Assepoester III: Terug in de Tijd

Assepoester III: Terug in de Tijd (2007)

AnimatieRomantiekFamilieFantasie

Als haar boze stiefmoeder het toverstafje van de goede fee te pakken krijgt en de klok terugzet, moet Assepoester haar prins proberen te vinden en de nieuwe betovering zien te verbreken. Gus, Jaq en al je favoriete fi guren keren terug in een spannende en hilarische nieuwe versie van een van de beroemdste films aller tijden!

Regiseur: Frank Nissen
Schrijvers: Dan Berendsen, Eddie Guzelian, Margaret Heidenry, Colleen Millea Ventimilia.

Releasedatum: 2007-02-06
staat: Released
Speeltijd: 70 min / 1:10
productiebedrijf : DisneyToon Studios
productie Landen: United States of America

IMDB

http://movies.disney.com/cinderella-3-a-twist-in-time


Casts

Jennifer Hale
Cinderella (voice)
Christopher Daniel Barnes
Prince Charming (voice)
Susanne Blakeslee
Lady Tremaine (voice)
Tress MacNeille
Anastasia (voice)
Russi Taylor
The Fairy Godmother / Drizella (voice)
Andre Stojka
The King (voice)
Holland Taylor
Prudence (voice)
Rob Paulsen
Jaq / Grand Duke (voice)
Corey Burton
Gus (voice)
Frank Welker
Lucifer (voice)
Jeff Bennett
(voice)
Tami Tappan Damiano
Cinderella (singing voice)
Jessica Gee-George
Palace Cook (voice)
Lesli Margherita
Anastasia (singing voice)
India Patten
Cinderella - LAR (uncredited)
Damien Warren-Smith
Prince Charming (LAR) (uncredited)

Crew

Sound Joel McNeely Music
Art Steve Bencich Additional Storyboarding
Art Ron J. Friedman Additional Storyboarding
Production Danielle Legovich Unit Production Manager
Production Mary Alice Drumm Additional Production Assistant
Directing Frank Nissen Director
Art Robert Reece Additional Storyboarding
Art Evan Spiliotopoulos Additional Storyboarding
Writing Dan Berendsen Screenplay
Writing Eddie Guzelian Screenplay
Production Margot Pipkin Producer
Production Bill Bloom Associate Producer
Writing Margaret Heidenry Screenplay
Writing Colleen Millea Ventimilia Screenplay
Editing Russell Eaton Editor
Sound Nancy MacLeod Sound Editor
Sound John Roesch Foley
Production Traci Balthazor Senior Executive Consultant
Production Andrew Collins Unit Manager
Crew David 'Joey' Mildenberger Special Effects
Crew Jeannette Maher-Manifold Compositors
Production Michelle Pniewski Additional Production Assistant
Crew Peiyu Foley Post Production Supervisor
Crew Aaron Stannard Digital Producer
Production TJ Libman Assistant Production Manager
Production Nathan Massmann Assistant Production Manager
Production Tim Kwan Production Supervisor
Production Meredith McIvor Production Manager
Production Lucinda Glenn Assistant Production Manager
Production Sandra Beerenbrock Production Manager
Production Allison Cain Assistant Production Manager
Crew Rachel Pusateri Post Production Supervisor
Production Samantha Honan Assistant Production Manager
Production Nicole Psalidas Assistant Production Manager

Soortgelijke films