer |
Crew | Stephen Gilbert | Special Effects Coordinator |
Directing | Kimi Webber | Script Supervisor |
Camera | Jean-Philippe Bernier | Camera Trainee |
Camera | Francois Archambault | Steadicam Operator |
Camera | Robert Stecko | "B" Camera Operator |
Costume & Make-Up | Patricie Šoptenková | Set Costumer |
Art | Mario Chabot | Set Designer |
Lighting | Marco Venditto | Electrician |
Costume & Make-Up | Libuše Barlová | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Beatrice De Alba | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Karola Dirnberger | Hairstylist |
Directing | Kathryn Buck | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Robert Iannaccone | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Réjean Goderre | Key Hair Stylist |
Art | Martine Giguère-Kazemirchuk | Set Decoration |
Art | Daniel Hamelin | Set Decoration |
Directing | Jakub Dvorak | Assistant Director |
Art | Ján Svoboda | Art Department Coordinator |
Art | Simon Guilbault | Set Designer |
Costume & Make-Up | Rikke Dengso | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Kristen Paynter | Makeup Artist |
Crew | Kaz Kobielski | Special Effects Coordinator |
Editing | Patrick Crane | First Assistant Editor |
Crew | Martin Allan Kloner | Visual Effects Editor |
Art | Vidar Neuhof | On Set Props |
Costume & Make-Up | Robin Richesson | Costume Illustrator |
Camera | Sylvain Labrecque | Grip |
Costume & Make-Up | Rosalie Clermont-Bilodeau | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Fanny Vachon | First Assistant Makeup Artist |
Production | Jim Kontos | Unit Manager |
Lighting | Jean-François Dubé | Rigging Grip |
Lighting | Christian Chabot | Electrician |
Art | Céline Lampron | Set Designer |
Costume & Make-Up | Chantal Bergeron | Hairstylist |
Art | Maryse de Lottinville | Set Designer |
Sound | Louis Marion | Sound Mixer |
Sound | Louis Piché | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Mark de Coste | Assistant Costume Designer |
Art | Eric Bardin | Assistant Property Master |
Camera | Alain Masse | First Company Grip |
Lighting | Jean Courteau | Chief Lighting Technician |
Art | Marie-Soleil Dénommé | Assistant Set Decoration |
Lighting | Stéphane Sorensen | Rigging Grip |
Lighting | Christophe Pommiès | Electrician |
Costume & Make-Up | Charlotte Wiseman | Key Costumer |
Camera | Paul Duchesne | Grip |
Camera | Mathieu Price | Grip |
Crew | Vincent Marion | Special Effects Technician |
Visual Effects | Elana Joy Livneh Lessem | Visual Effects Assistant Editor |
Crew | André Laforest | Special Effects Technician |
Camera | David Dinel | Second Company Grip |
Lighting | Sylvain Bergevin | Assistant Chief Lighting Technician |
Production | Frederik Joly | Assistant Unit Manager |
Camera | Robert Lapierre Jr. | Grip |
Lighting | Sandrin Olivier | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Tereska Gesing | Costumer |
Costume & Make-Up | Mélissa Martel | Costumer |
Camera | Samuel Eusanio | Grip |
Art | Martin Gagné | Set Designer |
Art | Melanie Boudeault | Assistant Set Decoration |
Art | Jennifer Small | Assistant Set Decoration |
Lighting | Alain Deniger | Electrician |
Lighting | Alexandre Curzi | Electrician |
Camera | Audrey Bouchard | Grip |
Lighting | Alessandro Galizzi | Rigging Grip |
Art | Claire Alary | Property Master |
Crew | François Dion | Special Effects Technician |
Crew | Erick Hébert | Special Effects Technician |
Crew | Michel Verdon | Special Effects Technician |
Production | Josée Francis | Assistant Location Manager |