Sea of Love (1989)
MisdaadDramaRomantiekMysterieThriller
Frank Keller, politiedetective in New York, is verbitterd door zijn scheiding en is in volle midlifecrisis. Samen met zijn collega's speurt hij in Manhattan naar een meedogenloze psychopate die het gemunt heeft op 'vrouwenverslinders'.
Regiseur: Harold Becker
Al Pacino Frank Keller |
|
Ellen Barkin Helen Cruger |
|
John Goodman Sherman |
|
Michael Rooker Terry |
|
William Hickey Frank Keller Sr. |
|
Richard Jenkins Gruber |
|
Paul Calderon Serafino |
|
Gene Canfield Struk |
|
Larry Joshua Dargan |
|
John Spencer Lieutenant |
|
Christine Estabrook Gina Gallagher / Lonelyheart |
|
Barbara Baxley Miss Allen |
|
Patricia Barry Older Woman |
|
Mark Phelan Murdered Man |
|
Michael O'Neill Raymond Brown |
|
Michael Fischetti Doorman |
|
Luis Antonio Ramos Omar Maldonado |
|
Rafael Báez Efram Maldonado |
|
Samuel L. Jackson Black Guy |
|
Damien Leake Ernest Lee |
|
John Thaddeus Tommy |
|
Joshua Nelson Willie |
|
Christofer de Oni Supermarket Manager |
|
Dwayne McClary Supermarket Cashier |
|
Jacqueline Brookes Helen's Mother |
|
Thom Curley Toastmaster |
|
Fred Sanders Cable Supervisor |
|
Larry Mullane Clipboard Guy #2 |
|
Anthony Catanese Clipboard Guy #3 |
|
Thomas Wagner Bartender |
|
Manny Alfaro Doorman |
|
Brian Paul James Mackey |
|
Deborah Taylor Tense Woman |
|
Ferne Downey Sasha |
|
Nancy Beatty Raymond Brown's Wife |
|
Tony De Santis Clipboard Guy #1 |
|
Jackie Laidlaw Yuppie Detective #1 |
|
Paul Hubbard Yuppie Detective #2 |
|
James Kidnie Surveillance Team Member |
|
Bridget O'Sullivan Sherman's Wife |
|
Franz Fridal Criminal Type |
|
James O'Regan Hallway Cop |
|
Wayne Best Hallway Cop |
|
John Bourgeois Young Cop |
|
Hugh Thompson Young Cop |
|
Miranda de Pencier Bride |
|
Ty Templeton Groom |
|
Lorraine Bracco Denice Gruber (scenes deleted) |
Production | Martin Bregman | Producer |
Writing | Richard Price | Writer |
Art | John Jay Moore | Production Design |
Sound | Samuel C. Crutcher | Sound Editor |
Sound | Trevor Jones | Music |
Crew | Shane Cardwell | Stunts |
Crew | Buddy Joe Hooker | Stunts |
Editing | John Wright | Additional Editing |
Crew | Kenny Bates | Stunts |
Camera | Ronnie Taylor | Director of Photography |
Sound | Dino DiMuro | Sound Editor |
Art | Gordon Sim | Set Decoration |
Sound | Kathy Durning | Music Editor |
Sound | Denise Horta | ADR Editor |
Production | Mary Colquhoun | Casting |
Directing | Harold Becker | Director |
Editing | David Bretherton | Editor |
Costume & Make-Up | Irving Buchman | Makeup Artist |
Camera | Adam Holender | Additional Photography |
Production | Barbara Kelly | Production Manager |
Costume & Make-Up | Betsy Cox | Costume Design |
Production | Michael Bregman | Associate Producer |
Production | Louis A. Stroller | Producer |
Production | Louis A. Stroller | Unit Production Manager |
Crew | Glenn R. Wilder | Stunts |
Crew | Steve Boyum | Stunts |
Directing | Thomas J. Mack | First Assistant Director |
Crew | Dick Ziker | Stunts |
Crew | Dick Ziker | Stunt Coordinator |
Directing | Dick Ziker | Second Unit Director |
Sound | Dan Carlin Sr. | Music Editor |
Editing | Charlene Olson | Assistant Editor |
Production | Stuart Aikins | Casting |
Art | Lucinda Zak | First Assistant Art Direction |
Sound | Robert Knudson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Robert Glass | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Liam Kiernan | Production Assistant |
Camera | Horace Jordan | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Leslie A. Sebert | Key Makeup Artist |
Camera | Rob McEwan | Still Photographer |
Editing | Haydn Streeter | Assistant Editor |
Sound | Don Digirolamo | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Michael Hall | First Assistant Camera |
Camera | Andy Chmura | Camera Operator |
Sound | Randle Akerson | Supervising Sound Editor |
Production | Debra Beers | Location Manager |
Directing | Blanche McDermaid | Script Supervisor |
Directing | Michael E. Steele | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Irene Kent | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Bob Grimaldi | Hairstylist |
Sound | Keith A. Wester | Sound Mixer |
Sound | Bruce Lacey | Sound Editor |
Production | Regina Robb | Production Secretary |
Directing | David Sardi | Second Assistant Director |
Crew | Neil Montgomerie | Transportation Coordinator |
Editing | Irvin Paik | Assistant Editor |
Art | Jeff Poulis | Assistant Property Master |
Sound | Steve Switzer | Boom Operator |
Camera | Yves Drapeau | First Assistant Camera |
Production | Dorothy Precious | Production Accountant |
Directing | Rocco Gismondi | Second Assistant Director |
Art | Vic Rigler | Property Master |
Sound | David L. Horton Jr. | Foley Editor |
Costume & Make-Up | Debi Weldon | Wardrobe Assistant |
Crew | Rick Parker | Stunts |
Camera | Randy Tambling | Grip |
Camera | Robert DaPrato | Dolly Grip |
Crew | Joan Eisenberg | Unit Publicist |
Sound | Ron Meredith | Sound Assistant |
Production | Anne Richardson | Assistant Location Manager |
Directing | Madeleine Henrié | Second Assistant Director |
Crew | Reet Puhm | Scenic Artist |
Sound | Norval D. Crutcher | Supervising Sound Editor |
Lighting | Rae Thurston | Gaffer |
Camera | Rick Perotto | Second Assistant Camera |
Production | Scott Mansfield | Extras Casting |
Production | Toni Blay | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Gail Filman | Wardrobe Master |
Costume & Make-Up | Bryan Charbonneau | Hairstylist |
Editing | Francine Fleishman | Assistant Editor |
Sound | Hank Brodkin | Sound Assistant |
Camera | Howie Balbraith | Best Boy Grip |
Art | Raman Majlath | Set Dresser |
Production | Karen Demontbrun | Assistant Accountant |
Art | Richard Ferbrache | Assistant Set Decoration |
Crew | Boyd Allen | Carpenter |
Sound | Lauren Filson | ADR Editor |