Land of the Dead (2005)
De levende doden hebben de de Aarde definitief in hun greep gekregen en de laatste overlevende mensen hebben zich in een versterkte stad teruggetrokken. Hun enige verweer tegen de ondoden is een enorme tank, de Dead Reckoning, die in het bezit is van de steenrijke Kaufman. De rest van de bevolking heeft het helaas wat minder goed en moet dagelijks keihard vechten om de ondoden buiten de stadsmuren te houden.
Regiseur:
George A. Romero
Schrijver:
George A. Romero
Robin Ward Fiddler's Green Promo Announcer |
|
Bryan Renfro Number 9's Victim |
|
Simon Baker Riley |
|
John Leguizamo Cholo |
|
Dennis Hopper Kaufman |
|
Asia Argento Slack |
|
Robert Joy Charlie |
|
Eugene A. Clark Big Daddy |
|
Joanne Boland Pretty Boy |
|
Tony Nappo Foxy |
|
Jennifer Baxter Number 9 |
|
Boyd Banks Butcher |
|
Tony Munch Anchor |
|
Shawn Roberts Mike |
|
Sasha Roiz Manolete |
|
Krista Bridges Motown |
|
Alan van Sprang Brubaker |
|
Phil Fondacaro Chihuahua |
|
Bruce McFee Mulligan |
|
Earl Pastko Roach |
|
Jonathan Whittaker Sutherland |
|
Peter Outerbridge Styles |
|
Lara Amersey Dead Teenage Girl |
|
Matt Birman Kaufman's Security Guard |
|
Devon Bostick Brian |
|
Christopher Russell Barrett |
|
Richard Clarkin Steele |
|
David Sparrow Arena Policeman |
|
Ted Ludzik Weapons Storage Guard |
|
Sandy Kellerman Kissing Woman |
|
Erica Olsen Cheerleader Zombie |
|
Simon Pegg Photo Booth Zombie |
|
Edgar Wright Photo Booth Zombie |
|
Greg Nicotero Bridgekeeper Zombie |
|
Tom Savini Machete Zombie |
|
Pedro Miguel Arce Pillsbury |
|
Maxwell McCabe-Lokos Mouse |
|
John Migliore Zombie (uncredited) |
|
Gary Ugarek Earless Fence Zombie (uncredited) |
|
Jasmin Geljo Tambourine Man |
|
Michael Belisario Dead Teenage Boy |
|
Gene Mack Knipp |
|
Christopher Allen Nelson Veteran Soldier |
|
Debra Felstead Female Soldier |
|
Tina Romero "High Noon" Soldier |
|
Colm Magner Guard at the "Throat" |
|
Scott Wickware Guard at the "Throat" |
|
Ron Payne Hobo |
|
Darrin Brown Bettor |
|
Eldridge Hyndman Deke |
|
James Binkley Grenade Soldier |
|
Dawne Furey Topless Dancer |
|
Donna Croce Kissing Woman |
|
Heidi von Palleske Woman |
|
David Stinson Young Man |
|
Trevor Bain Security Man |
|
Dwayne McLean Hanged Man Zombie |
|
Wilbert Headley Dead Tuba Player |
|
Ross Sferrazza Dead Trombone Player |
|
Liise Keeling Zombie Mother |
|
Sonia Belley Zombie Daughter |
|
Chad Camilleri Refrigerator Zombie |
|
Gino Crognale Policeman Zombie |
|
Shane Cardwell Fence Fry Zombie |
|
Kevin Rushton Arena Fight Zombie |
|
Nick Alachiotis Arena Fight Zombie |
|
James Canton Child Zombie |
|
Ermes Blarasin Clown Zombie |
|
Jake McKinnon Hillside Zombie |
|
Susan Wloszczyna Temperance Street Zombie |
|
David Campbell Legless Zombie |
|
George A. Romero Puppeteer (voice) (uncredited) |
|
Joey Luthman Zombie |
Production | Marci Liroff | Casting |
Sound | Johnny Klimek | Original Music Composer |
Sound | Reinhold Heil | Original Music Composer |
Sound | Reinhold Heil | Music Arranger |
Production | Neil Canton | Co-Producer |
Writing | George A. Romero | Screenplay |
Directing | George A. Romero | Director |
Directing | Simon Board | Second Assistant Director |
Costume & Make-Up | Alex Kavanagh | Costume Design |
Production | Dennis E. Jones | Executive Producer |
Art | Arvinder Greywal | Production Design |
Crew | John Stoneham Jr. | Stunts |
Production | Lynwood Spinks | Executive Producer |
Production | Mark Canton | Producer |
Production | Ryan Kavanaugh | Executive Producer |
Crew | Melissa R. Stubbs | Stunts |
Art | Greg Chown | Storyboard Artist |
Production | Bernie Goldmann | Producer |
Production | Peter Grunwald | Producer |
Crew | Matt Birman | Stunt Coordinator |
Directing | Matt Birman | Second Unit Director |
Camera | Mirosław Baszak | Director of Photography |
Art | Todd Rex | Sculptor |
Crew | John Stead | Stunts |
Directing | Donna Croce | Script Supervisor |
Crew | Tig Fong | Stunts |
Camera | Jeremy Benning | Steadicam Operator |
Editing | Michael Doherty | Editor |
Directing | Michael Doherty | Insert Unit Director |
Crew | Brock Jolliffe | Special Effects |
Visual Effects | Brock Jolliffe | Special Effects Supervisor |
Directing | Martin Walters | First Assistant Director |
Production | Sara Kay | Casting Associate |
Production | Nigel Hartwell | Production Assistant |
Visual Effects | Peter Denomme | Visual Effects Producer |
Crew | Miles Mogulescu | Legal Services |
Costume & Make-Up | Scott Patton | Makeup Designer |
Crew | Carson Manning | Stunt Driver |
Visual Effects | Peter Giliberti | Animation Supervisor |
Sound | Steve Baine | Foley Artist |
Production | Liam Kiernan | Assistant Location Manager |
Costume & Make-Up | Leslie Kavanagh | Costume Set Supervisor |
Production | Geralyn Flood | Casting Assistant |
Crew | Shelley Cook | Stunts |
Sound | Craig Henighan | Supervising Sound Effects Editor |
Sound | Kevin Banks | Music Editor |
Art | H. Nancy Pak | Art Department Coordinator |
Sound | Lee de Lang | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Jeff Campbell | Visual Effects Supervisor |
Sound | Robert Fletcher | Production Sound Mixer |
Production | David McIlroy | Location Manager |
Crew | Alison Reid | Stunts |
Crew | Joel Goldes | Dialect Coach |
Crew | Karen Tyrell | Unit Publicist |
Art | Doug Slater | Art Direction |
Sound | Nelson Ferreira | Supervising Sound Editor |
Production | David Resnick | Associate Producer |
Production | Silenn Thomas | Associate Producer |
Costume & Make-Up | Regan Noble | Key Hair Stylist |
Visual Effects | Bernie Wrightson | Creature Design |
Costume & Make-Up | Bernie Wrightson | Makeup Effects Designer |
Costume & Make-Up | Brenda Broer | Costumer |
Crew | John 'Frenchie' Berger | Armorer |
Art | Rob Ballantyne | Assistant Art Director |
Crew | Jennifer Mccormack | Driver |
Lighting | Bob Davidson | Gaffer |
Art | Dave Bracken | Construction Coordinator |
Visual Effects | Greg Behrens | Visual Effects Coordinator |
Art | Rudy Braun | Set Designer |
Crew | Doug Campbell | Digital Effects Supervisor |
Sound | Peter Persaud | Foley Recordist |
Crew | Taryn Ash | Stunts |
Production | Scott Alexander | Assistant Location Manager |
Costume & Make-Up | Eva Coudouloux | Assistant Makeup Artist |
Directing | Nick Lopez | Assistant Director |
Art | Marlene Puritt | Set Decoration |
Art | Jude Britton | Painter |
Camera | Shai Vera | Grip |
Costume & Make-Up | Stephanie Lees | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Robin Klein | Set Dressing Artist |
Crew | Jay Molloy | Carpenter |
Crew | Sari Miettinen | Craft Service |
Crew | Gary Mueller | Post Production Supervisor |
Art | Darryl Beebe | Property Master |
Crew | Lauren Hassard | Set Medic |
Sound | Roman Alexander Buchok | Boom Operator |
Sound | Roman Alexander Buchok | Sound Recordist |
Crew | Chad Camilleri | Stunts |
Production | Byron A. Martin | Unit Production Manager |
Editing | Chris Wallace | Color Timer |
Editing | Brigitte Rabazo | First Assistant Editor |
Lighting | Cinar Eryasar | Electrician |
Lighting | Dennis Daigle | Lighting Technician |
Lighting | Paul Michel | Rigging Gaffer |
Production | Debbie Wilkinson | Production Coordinator |
Sound | Rose Gregoris | First Assistant Sound Editor |
Visual Effects | Naomi Anderlini | Digital Compositors |
Art | Naomi Anderlini | Title Designer |
Crew | Reg Ashby | Key Special Effects |
Crew | Alicia Turner | Stunts |
Editing | Tom Mayclim | Negative Cutter |
Crew | Dave Van Zeyl | Stunts |
Production | Jane Rogers | Extras Casting |
Editing | Drake Conrad | Digital Color Timer |
Camera | Jim Bacon | Epk Producer |
Visual Effects | Landon Bootsma | Digital Compositor |
Production | Kevin Michael Schembri | Second Assistant Accountant |
Costume & Make-Up | Pamela Hackwell | Contact Lens Technician |
Camera | Murat Akser | Assistant Camera |
Production | Brett Miller | Location Production Assistant |
Crew | Joanne Leach | Stunts |
Directing | Agnieszka Kroskowska | Third Assistant Director |
Art | Rod James | Assistant Property Master |
Sound | Michael Gabriel | ADR Recordist |
Crew | John Sandever | Special Effects Assistant |
Crew | David Antonacci | Special Effects Technician |
Visual Effects | John D.B. Cox | Visual Effects Production Manager |
Camera | Rod Christie | Data Wrangler |
Production | Carolyn Kelly | Assistant Production Coordinator |
Crew | Randy Brown | Generator Operator |
Production | Rick Anglin | Production Driver |
Production | Rob Shea | Production Secretary |
Sound | Sean Keegan | ADR Mixer |
Camera | Mark Silver | Key Grip |
Production | Steve Barnett | Executive Producer |