Out of the Furnace (2013)
Twee broers wonen in de economisch achtergebleven Rust Belt, wanneer een van hen door een wrede speling van het lot in de gevangenis belandt. Zijn broer, als militair geplaagd door oorlogstrauma's, probeert rond te komen van gokgeld en prijzengeld dat hij wint met illegale boksgevechten, en komt hierdoor terecht bij een gewelddadige groep rednecks uit het berggebied, met hun eigen wetten en regels.
Regiseur:
Scott Cooper
Schrijvers:
Scott Cooper, Brad Ingelsby.
Christian Bale Russell Baze |
|
Zoe Saldaña Lena Taylor |
|
Woody Harrelson Harlan DeGroat |
|
Sam Shepard Gerald 'Red' Baze |
|
Willem Dafoe John Petty |
|
Forest Whitaker Chief Wesley Barnes |
|
Casey Affleck Rodney Baze Jr. |
|
Boyd Holbrook Tattooed Guy |
|
Tom Bower Dan Dugan |
|
Gordon Michaels Bergen County Officer |
|
Jack Erdie Meth Guy |
|
Charles David Richards Chaplain |
|
Bingo O'Malley Rodney Baze Sr. |
|
Dendrie Taylor DeGroat's Date |
|
Nancy Mosser Woman at Drive In |
|
Carl Ciarfalio Man at Drive In |
|
Bobby Wolfe Dwight Van Dunk |
|
Corey Rieger Skinny Guy |
|
Jason Greear Undercover Cop |
|
Tommy Lafitte Priest |
|
Georin Aquila Prisoner (uncredited) |
|
Matt Baker Cletus (uncredited) |
|
Todd Bobenrieth Steel Worker (uncredited) |
|
Ryan C. Bogdewic Steven Jones - Prisoner 2011756 (uncredited) |
|
Lonell R. Childred Prisoner (uncredited) |
|
Carl Clemons Cooch (uncredited) |
|
Julian Curi Inmate (uncredited) |
|
Dicky Eklund Jr. Dealer Friend (uncredited) |
|
Joe Fishel Prison Guard (uncredited) |
|
Vito Grassi Gang Member (uncredited) |
|
John W. Iwanonkiw Steelworker (uncredited) |
|
Mark Kubr SWAT Team (uncredited) |
|
Efka Kvaraciejus Brady (uncredited) |
|
James Quinn Lewis Doty - Prisoner 4732P1946B (uncredited) |
|
Brenna Roth Meth Girl (uncredited) |
|
Aaron Toney Jerome (uncredited) |
Production | Ronna Kress | Casting |
Production | Ridley Scott | Producer |
Production | Tony Scott | Producer |
Art | Thérèse DePrez | Production Design |
Production | Leonardo DiCaprio | Producer |
Sound | Ellen Heuer | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Ken Diaz | Makeup Department Head |
Editing | David Rosenbloom | Editor |
Sound | Leslie Shatz | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Gary Kosko | Art Direction |
Crew | Summer Phoenix | Thanks |
Sound | Jim Emswiller | Sound Mixer |
Production | Michael Costigan | Producer |
Production | Danny Dimbort | Co-Producer |
Crew | Eddie Vedder | Thanks |
Production | John Ridley | Co-Producer |
Production | Jeff G. Waxman | Executive Producer |
Production | Jeff G. Waxman | Unit Production Manager |
Sound | Dickon Hinchliffe | Original Music Composer |
Production | Ryan Kavanaugh | Producer |
Production | Tucker Tooley | Executive Producer |
Crew | Ben Hernandez Bray | Stunt Coordinator |
Production | Robbie Brenner | Executive Producer |
Writing | Scott Cooper | Screenplay |
Directing | Scott Cooper | Director |
Production | Ken Halsband | Executive In Charge Of Production |
Production | Ken Halsband | Co-Producer |
Crew | Christopher Kulikowski | Post Production Supervisor |
Production | Jamie Marshall | Co-Producer |
Directing | Jamie Marshall | First Assistant Director |
Production | Julie Hartley | Unit Production Manager |
Camera | Masanobu Takayanagi | Director of Photography |
Crew | Corey Michael Eubanks | Stunts |
Crew | Merritt Yohnka | Stunts |
Production | Ron Burkle | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Karen Lovell | Hair Department Head |
Production | Joe Gatta | Executive Producer |
Writing | Brad Ingelsby | Screenplay |
Production | Brooklyn Weaver | Executive Producer |
Production | Michael Ireland | Co-Producer |
Production | Riza Aziz | Executive Producer |
Production | Joey McFarland | Executive Producer |
Production | Jason Colbeck | Executive Producer |
Production | Jennifer Davisson | Producer |
Art | Merissa Lombardo | Set Decoration |
Camera | Kerry Hayes | Still Photographer |
Editing | Markus Czyzewski | First Assistant Editor |
Production | Nancy Mosser | Location Casting |
Art | Lance R. Walters | Leadman |
Costume & Make-Up | Wendy M. Craig | Key Costumer |
Sound | A. Josh Reinhardt | Foley Mixer |
Art | Gary Tuers | Property Master |
Sound | Rick Kline | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jim Brookshire | Dialogue Editor |
Sound | Thomas A. Carlson | Music Editor |
Camera | Henry Tirl | Steadicam Operator |
Camera | Henry Tirl | "B" Camera Operator |
Sound | David A. Cohen | Supervising Dialogue Editor |
Directing | Judi Townsend | Script Supervisor |
Art | Laura Pliskin | Art Department Coordinator |
Production | Christian Mercuri | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Heather Mages | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Michael Mills | Prosthetic Makeup Artist |
Crew | Eddie Braun | Stunts |
Production | Hannah d'Angerio | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Lauren Schad | Wardrobe Supervisor |
Camera | James W. Apted | First Assistant "A" Camera |
Sound | John Morris | Sound Designer |
Sound | John Morris | Sound Supervisor |
Sound | Wade Barnett | ADR Recordist |
Crew | Ray Bivins | Special Effects Coordinator |
Production | Jennifer Madeloff | Production Supervisor |
Sound | Travis MacKay | ADR Mixer |
Sound | Brian Dunlop | Foley Supervisor |
Crew | Christos Voutsinas | Visual Effects Editor |
Art | Christina Myal | Graphic Designer |
Lighting | Michael Kelly | Gaffer |
Crew | Pascal Vaguelsy | Post Production Supervisor |
Crew | Cherokee Walker | Pilot |
Costume & Make-Up | James Eidel | Costumer |
Costume & Make-Up | Geri Mataya | Key Hair Stylist |
Art | Daragh Byrne | Set Dresser |
Camera | John Janusek | Key Grip |
Production | Emma Sands-Milsom | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Kelli French | Seamstress |
Crew | Michael "Mox" Pappas | Craft Service |
Crew | Dennis J. Braun | Transportation Captain |
Camera | Colin Sheehy | Second Assistant "A" Camera |
Lighting | Jon D. Morrison | Rigging Gaffer |
Lighting | David Pipik | Rigging Grip |
Camera | John P. Shine | Best Boy Grip |
Art | Joseph Waterkotte | Construction Coordinator |
Camera | Amanda Rotzler | Camera Loader |
Crew | Katie Scott | Transportation Coordinator |
Production | Jeremy Roberts | Payroll Accountant |
Directing | Deon Boyce | Second Second Assistant Director |
Production | Gerrard Coffey | First Assistant Accountant |
Visual Effects | Sean Nowlan | Visual Effects Producer |
Camera | Richard S. Crumrine Jr. | First Assistant "B" Camera |
Directing | Thomas Coe | Second Assistant Director |
Production | Adam Simpson-Marshall | Co-Producer |
Production | Dana Reaves Bolla | Production Accountant |
Production | Dana Reaves Bolla | Associate Producer |
Sound | Bob Bowen | Music Supervisor |
Costume & Make-Up | Kurt Swanson | Costume Design |
Costume & Make-Up | Bart Mueller | Costume Design |
Art | Eugene Doyle | Set Dresser |
Art | Aaron Streiner | Set Dresser |
Lighting | Allan Barch | Best Boy Electric |
Visual Effects | Raymond Gieringer | Visual Effects Supervisor |
Crew | Emmeline Luka Bale | Thanks |
Sound | Sang Jun Kim | Assistant Sound Editor |
Crew | John Fetterman | Thanks |