The Last House on the Left (2009)
John en Emma Collingwood en hun dochter Mari verblijven in een vakantiehuis in de bossen. Mari krijgt toestemming van haar ouders om haar vriendin Paige op te zoeken in het nabijgelegen dorp. Maar wanneer het tweetal daar in de handen van een groepje criminelen terechtkomt, worden ze ontvoerd...
Regiseur:
Dennis Iliadis
Schrijvers:
Carl Ellsworth, Adam Alleca.
Sara Paxton Mari Collingwood |
|
Tony Goldwyn John Collingwood |
|
Monica Potter Emma Collingwood |
|
Garret Dillahunt Krug |
|
Spencer Treat Clark Justin |
|
Aaron Paul Francis |
|
Riki Lindhome Sadie |
|
Martha MacIsaac Paige |
|
Josh Coxx Giles |
|
Michael Bowen Morton |
|
Usha Khan Maid |
Sound | John Murphy | Music |
Art | Johnny Breedt | Production Design |
Production | Wes Craven | Producer |
Writing | Wes Craven | Characters |
Writing | Wes Craven | Original Film Writer |
Production | Nancy Nayor | Casting |
Sound | Lucy Sustar | Foley Mixer |
Art | Melinda Launspach | Set Decoration |
Production | David Wicht | Associate Producer |
Production | Sean S. Cunningham | Producer |
Production | Marianne Maddalena | Producer |
Production | Vlokkie Gordon | Associate Producer |
Camera | Sharone Meir | Director of Photography |
Writing | Carl Ellsworth | Screenplay |
Production | Jonathan Craven | Co-Producer |
Costume & Make-Up | Greg Nicotero | Makeup Effects Designer |
Crew | Tyrell Kemlo | Stunts |
Production | Andrew Rona | Executive In Charge Of Production |
Directing | Dennis Iliadis | Director |
Sound | Noah Blough | Foley Editor |
Sound | Stephen Coleman | Orchestrator |
Lighting | Wayne Shields | Gaffer |
Sound | Gary Gegan | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jeffrey Perkins | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Cellin Gluck | Production Supervisor |
Production | Ray Haboush | Executive Producer |
Production | Scout Masterson | Casting |
Writing | Adam Alleca | Screenplay |
Editing | Peter McNulty | Editor |
Sound | Ben Wilkins | Sound Editor |
Sound | Ben Wilkins | Sound Effects Editor |
Crew | Cordell McQueen | Stunts |
Crew | Paul Pieterse | Stunts |
Crew | Nick Abdo | Post Production Supervisor |
Art | Raymond Wilson | Construction Foreman |
Costume & Make-Up | Kerry Skelton | Makeup & Hair |
Art | Andrew Orlando | Property Master |
Sound | Rick Ash | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Sandy Gendler | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Jamison Scott Goei | Visual Effects Supervisor |
Sound | Robert Troy | Dialogue Editor |
Sound | Gregg Barbanell | Foley Artist |
Editing | Brendan Walsh | First Assistant Editor |
Visual Effects | Daniel Brimer | Visual Effects Producer |
Costume & Make-Up | Megan Tanner | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Megan Tanner | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jacomina Jankowitz | Costumer |
Camera | Trevor Michael Brown | Camera Operator |
Sound | Miguel Rivera | Dialogue Editor |
Crew | Anthony Mo Marais | Stunt Coordinator |
Directing | Ria van Heerden | Script Supervisor |
Sound | Jon Johnson | Supervising Sound Editor |
Production | Bryan Thomas | Associate Producer |
Camera | Lacey Terrell | Still Photographer |
Sound | Brian Richards | Music Editor |
Sound | Dominique Decaudain | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Simone Stubbs | Makeup & Hair |
Production | Marisa Sonemann-Turner | Production Manager |
Art | Cecelia van Straaten | Production Design |
Art | Cecelia van Straaten | Art Direction |
Sound | Brad Sokol | Foley Editor |
Sound | Eric Justen | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Andrew Schwarz | Production Assistant |
Art | Shira Hockman | Art Direction |
Costume & Make-Up | Janie Bryant | Costume Design |
Production | Cody Zwieg | Co-Producer |
Production | Simon Rhodes | Assistant Production Coordinator |
Camera | Justin Brokensha | First Assistant Camera |
Sound | Ed Gerrard | Music Supervisor |
Crew | Alex Matcham | Production Controller |
Camera | Richard Rolf | Steadicam Operator |
Camera | Justin Hawkins | Second Assistant Camera |
Crew | Leander Lacey | Stunts |
Costume & Make-Up | Allison Leach | Assistant Costume Designer |
Camera | Michael Snyman | "B" Camera Operator |
Production | Peggy Robinson | Production Supervisor |
Lighting | Justin Paterson | Best Boy Electric |
Costume & Make-Up | Zanmarie Hanekom | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Zanmarie Hanekom | Makeup & Hair |
Production | Greig Buckle | Line Producer |
Costume & Make-Up | Chiara Allegrucci | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Chiara Allegrucci | Makeup & Hair |
Production | Beetle Van Graan | Unit Manager |
Sound | Simon Rice | Sound Mixer |
Crew | Oliver Bailey | Stunts |
Crew | Jaqueline Barnes | Stunts |
Crew | Pyno Keets | Stunts |
Crew | Shirley Kirchmann | Stunts |
Crew | Colleen Knox | Stunts |
Crew | Jenny Lill | Stunts |
Crew | Gizelle Loots | Stunts |
Crew | Peter Spiropoulous | Stunts |
Costume & Make-Up | Neil McClean | Costume Supervisor |
Lighting | Dudley Fillies | Rigging Grip |
Art | Allison Tucker | Art Department Coordinator |
Camera | George Amos | First Assistant "B" Camera |
Camera | Regan Mitchell | Grip |
Lighting | Wiseman Dinizulu | Electrician |
Sound | Devin Johnson | Assistant Sound Editor |
Art | Mark Risk | Storyboard Artist |
Costume & Make-Up | Nawaal Hendriks | Costumer |
Camera | Jason Venter | Grip |
Production | Etienne van Niekerk | Location Manager |
Costume & Make-Up | Miriam Williams | Seamstress |
Camera | Djuma Masudi | Grip |
Sound | Bob Hazell | Boom Operator |
Production | Meryl Schutte | Production Supervisor |
Directing | Shamiel Soni | Second Second Assistant Director |
Sound | Paul Aronoff | ADR Mixer |
Crew | Dan Maddalena | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Talia Barak | Assistant Makeup Artist |
Production | Billi Bruins | Production Accountant |
Art | Vicky Sawkins | Set Dresser |
Directing | Hayley Ross | Second Assistant Director |
Directing | Leigh Tanchel | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Shahida Dramat | Seamstress |
Production | Gina Goosen | Production Coordinator |
Camera | Greg Cameron | Key Grip |
Directing | Maqubool Mohamed | Third Assistant Director |
Production | Liesl Ernst | Accountant |
Camera | Julious Mudeh | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Dee Alberts | Wardrobe Assistant |
Costume & Make-Up | Tendayi Matangaidze | Wardrobe Assistant |
Lighting | Jean DeKock | Electrician |
Lighting | Leroux Swanepol | Electrician |
Crew | Elliot Mashiyani | Generator Operator |
Lighting | Bernett de Wet | Rigging Gaffer |
Camera | Jacob Mafolo | Best Boy Grip |
Art | Lawrence Ntimbane | Leadman |
Art | Tanya Van Tonder | Set Dresser |
Art | Graham Derrocks | Construction Foreman |
Production | Paul Brassell | Assistant Location Manager |
Sound | Joe Krinkl | Conductor |