Alien: Covenant (2017)
De bemanning van het kolonieschip Covenant is op weg naar een verre planeet aan de andere kant van de Melkweg. Ze ontdekken daar, wat zij denken, een onbekend paradijs, maar wat eigenlijk een duistere gevaarlijke wereld is. De enige bewoner blijkt de 'synthetische' David (Michael Fassbender) te zijn, een overlevende van de gedoemde Prometheus expeditie.
Regiseur:
Ridley Scott
Schrijvers:
John Logan, Dante Harper.
Michael Fassbender David / Walter |
|
Katherine Waterston Daniels |
|
Billy Crudup Christopher Oram |
|
Danny McBride Tennessee Faris |
|
Demián Bichir Carl Lope |
|
Carmen Ejogo Karine Oram |
|
Jussie Smollett Ricks |
|
Callie Hernandez Upworth |
|
Amy Seimetz Maggie Faris |
|
Nathaniel Dean Hallett |
|
Alexander England Ankor |
|
Benjamin Rigby Ledward |
|
Uli Latukefu Cole |
|
Tess Haubrich Sarah Rosenthal |
|
Lorelei King Mother (voice) |
|
Goran D. Kleut Xenomorph / Neomorph |
|
Andrew Crawford Neomorph |
|
Tom O'Sullivan David / Walter Double |
|
James Franco Jacob Branson (uncredited) |
|
Guy Pearce Peter Weyland (uncredited) |
Camera | Dariusz Wolski | Director of Photography |
Directing | Ridley Scott | Director |
Production | Ridley Scott | Producer |
Production | David Giler | Producer |
Writing | John Logan | Screenplay |
Costume & Make-Up | Janty Yates | Costume Design |
Editing | Pietro Scalia | Editor |
Production | Walter Hill | Producer |
Writing | Dan O'Bannon | Characters |
Writing | Ronald Shusett | Characters |
Art | H. R. Giger | Art Direction |
Art | Victor J. Zolfo | Set Decoration |
Production | Mark Huffam | Producer |
Art | Charlie Revai | Art Direction |
Art | Ian Gracie | Supervising Art Director |
Production | Michael Schaefer | Producer |
Production | Carmen Cuba | Casting |
Sound | Paul Massey | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Ross Emery | Second Unit Director of Photography |
Art | Chris Seagers | Production Design |
Crew | Javier Botet | Motion Capture Artist |
Lighting | Sean O'Neill | Rigging Gaffer |
Art | Steve Burg | Conceptual Design |
Sound | Alex Ferguson | Assistant Sound Editor |
Writing | Michael Green | Story |
Writing | Dante Harper | Screenplay |
Sound | Jed Kurzel | Music |
Sound | Jed Kurzel | Music Director |
Crew | Cameron Ambridge | Stunt Double |
Costume & Make-Up | Lesley Vanderwalt | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Lesley Vanderwalt | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Lesley Vanderwalt | Makeup Supervisor |
Art | Damien Drew | Art Direction |
Sound | Sue Harding | Foley |
Writing | Jack Paglen | Story |
Visual Effects | Johnny Spinelli | Lead Animator |
Camera | Damian Wyvill | Camera Operator |
Crew | Julie Payne | In Memory Of |
Visual Effects | Tom Barber | Visual Effects Production Manager |
Costume & Make-Up | Sarah Robinson | Costume Supervisor |
Sound | Michael Fentum | Sound Designer |
Visual Effects | Paul Docherty | Visual Effects Coordinator |
Sound | Tony Lewis | Music Editor |
Costume & Make-Up | Robyn Elliott | Costume Supervisor |
Camera | P. Scott Sakamoto | Camera Operator |
Visual Effects | Charley Henley | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Paul Butterworth | Visual Effects Supervisor |
Crew | Mark Carr | Visual Effects Editor |
Costume & Make-Up | Bruno de Santa | Costumer |
Art | Jacinta Leong | Art Direction |
Visual Effects | Priyanka Balasubramania | Visual Effects Producer |
Sound | Jack Stew | Foley |
Visual Effects | Kilou Picard | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Jennifer Stanfield | Key Hair Stylist |
Crew | Zeb Simpson | Video Assist Operator |
Production | Mary Barltrop | Location Manager |
Camera | Calum McFarlane | Camera Operator |
Camera | Darrin Keough | Camera Operator |
Sound | Oliver Tarney | Sound Designer |
Sound | Oliver Tarney | Supervising Sound Editor |
Sound | Dillon Bennett | Sound Effects Editor |
Visual Effects | Jason Bath | Visual Effects Producer |
Lighting | Mark Jefferies | Rigging Gaffer |
Visual Effects | Tim Pounds-Cornish | Visual Effects Production Manager |
Crew | Marky Lee Campbell | Stunts |
Visual Effects | Jammie Friday | Compositing Supervisor |
Art | Jenny Hitchcock | Assistant Art Director |
Camera | Mark Rogers | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Tess Natoli | Makeup Artist |
Camera | Ricky Schamburg | First Assistant "A" Camera |
Lighting | Pete Gilmour | Lighting Programmer |
Art | Nicholas Dare | Assistant Art Director |
Crew | David A.T. Bowman | Digital Effects Supervisor |
Sound | Derek Casari | ADR & Dubbing |
Crew | Paolo Buzzetti | Visual Effects Editor |
Crew | Sean Button | Stunt Double |
Crew | Fabio Zangla | CG Supervisor |
Visual Effects | Gabriele Zucchelli | Animation Supervisor |
Sound | Rachael Tate | ADR Supervisor |
Visual Effects | Pierre Escande | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Daniel Matley | Visual Effects Producer |
Editing | Laurence Johnson | First Assistant Editor |
Crew | Hauk Olafsson | Special Effects Technician |
Crew | Lukasz Bukowiecki | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Jason McDonald | Pre-Visualization Supervisor |
Directing | Melina Burns | Script Supervisor |
Crew | Yasushi Asaya | Stunts |
Crew | Alex Kuzelicki | Utility Stunts |
Crew | Mark Duncan | Stunts |
Visual Effects | Nicolas Delval | Visual Effects Producer |
Crew | Neal Horton | Stunts |
Art | Peter 'Babylon' Owens | Construction Foreman |
Art | Andrew Chan | Assistant Art Director |
Camera | Matt Toll | Camera Operator |
Production | Wittney Horton | Casting Associate |
Visual Effects | Paul Round | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Toby White | Visual Effects Coordinator |
Camera | Andrew AJ Johnson | Steadicam Operator |
Visual Effects | Alberto Herrera | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Adam Lawrence | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sona Pak | Visual Effects Producer |
Directing | Raymond Kirk | Assistant Director |
Directing | Raymond Kirk | First Assistant Director |
Camera | Scott Dolan | First Assistant "C" Camera |
Costume & Make-Up | Lara Jade Birch | Hairstylist |
Visual Effects | Tomi Nieminen | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Sarah Moussaif | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Raphaelle Weisz | Visual Effects Coordinator |
Costume & Make-Up | Rebecca Allen | Hairstylist |
Production | Dean Hood | Unit Production Manager |
Art | Belinda Cusmano | Set Designer |
Art | Wayne John Haag | Conceptual Design |
Art | Dane Hallett | Conceptual Design |
Art | Mark Hatton | Conceptual Design |
Art | Christopher Bruce | Leadman |
Camera | Peter Beeh | Aerial Director of Photography |
Visual Effects | Lee Maher | Visual Effects Coordinator |
Crew | Connor Van Vuuren | Stunt Double |
Visual Effects | Brendan Seals | Visual Effects Supervisor |
Production | Lizzy Jane Klein | Researcher |
Directing | Drew Bailey | First Assistant Director |
Crew | Hubert Maston | CG Supervisor |
Crew | Audrey Ferrara | Digital Effects Supervisor |
Crew | Andrew Zink | CG Supervisor |
Visual Effects | Christophe St-Pierre Paradis | Lead Animator |
Crew | Jason Quintana | CG Supervisor |
Visual Effects | Anthony Smith | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Anthony Smith | 2D Supervisor |
Visual Effects | Gemma Office | Visual Effects Coordinator |
Camera | Jay Torta | First Assistant "A" Camera |
Visual Effects | Rebecca Vujanovic | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Chelsea Mirus | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jin Yong Kim | Matchmove Supervisor |
Sound | Judah Getz | ADR & Dubbing |
Crew | Damien Bryson | Stunts |
Visual Effects | Spencer Cook | Animation Supervisor |
Visual Effects | Barnes Wheeler | VFX Editor |
Art | Lauren Wild | Art Department Coordinator |
Directing | Merran Elliot | Script Supervisor |
Production | Ebony Hardin | Casting Assistant |
Camera | Mal Booth | Dolly Grip |
Lighting | Mark Glindeman | Gaffer |
Lighting | Theo Thomas | Key Rigging Grip |
Camera | Toby Copping | Key Grip |
Visual Effects | Alexandre Ronco | Animation Supervisor |
Crew | Alexandre Cancado | CG Supervisor |
Visual Effects | Maxime Cazaly | Creature Technical Director |
Visual Effects | Maxime Cazaly | Creature Effects Technical Director |
Visual Effects | Francis Leong | Creature Technical Director |
Visual Effects | Francis Leong | Creature Effects Technical Director |
Visual Effects | Will Fife | Creature Technical Director |
Visual Effects | Victor Pillet | Creature Technical Director |
Lighting | Boyan Baynov | Lighting Director |
Lighting | Spencer Fitch | Lighting Director |
Lighting | Britton Plewes | Lighting Director |
Lighting | Leonardo Bianchi | Lighting Director |
Lighting | Matthieu Paugam | Lighting Director |
Lighting | Manjusha Balachandran | Lighting Director |
Lighting | Elisabeth Leeb | Lighting Director |
Visual Effects | Manmath Matondkar | Modeling |
Visual Effects | Luke Wilding | Modeling |
Visual Effects | William Bell | Modeling |
Visual Effects | Dan Oliver | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Mark Campbell | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Bronwyn Doughty | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Maria Salcher | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Anna Burstall | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Ivana Daniele | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Dan Owen | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Anna Haigh | Costume Illustrator |
Visual Effects | Caroline Whitehill | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Hennadii Prykhodko | Senior Animator |
Camera | Frank Flick | Camera Operator |
Visual Effects | Alex Holcombe | VFX Editor |
Visual Effects | Irene Armit | Visual Effects Coordinator |
Camera | Gerard Mahony | Grip |
Directing | Scott Lovelock | Second Assistant Director |
Directing | Greg Tynan | Third Assistant Director |
Editing | Cheryl Potter | Additional Editing |
Editing | Justin Tillett | Assistant Editor |
Production | Jeremy Peek | Location Manager |
Sound | Arabella Winter | Assistant Sound Editor |
Camera | Ben Ruffell | Camera Operator |
Directing | Danielle Blake | Second Assistant Director |
Directing | Matthew Webb | Third Assistant Director |
Art | Dion Boothby | Set Dresser |
Art | Tony Drew | Set Designer |
Art | Andrew Kattie | Set Designer |
Art | Kate McCowage | Set Designer |
Art | Alasdair Mott | Set Designer |
Crew | Genevieve Bevan-John | Special Effects Technician |
Crew | Tristian Haddon | Special Effects Technician |
Costume & Make-Up | Christina Validakis | Costumer |
Crew | Simon Edds | Stunts |
Crew | Kyle Gardiner | Stunt Coordinator |
Crew | Tony Christian | Stunts |
Crew | Warwick Sadler | Stunts |
Camera | Michael Vivian | Dolly Grip |
Art | Chris Tomkins | Assistant Property Master |
Visual Effects | Laura Languillet | Visual Effects Technical Director |
Camera | Guy Alexander | Drone Pilot |
Camera | Ewan Donnachie | Drone Cinematographer |
Crew | Cris Alex | Special Effects Technician |
Crew | Stephen Imhoff | Special Effects Technician |
Camera | Ryan Nguyen | Digital Imaging Technician |
Visual Effects | Martin Lake | Visual Effects Producer |
Lighting | Jamie Garside | Lighting Technician |
Visual Effects | Patricia Leblanc | Visual Effects Coordinator |
Crew | Tim Riach | Special Effects Technician |
Art | Joanna Pullen | Assistant Property Master |
Visual Effects | Christian Kaestner | Visual Effects Supervisor |
Lighting | Nathan Frost | Lighting Technician |
Visual Effects | Zaid Babeel | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Amanda Barrios | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Carlos Ciudad | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Patrick Tasse | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Aulo Licinio | Senior Animator |
Visual Effects | Thiago Lima Martins | Lead Animator |
Visual Effects | Gem Ronn Cadiz | Creature Effects Technical Director |
Visual Effects | Jason Fittipaldi | Lead Animator |
Crew | Vincent Désilets | Special Effects |
Visual Effects | Jacqueline Hagerty | Visual Effects Coordinator |
Camera | Christian Luxton | First Assistant "A" Camera |
Lighting | Thomas McCarty | Lighting Technician |
Art | Ellisha James | Props |
Lighting | Aaron Cordery | Lighting Technician |
Lighting | Steve Grainger | Electrician |
Camera | Jani Häkli | First Assistant "D" Camera |
Camera | Aaron Rapira | Grip |
Camera | Matthew Spowart | Second Assistant "A" Camera |
Lighting | Sami Gustafsson | Lighting Technician |
Visual Effects | Dave Griffiths | Compositing Supervisor |
Lighting | Avi Roffman | Assistant Chief Lighting Technician |
Crew | Manolo Mantero | CG Supervisor |
Crew | Gil Balfas | Stunts |
Visual Effects | Alex Lay | Compositing Supervisor |
Costume & Make-Up | Kathryn Avery | Costume Assistant |
Visual Effects | Adam Paschke | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Trushna Patel | VFX Editor |
Visual Effects | Abigail Everard | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | George Kolyras | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Helen McAvoy-James | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Pranoy Roy Chowdhury | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Petra Schwane | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Miranda Middlewood | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sara Lucia Alvarez | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Phil Morris | Animation Supervisor |
Crew | Ben Siemer | Stunt Double |
Crew | Andrew Wallis | Stunts |
Art | Rob Bliss | Concept Artist |
Crew | Rosalie Button | Stunt Double |
Crew | Kim Fardy | Stunts |
Crew | Lachlan Robbie | Stunts |
Visual Effects | Bartek Kujbida | Senior Animator |
Visual Effects | Catherine Martin | Visual Effects Coordinator |
Crew | Ryan Tarran | Stunt Double |
Crew | Andrea Berchtold | Stunts |
Crew | Puven Pather | Stunts |
Visual Effects | Raphael A. Pimentel | Animation Supervisor |
Crew | Zarene Dallas | Stunts |
Crew | Jade Amantea | Stunts |
Crew | Ashlee Fidow | Stunt Double |
Crew | Dagan Jurd | Special Effects Technician |
Crew | Simon Mak Murrell | Stunts |
Camera | Jason Binnie | First Assistant "B" Camera |
Visual Effects | Noami Bourgeois | VFX Editor |
Art | Ian Bickerton | Construction Foreman |
Art | Sean Ahern | Construction Manager |
Art | Stefan Henkes | Greensman |
Art | Sandy Kelly | Props |
Art | Chris Marinovich | Props |
Crew | Joe Worley | Scenic Artist |
Art | Leyla Gashe | Sculptor |
Art | Brodie McLennan | Set Dresser |
Art | Nikki Peace | Set Dresser |
Art | Hannah MacDonald | Swing |
Camera | Simon Currie | Digital Imaging Technician |
Camera | Richard Ward | Dolly Grip |
Camera | Charlie Whitaker | First Assistant Camera |
Camera | Mike Mcrae | Grip |
Camera | Jake Koning | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Jac Norton | Second Assistant "C" Camera |
Camera | Inaki De Ubago | Second Assistant "D" Camera |
Camera | Matthew Thorne | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Nicola Greenwood | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Laurie Verling | Costumer |
Costume & Make-Up | Fiona Warmbath | Costumer |
Visual Effects | Marco Capellazzi | 3D Artist |
Visual Effects | Linda Manouan | Animation Fix Coordinator |
Crew | Robert Allman | CG Supervisor |
Visual Effects | Jeremie Lodomez | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Gabriel Leclerc | Creature Effects Technical Director |
Visual Effects | Thierry Dezarmenien | Lead Animator |
Visual Effects | Dan Blacker | Lead Animator |
Visual Effects | Hans Lee | Senior Animator |
Visual Effects | Vikram Prashanth | VFX Editor |
Visual Effects | Alannah Belanger | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lauren Dowsett | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Matt Knight | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Patrizia Mulè | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Nicole Maria Nonis | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lauren Purdy | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Michael Trinh | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Pat Nadeau | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Diana Roldan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Craig Saxby | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ferran Domenech | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Marcus Dryden | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Jim Gibbs | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Stuart Penn | Visual Effects Supervisor |
Crew | Steve Scott | Special Effects |
Crew | Joel Gardyne | Special Effects Technician |
Crew | Richard Georgeson | Special Effects Technician |
Crew | Adam Kealy | Special Effects Technician |
Crew | Chris Leech | Special Effects Technician |
Crew | Nathan Merren | Special Effects Technician |
Crew | Paul Reddin | Special Effects Technician |
Crew | Ivan Sainsbury | Special Effects Technician |
Crew | Tony Watt | Special Effects Technician |
Crew | Phillip Young | Special Effects Technician |
Crew | Blake Lindsell | Stunts |
Crew | Lee Adamson | Stunts |
Crew | Jack Kingsley | Stunts |
Crew | Holly McCredden | Stunt Double |
Crew | Stephen Murdoch | Stunts |
Visual Effects | Michael Furniss | Visual Effects |
Art | Joe Cash | Props |
Camera | Joe Cash | Assistant Camera |
Visual Effects | Alexander T.H. Browne | VFX Artist |
Crew | Aston Crabtree | Stunt Double |
Crew | Joshua Seattle | Stunts |
Crew | Charlie McEvoy | Stunts |
Crew | Simon Farrow | Stunts |
Production | Ben Breen | First Assistant Accountant |
Art | Jessamy Hadfield | Art Department Trainee |